Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 2nd Round] #2 NUGGETS (54-18) - #6 MAVERICKS (45-27) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, karpik napisał:

Jrue ma slump rzutowy prawie całe PO (zjazd z 59% TS w RS do 49% TS w PO), on ma w karierze w zasadzie tylko jedną kozacką serię w PO, więc może po prostu jego skillset się średnio przekłada na postseason?

Holiday w prime był dwa razy w playoffach, zagrał jedną kozacką, jedną bardzo dobrą, jedną średnią i jedną słabą (w ataku) serię, ciężko wyciągać z tego jakąś prawidłowość. Brzmi jak typowa wariancja przeciętnego allstara, w zależności od rywali, szczęścia, presji i dyspozycji drużyny.

Są rzeczy, których nie da się w pełni wyrazić statystycznie, jak całe flow ofensywy, które w RL Bucks szwankuje, więc ciężko mi przekładać 3pt% Middletona czy Holidaya z reala na zupełnie inne uwarunkowania z beGM. Tzn. możemy założyć, że Bucks w realu jako team zjechali te 8-9% w skuteczności za 3, bo jednostki (m.in. Middleton i Holiday) zjechały w tej skuteczności, a możemy założyć, że to jest bardziej skomplikowany i połączony mechanizm, i dużo bliżej jest mi druga opcja, bo regularnie mamy sytuacje, gdzie team X slumpuje z dystansu, i z reguły nie jest tak dlatego, że każdy z osobna zawodnik postanowił wpaść w slump. Jak ktoś uważa inaczej to ma do tego prawo, I guess. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lucas napisał:

I dlatego podajesz lekko ujemny NET Trae, a prawie -10 Jokicia już nie podasz? Net nie oznacza, że Jokic zagrał źle oczywiście, tak samo nie oznacza tego w wypadku Trae.

a co ma do tego NET Jokicia, to może porównajmy od razu staty CP3 z tymi Younga, bo tutaj widzę, że się jakieś grube akcje dzieją, porównamy sobie NET, TS, ast/to i inne kluczowe, bo Paul grał serię życia, a cali Suns byli praktycznie bezbłędni, jak już to ogarniemy to poszukamy też w Mavs drugiego Crowdera i Aytona, nie wspominając o Bookerze, który w porównaniu do Ziona przynajmniej unaocznił nam swoją grę w PO i mamy się do czegoś odnosić

nikogo nie namawiałem, z nikim w zasadzie nie miałem kontaktu przez ostatnie cztery dni, c_m ma rację, to co zacytował, to bardzo brzydka propaganda, te 5 z 6 najlepszych graczy, to grubszy lol, skoro Zion ma tutaj robić 35ppg na 65TS, to oczekiwałbym też dania szansy Grantowi, który rok temu był bardzo ważnym graczem, zwłaszcza w serii z Clippers

pomimo tego, że nie dałem rady odpisać szerzej, wynik jest bilski remisu, to bardzo miło i dziękuje wszystkim z głosem na Nuggets

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a co ma do tego NET Jokicia, to może porównajmy od razu staty CP3 z tymi Younga, bo tutaj widzę, że się jakieś grube akcje dzieją, porównamy sobie NET, TS, ast/to i inne kluczowe, bo Paul grał serię życia, a cali Suns byli praktycznie bezbłędni, jak już to ogarniemy to poszukamy też w Mavs drugiego Crowdera i Aytona, nie wspominając o Bookerze, który w porównaniu do Ziona przynajmniej unaocznił nam swoją grę w PO i mamy się do czegoś odnosić

nikogo nie namawiałem, z nikim w zasadzie nie miałem kontaktu przez ostatnie cztery dni, c_m ma rację, to co zacytował, to bardzo brzydka propaganda, te 5 z 6 najlepszych graczy, to grubszy lol, skoro Zion ma tutaj robić 35ppg na 65TS, to oczekiwałbym też dania szansy Grantowi, który rok temu był bardzo ważnym graczem, zwłaszcza w serii z Clippers

pomimo tego, że nie dałem rady odpisać szerzej, wynik jest bilski remisu, to bardzo miło i dziękuje wszystkim z głosem na Nuggets

nie ma za co Byczku, zawsze możesz na nas liczyć.

