Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, fluber napisał:

Bonucciego? On czekał aż się położy, tam pół metra zabrakło. 

Dollarumma mając dłuższą rękę albo by to wyjął albo by mu przełamało palce ale na 99% dotknął by piłki, Pickford i tak, że dwa karne wyjął to sam w szoku jestem.

A pro po Copa America. Gdzie się podziało Joga Bonito? Oglądając kawałek finału to miałem wrażenie jakby tam był konkurs kto komu większą ścinę zasadzi.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pepis21 napisał:

Pickford i tak, że dwa karne wyjął to sam w szoku jestem.

A czemu miał nie wyjąć jak wyczuł intencję, a strzały były fatalne? 

Zresztą te strzały Saki czy Sancho też idealne dla bramkarza. Jedynie Rashford miał trochę pecha, bo po prostu za idealnie chciał uderzyć. 

8 minut temu, Pepis21 napisał:

A pro po Copa America. Gdzie się podziało Joga Bonito?

Cristian Cueva i Andre Carillo, reprezentacja Peru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Braveheart22 napisał:

A czemu miał nie wyjąć jak wyczuł intencję, a strzały były fatalne?

Bo w porównaniu do Dollarummy warunki fizyczne nie są jego mocną stroną i u niego z karnymi też tak nie za ciekawie jest. Zresztą dla mnie on taki -mimo dobrego euro- nadal zdeka ręcznikowaty jest.

Anglicy nie mają jakiegoś bramkarza o którym można powiedzieć, że będzie solidny na lata, zawsze w którymś momencie się popsuje (patrz James, Robinson, Hart a pomiędzy jeszcze jakieś Kirklandy, Carsony, Butlandy, Forstery i inne bajery). Boje się trochę, że Deanem też tak będzie.

38 minut temu, Braveheart22 napisał:

Cristian Cueva i Andre Carillo, reprezentacja Peru :)

Nikt z nich w finale nie grał a ten był ciężki do oglądania.

U Angoli znowu na listach będzie grało to:

 

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pepis21 napisał:

Bo w porównaniu do Dollarummy warunki fizyczne nie są jego mocną stroną i u niego z karnymi też tak nie za ciekawie jest. Zresztą dla mnie on taki -mimo dobrego euro- nadal zdeka ręcznikowaty jest.

Ja go absolutnie nie uważam za jakiegoś super bramkarza, ba, nawet nie przepadam za nim, ale (nie licząc tej serii z finału) 11/46 obronionych karnych w karierze nie wygląda źle :)

Powtórzę. Wyczuł intencję, strzały były słabe, nie potrzebował wzrostu, zasięgu ramion Dollara, żeby to obronić. 

13 minut temu, Pepis21 napisał:

Nikt z nich w finale nie grał a ten był ciężki do oglądania.

Nie pomagała na pewno murawa, bo widać było jak piłka skacze. Ale zasłużenie Argentyna to wygrała, zresztą podobało mi się trochę akcji z ich strony, a w końcowej fazie meczu wiadomo, już bronili wyniku. Btw, czemu ten De Paul gra dalej w Udinese? Bdb grajek :)

Inna sprawa, że styl gry zespołów w Ameryce Południowej się zmienia i to już nie jest zbyt często zabawa z piłką, tylko granie typowo na wynik, często bardzo ostro, bez patrzenia na styl. Dlatego odesłałem do duetu z reprezentacji Peru, bo oni magię potrafią jeszcze dość często pokazywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał zerknąć na nich, bo Południowcy to od zawsze ci od pięknej piłki a nie od fizycznego grania byli.

Co do Pickforda to wydaje mi się, że gdyby Romero miał jednak pójść do Evertonu (czego mu życzę aby poszedł drogą Tima Howarda) to ma wielką szansę Jordana posadzić na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to słyszeliście o pomyśle, że UEFA chce jeszcze raz poszerzyć Euro tym razem do 32 drużyn? Już obecne rozszerzenie nie ma zbyt wiele sensu a kolejne spowoduje jeszcze więcej słabych drużyn (choć dla nas to może być plus jak trafimy do grupy z San Marino, Andorą czy Gibraltarem).

Jak to wprowadzą to kto wie czy w przyszłości nie dojdziemy do punktu gdzie Euro będzie dla wszystkich a kwali zostaną w całości zastąpione Ligą Narodów.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-07-11/kolejny-rewolucyjny-pomysl-uefa-euro-po-raz-kolejny-powiekszone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pepis21 napisał:

A w ogóle to słyszeliście o pomyśle, że UEFA chce jeszcze raz poszerzyć Euro tym razem do 32 drużyn? Już obecne rozszerzenie nie ma zbyt wiele sensu a kolejne spowoduje jeszcze więcej słabych drużyn (choć dla nas to może być plus jak trafimy do grupy z San Marino, Andorą czy Gibraltarem).

Jak to wprowadzą to kto wie czy w przyszłości nie dojdziemy do punktu gdzie Euro będzie dla wszystkich a kwali zostaną w całości zastąpione Ligą Narodów.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-07-11/kolejny-rewolucyjny-pomysl-uefa-euro-po-raz-kolejny-powiekszone/

Fatalnie, kiedyś z przyjemnością oglądało się Euro bo były same zajebiste drużyny i same zajebiste mecze (np nas nie było nigdy), teraz fazę grupową śledzę jednym okiem jak część drużyn to jakieś Słowacje czy Finlandie (pomijam Polskę, ich jednak oglądam niezależnie od tego jaki poziom prezentują) więc mam to w dupie i oglądam dopiero od fazy playoff. A ma być jeszcze gorzej? Będzie jak na MŚ, gdzie fazy grupowej i meczów Tunezji z Ekwadorem nikt nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ptak napisał:

A w Copa America gra połowa państw i dają radę 😁

dla mnie lepiej byłoby zrezygnować z eliminacji jak obecnie , i tak obecnie jest w c*** grania w sezonie a te przerwy reprezentacyjne wkurwiają . żeby nie obecna formuła na me to nie byłoby niespodzianek jak Czesi , ukraińcy , nie byłoby walecznych Węgrów a żeby nie rykoszet Renato to może Polska 4 lata temu zrobiłaby niespodziankę . ogólnie te historie underdogów na mistrzostwach to jedno z większych atrakcji .  turnieje zawsze są lepsze ponieważ człowiek tym żyje i dobrze , że jest tyle ekip . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner

Nazywasz młodych piłkarzy, którzy nie strzelili karnych dzikimi. Z miejsca bym Ci sięknał perma za taki rasistowski komentarz.

Co zabawniejsze potem wspominasz Gascoigne'a, który odbił się od poważnej piłki jak od ściany i znany jest z tego, że sikał nawalony pod siebie bo piłkarsko kompromitował się wszędzie prócz drewnianej szkockiej ligi. W kadrze strzelił 10 goli tuzom pokroju 2x Mołdawia, Albania, Chiny, Turcja.. Faktycznie kiedyś to było. Przekozak, ikona piłki, wzór do naśladowania.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

„Kochaj albo rzuć” - polecam film 

Nie interesują mnie sceny z Pawlakiem. Napisałeś jak napisałeś, jesteś rasistą, ale się nie przyznasz tylko w mało zgrabny sposób chcesz się wycofać. Wybrałeś opcję dummy out co w sumie zrozumiałe. Po nostalgii za Gascoignem nie spodziewałem się czegoś ambitniejszego.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.