Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 Eastern Finals: Milwaukee Bucks (3) - Atlanta Hawks (5)


karpik

Kto lepsiejszy?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks czy Hawks?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Hawks w 7
    • Hawks w 6
    • Hawks w 5
      0
    • Hawks w 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kao chen napisał:

fun fact: Trae had more points scored in a game than Simmons did in 7 games

Przy wklejaniu cytatu warto zamieścić źródło kolego.

Simmons zdobył 69 punktów w 7 meczach więc jak zauważył słusznie @dapunk20 coś się nie zgadza. Beka z Simmonsa od zawsze jest grana ale trzymajmy się faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

Bux mogliby spróbować strefy box and one na Trae, jak raps swego czasu na Currym.

Też o tym pomyślałem, bo to jest niewiarygodne jak na switchach są ogrywani... I już nawet nie chodzi o obwód, tu nawet w pomalowanym jest słabo...

BTW. Zawsze ceniłem McMillana, ale to co on robi z Hawks to jakiś majstersztyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie wydrukowali mecz kontuzjując Younga!

Wielka szkoda tej kostki, ze zdrowym Trae 4Q pewnie by wyglądała inaczej, nie wiem też czy to, że Bogdan wyglądał lepiej fizycznie i mógł grać więcej, wyszło dla Hawks na plus, raczej nie, idiotyczne in yo face trójki, kończenie kontry 3 na 1 contested lay upem (niecelnym) to jest stan umysłu, a nie kolana. 

Wiadomo, że Milwaukee jest lepszym zespołem i jeśli Atlanta miała tu nawiązać równą walkę, to trzeba takie mecze na styku wygrywać, a tu raz, że Young skończył z kontuzją, to jeszcze się taki Middleton pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karpik napisał:

Sędziowie wydrukowali mecz kontuzjując Younga!

Wielka szkoda tej kostki, ze zdrowym Trae 4Q pewnie by wyglądała inaczej, nie wiem też czy to, że Bogdan wyglądał lepiej fizycznie i mógł grać więcej, wyszło dla Hawks na plus, raczej nie, idiotyczne in yo face trójki, kończenie kontry 3 na 1 contested lay upem (niecelnym) to jest stan umysłu, a nie kolana. 

Wiadomo, że Milwaukee jest lepszym zespołem i jeśli Atlanta miała tu nawiązać równą walkę, to trzeba takie mecze na styku wygrywać, a tu raz, że Young skończył z kontuzją, to jeszcze się taki Middleton pojawił.

Giannis kręci chore liczby w tej serii 30.7 pkt na 59.4% z gry. Tylko introwertyk Leonard bardziej niszczył rywali, gdy przeciw Mavs notował 32.1 pkt na 61.2% z gry i zagrał 3 mecze na skuteczności powyżej 70% :) Jeśli dojdzie do finału Bucks vs Suns na co wiele wskazuje faworytem będzie pewnie Bucks, ale liczę mocno, że Suns postawią się i po zaciętej serii 7-meczowej pierścionek założy Krzyś Paul, a nie Giannis :) Aczkolwiek chyba trochę za szybko obwieszczam finalistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku są problemy z kontuzjami w PO, ale w tym wyjątkowo zmieniają one oblicza ekip... i wypaczają kolejna już rundę.

Ciekawy jestem jak zagrają Hawks jeśli będą bez Trae - mega test dla Collinsa się szykuje i oczywiście Bogdana, który o dziwo wyglądał w RS momentami nawet lepiej bez Trae na boisku. Niemniej Bucks maja wszelkie karty w swoich rękach i tylko totalna nieudolność w obronie mogłaby dać Hawks wygrana w takim meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, blackmagic napisał:

W finałach będą 3 na 3 grali 

Az sie chce czekac ma kolejny rekordowo krotki offseason ...

2 minuty temu, dannygd napisał:

Co roku są problemy z kontuzjami w PO, ale w tym wyjątkowo zmieniają one oblicza ekip... i wypaczają kolejna już rundę.

Ciekawy jestem jak zagrają Hawks jeśli będą bez Trae - mega test dla Collinsa się szykuje i oczywiście Bogdana, który o dziwo wyglądał w RS momentami nawet lepiej bez Trae na boisku. Niemniej Bucks maja wszelkie karty w swoich rękach i tylko totalna nieudolność w obronie mogłaby dać Hawks wygrana w takim meczu. 

Jak czlowiek sobie wyobraza, ze Budenholzer moze zostac mistrzem to to jest dopiero kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dannygd napisał:

Co roku są problemy z kontuzjami w PO, ale w tym wyjątkowo zmieniają one oblicza ekip... i wypaczają kolejna już rundę.

Ciekawy jestem jak zagrają Hawks jeśli będą bez Trae - mega test dla Collinsa się szykuje i oczywiście Bogdana, który o dziwo wyglądał w RS momentami nawet lepiej bez Trae na boisku. Niemniej Bucks maja wszelkie karty w swoich rękach i tylko totalna nieudolność w obronie mogłaby dać Hawks wygrana w takim meczu. 

Nie pamiętam play-off, by tyle czołowych gwiazd kontuzjowanych było. Trzech faworytów out.
Lakers 1R, Nets 2R, a teraz Clippers w finale konferencji. Te ekipy w pełni sił miały ze sobą grać epickie serie, a wyszło jak wyszło.
Lebron miał walczyć o 5 mistrzostwo, a łowi ryby po 1R.
Durant miał iść jak taran po 3 tytuł i wreszcie wygrać bez Splash Brothers, a z brodą.
Leonard miał szansę z 3 klubem wywalczyć mistrzostwo. W razie powodzenia mocno wspiąłby się w hierarchii.

Forum jest prawie martwe w apogeum sezonu , bo takie drużyny napędzają tutaj ruch. Graliby Lakers i Nets z miejsca byłoby o wiele więcej niekończących się debat fanów i hejterów tych drużyn. A Bucks i Suns są powiedzmy neutralni.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rodman91 napisał:

Nie pamiętam play-off, by tyle czołowych gwiazd kontuzjowanych było. Trzech faworytów out.
Lakers 1R, Nets 2R, a teraz Clippers w finale konferencji. Te ekipy w pełni sił miały ze sobą grać epickie serie, a wyszło jak wyszło.
Lebron miał walczyć o 5 mistrzostwo, a łowi ryby po 1R.
Durant miał iść jak taran po 3 tytuł i wreszcie wygrać bez Splash Brothers, a z brodą.
Leonard miał szansę z 3 klubem wywalczyć mistrzostwo. W razie powodzenia mocno wspiąłby się w hierarchii.

Forum jest prawie martwe w apogeum sezonu , bo takie drużyny napędzają tutaj ruch. Graliby Lakers i Nets z miejsca byłoby o wiele więcej niekończących się debat fanów i hejterów tych drużyn. A Bucks i Suns są powiedzmy neutralni.

Wszystko racja tylko na razie to wygląda jakby Paul George szedł na finals mvp więc może nowe legacy się narodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.