Skocz do zawartości
mikrofalowka

NBA Finals 2020/2021 - Suns vs Bucks

Kto wygra?  

44 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. No to kto wygra?

• Suns w 4
      3
    • Suns w 5
      6
    • Suns w 6
      20
    • Suns w 7
      3
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      0
    • Bucks w 6
      5
    • Bucks w 7
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Trochę mi szkoda Bookera i Bridgesa ale Bucks wezmą ten finał. Giannis jest nie do zatrzymania, on będzie jechał na kosz i niszczył Suns do końca serii, dojdą jakieś dwa dobre meczy Holidaya/Middletona i po finałch. Imho na 90% teraz 2:2, Bucks u siebie to potwory w tych PO, później wyrwią mecz w Arizonie i dziękuję dobranoc.

Edytowane przez Dziuseppe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, mac napisał:

Ale przypadek kto dziś sędziuje:

Już 12. Chyba nie przypadkowo Foster sędziował G3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale JVG pojechał dziś po tych, którzy krytykują Budenholzera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Monty Williams 

Cytat

Nie chce publicznie narzekać na faule, ale… oddaliśmy dzisiaj 16 rzutów z linii wolnych. Jedna osoba miała 17 – przyznał szkoleniowiec Suns

Cytat

Musimy zdefiniować czym jest legalna pozycja do obrony – mówił dalej Monty Williams. – Trudno przewidzieć, co się wydarzy, gdy druga osoba po prostu na Ciebie naciera – dodaje szkoleniowiec Suns.

Chłop ma korzystne mocno sędziowanie dla swojego zespołu przez całe PO, w niektórych grach nawet skandaliczne jak w serii z Nuggets czy Clippers, G1 też krzywdzące gwizdki dla Bucks i wypala z czymś takim :D

Delusional. Niech zdefiniuje flopowanie CP3 i jego trzymanie przy zbiórkach.. co za dzbanek. No zabawne, że akurat Suns podnoszą temat sędziowania. Widocznie charakter Chrisa Paula udziela się reszcie.

Bucks in 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lorak napisał:

Co powiedział?JVG zawsze broni trenerów trenerów i uważa, że każdy jest dobrym trenerem. No i ciężko nie krytykować jednak Budenholzera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lorak napisał:

no i bardzo dobrze.

Niesamowite jest jak wiele gości ma widzimisię na temat trenerów.

Dobry przykład to np seria Mavs - LAC.

Jakby to Ty Lue wystawił duet KP - Boban i przegrał serię, to pewnie wielu by uważało to za główny powód porażki i jak można grać big ball w obecnych czasach. Ale jak zrobił to Dick Carlisle to spoko.

Ostatnio w eliminacjach do IO, tez uważany sa super coacha Dick Nurse mają roster full NBA graczy ( i to starterów w sporej części ), odpadł z ekipą mająco jednego nba grajka ( Satoranski ). Jednak tu też większość uważa go za super coacha w stosunku do np Buda. Podobnie ofc z obecnym trenerem USA.

Wszyscy to mniej więcej ten sam poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Reikai napisał:

Co powiedział?

że ci ludzie nie znają się na trenowaniu ; ] jakoś w połowie 2Q to było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lorak napisał:

że ci ludzie nie znają się na trenowaniu ; ] jakoś w połowie 2Q to było.

Czyli argument w stylu "nie jesteś reżyserem, nie nakręciłeś nigdy dobrego filmu, więc nie masz prawa mowic, że jakiś film jest słaby i Budenholzerowi zajmuje sto lat zrobienie adjustments, a jego zespoły graja siermiężną koszykówkę, a Doc Rivers ciągle przegrywa prowadząc 3:1 nie potrafiąc zaskoczyć czyms nowym".

Godzinę temu, mac napisał:

no i bardzo dobrze.

Niesamowite jest jak wiele gości ma widzimisię na temat trenerów.

Dobry przykład to np seria Mavs - LAC.

Jakby to Ty Lue wystawił duet KP - Boban i przegrał serię, to pewnie wielu by uważało to za główny powód porażki i jak można grać big ball w obecnych czasach. Ale jak zrobił to Dick Carlisle to spoko.

Ostatnio w eliminacjach do IO, tez uważany sa super coacha Dick Nurse mają roster full NBA graczy ( i to starterów w sporej części ), odpadł z ekipą mająco jednego nba grajka ( Satoranski ). Jednak tu też większość uważa go za super coacha w stosunku do np Buda. Podobnie ofc z obecnym trenerem USA.

Wszyscy to mniej więcej ten sam poziom.

