Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz odpowiedz od wszystkich oprocz Elwariato. Na obecna chwile wyglada to tak,ze wysle zapytanie na srody 18-20 i ewentualny termin zastepczy na wtorek 18-20, jak tylko dostane odpowiedz to dam znac.

 

A do tego czasu jesli ktos ciagle jest chetny to niech tutaj daje znac, zeby dopisac do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest problem, dostalem odpowiedz od SGGW i nie jest najlepiej, sa tylko 3 wolne terminy i taki, ktory w ogole moglby wchodzic w gre to jest:

 

piatek 16-18

poniedzialek 20:30 - 22:00

 

Tyle,ze piatek kilku osobom nie pasowal, poza tym czesc pewnie pracuje do 17, a obawiam sie ze poniedzialek to moze byc jednak za pozno :/

Napiszcie jak zapatrujecie sie na te godzinki, no i szukam innych miejsc, moze cos sie znajdzie...

 

EDIT: Dzwonilem do paru miejsc i mam ciekawe miejsce sala Polonii odnowiona, 142,50zl / 1,5godziny, takze cena jest przystepna porownujac z innymi osrodkami. Zostawilem im godziny, ktore nam pasuja i do jutra bede mial odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na Polonii wyglada to tak,ze oni w ostatnim dniu sierpnia pub pierwszy wrzesnia beda mieli rozpisek treningow druzyny Polonii i wtedy moga przyjac zapis, tylko jak mi powiedziano w godzinach 18-20 to raczej nie ma szans, bo wtedy zawsze sa jeszcze jakies treningi i to pewnie bedzie ok godz 21.

 

Zadzownie tam w tym okresie, moze akorat cos bedzie, bo mysle, ze ta 21 to raczej dla nas za pozno.

 

Czyli dalej pozostaje szukanie,.. jakby ktos mial jakies namiary ciekawe to piszcie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych terminów SGGW ja wolę poniedziałek 20:30-22:00.

 

Ja tam na halach warszawskich się zupełnie nie znam, ale ostatnio jakoś rzuciła mi się w oczy hala z serialu Teraz albo Nigdy, na TVN-ie to leci.

Może ktoś wie gdzie to jest i jak z cenami, bo wyglądała naprawdę rewelacyjnie ta hala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest problem, dostalem odpowiedz od SGGW i nie jest najlepiej, sa tylko 3 wolne terminy i taki, ktory w ogole moglby wchodzic w gre to jest:

 

piatek 16-18

poniedzialek 20:30 - 22:00

 

Tyle,ze piatek kilku osobom nie pasowal, poza tym czesc pewnie pracuje do 17, a obawiam sie ze poniedzialek to moze byc jednak za pozno :/

Napiszcie jak zapatrujecie sie na te godzinki, no i szukam innych miejsc, moze cos sie znajdzie...

 

EDIT: Dzwonilem do paru miejsc i mam ciekawe miejsce sala Polonii odnowiona, 142,50zl / 1,5godziny, takze cena jest przystepna porownujac z innymi osrodkami. Zostawilem im godziny, ktore nam pasuja i do jutra bede mial odpowiedz.

poniedziałek super termin i wcale nie pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to niech kazdy napisze tutaj, albo na pm do mnie, czy mu pasuje poniedzialek 20:30-22:00 na SGGW.

 

Jesli bedzie ok to zrobie rezerwacje w poniedzialek, bo dzis i tak juz biuro nie pracuje na sggw, a tylko tam przyjmuja rezerwacje, mam nadzieje, ze jeszcze termin wolny.

 

Zawsze rownolegle we wrzesniu mozemy szukac innych sal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiec tak. Ja zachwilke wyjezdzam i wracam dopiero w piatek, takze dzisiaj zarezerwowalem sale na SGGW na godz. 20:30-22:00. Cena 112.5zl Czyli jakby bylo nas 10, to wychodzi miesiecznie: 45zl.

 

Przyznam, ze tylko 2 osoby napisaly mi ze moga w poneidzialek, ale nikt inny poprostu nie dal znac.

Sale trzeba wynajac na okres minimum 3 miesiecy i podpisuje sie umowe. Pozniej mozna przedluzac na nastepne 3 miesiace z pierszenstwem wynajmu.

 

Umowilem sie z nimi, ze podjade do nich dopiero w nastepnym tygodniu, wiec przez ten caly tydzien bede czekac na ewentualne informacje,ze ktos nie moze. I ewentualnie dobre wiadomosci od Josepha w sprawie innej sali.

 

Jesli zostajemy przy tym terminie:

 

To proponuje zbierac pieniadze z gory za 2 miesiace, czyli 80zl osoby. Ja im bede placic przelewem, takze najlatwiej bedzie wplacac do mnie na konto.

Hale oplaca sie raz miesiecznie przelewem.

Jesli okaze sie, ze moge odliczyc vat, to bedzie taniej, bede wiedzial jak do nich podjade, w zaleznosci co napisza na fakturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa przedstawia sie nastepujaco.

Ta hala koło SGH coraz bardziej sie oddala, bo krecą z terminami, dzis im wysłałem maila z prośba o podanie konkretów i mam nadzieję jutro odpiszą

Natomiast kumpel powiedział mi dziś o hali gdzieś na Belgradzkiej, zaraz koło wyjścia z metra natolin, podobno grali tam rok temu i jest spoko. Jutro się tam przejde i pogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak sie okazało ta hala nie jest zaraz obok wyjscia... jest z 5 minut, więc chyba sie chłopaki nie zadyszycie przed grą :P

http://szkolnictwo.pl/index.php?id=PB0362&page=4

Nie ma zdjęc hali, wiec jutro może jak tam bede strzele parę

 

 

EDIT

Poszedłem dziś...niestety o pół godziny za późno i nikogo nie było w sekretariacie :?

Jutro wcześniej sie tam wybiore bo mam wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.