Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda West ]: #8 KINGS (41-31) – #9 SUNS (28-44) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg. Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Sacramento Kings
    • Wygrywają Phoenix Suns
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, bo czeka mnie jeszcze lektura o serii Hornets - Pacers :P 

Przeczytałem sobie na spokojnie jeszcze Wasze opisy z wszystkich 3 trymestrów i trochę sie musze wycofać z tego minusa którym dla mnie było zrezygnowanie przez Shevcu z Rubio.. ponieważ Kings tak grają cały sezon. Wydaje mi się też, że rozumiem tu zamysł Shevcu, gdyż pomimo niewątpliwego talentu do kreowania, Rubio strzelcem nie jest. Stąd te duże minuty Schroedera, Clarksona, czy Harrisa. Choć oczywiście nadal uważam, że Rubio powinien grać tu więcej. 

Kings grają cały sezon praktycznie w niezmienionej rotacji (jedyna istotna zmiana to pozyskanie Clarksona za DFS), gracze Sacto stanowią tu jednak zgrany kolektyw. Dzięki Gobertowi shooterzy niewątpliwie mają łatwiej, ponadto Kings mają naprawdę bardzo dobrą defensywę. 

Suns po bardzo pechowym początku sezonu związanym z duża ilością kontuzji zdołali jednak nadgonić tak, ze stali się spokojnie 9 teamem na Zachodzie i naprawdę poważnym kandydatem do playoffs. Z pewnością bardzo istotnym graczem byłby tu Horford dający spokój i dyrygujący obronom przeciwko wysokim Kings, ale w momencie jego wymiany faktycznie w Suns nie zanosiło się na play in. 

Trio Bogdanovic/Barnes/Harris wygląda bardzo solidnie, ale jednak jest pewien znak zapytania czy Tobias by to uciągnął jako lider przy tak dużej grupie młodzieży. Doszedł naprawdę solidny Green, ale pozostali gracze to jednak młodzież nabierająca dopiero doświadczenia, która przy sprycie i ograniu juz weteranów którymi dysponują Kings miałaby trudniej utrzymać ta presję - gdyż to tylko jeden jedyny mecz. Ponadto mecz odbywa się w Sacramento i pomimo niewątpliwego talentu (swoje zdanie o Gobercie wyraziłem juz przy okazji meczu z Thunder) stawiam tu na Kings, choć dostrzegam olbrzymi potencjał w drużynie Lucasa. 

JJJ stracił większość sezonu przez kontuzje i jak wrócił to tak naprawdę dopiero odzyskiwał formę. On, Thybulle, Bane, czy Maledon to są zdecydowanie gracze z mojej bajki i mam nadzieję, że nigdy nie będe mał swoich picków tuz przed Lucasem, bo mi zawsze będzie tym sposobem graczy podbierał :P Przyszłość Suns jest bardzo obiecująca i w zdrowiu z odpowiednimi korektami w składzie Phoenix juz w przyszłym sezonie powinni być groźni dla każdego. 

W Kings prosi się o guarda w s5 który by poprawił skostniałą ofensywę, ale jednak jeszcze w tym sezonie uważam, że to powinno wystarczyć na awans do playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Wg mnie w pierwszej połowie było gorąco, ale zdecydowało doswiadczenie i przewaga parkietu Kings, oraz najlepszy na boisku zawodnik, Gobert. Suns mieli większe szanse vs OKC, bo się lepiej z nimi match-upują niż z Kings, więc szkoda dla nich że nie trafili na Thunder, choć pewnie tez by ich nie przeszli. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Krótko: Wg mnie w pierwszej połowie było gorąco, ale zdecydowało doswiadczenie i przewaga parkietu Kings, oraz najlepszy na boisku zawodnik, Gobert. Suns mieli większe szanse vs OKC, bo się lepiej z nimi match-upują niż z Kings, więc szkoda dla nich że nie trafili na Thunder, choć pewnie tez by ich nie przeszli. 

Moim zdaniem właśnie lepiej matchupuję się z Kings i z nimi wolałem grać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Poczekaj jeszcze. Eld może zmienić głos. 

Wymyślił być coś śmieszniejszego, a poza tym widać, że wytłumaczenia nie czytałeś do którego opublikowania namówił mnie Cvbe. Poszukaj sobie w Archiwum - Bilans RS. Ostatnie dwie strony.

-----------------------------------------

Oficjalnie: Na #8 seed playoff na Zachodzie zawansują Sacramento Kings. Gratulacje!

Zaraz założę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.