Skocz do zawartości
t_omko

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrząc na tabelke na Yahoo mozemy juz zamykac igrzyska, gasic światła oraz rozdawac medale :)

Na razie zaciag z offseasonu calkiem nienajgorzej pogrywa tj Graham, Achiuwa czy przede wszystkim Duarte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie narzekam. Oby wszyscy zdrowi byli! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś w ogóle w tym sezonie już teraz wie, że ma zamiar tankować? Rozumiem, że Pablo, ale jeszcze ktoś?

@Pablo81 jeśli któryś z trójki Hyland, Johnson i Murphy Cię interesują, to daj znać :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xavier Tillman na liscie transferowej. Mimo niewielu mpg potrafi ladnie zapelnic boxscore. Problemem na ta chwile jego jest, ze nie dostaje w ogole minut na parkiecie :)

Duet z Rockets (Garuba&Christopher) rowniez na liscie. Przyjme fp, moze byc i wiekowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, antek napisał:

Xavier Tillman na liscie transferowej. Mimo niewielu mpg potrafi ladnie zapelnic boxscore. Problemem na ta chwile jego jest, ze nie dostaje w ogole minut na parkiecie :)

Duet z Rockets (Garuba&Christopher) rowniez na liscie. Przyjme fp, moze byc i wiekowe.

Hej,gdzie się tu ogłaszasz, ja się pierwszy oglaszalem z Moodym i Kai Jones, czekaj na swoją kolej 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Hej,gdzie się tu ogłaszasz, ja się pierwszy oglaszalem z Moodym i Kai Jones, czekaj na swoją kolej 😛 

Tylu chętnych na młodych, ze dla wszystkich starczy :)

A tak na serio to na razie każdy gra tym co ma, jeszcze nie było poważnych kontuzji (oprócz tych, które wydarzyły sie przed RS), więc pozostaje wczesnie wstawać, odpalać kalkulator i liczyć na łut szczęścia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pany najlepszy moment by wciągnąć Wisemana - jezeli ktos ma pomysł to śmiało piszcie. W pakiecie moze poleciec tez Butler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@evitacre zbóju jeden przyczailem sie na Horforda, ale spoznilem sie kilkanascie sekund. 1-1 w daily-today :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest niezle ale mam 11-tu do gry jak wszyscy zdrowi, a wszyscy zdrowi to nigdy nie będą :(

Czekam ciągle na Miltona ale coś czuje ze będę żałował bo najlepsze trzydziestki uciekają z FA w tym pierwszym tygodniu i już tam nie wrócą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, antek napisał:

@evitacre zbóju jeden przyczailem sie na Horforda, ale spoznilem sie kilkanascie sekund. 1-1 w daily-today :)

Haha odświeżałem stronę żeby go zgarnąć, z 8 razy widziałem na ekranie ze „już zagrał i nie można go dodać” Ech |£<*#!|! Daily - today 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Jest niezle ale mam 11-tu do gry jak wszyscy zdrowi, a wszyscy zdrowi to nigdy nie będą :(

Czekam ciągle na Miltona ale coś czuje ze będę żałował bo najlepsze trzydziestki uciekają z FA w tym pierwszym tygodniu i już tam nie wrócą :)

Spokojnie możesz go wyrzucić i wziąć cos grającego.

Pamiętaj że posiadając Nurka kwestia jest kiedy, a nie czy się połamie. No i Conley ma n grać b2b co będzie bolało. Kurde żebym tylko nie zjinxowal i mi się moje orly nie połamały:)

16 minut temu, evitacre napisał:

Haha odświeżałem stronę żeby go zgarnąć, z 8 razy widziałem na ekranie ze „już zagrał i nie można go dodać” Ech |£<*#!|! Daily - today 😜 

Każdy kij ma dwa końce, z drugiej strony już nie zawsze sie będzie liczyć, kto wcześnie wstaję, choć łatwiej będzie się odrabiać sloty jak na roto wyczytamy ze jakiś starter będzie siedzieć danej nocy.

Temat żyje, chyba wszyscy byli głodni nba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, evitacre napisał:

Ale to widziałeś o kimś z Twojego składu, bo Horforda można było pobrać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi