Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2021 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld a Nwaba i Galloway już są tacy słabi ze musza brać Player Option minimum ? W zeszłym sezonie chyba obaj odrzucili, warto sie zastanowić czy nie będą chcieli znów testować rynku. 

Ja bardzo chętnie poczytam o wszystkich argumentach. Miałem przygotowaną listę jak chcę zagłosować, ale w żadnym wypadku nie wykluczam zmiany głosów.

I jeszcze jedno. Proszę o graczach z PO dyskutować w odpowiednim temacie ( w tym temacie ).

Twój post jeszcze przeniosłem. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Ja bardzo chętnie poczytam o wszystkich argumentach. Miałem przygotowaną listę jak chcę zagłosować, ale w żadnym wypadku nie wykluczam zmiany głosów.

I jeszcze jedno. Proszę o graczach z PO dyskutować w odpowiednim temacie ( w tym temacie ).

Twój post jeszcze przeniosłem. 

Tak się składa, że pamiętam jak w zeszłym sezonie Ronnie namawiał wszystkich, żeby Galloway podjął PO, gdyż raczej więcej od nikogo nie dostanie. Mnie wtedy przekonał i zagłosowałem tak jak prosił Ronnie. Galloway grał wtedy w Detroit w 66 meczach śr. 26min. notując 10,3pkt.

Teraz Ronnie uważa, że Galloway może dostać lepszy kontrakt. Przytoczę jego statsy z Phoenix z tego sezonu dla porównania - 40 meczy, śr. 11min. 4,8pkt. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Tak się składa, że pamiętam jak w zeszłym sezonie Ronnie namawiał wszystkich, żeby Galloway podjął PO, gdyż raczej więcej od nikogo nie dostanie. Mnie wtedy przekonał i zagłosowałem tak jak prosił Ronnie. Galloway grał wtedy w Detroit w 66 meczach śr. 26min. notując 10,3pkt.

Teraz Ronnie uważa, że Galloway może dostać lepszy kontrakt. Przytoczę jego statsy z Phoenix z tego sezonu dla porównania - 40 meczy, śr. 11min. 4,8pkt. 

 

To ze ma problem z załapaniem się do rotacji jednego z najlepszych klubów w NBA, nie znaczy ze jest już na wylocie z ligi. To wciąż gracz na 15-20 min w średnim klubie spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

W zeszłym roku odrzuciliscie, wiec w tym roku tez musicie, bez jaj, boaż tak się nie stoczył w tym sezonie. Bądźcie konsekwentni chociaż raz w tym co robicie :) 

No jak się nie stoczył jak z tego cowidze to w play in nie grał u Ciebie w ogóle, w 3 trymestrze też. Czemu minimum ma odrzucić gracz który nie łapie się do rotacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To Mogę zdradzić jeszcze tylko agentowi Gallowaya ze jeżeli weźmie PO to przyjdzie mu  grać dla Portland Trail Hinkie Blazers, wiec nie wiem czy to taka fajna perspektywa dla tak świetnego weterana jak Langston. Jak dla mnie spokojnie dostanie te minimum w druzynie która potrzebuje 11-12 do rotacji by walczyć o PO, wiec powinien testować rynek. 
 

a co z Nwaba fluber ? Chyba zagrał sezon lepszy niż za minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ok. To Mogę zdradzić jeszcze tylko agentowi Gallowaya ze jeżeli weźmie PO to przyjdzie mu  grać dla Portland Trail Hinkie Blazers, wiec nie wiem czy to taka fajna perspektywa dla tak świetnego weterana jak Langston. Jak dla mnie spokojnie dostanie te minimum w druzynie która potrzebuje 11-12 do rotacji by walczyć o PO, wiec powinien testować rynek. 
 

a co z Nwaba fluber ? Chyba zagrał sezon lepszy niż za minimum. 

Czyli argumentem w głosowaniu ma być fakt ze szantazujesz zawodnika? :)

nwaba pomyśle, ale on miał jakaś poważna kontuzje na koniec sezonu. Ktoś mu da wyższy kontrakt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, od Bucks Hay i Seth mają obiecane:

Hay - 100/4 - 3+1 PO - gwarantowane 100mln na kolejne 4 lata z opcja w ostatnim roku jeśli będzie w lepszej formie fizycznej i będzie chciał wejść na FA

Curry - 2+1PO - w RL NBA podpisał 32/4, ode mnie dostaje 30/3 i opcje za dwa lata wejścia na rynek FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Czyli argumentem w głosowaniu ma być fakt ze szantazujesz zawodnika? :)

nwaba pomyśle, ale on miał jakaś poważna kontuzje na koniec sezonu. Ktoś mu da wyższy kontrakt? 

