Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 [ WCF ] #1 WOLVES (54-18) - #6 MAVERICKS (45-27) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

A Ty prawie to Dallas pokonałeś! Rozbijasz bardzo mocny zespół w tym offseason:/

@Eld teraz zauważyłem, że musiałeś mocno wczorajszy pisać tytuł tej serii:) 

 

Offtop

nie było znowu, aż tak blisko. Nawet ty dałeś głos na Golden w efekcie jakiegoś rzutu moneta :) 

Z kolei trajektoria Dallas jest wznosząca, a Golden była schodząca. Wykręciłem naprawdę dobry wynik, co było nie do powtórzenia uwzględniając nowy kontrakt dla Zacha i to ze Step nie rozegra raczej znów tak fantastycznego sezonu. Przyszłość Golden budowana wokół Zacha, Ingrama, Sabonisa i mojego ulubieńca Dorta będzie długoterminowo lepsza. 
 

No i w zasadzie nie ja rozbiłem, a głosujący. To wy pokazaliście, ze ten projekt nie jest wart kontynuowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MMM2121 napisał:

XD 

4:2 w tej serii to bez kitu zbrodnia, za rok poprzekljam losowe fragmenty z opisów Karpika, to może wygram przez przypadek mistrzostwo. 

Ewnwtualnie można zamknąć rozgrywki i czekać na coroczne opisy Karpika, aby ku uciesze tłumów wysłuchać najlepszych przebojów. Od mam tu killer matuchup, a kończąc na trzeba nie ogladac playofffs…

Dobrze, ze przynajmniej Curry jest w tym LA, to przynajmniej są jakiekolwiek szanse, ze Karpik nie wygra za rok 16:0, jak poszaleje na rynku w tym roku i uda mu się ściągnąć jakiego Beala.

Przecież akurat karpik w tym topicu dał bardzo przecietny opis, w sensie nic szczególnego. Więc kopiowanie nic nie da, bo trzeba też być nim.

Według mnie mocno przesadzasz jednak z wyszczególnianiem tylko, bo akurat wspominanie lakers też mają spory handicup za opisy i jeszcze pare innych osób.

 

To co mnie niestety smuci, to że Minny przyfarciła ten sezon tak, że właśnie tytuł to powinna być formalność jak rok temu Lakers, a tu jakieś śmieszne wstawki że opis etc.

Słaba akcja.

Szkoda też że 1para początkowa to miałabyć january - karpik i szkoda ze ktos zabral, skoro oni we dwojke lubia walczyc na opisy i sobie odpisywac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

 

Szkoda też że 1para początkowa to miałabyć january - karpik i szkoda ze ktos zabral, skoro oni we dwojke lubia walczyc na opisy i sobie odpisywac.

 

Głęboko wierzę, że za rok będą mieli ku temu okazję w jakiś semi conf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

wierzysz i za pewne byś chciał ?

a cele OKC ? znowu 7seedzik czy jest szansa na 6

Pewnie, że bym chciał ale nie będę ukrywał, że któryś z nich nadzieje się po drodze na Was i dupa z epickiego starcia na opisy będzie. Choć trio Curry - Butler - LBJ last dance brzmi przerażająco...

Nie wiem. Może wzorem Silvera wymyślę jakiś turniej na allstar brake gdzie nagrodą główną będzie 0,7l Jacka Danielsa dla zwycięzcy wysłane pocztą. Do turnieju zaproszę Lakers, Dallas, Heat i Magic. Zaprosił bym jeszcze Hornets, ale boje się, że po tym offseason nie będą mieli zbytnio o czym pisać.

Typowe west vs. east. Ktoś z pary Lakers - Dallas vs, ktoś z pary Orlando - Heat. A później finał o prestiż, uścisk dłoni imperatora ( pozdro Qcin ) i butelkę JD.

----------------------

Co do OKC to stopniowe wzmacnianie się z wyczekiwaniem na rozwój. Na pewno PO, choć nie zadeklaruję teraz, że moim celem jest II runda bo nie wiem co konkurencja robi, planuje i wymyśla. Zaraz się może okazać, że będę się bił o PO, bo z tego co do mnie dociera to mamy trzech zadeklarowanych tankerów na Zachodzie. Reszta chce się bić. Będziemy jak Wschód w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jeszcze się zdziwisz jak Hornets będą za rok pisać opisy do play in:) 

A wiadomo coś, czy play in zostaje na stałe? Bo szczerze przyznam, nie śledziłem akurat tego wątku. Bardziej staram się być na bieżąco z salary cap i w sumie to nie ciekawie jest bo podawali na okolice 115M, a teraz podają na 112,6M. Automatycznie się tax line i apron też zmniejszy od przewidywanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.