Skocz do zawartości
josephnba

Koko koko Euro spoko

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie gdzieś od początku lat 90 mam zdanie że nie ma lepszego komentatora do kopanej niż Laskowski. Fajnie zawsze rozpoczyna transmisję, bardzo rzadko się myli, zawsze śmiesznie coś opowie, zna statystyki, wali fajnymi ciekawostkami, duży pasjonat. Ciekawe też czemu nie on na finał w związku z tym, nigdy chyba żadnego poważnego finału nie komentował a zasłużył chociaż na jeden za tyle lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy jest Wolski .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze Szpakowskim to jest taki problem, że on się zatrzymał ma latach 80tych. Wspominki o śp. Kazimierzu Górskim, porównania do zawodników z lat 70-80. Jakby później już piłki nie śledził a teraz wrócił i jedyne co zna to czasy, których obecni widzowie w większości nie  pamiętają i mało ich interesują w odniesieniu do wydarzeń na boisku. A do tego jeszcze ten nudny Juskowiak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Italy can win their first Euro since 1968 and their first Grand Slam title since 1976. On the same day.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, marzec napisał:

Pewnie gdzieś od początku lat 90 mam zdanie że nie ma lepszego komentatora do kopanej niż Laskowski. Fajnie zawsze rozpoczyna transmisję, bardzo rzadko się myli, zawsze śmiesznie coś opowie, zna statystyki, wali fajnymi ciekawostkami, duży pasjonat. Ciekawe też czemu nie on na finał w związku z tym, nigdy chyba żadnego poważnego finału nie komentował a zasłużył chociaż na jeden za tyle lat. 

Godzinę temu, Koelner napisał:

Najlepszy jest Wolski .

Ciekawe jak to każdy widzi inaczej pracę komentatorów. Dla mnie Laskowski to młodsza kopia Szpakowskiego, a jego rozpoczynanie transmisji to takie typowe "pieprzenie głupot" a la Szpakowski, natomiast Wolskiego nie trawię, bo jeszcze gorzej niż Borek w czasach "Galaktycznego Realu" nawet nie próbuje ukrywać swoich preferencji i komu kibicuje.  

Edytowane przez Qbajag

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Qbajag napisał:

Ciekawe jak to każdy widzi inaczej pracę komentatorów. Dla mnie Laskowski to młodsza kopia Szpakowskiego, a jego rozpoczynanie transmisji to takie typowe "pieprzenie głupot" a la Szpakowski, natomiast Wolskiego nie trawię, bo jeszcze gorzej niż Borek w czasach "Galaktycznego Realu" nawet nie próbuje ukrywać swoich preferencji i komu kibicuje.  

Wolski jest takim komentatorem , że niektóre mecze Ekstraklasy da się obejrzeć . A to wysoko postawiona poprzeczka , zajebiście wysoko .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do komentatorki, to mnie dziwi status i renoma Borka, dla mnie gość był zawsze nijakim wyrobnikiem, rzemieślnikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Sebastian napisał:

Możliwe. Jednak nie robi się zmian w taki sposób w jaki zrobił je Szkolnikowski. W końcu Szpaku był twarzą tej telewizji bardzo długo i zasługuje na szacunek. Trzeba było dać mu półfinał albo zakończyć to wcześniej. Możesz tego nie rozumieć ale taki sposób działania nie buduje relacji w firmie. 

image.png.395e6e13840478b42797376108fc856f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, P_M napisał:

Co do komentatorki, to mnie dziwi status i renoma Borka, dla mnie gość był zawsze nijakim wyrobnikiem, rzemieślnikiem. 

Ja Borka lubię zwłaszcza bo potrafi się zamknąć i dać mówić swojemu wspomagającemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Nikt nie stoi, wszyscy wstali!" - Dariusz Szpakowski, Faza grupowa LM mecz Bordeaux – Chelsea, 26 listopada 2008 rok.

Na zawsze zapamiętam ten cytat. Co do Szpaka to posłuchacie go sobie jeszcze na IO przy wioślarstwie czy kajakarstwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musielibyście poszukac na necie Ciszewskiego, ten to potrafił walić babole i gadac bez sensu, ale ludzie go lubili bo się emocjonował na maksa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angole już demolują wszystko dookoła Wembley i nie tylko

I wbiegli na Wembley wielką grupa bez kibiców omijając ochronę 

Bydło 

Oby nie wygrali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borek/Węgrzyn to są grzbiety. Nie wiem czy nie podniecają się Anglią bardziej niż Polską. Jak bym tylko słuchał to bym myślał, że Włosi to mają problem z prostym kopnięciem piłki a Anglicy ich cisną. Prowadzą 1-0  mając na koncie 1 strzał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Węgrzyn to ma głos jakby kwas z akumulatora zagryzał gwoździami. Lepszy Borek z Węgrzynem niż Szpak z Jusko. 

Ale, że Shaw to uderzył to szacunek za szczęście. Włosi jak Duńczycy, do pola karnego dochodzą i koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja nie twierdzę że Włosi grają jakoś rewelacyjnie, bo grają padake straszną, ale peany nad grą Anglii są śmieszne. 

Już mi lepiej😁

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przynajmniej Anglicy nie zaparkowali autobusu w polu karnym.

O :). Gol dla Włochów.

Dobrze, dobrze.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bądź co bądź mieli rację, że Immobile to szkodził bardziej w grze Włochów niż pomagał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tyle to ja bez okularów widziałem po wyjściu Włochów z grupy. Czego wymagać od zawodnika Lazio 😉

Chiellini cudo interwencja😁

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chiellini co nim pierdolnął :D Top3 interwencja ever :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza niekorzystną dla Anglików decyzja? Tu była ewidentna czerwona kartka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi