Skocz do zawartości

beGM Głosowanie - Playoffs 2021 2nd Round


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie jest obowiązkowe i trwa od dziś do Czwartku 1 Lipca. Macie dwa razy więcej czasu na głosowanie niż w pierwszej rundzie bo aż 4 dni więc bez wymówek widzę 30 głosów. 

Zachęcamy do zapoznania się z opisami i game planami poszczególnych ekip w odpowiednich tematach. 

-------------------------------

Szablon:


West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos:
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos:


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos:
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos:

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: 4:2 dla Wolves
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: 2:4 dla Mavs


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: 4:1 dla Miami
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: 4:2 dla Orlando

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: 4:3
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: 2:4


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: 4:1
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: 4:2

 

Możliwe zmiany, waham się nad Sota/Lakers, bo bardziej przekonuje mnie plan Januarego, ale chyba nie równoważy różnicy w ficie i talencie po stronie Soty. No ale myslalem przed seria, ze tam bedzie 4-1/4-2 maks, a Jasiek i tak wyciagnal u mnie do G7, props.

Z moją miłością do Jokicia miałem też duży problem z głosem przeciwko Denver, bo tym razem LBS stawił się na serię i nie trzeba było go karać za brak opisu, za co brawo :P No ale tu jeszcze większa przewaga fit+talent oraz bardziej odpowiadający mi gameplan.

Wschód wydaje mi się prostszy do typowania, nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż Derby Florydy w Finale Konferencji, na Zachodzie jest bardziej wyrównanie.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: 4:3 Tak samo jak @Lucas miałem tu wstępnie Sotę max w 6 meczach (może nawet 5), ale January wyciągnął opisami G7. Tak jak pisałem @mac ta zona na LBJ+Butlera by nie przeszła :P Dodatkowo faktycznie później już z @Qcin_69 trochę zrobiliście zamieszanie, co Lakers by wykorzystali do urwania 3 meczów. Przewaga talentu jednak po stronie Wolves.
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: 3:4 Wstępnie miałem tu Denver (zresztą nawet o tym pisałem), ale @karpik mnie przekonał, bo nie chciałem zostać zjebem :( A tak serio to po analizie opisów - faktycznie Denver dużo lepiej radziliby sobie z jakąkolwiek inną drużyną z zachodu.

East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: xxx
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: 4:2 Ławka Magic jest bardzo słaba, ale ławka Sixers to już dramat, plus za mało minut dla Rondo kosztem Anthonych i Maxeyów - i to ławka u mnie zadecydowała.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: 4:3 
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: 2:4


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: 4:1
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: 4:3

Tytułem krótkiego wyjaśnienia.

Sota - LAL = bardzo nie podobają mi się personalne wycieczki i język używany przez @Qcin_69, szanuję pracę jaką wykonał @mac który może trochę pogubiony, ale powinien doprowadzić do wygrania serii. Szanuję bardzo reakcję @january na zaczepki - pełna klasa, jednakże mimo bardzo przemyślanego gameplanu stawiam na Sotę. Wygrywa tu kwestia naoczna tegorocznych PO - oglądałem dotychczas prawie wszystkie mecze i niestety myślę, że w tej serii talent i indywidualności na koniec w game7 z przewagą parkietu biorą serie.

DEN - Mavs = żałuje że Smok nie odpowiedział bardziej @karpik - świetnie przemyślana taktycznie seria, Trae w gazie, Zion na pełnej i biorą to w 6 meczach

Heat - Cavs = @tangiers generalnie pozamiatał, a @cvbe udaje się na zasłużone wakacje po świetnym sezonie - daję mu 1W, bo myślę że niesiony euforią po przejściu 1 rundy wzięli by game1, aczkolwiek później to już raczej kontrolowane zwycięstwa Heat

ORL - 76ers = @Tecu też kibicowałem do końca Philly w RL NBA i tak jak oni daję ci game7 w którym Mitchell doprowadza do dogrywki, a na koniec rzuca game winnera :D @Alonzo gratulacje za awans do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: Minnesota w 7
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: Nuggets w 7


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: Miami w 5
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: Orlando w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Eld napisał:

West 2nd round


Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: 4:2
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: 4:3


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: 4:1
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: 4:2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 10:57, ignazz napisał:

West 2nd round

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers Głos: 4:3
Denver Nuggets– Dallas Mavericks Głos: 3:4


East 2nd round

Miami Heat – Cleveland Cavaliers Głos: 4:1 edytowane 
Orlando Magic – Philadelphia 76ers Głos: 4:3

@Eld @tangiers

Edytowałem wynik Miami Cavs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld przestał(a) promować temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.