Spoldzielnia ponad podziałami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a co ma do tego NET Jokicia,

Po prostu używanie NET jako argumentacji w Playoffs na tych próbkach jest słabe, a to zrobił CM gdzie NETem chciał jakoś pokazać jak słaby jest Trae. To było zbędne i tyle.

To że Jokic nie miał jakiegoś dobrego NET w PO nie sprawia, że grał słabo, tak samo nie sprawia tego w przypadku Trae.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Po prostu używanie NET jako argumentacji w Playoffs na tych próbkach jest słabe, a to zrobił CM gdzie NETem chciał jakoś pokazać jak słaby jest Trae. To było zbędne i tyle.

ale wiesz, że dokładnie to samo jest w  pierwszym czy drugim zdaniu mojego opisu?

 

3 minuty temu, Lucas napisał:

To że Jokic nie miał jakiegoś dobrego NET w PO nie sprawia, że grał słabo, tak samo nie sprawia tego w przypadku Trae.

to często oznacza jedynie (lub aż) tyle, że nie wygrał swojego matchupu, w przypadku Younga był to Simmons, którego Jrue jest odpowiednikiem, nawet ofensywnie są porównywalnie słabi, ale tu nie o atak chodzi, bo gdyby Jrue zagrałby choć trochę lepiej po tej stronie, to jak na moje nie byłoby czego zbierać w tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ale ja nie odnosiłem się do Twojego opisu i do Twojej wypowiedzi, a do CMa

no właśnie o to chodzi, że to do mnie powinieneś wyskoczyć, bo on to tylko powielił

zresztą jebać to, 2-4 Lucas? Gordon, Gordonem, ale smutno, trochę, dobrze wiesz, że mój skład dałby radę postawić się Suns, a Mavs w żadnym razie silniejsi nie są

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no właśnie o to chodzi, że to do mnie powinieneś wyskoczyć, bo on to tylko powielił

zresztą jebać to, 2-4 Lucas? Gordon, Gordonem, ale smutno, trochę, dobrze wiesz, że mój skład dałby radę postawić się Suns, a Mavs w żadnym razie silniejsi nie są

 

No moim zdaniem niestety (po poprzednich głosowaniach w RS i PO powinieneś to widzieć, bo tegoroczne OKC jak tylko zaznaczyłem za ten brak opisu) Zion i Trae zrobiliby Twój zespół, zwłaszcza że mają też bardzo dobre wsparcie. Może za bardzo zapadł mi Zion robiący miazgę w paint Denver, może przeceniam (w porównaniu do niektórych GMow) Trae, a może za bardzo nie umiem kupić "lepszego" Granta, bo nie oglądałem Pistons oprócz meczów przeciwko Denver. Sporo tego może, ale tak widzę te serię, mimo że w przeszłości zdarzało mi się mocno wchodzić w dyskusję proDenver w BeGM i tak pewnie będzie też w przyszłości, ale w tej serii po prostu Mavs są moim zdaniem silniejszym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jakie wsparcie? poza Bridgesem i neutralnym w meczapie z Jokiem Lopezie, Mavs mają tylko ofensywne wsparcie, w tym Bojana, który serię z LAC kończył na 135drtg, kto jeszcze?

No i właśnie Bojan mający bardzo dobre ofensywnie Playoffs, Bridges i Lopez w S5 to względem fitu znakomite wsparcie do duetu gwiazd Dallas. Do tego Mills jest bardzo solidnym graczem z ławki, Poole coś tam rzuca, a co do Gasola to no na pewno najlepsze lata ma za sobą i IMO mógłby grać ciut mniej niż te 18 minut, ale na pewno nie jest najgorszym backupem.

Idę spać zaraz, więc pewnie się już dalej nie odniose, ale jak pisałem wcześniej w moich oczach Dallas po prostu lepiej trafiło z momentum swoich zawodników z tych grających w Play-offs + po prostu świetnie że sobą fituja. Zion mający tyle miejsce jakie gwarantuje mu gra w tych Dallas to jakiś potwor przecież, a potworem z Denver potrafił być nawet z tak elitarnym spacingiem jak Adams i Bledsoe, gdzie cenie Adamsa, ale no nie jest to wymarzony center do gry preferowanej przez Ziona, za to Lopez pasuje wręcz idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Poole coś tam rzuca, a co do Gasola to no na pewno najlepsze lata ma za sobą i IMO mógłby grać ciut mniej niż te 18 minut, ale na pewno nie jest najgorszym backupem.

