Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #2 MAGIC (44-28) - #7 KNICKS (43-29) - SERIA ZAKOŃCZONA


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Tak w ogóle @Eld mógłby założyć temat Magic - Knicks :P 

 

41 minut temu, Alonzo napisał:

 

@Eld założy temat to chętnie przeczytam Twój gameplan i się do niego odniosę. :) 

Temat założony, ale że dyskusja rozpoczęła się wcześniej niż ja to zrobiłem to loga drużyn musiałem wkleić w post rozpoczynający dyskusje Karpika aby estetycznie wyglądało.

W nagrodę przeniosłem Wam już całą dyskusję tutaj.

Teraz, Qcin_69 napisał:

a to nie Ty zliczasz te głosy? 

Sądzę, że przy seriach play-off zliczających będzie więcej niż tylko ja czy tego chcę, czy nie ( a raczej nie chcę bo trochę odpoczywam od beGM ). Na pewno January, Karpik, Alonzo, Marcus i Cvbe będą to robić niezależnie. Szczególnie ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

 

Temat założony, ale że dyskusja rozpoczęła się wcześniej niż ja to zrobiłem to loga drużyn musiałem wkleić w post rozpoczynający dyskusje Karpika aby estetycznie wyglądało.

W nagrodę przeniosłem Wam już całą dyskusję tutaj.

ja chętnie poczytam opinie (nawet te z d.. jak @Qcin_69 :P ) 

Mój opis pewnie będzie jakoś na początku przyszłego tygodnia. 

Gwoli wyjaśnienia:

1. Nie będę tu brał aktualnie udziału w dyskusji, bo później wszystko co napisze się rozmywa (tak było w poprzednim sezonie) i jak juz na spokojnie czytałem jakiś czas po poprzednich playoffs dyskusję z tamtej serii to niektóre rzeczy pisałem kilka razy, a i tak na końcu znalazł się ktoś kto po raz enty pytał o to samo.

2. Poprzedni opis miałem mało czytelny - jako humanista niestety zbyt często stosuje dygresje i ucieka główny wątek przez co treść była rozmyta i jak komuś nie chciało się czytać wszystkiego ze zrozumieniem (a było tego chyba ze 20 stron), to w sumie nie bardzo wiedział gdzie jest to sedno najważniejsze dla serii.

3. Zatem planuje zrobić opis czytelniejszy i przejrzystszy, a to mi jednak zajmie troche czasu. 

 

Chciałbym jeszcze wyjaśnić jedną kwestię:

Jak było ogłoszenie wyników przez Elda live i wyprzedzili mnie 76ers z 8 miejsca bodajże, bez ławki tylko dlatego że maja w składzie Embiida stwierdziłem, że nie mam szans z Knicks na równą walkę  i znów przegram głosowanie, zatem nie ma sensu tracić czasu i nerwów na opisy. Jednak, gdy wydarzyło się to: 

 

.. i teraz po prostu Knicks masakruję pod koszem i w normalnych warunkach pewnie bym to bez problemu wygrał, to u nas w BeGM pojawiła się dopiero szansa na pokonanie Knicks :) 

Do pytań i istotnych zagadnień z pewnością się odniosę, ale będę to robił dopiero po opisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dupy Alonzo to będą te opisy i czytanie o tym jak Grant Williams jest idealnym fitem do KATa, czy o głębi składu w drużynie w której w s5 będzie biegał Temple czy inny wynalazek. 

Macie z Cmem zbliżone składy, mocne s5 i nic ponad to, tyle ze Knicks maja 2,5 sprawdzonych gwiazd (świetnego Leonarda i Irvinga) a Magic nie. 

Irving z Leonardem biorą te serie imo, nie na luzie, ale jednak biorą, chyba ze chcesz straszyć Aaronem Gordonem to spoko, możesz, 27 GMow dalej możesz przekonać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Trochę mocno się podkładasz narracją na starcie tej serii, no ale powodzenia :) 

ja tylko mowie o stopniu prawdopodobienstwa :P

ta seria jest wyrownana, zblizony poziom druzyn, ot co

ale ze kawhi robi najlepsza wersje siebie, a irving robi swoje, to wygrywam ;) 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie można zapomnieć o tym ze jak grasz w pewnym ustawieniu RS to nagły wypad podstawowej gwiazdy ( nawet takiej szklanej co sugerowało ze może to nastąpić wcześniej lub później) masakruje Tobie mimo wszystko plany. Nasze Orlando mimo wszystko gra już w komplecie a jest na poziomie Suns rl i ja tu widzę przy HCA spokojnie szanse na łomot dla osłabionych knicks. Moim zdaniem lakers pokazali ze ciężko grać dalej swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Czy skoro Knicks grali w play in to Davis połamał się tu o mecz prędzej? 

Playoffs to playoffs. Dla mnie odpadł w PO.

Nawet jak się połamał grę wcześniej w play-in to bankowo by nie zagrał w G1 i pewnie jeszcze paru meczach serii, a może i całą. On ledwo chodzi.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogo niby info? ja na nic nie pozwalalem lol

ja mzoe jutro cos wrzuce wieczorem, alonzo z tego co pameitam tez pisal, ze cos pozniej wrzuci

11 godzin temu, fluber napisał:

Czy skoro Knicks grali w play in to Davis połamał się tu o mecz prędzej? 

lakers tez grali w play-in 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ignazz napisał:

Tylko nie można zapomnieć o tym ze jak grasz w pewnym ustawieniu RS to nagły wypad podstawowej gwiazdy ( nawet takiej szklanej co sugerowało ze może to nastąpić wcześniej lub później) masakruje Tobie mimo wszystko plany. Nasze Orlando mimo wszystko gra już w komplecie a jest na poziomie Suns rl i ja tu widzę przy HCA spokojnie szanse na łomot dla osłabionych knicks. Moim zdaniem lakers pokazali ze ciężko grać dalej swoje. 

no ja w RS w tym ustawieniu to niespecjalnie gralem.

Po drugiej stronie względem Lakers masz Nets, którzy właśnie rozpykali Bucks, a pod względem konstrukcji składu (bez hardena/davisa) dużo mi bliżej do nich 🤷‍♂️

magic grali bez mitchella bez g1, a suns dostawali lomot od lakers z normalnym davisem w G2 i G3

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.