Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Normalnie, u nas gra pierwszą opcje wiec bedzie dostawał się na linie częściej na pewno. 

Czekaj, czekaj. Twoją pierwszą opcją w ataku jest Chris Paul? Ten który w aktualnych play-offs gra tak?

Chris Paul: Basic Game Log (110th Career Playoff Game to 115th Career Playoff Game)

 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc
2021-05-23 2021-06-03 6 6 28.3 3.7 9.5 .386 0.3 1.7 .200 1.5 2.0 .750 0.3 3.2 3.5 7.7 1.0 0.2 1.5 2.0 9.2 9.2
12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

No u mnie ma zawsze na boisku albo Campazzo albo Paula, którzy z łatwością dadzą mu podobne podania co Irving i Harden. Nie wiem o czym my tu dyskutujemy w ogóle. 
 

O tym, że obrońca który kryje Jeffa Greena w RL NBA podwaja Hardena, a obrońca, który kryje Jeffa Greena w BeGM nie podwaja Campazzo.

Znowu dyskutujemy o bzdurach i absurdach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Czekaj, czekaj. Twoją pierwszą opcją w ataku jest Chris Paul? Ten który w aktualnych play-offs gra tak?

Chris Paul: Basic Game Log (110th Career Playoff Game to 115th Career Playoff Game)

 
 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc
2021-05-23 2021-06-03 6 6 28.3 3.7 9.5 .386 0.3 1.7 .200 1.5 2.0 .750 0.3 3.2 3.5 7.7 1.0 0.2 1.5 2.0 9.2 9.2

Tak ten sam, nie gadam z tobą już ogolnie :) czekam aż ktoś inny się wypowie, chętnie podyskutuje z kimś normalnym. Także jak ktoś ma do mnie jakieś pytania to śmiało walić. Nie chce tez samej napierdalanki miedzy mną, a fluberem bo widać właśnie po tym cytacie do jakiego poziomu się to sprowadza... szambo i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tak ten sam, nie gadam z tobą już ogolnie :) czekam aż ktoś inny się wypowie, chętnie podyskutuje z kimś normalnym. Także jak ktoś ma do mnie jakieś pytania to śmiało walić. Nie chce tez samej napierdalanki miedzy mną, a fluberem bo widać właśnie po tym cytacie do jakiego poziomu się to sprowadza... szambo i tyle. 

No ja byłem przekonany, że Twoją 1 opcją jest Tim Hardaway jr, a nie Chris Paul. Skoro jest nią Chris Paul to myślę, że warto przywołać jego statystyki, bo strzeliłeś sobie spektakularnego samobója w tym momencie.

4 godziny temu, Lucas napisał:

Ronnie mocno walczy, ja jestem 50/50, bo to tylko jeden mecz i on ma najlepszego zawodnika w składzie, w dodatku zawodnika two-way :)

No ja się nie mogę zgodzić, jeżeli Chris Paul w obronie ma kryć House'a, a w ataku ma być 1 opcją i głównym scorerem, to ma to mniej więcej tyle sensu, co bym wystawił Westbrooka do składu, zabrał mu piłkę, postawił za łukiem i kazał czekać na podania, zeby odpalać trójki. Przecież Ronnie właśnie sobie zabrał jakiekolwiek ostatnie argumenty, rzucając na Westbrooka nie tego gracza, co trzeba i wykorzystując go w ataku nie w tej roli, w której powinien grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

No ja byłem przekonany, że Twoją 1 opcją jest Tim Hardaway jr, a nie Chris Paul. Skoro jest nią Chris Paul to myślę, że warto przywołać jego statystyki, bo strzeliłeś sobie spektakularnego samobója w tym momencie.

No ja się nie mogę zgodzić, jeżeli Chris Paul w obronie ma kryć House'a, a w ataku ma być 1 opcją i głównym scorerem, to ma to mniej więcej tyle sensu, co bym wystawił Westbrooka do składu, zabrał mu piłkę, postawił za łukiem i kazał czekać na podania, zeby odpalać trójki. Przecież Ronnie właśnie sobie zabrał jakiekolwiek ostatnie argumenty, rzucając na Westbrooka nie tego gracza, co trzeba i wykorzystując go w ataku nie w tej roli, w której powinien grać.

Nie gadam z tobą ,ale  mam dwóch liderow ataku WYRAŹNYCH. W jednym meczu więcej odda Paul, w drugim THJ, zależy na co rywale pozwolą, ja naprawdę nie muszę tego jak dziecku tłumaczyć, baw się sam w te swoje gierki słowne, łapanie za słówka, manipulacje i kłamstwa. W tym akurat meczu Paul ma fajny matchup w ataku, wiec gra bardziej pod siebie stawiam. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie gadam z tobą ,ale  mam dwóch liderow ataku WYRAŹNYCH. 

Nom, wyraźnych w c***.

13,5ppg w RL NBA:) 

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

W tym akurat meczu Paul ma fajny matchup w ataku, wiec gra bardziej pod siebie stawiam. 

No jasne, bo Dennis Schroeder to jest DPOY i w RL NBA Paul miał potwornie ciężko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

RL NBA Paul miał potwornie ciężko;)

Kluczowe chyba tez to, ze Paul w serii miał problemy zdrowotne, a u nas w Play-In, a więc przed Playoffs ich nie ma? Jak się mylę to niech ktoś precyzyjniej wyjaśni jak mamy to rozumieć, bo ja już czytałem, że Play-In to podajemy staty z 3 trymestru przede wszystkim, a Ty podawałeś CP3 z serii, gdzie był kontuzjowany grając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zresztą Paul się kontuzjowal w 1 meczu postseason w 2 kwarcie czyli u nas vs Knicks by wychodziło

 

No ale z tego co pisał @Eld w serii z Kings to u nas mamy patrzeć na 3T, a nie Playoffs przy Play-In. Więc jeśli Pacers Cię pokonają to praktycznie całą serię grają z kontuzjowanym CP3, ale w Play-In jeszcze nie.

Tak przynajmniej rozumiem tę wykładnię przedstawioną, nie wiem na ile oficjalną, nie wiem na ile dobrze ją kumam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłem swoje za, w zamian otrzymałem przekrzykiwanie, k****, i agresje, manipulacje i kłamstwa. Jak fluber wrzuca staty z PO, to ja zaraz tez mogę i wyjdzie ze u flubera prawie nikt nawet nie grał w PO, taki konar i Kennard np nie zasłużyli nawet na minuty w nich. Mój Chris Paul w realu bedzie miał szanse na mistrzostwo. Tyle w temacie PO moim zdaniem. 
 

teraz już naprawdę tylkonodpowiadam normalnym ludziom, a nie prowokacjom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ale z tego co pisał @Eld w serii z Kings to u nas mamy patrzeć na 3T, a nie Playoffs przy Play-In. Więc jeśli Pacers Cię pokonają to praktycznie całą serię grają z kontuzjowanym CP3, ale w Play-In jeszcze nie.

Tak przynajmniej rozumiem tę wykładnię przedstawioną, nie wiem na ile oficjalną, nie wiem na ile dobrze ją kumam xD

Ja nie wiem jak to jest liczone jak w trakcie 1 meczu po sezonie regularnym ktoś się łamie. 

@Eld jak to traktować?

Zresztą mnie chodzi tylko o to że Paul na tym etapie kariery nie jest w stanie grać 39 minut na mecz i to jest abstrakcja. 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

 Mój Chris Paul w realu bedzie miał szanse na mistrzostwo. Tyle w temacie PO moim zdaniem. 

No będzie miał bo ma kosmicznego bookera i zajebistego aytona. @Qcin_69 potwierdzi. 

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 

teraz już naprawdę tylkonodpowiadam normalnym ludziom, a nie prowokacjom. 

W klasyfikacji "to już mój ostatni post" Wyszedłeś właśnie na prowadzenie 4:3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, cvbe napisał:

No ja na pewno liczę CP3 bez kontuzji. Kontuzji dostał w PO (chociaż jak dla mnie to pierdoli głupoty z tą kontuzją - jakoś zawsze zaczynają się PO to ten łapie kontuzje, jak Neymar na urodziny siostry) a PI to inna, wcześniejsza część sezonu.

Swoją drogą ta seria 1-meczowa będzie pewnie jedna z dluzszych w naszych Playoffs ;) 

U mnie i Shevcu to naewt nikt komentarza nie zostawił, więc mogłem sam filmik z Tajbulem dać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Swoją drogą ta seria 1-meczowa będzie pewnie jedna z dluzszych w naszych Playoffs ;) 

U mnie i Shevcu to naewt nikt komentarza nie zostawił, więc mogłem sam filmik z Tajbulem dać :D 

U Was też czekam na większą dyskusję bo mam Was b. blisko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam cvbe,  widzi wyraźnie ze na argumenty ze mną przegrywa wiec nagle zmiana narracji i Chris Paul się połamie. 
 

chris Paul zagrał (prawie) wszystkie mecze w sezonie. Złapał kontuzje w pierwszym meczu PO - wg logiki flubera powinien ja złapać w pierwszym meczu play-in nagle, mimo ze lebron nie gra w knicks i nie miał z nim kontaktu. (Nie mówiąc już  w ogóle o tym, ze mimo tej kontuzji, z jedną i pół ręki był dalej plusowym Zawodnikiem w tej serii :) a w jednym z meczu zrobił +/- 34 w 22 minuty. )

serge Ibaka opuscil 27 spotkan, wrócił na dwa ostatnie RS, w drugim meczu play off wypadł. Wg tej samej logiki Ibaka łapie wiec kontuzje w tym dokładnie meczu vs Pacers :)

 

danuel house jr w tym sezonie : zagrał 4 mecze, opuscil 11, zagrał 19 meczy, opuscil 5, zagrał 5, opuscil dwa, zagrał cztery, opuscil 10, zagrał 1, opuscil 1, zagrał 1x opuscil 4, zagrał 3, opuscił trzy ostatnie. 
i ten zawodnik, robiący w dodatku 4,8 ppg i 1,7 as, oraz 22% za trzy w trzecim trymestrze, przedstawiany jest wam calutki czas jako dobry shooter, oraz uwaga, (wraz Z Koncharem który się nie łapie do rotacji w Play offs w realnym świecie jako stoper na cp3!! 


 

tak to wygląda  w praktyce - dyskusje z fluberem :) mój zdrowy cały sezon nie może zagrać 39 Min bo akurat przydarzyła się przypadkowa sytuacja w realnym świecie. Natomiast Ibaka i House przedstawiani są jako shooterzy w formie, robiąc 22 i 29% za trzy, grając łącznie 8 meczy w III trymestrze. tonący brzytwy się chwyta jak to mowia. ale nie z pacers te numery. 


uzywacie często określenia „january prime”, ale serio to jest pikus przy tym co robi fluber :) 

 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

 

serge Ibaka opuscil 27 spotkan, wrócił na dwa ostatnie RS, w drugim meczu play off wypadł. Wg tej samej logiki Ibaka łapie wiec kontuzje w tym dokładnie meczu vs Pacers :)

 

Jeżeli Paul miałby zagrać tu tyle ile w game 2 to biorę to w ciemno i mogę grać nawet bez ibaki:) 

Dobra, było miło, ale nie masz gtg, nie masz kim zdobywać punktów, nie masz kim bronić obręczy poza 2,5 metrowym klocem ruszajacym się jak hodor. 

Nie ma mylesa Turnera, nie ma lamarcusa aldridga. Ten team w tym składzie przez cały sezon nie zrobiłby nawet play in. Ludzie, obudźcie się. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli Paul miałby zagrać tu tyle ile w game 2 to biorę to w ciemno i mogę grać nawet bez ibaki:) 

Dobra, było miło, ale nie masz gtg, nie masz kim zdobywać punktów, nie masz kim bronić obręczy poza 2,5 metrowym klocem ruszajacym się jak hodor. 

Nie ma mylesa Turnera, nie ma lamarcusa aldridga. Ten team w tym składzie przez cały sezon nie zrobiłby nawet play in. Ludzie, obudźcie się. 

Ok fluber. skoro jesteś pewny tego ze nie mam g2g to zrobmy tak: sam jestem  ciekaw ilu gm woli twojego g2g ceglarza od mojego paula. zrobie wiec dla ciebie (po serii, żeby nie było) ankietę na ten temat ok? Deprecjonuj sobie dalej Chrisa Paula :) ale gwarantuje ci ze daleko na tym nie zajedziesz. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

 

No będzie miał bo ma kosmicznego bookera i zajebistego aytona. @Qcin_69 potwierdzi. 

 

prawda, chociaż Booker miał 2 słabsze mecze w serii, a kosmiczny był tylko na początek i koniec serii:) 

Minnesota nie potrzebuje w tym roku podrasowywac opisów by zdobyć tytuł, ale dziekujemy za uznanie dla naszych starterów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber o 12:00 „nie wiem czy Paul by zagrał 39 minut no ale niech Ci bedzie” :)

Fluber o 15:00 

4 godziny temu, fluber napisał:

Ja nie wiem jak to jest liczone jak w trakcie 1 meczu po sezonie regularnym ktoś się łamie. 

@Eld jak to traktować?

:) 

 

wiec zamiast ciągle zmieniać jak Ty temat na jakiś poboczny shitstorm: 

 

dla pozostałych gm-ów raz jeszcze pełna, lecz czytelna argumentacja na korzyść mojego zespołu.

 

1 * przewaga parkietu

ewidentnie ta gra prowadzi do crunchtime, tego chce silver nawet ... :) HCA zawsze się przyda

2 * lepszy g2g/lider - 
Nie mam absolutnie wątpliwości, że większość woli dać trudne rzuty Chrisowi Paulowi czy nawet THJ jak trzeba ponad Russellem Westbrookiem  

3 * lepsze trójki -  

ostatnie 10 meczy RS:

C. Paul 1,7trojki na 48,6% vs R. Westbrook 1,7 trójki na 33,3% 1:0 dla Ronniego
T. Hardaway jr 4,1 trójki na 46,6%  vs D. Graham 3,9 trójki na 37,5% 2:0 dla Ronniego  

J. Holiday 2,7 trójki na 47,4% vs K.Kuzma 1,9trojki na 38,8%  3:0 dla Ronniego 

K. Johnson 0,8 trójki na 29,6% vs S. Ibaka zagrał dwa mecze w trzecim trymestrze 0,5 trójki na 14,3%. Co fluber przemilczał 5:0 dla Ronniego 

J. Green 2,3 trójki na 52,3% vs D.Sabonis 1,2 trójki na 44,4% 6:0 dla Ronniego 

G. Niang 2,6 trójki na 44% vs L.Kennard 1,6 trójki na 38,1%  7:0 dla Ronniego 

F. Campazzo 1,4 trójki na 29,8% vs D.J Augustin 2,1 trójki na 40,4% 7:1 dla Ronniego :) 


Oraz moje ulubione ze wzgledu na To ze fluber nie zna K. Martina jr

K. Martin jr 2,1 trójki na 40,4% vs D. House 6 meczy 0,7 trójki na 22,2% a w całym sezonie 34,6% 8:1 dla Ronniego :) 

porownalem celowo zawodnikow o podobnych chyba minutach albo rolach/profilu na boisku. Hassana mógłbym porównać np z Bobanen, i wyszłoby ze 9:1 dla Ronniego bo Boban trafił trójkę w III trymestrze :)


macie więc podgląd  na trójki ? Macie. Najśmieszniejsze ze fluber twierdzi ze ma samych dobrych shooterow i gra atak 5:0 z westbrookiem który rzuca 33,3%, Ibaką który rzucał na oko 30% w całym sezonie a w 3 trymestrze na 14,3%, House który rzucał w sezonie na 34,5% a w trymestrze na 22% i Sabonisem który rzucał akurat pierwszy raz w karierze ładnie w tym trymestrze, bo aż jedna trójka na mecz na ponad 40%..a w sezonie miał : 0,7 trójki na 32%. to zresztą jego odpowiedź na Bobana. Budowanie Domu z cegieł jest odpowiedzią...Sam graham nie czyni tego ataku 5:0 efektywnym raczej. 
 

4 * lepsze osobiste - 

Paul, Campazzo, Hardaway jr ~90% (liderzy ataku pogrubieni)
Boban, Niang ~85-90%
Holiday, Keldon ~80%
Green, Martin jr ~70-75% 

Augustin ~90% (20 min)
Konchar (10min), Graham, Kennard (10min)~83-84%

Ibaka ~ 80% (20min) 

Sabonis ~73%

Kuzma ~69%
Westbrook, House  ~65%
Whiteside ~51% 

Fluber zamiata problem pod dywan - no ale czy nie jest to element koszykówki? Który przydaje się zwłaszcza w zaciętych końcówkach? Według mnie tak. 

tu kłania się słabiutka budowa zespołu i pomysł  - dwóch słabych free throw shooterów jako liderzy. 

4:0 dla Ronniego w crunchtime? 
 

5* match-upy

Zaznaczam - moim skromnym zdaniem

THJ ogrywa Kuzme, jest dużo lepszym zawodnikiem. 
Westbrook radzi sobie z Holidayem, ale nie aż tak jak jak Paul vs Danuel „Kenyon Martin Jr wyrzucił mnie z rotacji” House/John „konar” Konchar. Paul rzuca kilka jumperkow z rzędu gdy widzi ze „konar” go zaczął kryć, a kibice skandują „MVP”.

Johnson wygrywa te 20minut vs niedoleczony, przywrócony do gry za wczesnie Ibaka 

Campazzo  na Grahamie to dobry match-up dla mnie. 
Sabonis wygrywa match-up na centrze ale ma problemy z Bobanem/Greenem i jest zmęczony w końcówce, może łapie jakieś foule nawet. Ale żartobliwie dodam tylko: w połowie 1. Kwarty świeży Martin jr wchodzi,ku zdumieniu GM-a Hornets, sztab szkoleniowy Hornets nie wie co się wyprawia, bo zgubił się ten zawodnik w scouting report. Sabonis dostaje czapę przy próbie alley oopa, a w następnej akcji Kenyon bierze go sobie na plakat. 
 

niang, Green to lepsi rolesi natomiast niż Augustin, Kennard, Whiteside 

 

6 *lepszy support

Myslac o tej serii uświadomiłem sobie ze : 

A) Dwóch liderow powiedzmy na remis bo Paul> Westbrook ale Sabonis > Hardaway jr.

b ) fluber ma lepsza trzecią opcje w ataku niż ja w tym sezonie : Graham > niech bedzie ze Jeff Green, choć nie wiem kogo tu wskazać nawet jako 3. 

c) pozostała cześć składu to duża różnica na moją korzyść moim zdaniem - 

najbardziej szanowany i ceniony Ibaka złapał kontuzje pleców na 27 spotkan, w trzecim trymestrze zagrał na szybko dwa ostatnie mecze Regular, ale widzieliśmy sami jak słabo grał, w jakiej był formie. Te plecy ewidentnie niedoleczone.

 
Kuzmy nie lubie, nie jestem wiec obiektywny, nie wypowiadam się ale grał chyba przeciętny trymestr i sezon overall. Poprzedni miał lepszy. 


House jr w tym sezonie zagrał 5 meczy, 5 opuscil, 19 zagrał, 11 opuscil, itd itp,, w III trymestrze robił w 16,6 min 4,8ppg 1,8as oraz 22% za trzy, a ostatnie trzy mecze tez opuscil. Tu jest stoperem na Chrisa paula przez 24 minuty i jeszcze trójki sypie.

Augustin. Musi tu grac bez piłki bo raczej inni rozgrywają, a w Bucks w realnym świecie udowodnił jak słaby jest w takiej roli. Na nowo rozkwitnęła jego gra gdy mógł poprowadzić atak tankujących Rockets. Słaby fit do RW i Sabonisa. 
 
hassan Whiteside 15mpg w sezonie w cieniutkich Kings w realnym świecie. Szybkie ryby ( jak cała kariera zresztą )

John „konar” Konchar - w realu nie łapie się do rotacji drużyny w play off.  Tu w tym meczu stoper na 10 Min na Chrisa Paula 

Luke Kennard - nie łapie się do rotacji drużyny  w playoff. Tu gra 10min jako spot up shooter. W obronie tragedia. 
 

