Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, mac napisał:

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ( jak i dla wszystkich tych, którzy uważali, że LAL nie zdobyło tytułu tylko i wyłącznie z powodu kontuzji ADavisa).

1. Suns z 3 rundy z game 3  ( ozn SUNS_R3_G3 ) jest lepsze od SUNS z 1 rundy przeciwko LAL bez ADavisa ( ozn SUNS_R1_G456 ) gdyż:
1. Główna róznica między tymi ekipami: cp3 grający po wypoczynku z powodu jakiegoś testu covid >>> cp3 grający z right shoulder contusion.
2. Doświadczenie i pewność siebie:
Granie po 9GAME winning streaku w PO >> granie sporej ilości graczy pierwszej serii PO ever + bycie po 2 porażkach i stracenie HCA

A zatem mamy, że:
SUNS_R3_G3 > SUNS_R1_G456
Mamy też, że Kawhi Anthony > Anthony Davis

LAC bez Kawhiego wygrało jeden mecz z SUNS_R3_G3, a LAL BEZ ADavisa nie wygrało żadnego meczu przeciwko słabszym Suns.
Zatem mamy:

LAC_BEZ_KAWHIEGO > SUNS_R3_G3 > SUNS_R1_G456 > LAL_BEZ_AD
oraz
Kawhi > Adavis
Korzystająć z przechodniości relacji porządku mamy zatem:
LAC_BEZ_KAWHIEGO + KAWHI >  LAL_BEZ_AD + Adavis
A zatem:
LAC > LAL.

Zatem można się w pełni cieszyć zeszłorocznym tytułem i nie żałować, że w tym się nie udało przez kontuzję, bo i tak w pełni zdrowe LAC > w pełni zdrowe LAL.

Sporty drużynowe to nie schemat zero-jedynkowy :)
Drużyna A wygrywa z drużyną B...Drużyna B wygrywa z drużyną C...Drużyna C ogrywa drużynę A.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, the_secret napisał:

PG chodzi pewnie o kategorie wiekową osób które mogą oglądać NBA i uzytkownik chyba sugeruje ze te stroje mimo że świetne to nie przystają do produktu który mogą oglądać osoby już od 3 roku życia. A czemu? Pewnie dlatego, że przywodzą na myśl GTA San Andreas(ta czcionka np) a jak wiadomo to gra pełna gangbangerów i innych takich

Nie za bardzo wiem o czym piszesz, ale chyba o czymś ważnym dla ciebie skoro się tak rozpisałeś. nie grałem w GTA ja w ogóle nie gram w gry komputerowe.

mać, Paula George'a. On wygląda jak grzeczny chłopiec z sąsiedztwa, co to psa wyprowadzi, zakupy zrobi.

Ja nie używam takich dziwnych określeń jak point guard. Na dodatek bardzo optymistycznie zakładasz, że wiem co to za zawodnik i na jakiej pozycji gra.

p.s. tak wiem że zdjęcie jest podpisane, ale dla mnie nadal jest to całkowicie anonimowy zawodnik.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard is listed as out on the official Game 4 injury report. The Clippers forward hasn't played since suffering a right knee sprain in Game 4 of the Western Conference semifinals. 
 

Payne is listed as probable for Game 4. The Suns guard sprained his left ankle while pursuing a loose ball in the first quarter of Game 3 and was ruled out for the remainder of that contest.

 

Team Player Status Reason
Clippers Serge Ibaka Out Back; surgery
Clippers Kawhi Leonard Out Right knee; sprain
Suns Devin Booker Available Nose; injury
Suns Abdel Nader Questionable Right knee; rehab
Suns Cameron Payne Probable Left ankle; sprain
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego Clippers bedzie naprawde ciezko wyjsc.

Co jak co, ale meczu Clippers-Suns na ok 80 pkt kazdej ze stron na tam niecalych 20% za trzy kazdej ze stron, to chyba malo kto sie spodziewal.
 

 

Naprawde kozak mecz Aytona!

 

 

Mina Ballmera mowi chyba wszystko

 

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi Leonard is "highly unlikely" to fly with his Los Angeles Clippers teammates to Phoenix for Game 5 on Monday, sources told Chris Haynes of Yahoo! Sports.

"The elevation wouldn't be good for his knee," said Haynes

 

Trudno się spodziewać, że Suns nie skończą tego w pięciu. Potem znowu pewnie tydzień odpoczynku jak nie więcej ... kurde jak Suns tego nie wygrają w tym roku, to naprawdę będzie historyczne plucie w brodę. Lepszej okazji raczej nie będzie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubszy cyrk się zrobił z tymi powtórkami sędziowskimi. Ostatnie parę minut trwa po pół godziny, bo jest review co drugiej akcji, a potem jeszcze się okazuje, że tam gdzie nie było review (aut od Payne'a), akurat powinno być.

Gdyby nie liczyć FTs po celowych faulach pod koniec, wynik czwartej kwarty to 8-10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nba2midnight napisał:

Kawhi Leonard is "highly unlikely" to fly with his Los Angeles Clippers teammates to Phoenix for Game 5 on Monday, sources told Chris Haynes of Yahoo! Sports.

"The elevation wouldn't be good for his knee," said Haynes

 

Trudno się spodziewać, że Suns nie skończą tego w pięciu. Potem znowu pewnie tydzień odpoczynku jak nie więcej ... kurde jak Suns tego nie wygrają w tym roku, to naprawdę będzie historyczne plucie w brodę. Lepszej okazji raczej nie będzie szybko.

To było pewne, że Leonard nie wróci. Jest po serii. Obstawiałem, że wobec kontuzji Leonarda pewnie Suns wygrają to 4-0 lub 4-1. Raczej będzie 4-1.
C.Paul strasznie pudłował. Jak na takiego wyrachowanego gracza wręcz fatalnie więc łatwo nie było wyszarpać meczu. Ale udało się im.
Ciekaw jestem czy w finale Suns wykorzystają tą niepowtarzalną szansę i C.Paul wygra wreszcie swoje mistrzostwo po tylu kontuzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rodman91 napisał:

To było pewne, że Leonard nie wróci. Jest po serii. Obstawiałem, że wobec kontuzji Leonarda pewnie Suns wygrają to 4-0 lub 4-1. Raczej będzie 4-1.
C.Paul strasznie pudłował. Jak na takiego wyrachowanego gracza wręcz fatalnie więc łatwo nie było wyszarpać meczu. Ale udało się im.
Ciekaw jestem czy w finale Suns wykorzystają tą niepowtarzalną szansę i C.Paul wygra wreszcie swoje mistrzostwo po tylu kontuzjach.

W sumie teraz cholernie wazne dla Clippers bedzie (zwlaszcza w przypadku braku mistrzostwa), czy w ogole do nich KL wroci. Okazje ze zdrowym KL, mieli wrecz niesamowita do wygrania pierscionka w tym roku. Jesli Leonard jednak by sie wypial, to sytuacja Clippers moze tragiczna by nie byla, ale na pewno nie do pozazdroszczenia,

W gwarantowanych kontraktach mieliby ok. 100 baniek (dla porownania sasiedni Lakers ok. 110, ale tam pod ta kwota sa dwaj superstarzy podpisani i 5 baniek Denga, czyli pokuta za stare grzechy), gdzie twoja glowna gwiazda zostaje Paul George, jako niesamowicie „atrakcyjne” trade assety masz 64/4 Morrisa i Kennarda,  Rondo za 8 baniek z ktorego pozytku wiele nie maja, Ibaka jesli nie wyoptuje to kolejne 10 baniek do placenia bedzie i cholera wie jaki po tych plecach wroci i kiedy, a do tego zapewne ktos podpierdoli Jacksona i Batuma (zwlaszcza tego pierwszego po takich PO), bo to sa gracze mogacy spokojnie dostac gdzies wiecej niz minimum. No chyba ze ich chcesz zatrzymac lub chociaz jednego, ale to znowu pochlonie MLE, wiec dalszych wzmocnieni z FA raczej nie uswiadczysz ... no miodu nie ma.
 

Jak sobie czlowiek pomysli ze prawie 100 baniek pensji ma pojsc na pieciu graczy, a sa nimi George, Morris Sr., Kennard, Pat Beverley i Rondo, to sie nie zdziwilby Leonardowi jakby jednak na te Floryde postanowil czmychnac. 
 

Watpliwe by Ballmer jakos sie podatkiem przejmowal, ale jak KL podpisze, to co prawda superstar bedzie, ale znowu pole manewru bardzo male im zostanie na rynku. 
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nba2midnight napisał:

W sumie teraz cholernie wazne dla Clippers bedzie (zwlaszcza w przypadku braku mistrzostwa), czy w ogole do nich KL wroci. Okazje ze zdrowym KL, mieli wrecz niesamowita do wygrania pierscionka w tym roku. Jesli Leonard jednak by sie wypial, to sytuacja Clippers moze tragiczna by nie byla, ale na pewno nie do pozazdroszczenia,

W gwarantowanych kontraktach mieliby ok. 100 baniek (dla porownania sasiedni Lakers ok. 110, ale tam pod ta kwota sa dwaj superstarzy podpisani i 5 baniek Denga, czyli pokuta za stare grzechy), gdzie twoja glowna gwiazda zostaje Paul George, jako niesamowicie „atrakcyjne” trade assety masz 64/4 Morrisa i Kennarda,  Rondo za 8 baniek z ktorego pozytku wiele nie maja, Ibaka jesli nie wyoptuje to kolejne 10 baniek do placenia bedzie i cholera wie jaki po tych plecach wroci i kiedy, a do tego zapewne ktos podpierdoli Jacksona i Batuma (zwlaszcza tego pierwszego po takich PO), bo to sa gracze mogacy spokojnie dostac gdzies wiecej niz minimum. No chyba ze ich chcesz zatrzymac lub chociaz jednego, ale to znowu pochlonie MLE, wiec dalszych wzmocnieni z FA raczej nie uswiadczysz ... no miodu nie ma.
 

Jak sobie czlowiek pomysli ze prawie 100 baniek pensji ma pojsc na pieciu graczy, a sa nimi George, Morris Sr., Kennard, Pat Beverley i Rondo, to sie nie zdziwilby Leonardowi jakby jednak na te Floryde postanowil czmychnac. 
 

Watpliwe by Ballmer jakos sie podatkiem przejmowal, ale jak KL podpisze, to co prawda superstar bedzie, ale znowu pole manewru bardzo male im zostanie na rynku. 
 

 

 

 

Jakoś Ci to nie przeszkadza wsadzać do Lakersów Currego i innych 30mln+ graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nba2midnight napisał:

W sumie teraz cholernie wazne dla Clippers bedzie (zwlaszcza w przypadku braku mistrzostwa), czy w ogole do nich KL wroci. Okazje ze zdrowym KL, mieli wrecz niesamowita do wygrania pierscionka w tym roku. Jesli Leonard jednak by sie wypial, to sytuacja Clippers moze tragiczna by nie byla, ale na pewno nie do pozazdroszczenia,

W gwarantowanych kontraktach mieliby ok. 100 baniek (dla porownania sasiedni Lakers ok. 110, ale tam pod ta kwota sa dwaj superstarzy podpisani i 5 baniek Denga, czyli pokuta za stare grzechy), gdzie twoja glowna gwiazda zostaje Paul George, jako niesamowicie „atrakcyjne” trade assety masz 64/4 Morrisa i Kennarda,  Rondo za 8 baniek z ktorego pozytku wiele nie maja, Ibaka jesli nie wyoptuje to kolejne 10 baniek do placenia bedzie i cholera wie jaki po tych plecach wroci i kiedy, a do tego zapewne ktos podpierdoli Jacksona i Batuma (zwlaszcza tego pierwszego po takich PO), bo to sa gracze mogacy spokojnie dostac gdzies wiecej niz minimum. No chyba ze ich chcesz zatrzymac lub chociaz jednego, ale to znowu pochlonie MLE, wiec dalszych wzmocnieni z FA raczej nie uswiadczysz ... no miodu nie ma.
 