Główny powód porażki, to zdrowi Clippers contender vs Luka i banda szrotu. Gdyby Lue ogarnął Szybciej temat, to powinno być max w 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki ja mam tylko prośbę, żeby nie podawać jako najlepszych rozgrywających graczy, którzy grali jako PG, ale których poziom "rozgrywania" to jest bliższy Brynatowi niż Paulowi.

W dniu 11.07.2021 o 11:23, Eld napisał:

Lowry, Conley, Deron Williams z najlepszych lat, Parker, Wall przed kontuzjami. To tak z pamięci.

No i nie wspomnieć o Currym to już gruby lol.

O, może jeszcze Rose przed ACL.

Curry, Rose, Parker czy nawet Conley, to nie są typowi first pass playmakerzy, tylko bardzie combo z predyspozycją do rzucania.  Ja wiem, że obecnie w lidze role sie mocno zacierają, ale jednak rozgrywający to rozgrywający. Mark Jackson może nie był tak wybitnym graczem, ale rozgrywającym na pewno był topowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, dannygd napisał:

Chłopaki ja mam tylko prośbę, żeby nie podawać jako najlepszych rozgrywających graczy, którzy grali jako PG, ale których poziom "rozgrywania" to jest bliższy Brynatowi niż Paulowi.

Curry, Rose, Parker czy nawet Conley, to nie są typowi first pass playmakerzy, tylko bardzie combo z predyspozycją do rzucania.  Ja wiem, że obecnie w lidze role sie mocno zacierają, ale jednak rozgrywający to rozgrywający. Mark Jackson może nie był tak wybitnym graczem, ale rozgrywającym na pewno był topowym.

Whoa

PARKER nie jest typowym rozgrywajacym??????

gosc prowadzil jeden z najlepszych systemow ofensywnych przez LATA i prowadzil te druzyny do finalow wielokrotnie, pokonujac po drodze tuzy dekad do tego robiac to z sukcesami podczas gdy basket ewoluuwal kilka razy w tym czasie?

..........................

PARKER nie byl pass first?

ehhh

Conley w Memphis nie byl typowym PG?

gosciu jaka ty koszykowke ogladasz i gdzie?

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Phoenix zjebało końcówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qbajag napisał:

Ale Phoenix zjebało końcówkę.

🙈szkoda bo zwycięstwo było do wyrwania . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczę, że u siebie Suns będą znowu wyglądać lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieziemsko gra Giannis od G4 z Nets, miód na oczy, win-win dla mnie czy skończy się to tytułem dla CP, czy dla Giannisa.

Kosmicznie wyglądałby trzyletni peak Giannisa gdyby skończyło się trzema MVP, ale - jak już pisałem w kontekście CP3 - nie ma co uprzedzać faktów. W każdym razie, niby sporo grania, ale jeżeli Suns przegrają tę serię, to bardzo możliwe, że przegrali ją tym meczem, gdy Jrue zrobił casualowe 4/20, Bucks rzuca 20-kilka% za 3, a Booker tym razem zagrał epika. Niby równo, ale Bucks mogą złapać momentum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BMF napisał:

Nieziemsko gra Giannis od G4 z Nets, miód na oczy, win-win dla mnie czy skończy się to tytułem dla CP, czy dla Giannisa.

Kosmicznie wyglądałby trzyletni peak Giannisa gdyby skończyło się trzema MVP, ale - jak już pisałem w kontekście CP3 - nie ma co uprzedzać faktów. W każdym razie, niby sporo grania, ale jeżeli Suns przegrają tę serię, to bardzo możliwe, że przegrali ją tym meczem, gdy Jrue zrobił casualowe 4/20, Bucks rzuca 20-kilka% za 3, a Booker tym razem zagrał epika. Niby równo, ale Bucks mogą złapać momentum. 

No właśnie boję się, że teraz Millwauke będą na fali, a w Phoenix zacznie się nerwówka. Dobrze, że game 5 jest w Phoenix bo inaczej już by chyba było po serii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Najlepszy blok finałów jaki widziałem chyba....a przynajmniej na najwyższej wysokości :)

Giannis mógłby zagrać w Space Jam i efektów specjalnych nie trzeba dokładać :)

image.png.22ccd75480893ca4160532daadbeb720.png

Edytowane przez n_i_m_h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, n_i_m_h napisał:

Najlepszy blok finałów jaki widziałem chyba....a przynajmniej na najwyższej wysokości :)

Giannis mógłby zagrać w Space Jam i efektów specjalnych nie trzeba dokładać :)

Niesamowity blok Giannisa - i to w tak ważnym momencie - szacun 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w końcu finał się zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Giannis jest zajebisty. Ma wyj.bane że walnie airballa z ft i 3ptm, nie spuszcza głowy, od razu leci z putbackiem. Podoba mi się to.

Tak czy siak Suns biorą te finały

IMG_20210715_082703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi