Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Durant Facu keita bates diop i pick 

za

anfernee simons caris levert otto porter 

 

You can call me crazy now.  Ale Nurkic i Vucevic nie składają broni jeszcze, jakby Randle się ogarnął to bym jeszcze powalczył o mistrza chętnie :)

@buła potwierdz 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 17:12, Alonzo napisał:

Chciałbym tylko poinformować tych 3 GMów którzy jeszcze mi się nie zdążyli zapytać, że Evan Mobley nie jest na sprzedaż :)

Ja pytałem chyba 4 razy to na totalu liczba zapytań chyba Ci się zejdzie ; ) 

W dniu 26.01.2022 o 19:07, antek napisał:

Mam do sprzedania na wincyj fp dwóch młodych gniewnych internationalow 

Rui Hachimura

Lauri Markannen

W obydwu przypadkach jest potencjał na 50 fp w (niedalekiej) przyszłości.

Zapomniałeś dodać ze potencjał na te 50 fp jest ŁĄCZNIE ; ) 

15 godzin temu, antek napisał:

O kudwa mocno po litrze Bushmilsa jutro cdn

Dajże spokój jak przeczytałem rano po ashwagande do apteki zapierdalałem nie na moje nerwy takie dile :)  
 

—————-

Nassir T Davies THT (free ball handling!) i I Jackson - coś na tu i teraz poproszę, nie mam czasu czekać (tzn na THT mogę czekać trade deadline tuż tuż ) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

A co wy chcecie. Ludzie nie chcieli mi dać D’Angelo czy McColluma za Duranta, wiec Simons który bedzie najlepszym graczem reszty sezonu w stosunku fppg/salary i dwie czterdziestki wydaje się być odpowiednia cena za starego już nieco KD

 

Ronnie poruchales za free, a na droge powrotną dostałeś karton Don Perignonia i skrzynke Macallana więc proszę nie pisz jeszcze ze dołożyłeś do tematu 😀

Jeśli chodzi o Bago to widzę, że nie tylko ja mam zdanie takie ze warto pomyśleć o znalezieniu zastępcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, antek napisał:

Ronnie poruchales za free, a na droge powrotną dostałeś karton Don Perignonia i skrzynke Macallana więc proszę nie pisz jeszcze ze dołożyłeś do tematu 😀

Jeśli chodzi o Bago to widzę, że nie tylko ja mam zdanie takie ze warto pomyśleć o znalezieniu zastępcy.

Myślałem serio ze to hejt w moja stronę, ale skoro tak.. to w takim razie mam tylko nadzieje ze masz racje i na koniec sezonu powiem ze było warto… 

Ja mam wrazenie ze sam dałem dużo więcej miesiąc temu za Duranta (Bridges, Davion i Conley) więc raczej uczciwy deal dla obu stron :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.