Poole to wacek w naszych realiach, "coś tam rzuca" brzmi zabawnie, Gasol natomiast nie powinien wychodzić na parkiet w tej serii, bo jego impact w tych PO to tragediia, a mówimy tylko o backupie - finalnie, tak na prawdę Karpik straszy tylko swoją s5, która mogłaby mieć problem w siedmiomeczowej  serii, zwłaszcza w takim G7 z Youngiem wykręcającym jakieś 8/22 czy ile tam miał ;]

a z takimi wyrokami czy ktoś fituje wspaniale do kogoś wypadałoby może poczekać, bo to często wygląda inaczej, zresztą sam mówiłeś, że Jrue to idealny fit pod Joka, a na koniec i tak zajebałeś szpagat, nieładnie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Poki co chyba 12-12, są emocje.

A żebyś wiedział, tym bardziej, że mam to co chciałem czy LBSa w rozmowie. Na pewno z 4:2 robię 4:3 ale wciąż dla Mavs. W ciągu dnia nie wykluczam dalszych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @LeweBiodroSmoka za fajną walkę, myślę, że wygrałbyś jakieś 7 na 10 razy w tych składach i miałem sporo szczęścia, że akurat Jokic i Holiday zaliczyli słabsze serie, a u mnie akurat wszyscy najważniejsi się stawili w dobrej formie.

Slabo tylko, że w pewnym momencie Rybak zaczął tu swój żenujący szoł, szkoda, że nie zajął się tak swoim zespołem, gdy miał okazję. Tak czy siak, dobrze wiedzieć, że nawet na wschodzie się już boją Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Slabo tylko, że w pewnym momencie Rybak zaczął tu swój żenujący szoł, szkoda, że nie zajął się tak swoim zespołem, gdy miał okazję. Tak czy siak, dobrze wiedzieć, że nawet na wschodzie się już boją Mavs.

Czy żenujący to nie wiem. Fakt jest taki, że Denver dzięki temu wróciło do gry. Słusznie z resztą. Może w takim razie mamy inną definicję żenady 🤷‍♂️

Ja bym to raczej nazwał uczciwym i rzetelnym podejściem do tematu.

Powinieneś odpaść w 1 rundzie, powinieneś odpaść w 2. Ale PR wygrał. Tak jak w przypadku Sixers w latach ubiegłych.

Uciekłeś od dyskusji, bo wiedziałeś, że wchodzenie w nią podkreśli twoje wady. To jest żenada jak już.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 17:40, człowiek...morza napisał:

E5Dg8rNWYBMPXbO?format=jpg&name=large

 

W dniu 29.06.2021 o 22:40, człowiek...morza napisał:

jo to zjabeal fluber xddd

nuggets maja bardzo fajny zestaw na ziona

 

W dniu 30.06.2021 o 06:34, człowiek...morza napisał:

to jednak ten young nie taki kozak?

 

W dniu 1.07.2021 o 00:44, człowiek...morza napisał:

no wychodzi na to, ze mills  to najlepszy rezerowwy dallas, problem w tym, ze nie ma racji bytu na parkiecie przy youngu

To są żenujące posty, na które nawet nie warto odpowiadać.

Denver nie wróciło do gry dzięki tak niskich lotów tekstom, tylko dlatego, że mają mocny zespół i LBS dyskutował tyle ile mógł. Ja zresztą też będąc kilka dni poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

 

 

 

To są żenujące posty, na które nawet nie warto odpowiadać.

Denver nie wróciło do gry dzięki tak niskich lotów tekstom, tylko dlatego, że mają mocny zespół i LBS dyskutował tyle ile mógł. Ja zresztą też będąc kilka dni poza domem.

żenujące to jest przemycanie fałszywych tez pod płaszczem merytorycznego opisu 🤷‍♂️

zabawnym jest podawanie przez Ciebie komentarzy, z ktorych owszem, jeden pokazuje w teorii zenade, on/off younga i zabawnym jest do jakich rozmiarow urosl ten temat, gdy ja sobie go wrzucilem od tak, z czapy xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.