Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko 3 rzeczy

- to jest wprost nieprawdopodobne jak ta zgraja dzieciaków (Ayton, Booker, Cam Johnson, Bridges) gra w swoich pierwszych PO w finałach konferencji. Niesamowite

- straszne jest to jak szybko Clippers potrafią trafić 3-4 trójki pod rząd

- jeżeli wróci CP3, a Kawhi nie to nie wydaje mi się żeby clippers byli w stanie wyciągnąć te serię. Ale c.uj ze mną, nie lekceważę tej wesołej gry clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kucharius1 napisał:

Szkoda że LAC nie utrzymało się kondycyjnie do końca. Brawo za walkę i na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa.

To jest ten chyba ten moment o ktorym pisalem, ze pomalu zaczna wychodzic dodatkowe mecze i pomalu bedzie tej pary brakowac. Jesli juz nadszedl to wraz z powrotem Paula nie zdziwi mnie sweep czy Suns w pieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, the_secret napisał:

Nie oglądałem 1 połowy więc pytanie, czy Cousins mocno odstawał w obronie?

Dla mnie taki typowy mecz drummonda/cousinsa, w ataku wydaje się że robi dużo, w obronie i ogólnie w trakcie meczu masa głupich zachowań i strasznie minusowy .DMC potrafi jeszcze oczywiście trójkę trafić więc trochę ciężej się broni LAC niz Lakers z drummem. 
Dla mnie żaden z dwójki Zubac/DMC nie nadaje się na mecze z Suns, Ayton zjada Zubaca, a DMC to wiadomo. Clippers muszą iść w small ball jak z Utah

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qooniu napisał:

 

- to jest wprost nieprawdopodobne jak ta zgraja dzieciaków (Ayton, Booker, Cam Johnson, Bridges) gra w swoich pierwszych PO w finałach konferencji. Niesamowite

 

To prawda i nie ma czego im odbierac, ale umowmy sie, ze oprocz tego ze jako jedyni byli zdrowi w tym sezonie, to dostali naprawde sporo bonusow od losu (co trzeba tez umiec wykorzystac, wiec kudosy dla nich).

Pierwsza runda wypada Davis i jest nie do konca sprawny James, druga runda Nuggets bez Murraya, teraz Clippers bez KL. Super ze dzieciaki to wykorzystuja, ale lepiej sie im trafic nie moglo.

3 minuty temu, Qooniu napisał:

Dla mnie taki typowy mecz drummonda/cousinsa, w ataku wydaje się że robi dużo, w obronie i ogólnie w trakcie meczu masa głupich zachowań. DMC potrafi jeszcze oczywiście trójkę trafić więc trochę ciężej się broni LAC niz Lakers z drummem. 
Dla mnie żaden z dwójki Zubac/DMC nie nadaje się na mecze z Suns, Ayton zjada Zubaca, a DMC to wiadomo. Clippers muszą iść w small ball jak z Utah

Dlatego jak juz pisalem. Dla mnie najtrudniejsza przeszkode Suns przeszli w pierwszej rundzie. Dla nich najwiekszy koszmar to byl Davis w formie i skoncentrowany (vide G2, G3 i to co tam pogral w miare zdrowy w G4). To byly chyba jedyne momenty w tej przygodzie PO Suns, kiedy wydawalo sie, ze moga jakas serie przegrac.

Jak to juz przeszli to teraz naprawde ... juz po pierscionek!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite jak źle i egoistycznie potrafił grać Booker w RS, a jak wygląda w PO. Jak bierze na siebie odpowiedzialność, gdy nie ma CP3. A miałem mega obawy jak będzie wyglądał w PO. Nie pierwszy raz już napiszę, że uwielbaim Bridgesa, a do tego Cama i Cama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Jak się Payne stawi jak to czasami mu się zdarzało i uwierzy, że umie, to wcale Clippers łatwo mieć nie będą w tej G1. Mann takiego meczu nie powtórzy, a ja wciąż gdzieś tam w głębi duszy bardziej wierzę w Pandemic P niż Panzer P, ale w tym roku odpali to po prostu później.

Phoenix Suns all night long! Trzymam kciuki!

No i jednak to pierwsze :). Prawie 10 asyst i drugie najlepsze +/- w zespole.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qbajag napisał:

To jest niesamowite jak źle i egoistycznie potrafił grać Booker w RS, a jak wygląda w PO. Jak bierze na siebie odpowiedzialność, gdy nie ma CP3. A miałem mega obawy jak będzie wyglądał w PO. Nie pierwszy raz już napiszę, że uwielbaim Bridgesa, a do tego Cama i Cama :)

Będę mało oryginalny - Bridges to zdecydowanie mój ulubiony grajek w suns. Niesamowicie pozytywny gość - oby grał u Nas jak najdłużej. 
 

ps. Ayton - wczoraj przypominał mi grą trochę Amara - może nie ta energia w dunkach - ale zagrał bardzo dobry mecz, dodatkowo zaskakuje mnie jego przegląd pola - zaczyna duzo widzieć i rozsądnie dzieli się piłka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajac troche w obronie Clippers i doceniajac, ze sie tak postawili, o czym juz pisalem, dalej nie wiem jak to NBA zrobilo, ze ECF idzie w srode, a nie we wtorek i te ekipy dostaja jeden dzien odpoczynku wiecej, gdzie tacy Clippers mieli tak naprawde poltora.

Nawet cos na potwierdzenie tego udalo mi sie odnalezc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

to polemizuj. czekam.

Suns ostatnie 10 lat -> kupa

Suns dodają do rosteru najstarszego superstara w lidze -> sukces

negowanie tego po 1 meczu gdzie ten doświadczony superstar nie gral, kiedy spędził on z tymi młodzikami już tyle czasu jest co najmniej dziwne imho (szczególnie że ten superstar ma w CV już identyczny motyw sprzed roku)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.