Jak sobie czlowiek pomysli ze prawie 100 baniek pensji ma pojsc na pieciu graczy, a sa nimi George, Morris Sr., Kennard, Pat Beverley i Rondo, to sie nie zdziwilby Leonardowi jakby jednak na te Floryde postanowil czmychnac. 
 

Watpliwe by Ballmer jakos sie podatkiem przejmowal, ale jak KL podpisze, to co prawda superstar bedzie, ale znowu pole manewru bardzo male im zostanie na rynku. 
 

 

 

 

Dysponujemy tylko niesprawdzonymi przeciekami ale jeśli coś jest na rzeczy i Kawhi nie jest zadowolony ze sztabu medycznego Clippers, to mamy powtórkę z sytuacji sprzed 3-4 lat, gdzie podobnie było ze Spurs, tylko tym razem może być gorzej, gdyż Leonard nie jest pod kontraktem, może zrobić wszystko. A, że to dodatkowo autystyczny umysł to sytuacja jest jeszcze bardziej ciekawa. Who knows, może podpisze minimum z Lakers ;)

Poza tym nie wiadomo co to za kontuzja, nic mnie już nie zdziwi, nawet potencjalna operacja ACL w przerwie między sezonami.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pozioma napisał:

Dysponujemy tylko niesprawdzonymi przeciekami ale jeśli coś jest na rzeczy i Kawhi nie jest zadowolony ze sztabu medycznego Clippers, to mamy powtórkę z sytuacji sprzed 3-4 lat, gdzie podobnie było ze Spurs, tylko tym razem może być gorzej, gdyż Leonard nie jest pod kontraktem, może zrobić wszystko. A, że to dodatkowo autystyczny umysł to sytuacja jest jeszcze bardziej ciekawa. Who knows, może podpisze minimum z Lakers ;)

Poza tym nie wiadomo co to za kontuzja, nic mnie już nie zdziwi, nawet potencjalna operacja ACL w przerwie między sezonami.

Kawhi zawsze ponoc byl nadgorliwy jesli chodzi o cokolwiek co go bardziej zabolalo.

Rozne teorie smigaja. Jedni twierdza ze operacja jest nieunikniona i niedlugo sie odbedzie, jeszcze inni ze KL troche przesadza i w razie ewentualnego awansu Clippers wrocilby na final, bo az tak zle nie jest.

Mnie zaciekawilo zdanie jednego goscia ze srodowiska Clippers, ktory stwierdzil ze Leonard naprawde mialby rozwazac odejscie i faktycznie ma uraz, ale nie tak powazny i mialby sie oszczedzac, aby byc gotowym na nowy sezon by w pelni pomoc nowej ekipie. 

 

Teraz, Grzechu napisał:

 

Jak się podpisuje takie kontrakty to nic dziwnego, że potem się jest w czarnej d....

 

Morrisa jeszcze jako tako rozumiem, bo w tej lidze ktos inny moglby mu tyle rzucic. Z Kennardem jednak naprawde nie wiem co ich do tego pchnelo. Kumam nawet ze chcieliby go zostawic, ale zanim jeszcze na dobre zaczal grac dali mu taka kase.i to na tyle lat. Naprawde nie wiem co ich podkusilo do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nba2midnight napisał:

 

Mnie zaciekawilo zdanie jednego goscia ze srodowiska Clippers, ktory stwierdzil ze Leonard naprawde mialby rozwazac odejscie i faktycznie ma uraz, ale nie tak powazny i mialby sie oszczedzac, aby byc gotowym na nowy sezon by w pelni pomoc nowej ekipie. 

Gdzieś to widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.