To nie jest przecież szantaż, tylko troska o zawodnika. Mowie mu wprost ze nie bierzemy go pod uwagę na przyszły sezon i jedynym klubem ktory jak narazie się zgłosi żeby go pozyskać są Blazers. Chyba lepiej dla niego wiedzieć co go czeka zanim podejmie decyzje, prawda ? :) Pacers chcą po prostujak najlepiej dla gracza który spędził tutaj chyba prawie całe trzy sezony. I dlatego mu mówimy co go czeka jesli zostanie, szczerze ale fair wobec niego mysle. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się jak zagłosować z Lowrym, niektóre źródła podają że on chce w okolicach 30mln.

Cytat

The Raptors reportedly wanted Tyler Herro, or the Heat's young core without Herro, but that was a gamble Miami couldn't take without knowing Lowry's full desire to play there. Lowry reportedly wants a two-year, $50 million contract in free agency, and a source in the Heat organization told Bleacher Report that the Heat believe they can acquire him in free agency. Another source had mentioned Lowry's actual asking price was higher than the reported $50 million contract, and closer to $30 million a year.

https://bleacherreport.com/articles/2939125-why-does-big-name-nba-talent-keep-overlooking-the-miami-heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LONGER01 napisał:

Waham się jak zagłosować z Lowrym, niektóre źródła podają że on chce w okolicach 30mln.

https://bleacherreport.com/articles/2939125-why-does-big-name-nba-talent-keep-overlooking-the-miami-heat

Dałeś mu wyższy kontrakt niż dostał w rl zanim Dnc go ściągnął od Ciebie, zatem i tak stratny nie będzie. :) ale umówmy się, że jak dostanie wyższy niż te 25mln.$ w rl to w kolejnych latach jak zostanie po skończeniu tego kontraktu będę podpisywał z nim po 6-7mln$ do końca jego kariery co rok w zależności od tej różnicy. 

U nas Kyle ma nie zmieniać klubu (w odróżnieniu od rl), tylko do końca kariery grać w Magic - to również powinno mieć dla niego znaczenie. Nie musi się nigdzie przeprowadzać. 

@Eld proszę po raz 3 wprowadźcie przy Lowrym zamiast TAK/NIE jeszcze trzecią odpowiedź o nowej dwuletniej umowie - gracze w rl się tak dogadują. U nas jest bardzo dużo wymian i dlatego tego rodzaju umowy są nowością, ale w rl kluby porozumiewają się ze swoimi graczami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Alonzo napisał:

 

@Eld proszę po raz 3 wprowadźcie przy Lowrym zamiast TAK/NIE jeszcze trzecią odpowiedź o nowej dwuletniej umowie - gracze w rl się tak dogadują. U nas jest bardzo dużo wymian i dlatego tego rodzaju umowy są nowością, ale w rl kluby porozumiewają się ze swoimi graczami. 

Nie sądzę aby to było konieczne, tym bardziej, że jest odpowiednia wzmianka.

Nawet dodanie czegoś takiego jest nielegalne bo ktoś może dać Lowremu po odrzuceniu PO 60/2 i to wcale nie muszą być Magic.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Nie sądzę aby to było konieczne, tym bardziej, że jest odpowiednia wzmianka.

Nawet dodanie czegoś takiego jest nielegalne co ktoś może dać Lowremu po odrzuceniu PO 60/2 i to wcale nie muszą być Magic.

Trochę dziwne, gdyż gracze w wieku prawie 36 lat ot tak nie odrzucają prawie 33mln. za sezon jak nie mają czegoś konkretnego dogadanego - a to dość kluczowe przy jego decyzji.

..ale róbcie jak uważacie. 

np @Qcin_69 już zagłosował, że Kyle Lowry bierze ten kontrakt i olewa gwarancję $$$ na kolejny/kolejne sezon(y). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Nie sądzę aby to było konieczne, tym bardziej, że jest odpowiednia wzmianka.

Nawet dodanie czegoś takiego jest nielegalne co ktoś może dać Lowremu po odrzuceniu PO 60/2 i to wcale nie muszą być Magic.

Dokładnie, nie ma czegos takiego ze Odrzuca PO i podpisuje z Magic. Jesli odrzuca PO to wchodzi na rynek i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.