Moich graczy opisałem. Przykładowo Kenyon Martin jr który u mnie gra tylko 18 min 
-wygryzł z rotacji danuela house

- grał lepiej niż dj Augustin 

 

mam wrazenie tez Ze fluber próbuje jechać na dobrej opinii tych zawodnikow z zeszłego sezonu. House grał rok temu niezle, ten sezon wiecznie połamany, Ibaka grał przyzwoicie ale na koniec opuscil 27’meczy i wraca niedoleczony, Kennard i Augustin w tym akurat sezonie to mega kasztany, zwłaszcza w obronie. Graham zagrał słabszy sezon niz rok temu a przy westbrooku w ogóle by grał jeszcze gorzej bez piłki w rękach. Kuzma sezon nieco słabszy niż rok temu. Whiteside? Bez komentarza, ten gracz to melodia przeszłości. Tylko Westbrook i Sabonis tak naprawdę trzymają swoj poziom, reszta grała słabo. Fluber chciał z tego składu zrobić 18-6 w III trymestrze. 18-6. Na wschodzie beGM. kumacie, w oczach flubera Hornets to team na poziomie ~ Miami Heat :)

Ale...Dlatego właśnie, a nie inaczej uważam ze to ja mam lepszy support.

7*moi bardziej zasłużyli na play offy. 
czterech lub sześciu moich gra dalej w II rundzie PO. Paul, Niang, Green ponadto reprezentują moim zdaniem contenderów w realnym świecie. 

Zero lub dwóch * (Kennard nie łapiący się na minuty i niedoleczony Ibaka) graczy Hornets gra dalej w II rundzie PO. Reszta jest od kilku albo wielu dni na rybach. 

Ja mam pół składu w grze o mistrza, a fluber ma Kennarda. To ja bardziej zasługuję na te play offs.

 

+nie żeby to było prawdopodobne, ale jest możliwe : trochę dziwnie będzie jak w realnym świecie Paul upora się z kontuzją i zdobędzie MVP Finałów, a u nas odpadnie z Westbrookiem i Sabonisem. 

8* lepsza defensywa:
a) fluber przyznał Sam dzisiaj, ze mam lepszą defensywę na obwodzie.


pozostaje kwestia ustalenia jak duża jest to różnica, zestaw obrońców obwodowych hornets to: Graham, Westbrook, Augustin, Kennard, wiecznie kontuzjowany Danuel „16mpg w Rockets” House oraz John Konchar i Kuzma. Piękny fit, piękny zestaw. 

b) pod koszem jesli chodzi o rim protection mamy Boban/Green/Martin jr. vs Sabonis/Ibaka/Whiteside

 

Tu Boban radzi sobie niezle pod koszem w obronie, a mój „żołnierz nieznany” czyli Kenyon Martin jr zbiera 8-9 zbiórek per 36 min i robi ponad blok per 36min, więc jest spoko jesli chodzi o rim protection moim zdaniem. Po drugiej stronie, taki Sabonis w obronie szału nie robi, a Ibaka gra z kontuzjowanymi plecami, Ktore zabrały mu 22’mecze w III trymestrze. Chce widzieć jak stopuje wsad Martina czy Johnsona. Ha ha. 
 

takze fluber... moim skromnym zdaniem mam lepszą obronę w tym meczu. Mam nadzieje ze ci merytorycznie wytłumaczyłem dlaczego

tak uważam. 
 

9* popełniam mniej strat 
 

Według flubera w koszykówce jest malo istotne kto

ile popelnia strat, moim zdaniem jest w cholerę istotne żeby ich nie popełniać w dobie akcji 5/6 sekundowych, przechodzeniu jak najszybszym do ataku. Tutaj jest szansa na fast break w tym match-upie, bo fluber słusznie przyznał ze Campazzo i Paul to dobrzy obrońcy, lepsi niż jego przynajmniej. Oni mają bardzo dużo przechwytów, fluber robi wiele strat, bo ma zawodników którzy mają taki a nie inny styl gry. Kumacie tą zależność ? On ma ryzykantów Westbrooka, Grahama i Sabonisa na boisku w jednym czasie, ja mam Paula i Campazzo czasem na boisku w jednym czasie a tacy zawodnicy wykorzystują kazdy najmniejszy błąd. Także mam więcej punktów z fast break, oczywiście moim skromnym zdaniem..Dodatkowo lider Hornets znany jest z gorącej głowy w zaciętych końcówkach. 

*10 Chris Paul effect 
 

Od początku kariery: 
Pelicans robią z CP3 najlepszy wynik w historii klubu. 
Clippers robią z CP3 najlepszy* (jak do tej pory) wynik w historii klubu. Blake Griffin oraz DeAndre Jordan grają życiowe sezony gdy Paul ich kreuje.
Houston robią z CP3 najlepsze wyniki w dekadzie, gdy jest zdrowy prowadzą z zespołem 73+Durant serię play-offs 3:2, gdy łapie kontuzje przegrywają dwa ostatnie mecze.

