Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, barcalover napisał:

Masz mega pakę, myśle, że jesteś na ten moment głównym faworytem, chyba że ktoś ze ścigających jakoś mocno poprawi skład.

Ja na pewno nie poprawię chyba że z Fasow bo nie mam żadnych assetow, nawet moim pickiem nie poratuje bo przehandlowany pod koniec tamtego sezonu. Nic takie koszty zwycięstwa rok temu, ale lubie to babranie w fasach u nas w lidze, bo mam sporo wolnego miejsca w salary i przede wszystkim tylko trzech niewyrzucalnych zawodników tzn Jokicia, Westbrooka oraz Paula.

Ps blaugrana imo ma najmocniejszy skład i jak bedzie dalej aktywny na FA to będzie go ciężko dogonić. Ale pamiętajmy ze ten sezon jest tak nieprzewidywalny, że to glowa mala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wydaje mi się o dobrą dyspozycje randle i lepsza aktywność na fa do dogonienia. Randle mega kasztan w tym sezonie. Strasznje się opierdalalem na fa a teraz jeszcze ban, będę musiał przysiąść do tego w dalszej czesci sezonu i powinienem być wyżej bo Vucevic zaczął wreszcie grac swoje. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, antek napisał:

Ps blaugrana imo ma najmocniejszy skład i jak bedzie dalej aktywny na FA to będzie go ciężko dogonić. Ale pamiętajmy ze ten sezon jest tak nieprzewidywalny, że to glowa mala.

To prawda. Oprócz blaugrany, Ciebie i mnie, to @Tecu może się pokusić o wymianę PG i Simmonsa i to mu raczej na bank powinno dać walkę o mistrzostwo. @evitacre rzeźbi mocno, ale różnie to wychodzi, ale teraz trzeba mu dać chwilę, bo może to kliknąć po powrocie Luki do tak grającego LBJa.

P.S. @t_omko mamy tutaj jakiś trade deadline, czy nie ma terminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.