Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Kevin Huerter na FA ? Dzembdobry:)

Ale żeby nie było to na razie jestem "krolem" polowania na FAsow. Miałem choćby Carmelo Anthonyego, Georgesa Nianga,  przegrałem walkę  o Horforda o kilka sekund, a kogo nie wywalam to zaraz idzie do kogoś innego za hajs waiverowy (wiec inni wyżej ich oceniaja). 

Z drugiej strony że składu gówna i papy czyli dołu mojego składu na tą chwilę nie mogę aż tak narzekać na łowy wolnych agentów. Bo wyłowiłem Harta czy Graysona Allena. 

Ciekawe ile dadzą Jokerowi pauzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Vucevic ma jeszcze zapas, moze grac lepiej, Davion tez chyba bedzie lepszy z tygodnia na tydzień. Olynyk tez ma jeszcze zapas. 
 

Szansa jest, mysle ze dość duża ale… problem jedynie ze nie widzę w swoim składzie za bardzo assetów żeby ewentualnie się jeszcze wzmacniać w trakcie sezonu. Moody i Jones nic nie warci, a nie zapowiada się żeby szybko się to zmieniło. Zjebałem z Kai Jonesem strasznie, już nie chodzi o to że z niego nic już nie będzie, ale wiedziałem przecież że chce walczyć o mistrza, wystarczyło brać Duarte i byłbym zdecydowanym faworytem w tej chwili. 
 

W każdym bądź razie jakby jednak ktoś się chciał skusić na moich rookies, to dam obu i dolary za jedną chociaż solidną piętnastkę na ten sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Hej właśnie The Best commish ever @t_omko mnie uświadomił ze corocznej tradycji musiało stać się za dość i dostałem bana 🙂 

moj pick za pobranie kilku graczy ? Chyba legitne skoro można tak za keszyk robić 🙂 

Jakie masz picki? Na pewno mój, mogę pomóc jal solidnie zapłacisz 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

Hej właśnie The Best commish ever @t_omko mnie uświadomił ze corocznej tradycji musiało stać się za dość i dostałem bana 🙂 

moj pick za pobranie kilku graczy ? Chyba legitne skoro można tak za keszyk robić 🙂 

Ban do 28.11
Przywróciłem Ci kilku graczy, nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tocheck zbanowany do 28.11.... i więcej blokad nie dzisiaj nie przewiduję

 

1 godzinę temu, evitacre napisał:

A pobrania za pick mogę zrobić ? Czy będziesz przeciwny - bo najchętniej to bym chciał z powrotem to co miałem jak już minie waiver period 🙂 

Jako komisz/bankier nie pomogę Ci w takiej operacji....
Masz bana jedynie na add/drop i jeżeli ktoś zaproponuje ci paczkę dowolnych zawodników to spokojnie możesz za pick lub swoich graczy dokonać wymiany.

 

1 godzinę temu, blaugrana napisał:

Claxton za pick albo jakąś 15?

Hm, chyba spokojnie mogę wyjebtać na FA Drummonda, czy są jakieś ograniczenia co do tego?

Możesz wywalić go teraz, możesz to zrobić dzień przed zakończeniem sezonu - nie widzę żadnych przeciwskazań.

Przy okazji wspomnę, że jeżeli ktoś będzie chciał sobie poprawić pick wywalając wartościowego gracza to jego wybór.... i jeżeli akceptuje cenę to może zrzucić nawet zdrowego LaMelo byle by zrobić to w terminie czyli do ostatniej aktualizacji sezonu yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, t_omko napisał:

@Tocheck zbanowany do 28.11.... i więcej blokad nie dzisiaj nie przewiduję

 

Jako komisz/bankier nie pomogę Ci w takiej operacji....
Masz bana jedynie na add/drop i jeżeli ktoś zaproponuje ci paczkę dowolnych zawodników to spokojnie możesz za pick lub swoich graczy dokonać wymiany.

 

Możesz wywalić go teraz, możesz to zrobić dzień przed zakończeniem sezonu - nie widzę żadnych przeciwskazań.

Przy okazji wspomnę, że jeżeli ktoś będzie chciał sobie poprawić pick wywalając wartościowego gracza to jego wybór.... i jeżeli akceptuje cenę to może zrzucić nawet zdrowego LaMelo byle by zrobić to w terminie czyli do ostatniej aktualizacji sezonu yahoo.

Jak już jesteś, Jakaś szansa na aktualizacje składów wkrotce  ? Bo mamy składy z offseason wciąż a chciałbym może jakiś trade pomyśleć, o ile swoj skład i salary ogarniam to reszty już nie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak już jesteś, Jakaś szansa na aktualizacje składów wkrotce  ? Bo mamy składy z offseason wciąż a chciałbym może jakiś trade pomyśleć, o ile swoj skład i salary ogarniam to reszty już nie 😛

W takim razie.... uciekam czym prędzej 😛
 

Edit.
Aż tak stare składy nie były 😏 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.