Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, antek napisał:

Xavier Tillman na liscie transferowej. Mimo niewielu mpg potrafi ladnie zapelnic boxscore. Problemem na ta chwile jego jest, ze nie dostaje w ogole minut na parkiecie :)

Duet z Rockets (Garuba&Christopher) rowniez na liscie. Przyjme fp, moze byc i wiekowe.

Hej,gdzie się tu ogłaszasz, ja się pierwszy oglaszalem z Moodym i Kai Jones, czekaj na swoją kolej 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Hej,gdzie się tu ogłaszasz, ja się pierwszy oglaszalem z Moodym i Kai Jones, czekaj na swoją kolej 😛 

Tylu chętnych na młodych, ze dla wszystkich starczy :)

A tak na serio to na razie każdy gra tym co ma, jeszcze nie było poważnych kontuzji (oprócz tych, które wydarzyły sie przed RS), więc pozostaje wczesnie wstawać, odpalać kalkulator i liczyć na łut szczęścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, antek napisał:

@evitacre zbóju jeden przyczailem sie na Horforda, ale spoznilem sie kilkanascie sekund. 1-1 w daily-today :)

Haha odświeżałem stronę żeby go zgarnąć, z 8 razy widziałem na ekranie ze „już zagrał i nie można go dodać” Ech |£<*#!|! Daily - today 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Jest niezle ale mam 11-tu do gry jak wszyscy zdrowi, a wszyscy zdrowi to nigdy nie będą :(

 

Czekam ciągle na Miltona ale coś czuje ze będę żałował bo najlepsze trzydziestki uciekają z FA w tym pierwszym tygodniu i już tam nie wrócą :)

Spokojnie możesz go wyrzucić i wziąć cos grającego.

Pamiętaj że posiadając Nurka kwestia jest kiedy, a nie czy się połamie. No i Conley ma n grać b2b co będzie bolało. Kurde żebym tylko nie zjinxowal i mi się moje orly nie połamały:)

16 minut temu, evitacre napisał:

Haha odświeżałem stronę żeby go zgarnąć, z 8 razy widziałem na ekranie ze „już zagrał i nie można go dodać” Ech |£<*#!|! Daily - today 😜 

Każdy kij ma dwa końce, z drugiej strony już nie zawsze sie będzie liczyć, kto wcześnie wstaję, choć łatwiej będzie się odrabiać sloty jak na roto wyczytamy ze jakiś starter będzie siedzieć danej nocy.

Temat żyje, chyba wszyscy byli głodni nba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, barcalover napisał:

Ale to widziałeś o kimś z Twojego składu, bo Horforda można było pobrać normalnie.

Chodziło mi o to że chciałem go pobrać za Masona (chociaż nie wiem czy to był dobry pomysł, się okaże), a Mason grał w nocy więc musiałem czekać aż się wszystko przemieli o 9 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, evitacre napisał:

Chodziło mi o to że chciałem go pobrać za Masona (chociaż nie wiem czy to był dobry pomysł, się okaże), a Mason grał w nocy więc musiałem czekać aż się wszystko przemieli o 9 :) 

Najlepsze w tym caly daily-today jest to ze jak masz goscia na aktywnym slocie, a on nie zagral tej nocy np PJ Washington dzisiejszej nocy, to wuj musisz i tak czekac do 9tej godziny i liczyc ze evi nie siedzi z budzikiem nastawionym na ta godzine w reku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antek napisał:

Najlepsze w tym caly daily-today jest to ze jak masz goscia na aktywnym slocie, a on nie zagral tej nocy np PJ Washington dzisiejszej nocy, to wuj musisz i tak czekac do 9tej godziny i liczyc ze evi nie siedzi z budzikiem nastawionym na ta godzine w reku :)

W innej lidze gramy waivery budżetowe codziennie o 9:00 rano, to by się tutaj mogło dobrze sprawdzić, zwłaszcza, że można handlować $$$ na waivery. Wtedy do 9:00 rano każdy miałby czas na bidowanie i nic by nie zmieniał fakt, że mamy daily-today.

Wg mnie to byłaby najlepsza opcja, szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.