Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiliście że Gafford zły, a ten dzis w 7 minut zrobił tyle fp co Russell Westbrook przez cały mecz :)

BTW, dzisiaj rano 3 gmow pobrało zawodnikow z listy Waivers. Ronnie i obi maja odpowiednio 19 i 20 waivers po tych pobraniach. Natomiast trzyczkowi Yahoo zachowało 12 numer, dlaczego ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, antek napisał:

Mówiliście że Gafford zły, a ten dzis w 7 minut zrobił tyle fp co Russell Westbrook przez cały mecz :)

BTW, dzisiaj rano 3 gmow pobrało zawodnikow z listy Waivers. Ronnie i obi maja odpowiednio 19 i 20 waivers po tych pobraniach. Natomiast trzyczkowi Yahoo zachowało 12 numer, dlaczego ?

 

Lista Priority zmienia się chyba wtedy gdy jest użyta, czyli przy równej ofercie. 

Obi spadł, bo był remis, czyli wygrał przez priority, Ronnie prawdopodobnie był już wcześniej na dole i nie ruszył się, bo wygrał kasą a Tryczek wygrał też kasą i nie ruszył się na liście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłacona Miłość 😀

Teraz, antek napisał:

Gafford i Markannen do @buła

40 dolarow do @antek

Ps. Technicznie wywalam dwoch ww graczy, a @t_omko ich "przepisuje" do buly, a w wolnej chwili prosze hajs na ruchy :)

Dziwne. Nic ciekawego nie dało się za nich złapać? Dość tanio poszli, już się boję jaki masz plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Przepłacona Miłość 😀

Dziwne. Nic ciekawego nie dało się za nich złapać? Dość tanio poszli, już się boję jaki masz plan. 

Taki rynek. Nic wielkiego (niestety :)) nie kombinuje. Kupilem sobie troche cap space za niegrajacych zawodników, a muszę gonic sloty. 40 dolarow sie tez przyda, szczegolnie ze dzisiaj poszaleliscie z blaugrana na zakupach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

Mam bana Panowie ;) do 24.02. 

Łączymy sie w bolu :)

Na razie trade deadline dla mnie troche po dupie, odpada mi fajna 15stka czy Coffey. Covington i Hart to niewiadoma, ale szału raczej nie przewiduje przynamniej w przypadku Covingtona. Hart jak beda ptb tankowac pewnie bedzie sporo opuszczac, ale tu bardziej we'll see.

Tecu nie gon tak szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Robię co mogę. Nie wystawiam Claptona jak robi 87 a wystawiam go w meczach w których robi średnio 8,5 DPG 🤷‍♂️

Sporo jeszcze zostało. Ale będę walczył. 

Josh Christopher pozdrawia. Najlepszy mecz na benchu, po wstawieniu na aktywny slot 5.5 fp, klasyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, antek napisał:

Josh Christopher pozdrawia. Najlepszy mecz na benchu, po wstawieniu na aktywny slot 5.5 fp, klasyka :)

W tym sezonie strategia wystawiania gracza, gdy gra fatalnie, a zostawiania na ławce, gdy gra kozacko nosi nazwę strategii im. Hylanda :) 

Ja już tracę nadzieję przez te ciągłe absencje moich ludzi, ale ostatecznie jeśli Harden zmieniłby drużynę, to coś może jeszcze ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze wam się powodzi no i Mam nadzieje ze rudy Gobert szybko nie wraca, bo hassan dziś ostro dojebal do pieca. Mam smieszny skład, sami PF-C prawie.  Jak dobrze pójdzie rozwalę was samymi centrami i levertem i simonsem :)

No dobra… szczerze mówiąc to strata do Antka wydaje się nie łatwa do odrobienia;) 

Ogolnie Szkoda ze @buła przespał tydzień jak durant się połamał bo tamten tydzień czy 10 dni co szukałem dealu był bardzo mizerny dla mnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.