2020 - OKC robią w pierwszym sezonie z CP3 jako lider i g2g leciutko playoffs. W  SGA odkryty zostaje potencjał na superstara. schröder gra sezon życia u boku CP3 pomimo tego, że obaj grają na tej samej pozycji.  (Tutaj może koledzy @shevcu czy @EldSię by wypowiedzieli czy lubili jak grali ich zawodnicy w realu u boku cp3)
2021 - PHOENIX po 11-tu latach przerwy od Play-Offs robią w pierwszym sezonie z CP3 jako secondary lider leciutko HCA, mają drugi bilans w lidze i pace na 57 czy 58 zwycięstw. Eliminują również w 1 rundzie PO drużynę broniącą tytułu.  (Nie żebym to ostatnie kazał wam liczyć ale wiecie, fluber twierdzi ze Westbrooka mecz w realu w play-in jest wielkim argumentem, więc musiałem wspomnieć o tym co wyprawiają Phoenix Suns z CP3. (Tutaj tez może koledzy @Qcin_69 @mac @tangiers się wypowiedzieli jak oceniają wpływ CP3 na grę Bookera czy Aytona, Crowdera) albo jak Trafiałby Niang u boku CP3, bo fluber twierdzi ze gorzej
 

 dodatkowo Pacers mają w tym sezonie świetne połączenie młodości z doświadczeniem -  z tego by jak najbardziej mogla wyniknąć historia a’la Booker, SGA rok temu, czy Schröder. 
 

Uwazam więc że pod wodzą CP3 moi mieli szanse na lepsze sezony już w realu. Tylko

tyle i aż tyle. 
 

11* bardzo słaby fit drużyny Hornets 

A) Już było mówione - w ataku: Westbrook, Graham, Sabonis, Augustin wszyscy najlepiej wyglądają z piłka rękach. 
b )  jeśli chodzi o parę gwiazd hornets, to obaj:

-nie rzucają dobrze trójek 

-najlepiej punktują pod koszem

-dobrze zbierają i podają, rozgrywają

-rzucają średnio z midrange

-słabo bronią

-nie rzucają dobrze osobistych

-potrzebują piłki by być efektywnym w ataku/nie grają w off-ball w ogóle 

- nie nadają się jako pierwsza opcja na coś więcej niż sweep w 1 rundzie. 

 

12* last but not least - błędy taktyczne przeciwnika: 

Moja żona jest zła na mnie bo poświęciłem za dużo czasu dziś na begm. : ) cóż takie życie jak przeciwnik ciagle podpuszcza, zamiast skupić się na tym jak kryć i zatrzymać Chrisa paula, jak odpowiedzieć na Bobana, jak odpowiedzieć na pressing westbrooka, jak pozałatać dziury w obronie... całe szczęście również sam ujawnił parę błędów moim zdaniem w trakcie shitstormu który rozpoczął. moim błędem taktycznym było zdecydowanie wchodzenie w to krzyczenie flubera.... „OPANUJCIE SIĘ LUDZIE!” Zapamiętam do końca swojej kariery w be gm : ) 

A teraz błędy taktyczne przeciwnika :

fluber  planuje :

a) kryć Chrisa Paula Danuelem House i Johnem Koncharem

b) grać chwilę na boisku jednocześnie grahamem, augustinem, i westbrookiem ( wystawił Grahama na sf na chwile w rotacji wiec tak wynika z rotacji

c) grać w końcówce słabymi shooterami i free throw shooterami.

d) grać w ataku shooterami system 5-0 jako odpowiedź na Bobana.

majac do tego kiepskich wykonawców i tyle, tam graham jedyny umie dobrze rzucać trójki z ważnych zawodnikow, co już udowodniłem. Nie masz na pewno shooterow lepszych niż Real Clippers.  A nawet oni sobie ledwo radzą z obecnością Bobana. 


 

z tych dwunastu powodów uważam, ze Indiana Pacers wchodzą do play offs. Mam nadzieje ze jest wreszcie merytorycznie tym razem :) fluber zaczął na przykład swój opis od mojego opisu :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.