Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, rw30 napisał:

jestem Januszem piłki nożnej, oglądam tylko mecze polaków na dużych turniejach i fazy finałowe tych turniejów (A i to nie zawsze) + czasem obejrzę finał LM (a jeszcze częściej nie obejrzę), ale wyświetlajo mi się w rekomendacjach na YT skróty z TVP sport, to rzucę okiem, i dzisiaj pierwszy raz obejrzałem skrót meczu 2 słabych drużyn - Macedonia vs. Ukraina, i czy mi się zdaje, czy obie te drużyny (wniosek na podstawie highlightów, więc może być błędny - pytanie na ile otwarcie grał przeciwnik itp)  grały sporo szybciej / ciekawiej / nowocześniej niż PL ? tzn nie czepiam się, zupełnie by mnie to nie zaskoczyło, ani nie zaskakujo mnie kiepskie wyniki naszych. Chciałem ustalić tylko, czy naprawdę jest tak kiepsko jak się zdaje oglądając inne drużyny.

Ukraina dziś grała słabo, ale to nie jest słaba ekipa. Na pewno dużo lepsza niż Polska patrząc na ostatnie dwa lata. Pod wodzą Shevchenki to naprawdę ładnie grająca ekipa, która wygrała grupę eliminacji z Portugalią i Serbią,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Jaki normalny gość w porównaniu do tych pajaców 

Znaczy nie rozumiem ? Przecież ten gest Ronaldo to nie był żaden "polityczny" on już kilka razy mówił, że pije wodę a nie syf. Tak więc nie powiedział nic nowego.

Natomiast Pogba zrobił cyrk po prostu.  Może chciał sprawdzić czy ma wpływ na giełdę :)

A przy okazji może i bliższa Ci jest postawa Jarmolenki, ale jednak ta postawa nigdzie go tak naprawdę nie zaprowadziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Reklamował dopóki nie zbudował sobie takiej pozycji, że może reklamować za chce. I wiesz on dostaje teraz 889 tys dolarów za post o byle czym a Ty za post chwalący PiS tylko 2 złote 🤣

słabe 

16 minut temu, Sebastian napisał:

Znaczy nie rozumiem ? Przecież ten gest Ronaldo to nie był żaden "polityczny" on już kilka razy mówił, że pije wodę a nie syf. Tak więc nie powiedział nic nowego.

pajacowanie , siedzenie obok mięsa nie powoduje że nie jesteś wegetarianinem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Reklamował dopóki nie zbudował sobie takiej pozycji, że może reklamować za chce. I wiesz on dostaje teraz 889 tys dolarów za post o byle czym a Ty za post chwalący PiS tylko 2 złote 🤣

No to wypadałoby żeby zaczął szanować tych dzięki którym tyle zarabia bo to właśnie dzięki sponsorom na kopaniu piłki zarabia się taki hajs:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

słabe 

pajacowanie , siedzenie obok mięsa nie powoduje że nie jesteś wegetarianinem 

No jest tak słabe, że wszyscy o tym mówią. I dobrze, jeśli dzięki temu ludzie odpuszczą chociaż jedną puszkę coli to bardzo dobrze :)

1 minutę temu, fluber napisał:

No to wypadałoby żeby zaczął szanować tych dzięki którym tyle zarabia bo to właśnie dzięki sponsorom na kopaniu piłki zarabia się taki hajs:) 

On już ma na to wywalone :)  Doszedł do poziomu w którym da sobie radę bez Coca Coli i KFC a przecież w razie czego zostaje mu Cisowianka :) No i Coca - cola jest też ogromnym producentem wody mineralnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qbajag napisał:

Czekam na drugi mecz Francuzów, bo póki co Włosi mi tu wyglądają mocno na mistrzów.

Włosi wyglądają tak zajebiscie, ze aż kusi obstawić ze odpadną w jakimś ćwierćfinale 😛 

zresztą ze Szwajcaria w drugiej polowie wyglądali na podmeczonych, na mega żyle wchodzą w mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

 

On już ma na to wywalone :)  Doszedł do poziomu w którym da sobie radę bez Coca Coli i KFC a przecież w razie czego zostaje mu Cisowianka :) No i Coca - cola jest też ogromnym producentem wody mineralnej :)

A doszedł tam reklamując w jego mniemaniu truciznę co tylko pokazuje jakim jest człowiekiem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te mecze dzisiaj. A ten mecz Dania-Belgia to w ogóle sztos. Aż człowiek chciał, żeby to się nie kończyło. I jeszcze zaskakująco Dania była lepsza w tym meczu, a grała przecież z Belgami, no ale wszedł "profesor" De Bruyne i pozamiatał :)

Mimo wszystko uważam, że Duńczycy wyjdą z grupy i to z drugiego miejsca po wygranej z Ruskimi w ostatniej kolejce, a potem raczej Walia będzie na nich czekała, więc ćwierćfinał jest dalej realny. 

Holandia właśnie wygrała grupę. Nawiązując do tego co napisał wyżej joseph, ja również od zawsze jestem fanem ich gry. Wielka szkoda, że tego Van Dijka brakuje. No i dziwne, że ten Dumfries tak długo siedzi w lidze holenderskiej. Zapiernicza po tej prawej stronie aż miło. 

Jeszcze krótko o grupie A. Może przeciwnicy Włochów nie wyglądają zbyt dobrze, ale oni grają i efektownie i efektywnie, jest moc. Przypominają Holandię 2008. Pytanie czy ta hulanka nie skończy się po grupie, tak jak to miało miejsce właśnie w przypadku tamtego zespołu Holendrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, airmax napisał:

Włosi wyglądają tak zajebiscie, ze aż kusi obstawić ze odpadną w jakimś ćwierćfinale 😛 

zresztą ze Szwajcaria w drugiej polowie wyglądali na podmeczonych, na mega żyle wchodzą w mecz

Mój najlepszy przyjaciel, który od dziecka kibicuje Włochom właśnie uważa, że odpadną max w 1/4, bo zawsze jak grają ładnie w grupie to potem dają dupy w fazie pucharowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Mam znajomka, który jest terminatorem 

Robi iron many równie łatwo jak ja biegnę do żabki po browary 

Powiedział że cola parę razy mu dupę ratowała bo to szybki strzał w energii więc na takich ultramaratonach i tym podobnych napój daje radę 

No to jest oczywiste. Przecież w takich przypadkach sportowcy wpierdzielają też hałwę i inne batoniki o których ciężko powiedzieć, że są zdrowe :) Ale robią to tylko podczas startów i tylko dlatego, że ma zajebiście dużo cukru i kofeiny :)

To nie zmienia tego, że jej ogólny wpływ na organizm jest wyniszczający. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.