Skocz do zawartości
josephnba

Koko koko Euro spoko

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

a jak nazywasz żyjących dziko czarnych dzikimi to też jest to rasizm?

Fajne pytanko takie jakby 12 latek zadał i tak bardzo pasujące do rozmowy. 300IQ plays, nt.

> Nie strzela bramy 3 czarnoskórych młodych Anglików z 11tki

> Chłop piszę "dzikim dać strzelać karne 🐵"

Rasistowski komentarz może z intencjami humorystycznymi może nie tak czy siak rasistowski. 

Twoje pierdy o dziko żyjących, antypolonizmie i co tam jeszcze napiszesz nie mają żadnego znaczenia akurat w tej sytuacji.

Koelner mi napisał, że w sumie nawiązywał do filmu z Pawlakiem, że ma zioma z Nigerii z dużym dystansem git gutez, ale komentarz rasistowski z jego strony.

Dla mnie eot. Rozumiem dla Ciebie dzisiejsze czasy to przesada i jest za duża cenzura i poprawność. Mnie żarty rasistowskie w ogóle nie bawią i generalnie uważam, że jest mega cienka granica w tym względzie. Pozdróffki Dżulek i do następnego ❤️ Oby w milszej atmosferze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ttr napisał:

Rasistowski komentarz może z intencjami humorystycznymi może nie tak czy siak rasistowski. 

A Ty chcesz za to dawać ultimate punishment (czyli na forum będzie to perma ban) zamiast napisać coś w stylu 'ej, słaby wpis kasztanie'

Tego co zaprezentowałeś będzie więcej w coraz to kolejnych sferach życia.

Nie jestem tego fanem - czego wyraz dałem na forum, bo w roku 2021 w PL jeszcze mogę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, słabe te Wasze wpisy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

A Ty chcesz za to dawać ultimate punishment (czyli na forum będzie to perma ban) zamiast napisać coś w stylu 'ej, słaby wpis kasztanie'

Zgadzam się przegiąłem z tym pisaniem o permabanie i to grubo. Głupie to z mojej strony było, ale jakieś ostrzeżenie jak najbardziej bo słaby komentarz w c***.

Po prostu się naczytałem na twiterze jak ostro ludzie wyzywają Rashforda na IG i ogólnie tych piłkarzy w mediach społecznościowych kompletnie bez hamulcy. Stąd pewnie taka moja reakcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Tecu napisał:

Ej, słabe te Wasze wpisy. 

nie dodałeś epitetu na końcu, więc się nie liczy 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

nie dodałeś epitetu na końcu, więc się nie liczy 🙃

Nie chciałem kogoś obrazić, bo wiesz, kasztan jest w środku żółty, biały a na zewnątrz, jak jest dojrzały, to taki brązowy, ciemny. 

Tu część osób jest przeciwieństwem kasztana, ale też jest część, która chyba nie dojrzała 😀

A najlepsze kasztany są na..... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to ja zacząłem od wpisu dotyczącego asów w talii ekipy Anglii. Tylko poker mi się pomylił w dużo prostsza grę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, ttr napisał:

Po prostu się naczytałem na twiterze jak ostro ludzie wyzywają Rashforda na IG i ogólnie tych piłkarzy w mediach społecznościowych kompletnie bez hamulcy. Stąd pewnie taka moja reakcja. 

Jest lepsza recepta recepta na rasizm, tylko ludzie musieliby przestawać udawać nadętych sztywniaków. Media i politycy narzucaja nam takie podejscie a my w to poszliśmy z całej siły

Mam znajomego handlowca, ma sporo kontaktów na całym świecie, a zdobywa je żartując z ludźmi w rasistowski sposób. Oczywiście nie zawsze to działa, ale po krótkich podchodach jak wyczuwa luz to do "śniadych" zaraz zaczyna jechać "kabelki Ci z kieszeni wystają", co tam gada do angoli czy czarnych to nie pamietam ale do niemców non stop o nazistach. W efekcie z niektórymi sie nie dogaduje, ale z wieloma zagraniczniakami ma tak dobre kontakty ze kupują od niego droższe i gorsze, tak cenią sobie jego luz i to ze moga mu wymyślać od "polskich świń" (polnisze szwajne) a on sie śmieje

Rasistowskie wyzywanie się jeśli jest traktowane jako żart buduje bliskość na poziomie przyjaźni

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, darkonza napisał:

Rasistowskie wyzywanie się jeśli jest traktowane jako żart buduje bliskość na poziomie przyjaźni

tak u nas było na osiedlu z kolorowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ttr napisał:

xDD perioratywnego, polonofobowie xDD weź julek wracaj na rankedziki w ligusie. 

Rozumiem bekę, bo faktycznie polonofob to niepoprawne określenie.

Jeśli w jakikolwiek użyli obraźliwego określenia wobec Polaków jako ogółu albo użyli obraźliwego stereotypu wobec Polaków(chociażby jako złodziei samochodów) to są czystymi rasistami, po prostu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Pepis21 napisał:

A w ogóle to słyszeliście o pomyśle, że UEFA chce jeszcze raz poszerzyć Euro tym razem do 32 drużyn? Już obecne rozszerzenie nie ma zbyt wiele sensu a kolejne spowoduje jeszcze więcej słabych drużyn (choć dla nas to może być plus jak trafimy do grupy z San Marino, Andorą czy Gibraltarem).

Jak to wprowadzą to kto wie czy w przyszłości nie dojdziemy do punktu gdzie Euro będzie dla wszystkich a kwali zostaną w całości zastąpione Ligą Narodów.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-07-11/kolejny-rewolucyjny-pomysl-uefa-euro-po-raz-kolejny-powiekszone/

Ja byłem przeciwnikiem rozszerzania Euro do 24 drużyn. Natomiast skoro już to zrobili, to ja prawdę powiedziawszy wolałbym by poszli w ten format 32 drużyn.
W sensie 24 a 32 dla mnie to już niewielka różnica, ale format i drabinka dużo bardziej czytelne, niż to co jest teraz, gdzie wychodzą niektóre 3 miejsca, nie wiadomo kto z kim gra, a nawet nie wiadomo czasem(Ukraina) czy się w ogóle gra dalej i się trzy dni czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeżyjmy to jeszcze raz ;)

213750930_2388988731232986_8645109472738920319_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gadacie o tym rasizmie, a co powiecie na to... 

ZxbQ566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi