Skocz do zawartości

beGM - Team Option na sezon 2021/2022 - decyzje do podjęcia przez GMów


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zbliżamy się wielkimi krokami do końca sezonu, draftu, a przede wszystkim free agency otwieram temat z graczami którzy mają TO/UNG w kontraktach.

Nie ma póki co deadline na podjęcie decyzji, acz wypadało by to zrobić przed startem FA. Temat otwieram aby kolejną rzecz skreślić z listy "do zrobienia". Poniżej lista zawodników wobec których macie do podjęcia decyzję. Jeśli ktoś jest pewien, że kogoś już na pewno nie chce może to zrobić od razu pisząc w tym temacie. Również może zagwarantować graczowi umowę i próbować go później wytransferować:

-----------------------------------------

EDIT:

Listę robiłem późnym wieczorem więc zapomniałem paru szczegółów:

  • TAK - oznacza, że podejmujecie opcję gracza/gwarantujecie mu kontrakt
  • NIE - oznacza, że czynicie z gracza UFA
  • Listę będę aktualizował na bieżąco, a graczy których TO/UNG nie zostało podjęte od razu dopisywał do zakładki FA 2021
  • Jeśli pominąłem jakiegoś gracza - proszę dać mi znać w Random Shit, albo poprzez PM. Z góry dziękuję za wyłapanie.
  • I najważniejsze: raz podjętą decyzję nie można zmieniać!

W związku z pkt. 3 @fluber, @Qcin_69 i @shevcu sprawdźcie czy rzeczywiście ot to Wam chodziło. Nie potrzeba na to żadnego postu. Po prostu zróbcie edycje bieżącego i dopiszcie pod spodem zdanie, że zmieniliście. Tylko ta trójka GMów ma do tego prawo.

-------------------------------------------

Gracze z Team Option:

 

Decyzje podjęte:

 

-------------------------------------------------------

Gracze z UNG:

 

Decyzje podjęte:

------------------------------------------------------

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

Ponieważ zbliżamy się wielkimi krokami do końca sezonu, draftu, a przede wszystkim free agency otwieram temat z graczami którzy mają TO/UNG w kontraktach.

Nie ma póki co deadline na podjęcie decyzji, acz wypadało by to zrobić przed startem FA. Temat otwieram aby kolejną rzecz skreślić z listy "do zrobienia". Poniżej lista zawodników wobec których macie do podjęcia decyzję. Jeśli ktoś jest pewien, że kogoś już na pewno nie chce może to zrobić od razu pisząc w tym temacie. Również może zagwarantować graczowi umowę i próbować go później wytransferować:

-----------------------------------------

Gracze z Team Option:

Gracze z UNG:

 

Bazley, Zeke i Hughes TAK

Obiese NIE

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.