Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, P_M napisał:

Again, tutaj jest zupełnie inna technika strzału w przypadku Keisuke, wygląda to bliżej do Carlosa niż Belga, który uderzył zupełnie inaczej niż azjata czy Carlos, a piłka dostała podobnej bananowej rotacji. 

No właśnie nie. Nawet jest tutorial, gdzie Honda pokazuje jak uderza piłkę. Proste podbicie, ale bliżej wewnętrznej części stopy i Hazard też mniej więcej tak uderzył, więc bliżej mu do Hondy. Natomiast Carlos uderzał prostym, ale bliżej zewnętrznej części, gdzie fałszem nadawał rotacji. Do tego doszła oczywiście większa siła. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Natomiast Carlos uderzał prostym, ale bliżej zewnętrznej części, gdzie fałszem nadawał rotacji. Do tego doszła oczywiście większa siła. 

+ Carlos miał jeszcze potężną siłę uderzenia, nie tylko technikę. Coś pamiętam sprzed tych dwudziestu paru lat, że mu udo mierzyli i jakaś chora podnieta była, jaki obwód ma, że to jeden mięsień w zasadzie i stąd takie cuda. 

Jak dla mnie to jego gol jest goat. Honorable metion dla Ibry z 2012 i przewrotka w meczu z Anglią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

+ Carlos miał jeszcze potężną siłę uderzenia, nie tylko technikę. Coś pamiętam sprzed tych dwudziestu paru lat, że mu udo mierzyli i jakaś chora podnieta była, jaki obwód ma, że to jeden mięsień w zasadzie i stąd takie cuda. 

Jak dla mnie to jego gol jest goat. Honorable metion dla Ibry z 2012 i przewrotka w meczu z Anglią. 

Ja jeszcze bardzo lubię bramkę Seedorfa z połowy boiska też chyba z 97 roku jak Roberto Carlos. Ale bramek ładnych pewnie więcej bym znalazł. Gol Ibry z Anglią to coś niesamowitego było.
 

 

6 minut temu, Eld napisał:

Z Austrią grali padakę więc może nie będzie tak źle. 

No nie wiem. Belgia bez De Bruyne wygląda tragicznie jak dla mnie. 

 

12 minut temu, blackmagic napisał:

No to mają Włosi wolny los. Szkoda bo liczyłem że ich Belgia wyrzuci za burtę 

Też miałem nadzieję na to, że Belgia ogra Włochów.

Ale na razie do boju Szwajcaria!!! :)

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos indeed uderzał zewnętrzną szpicą nadając z fałszu rotację, przy tej poor quality Keisuke (oglądane na tel) też wydawało mi się że w ten sposób, jeżeli mówisz że jak hazard to ok, niemniej imho obecne piłki pomagają w tego typu zagraniach, bo gdzieś nawet artykuł na ten temat czytałem. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qbajag napisał:

Ja jeszcze bardzo lubię bramkę Seedorfa z połowy boiska też chyba z 97 roku jak Roberto Carlos. Ale bramek ładnych pewnie więcej bym znalazł. Gol Ibry z Anglią to coś niesamowitego było.

No ta Seedorfa to mi kompletnie z głowy wyleciała, ale to też było coś niesamowitego. Uwielbiałem tamten skład Holandii, ale ten gol wtedy padł chyba w jakiejś lidze (?), a nie na jakiś mistrzostwach. 

Do dziś się też zastanawiam, czy Ronaldinho to w końcu celował za kołnierz Seamanowi, czy chciał dośrodkować i tak po prostu wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qbajag napisał:

Ale na razie do boju Szwajcaria!!! :)

Zawsze za underdogami!

Najlepsza jest para Dania - Czechy. Jeden z tych malutkich krajów wchodzi do półfinału. Uwielbiam takie historie. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

No ta Seedorfa to mi kompletnie z głowy wyleciała, ale to też było coś niesamowitego. Uwielbiałem tamten skład Holandii, ale ten gol wtedy padł chyba w jakiejś lidze (?), a nie na jakiś mistrzostwach. 

Do dziś się też zastanawiam, czy Ronaldinho to w końcu celował za kołnierz Seamanowi, czy chciał dośrodkować i tak po prostu wyszło?

Racja Ronaldinho na MŚ w 2002 :)
Bramkę Seedorfa wrzuciłem. To był mecz ligowy Realu Madryt, ale nie pamiętam z kim. A tamten pamiętny gol Roberto Carlos to był Puchar Konfederacji w 1997 r.

 

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qbajag napisał:

To był mecz ligowy Realu Madryt, ale nie pamiętam z kim. 

Znalazłem. 

Derby Madrytu z Atletico.

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Wolej Marco van Bastena w finale Mistrzostw Europy 1988 też wyśmienity. 

Hagi'94! Też ładnie się złożył. 

Nie pamiętam z czego to się wtedy zbierało, może z jakiś gum do żucia, ale kupowałem jak pojebany za całą kaskę jaką uzbieraną miałem, takie foliowe małe karty piłkarzy. Pamiętam, że wtedy brakło mi Weah do całej wyklejanki. Nie szło go trafić. Pół klasy w podstawówce też ni wuja, nikt go nie miał, a za zebranie całego jakaś nagroda była czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty mecz. 

Dawać Helweci! Z 0:1, później zmarnować karnego, chwilę później przegrywać 3:1 by w 10 minut zrobić 3:3, a ostatni strzał ląduje na poprzeczce. Pół Szwajcarii ma zawał, Morawiecki w ramach dobrych relacji wysłał połowę dostępnych śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Zurichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.