Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

@Eld jak ktoś okazuje mi brak szacunku to mu się odwdzięczam, nie muszę za nic przepraszać

No ale głosowanie na Hornets w tej serii, to nie jest żaden brak szacunku do Pacers.

Mimo poteżnych problemów w ataku ( 16,6ppg robił w RL NBA najlepszy strzelec  Twojego teamu - 68 miejsce w lidze razem z Kevinem Porterem Jr) udało Ci się dobrą obroną dojechać do play-in. Miałeś pecha, że ci się cała rotacja pod koszem posypała, bo może miałbyś jakieś szanse w pełnym składzie ze mną. No ale bez gtg i podkoszowych głosy za Hornets nawet bez Twojego opisu nie będą absolutnie niczym dziwnym. 

Nie wspominając o tym, ze @Ashigaru się po prostu pomylił, z tego co pisze @Eld, więc po prostu wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

 

Ty zamiast argumentów napisałeś tylko że Westbrook zagrał zajebiscie w play-in i same teksty sugerujące ludziom ze są głupkami jak zagłosują na pacers.

Ogólnie argumenty niewiele tu zmieniają, poza tym mało kto myślę, że będzie chciał je czytać i się konfrontować. Generalnie bardzo źle się ze mną w tym momencie matchupujesz. 

Keldon Johnson - Jeff Green pod koszem to prawdopodobnie najsłabsza rotacja na pozycji 4-5 spośród wszystkich teamów, które się załapały do play-in.

Jeff Green broni obręczy na poziomie 65,4% i jest to wynik absolutnie fatalny. Dla porównania, mój zestaw podkoszowych, których Emes nazwał fatalnym w obronie i argumentował, że Wood będzie miał używanie prezentuje następujące cyferki:

Sabonis - najsłabszy z nich 59,1%

Ibaka - 55,5%

Whiteside - 54,7%

Generalnie Jeff Green broni obręczy na poziomie Russella Westbrooka.

I Keldona Johnsona:)

A dlaczego jest to kijowy matchup? Bo zarówno Westbrook, jak i Sabonis zdecydowanie moi dwaj najlepsi gracze operują pod koszem.

Domantas Sabonis jest 3 pod względem liczby zdobywanych punktów w lidze w promieniu mniejszym niż 5 stóp od kosza. I ma w tych akcjach lepszą skuteczność niż Embiid i Zion. To jest jego główny sposób zdobywania punktów.

Jednocześnie Westbrook jest jednym z najskuteczniejszych pod koszem rozgrywających. Jest 6 w lidze wśród guardów jeżeli chodzi o punkty spod kosza na lepszych skutecznościach niż tacy specjaliści od tego jak Lillard, Irving, czy Morant.

Ponadto zarówno Westbrook, jak i Sabonis są jednymi z najlepiej podających graczy w lidze i w ostatnim czasie regularnie robili ponad 10 asyst na mecz, więc jakiekolwiek próby podwajania, o ile nie potrajania tych graczy też nie będą skuteczne.

Przeglądałem Twój skład wzdłuż i wszerz i bez Turnera i LMA nie masz żadnej odpowiedzi na to, co jest najmocniejszą stroną mojego teamu. Jesteś dla mnie po prostu wymarzonym rywalem pod tym względem, bo brakuje ci centymetrów, kilogramów, siły, zbiórki o obrony pod koszem. Wybacz, nie widzę opcji, żebyś mnie pokonał. 

Dobra, teraz to już naprawdę kończę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ogolnie mam to w dupie, bo widzę kolejny głos oddany przed Opisem, bawcie się :) nawet nie przedstawiłem rotacji ani kto kogo kryje. Miłej zabawy chłopaki im out. 

Ja zagłosowałem(bo dla mnie przewaga jest w tej chwili mocno wyraźna), ale bardzo często zmieniam głos, jeśli ktoś mnie przekona, wiec moim zdaniem powinieneś walczyć. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie rozumiem czemu te wyniki są widoczne, play offs było tajne zawsze, nawet III trymestr był tajny teraz, a nagle playin widoczne. Jawny brak konsekwentnego działania, jak zwykle. Po drugie zniechęciłes mnie już do działania. Także ja dziękuje nie będę tracił czasu i nerwów na to. Możecie się rozejść.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber zaczął opis swojej drużyny, od opisu drużyny Pacers. Pozwolicie, że opisze swój zespół sam najpierw...
 

Rotacja : 
Paul 39 Campazzo 9
THJ 35 Campazzo 13
Holiday 32 Niang 8 Kenyon Martin jr. 8
Johnson 22 Niang 14 Green 12
Boban 22 Green 16 Kenyon Martin jr. 10
 

wychodzę na ten konkretny match-up z Bobanem w s5. Wiem wiem, na pewno zaraz fluber skontruje mnie, że czwarty czy piąty co do minut w mojej rotacji to gość który złapał kilkadziesiąt DNP w tym sezonie a jego gracze robią triple-double co mecz... :) 

jednakże uważam, że match-up Boban vs sabonis/hassan nie jest tak oczywisty jak na pierwszy rzut oka się wydaje - Marjanovic jest cholernie silny i wielki a akurat Domas ma z takimi centrami największy problem. Jedyne zagrożenie jakie tutaj widzę to gdy Sabonis zagra na koźle face-up, bo Bobbie jest powolny, ale Sabonis i jego styl gry jest inny. Nie jest to zawodnik, który potrafi to powtarzalnie wykonywać. 
Myślę że Sabonis trochę rzuci Bobanowi ale ten mu się odwdzięczy po drugiej stronie parkietu. Boban gdy tylko dostaje szanse, z reguły wykorzystuje ją conajmniej dobrze. Nie chcę się powoływać tu na najświeższe wydarzenia z realnego świata, więc powiem tak: Marjanovic gra to samo mniej więcej już od dwóch sezonów wg mnie. Świetnie zbiera, jest groźny w ataku, na zbiórce ofensywnej i swietnie się też umie uwolnić od obrońcy. W obronie gdy stoi pod koszem to wygląda przyzwoicie, bo przeciwnicy jednak czują jego wielkość, gdy tylko jest w pobliżu. Dodam tutaj, że CP3 z nim już gra drugi sezon, a jestem tak w 99% przekonany, że kto jak kto, ale CP umiałby jego obecność na boisku wykorzystać...

Reszta rotacji raczej się nie zmieniła - każdy oddał po trochu minut marjanovicowi. 


Jak będę bronił? Defensive match-ups: 

Paul vs House jr. / Augustin 
 

Paul musi odpoczywać w obronie. Tutaj fluber zrobił mi chyba prezent wychodząc w s5 House jr a nie Grahamem, bo House miał fatalny sezon, zwłaszcza ofensywnie. On pewnie przy sabonisie i westbrooka może jedynie kampic w rogu, wiec tutaj mysle ze Paul sobie pięknie „odpoczywa” w obronie. Widzę ze hornets chyba czasem graja grahamem i Augustynem naraz wiec wtedy cp3 gra też vs D.J. 

Hardaway jr vs Kuzma / Rezerwowi konchar, kennard

 

podobnie jak dla cp3 chce jak najmniejsze obciążenie w obronie. Oni dwaj prowadzą atak.

Holiday vs Westbrook

 

fluber, Ty chyba zwariowałeś pisząc ze będę krył Russella cp3, skoro mam Justina Holidaya. Od zawsze w Pacers najlepszych obwodowych przeciwników kryje u nas Justin, ale jego może też tak jak Martina nie znasz, co? Ogólnie takimi pomysłami krycia pokazujesz jak się znasz na NBA. Troszkę przypał, że masz Sabonisa w składzie a nie oglądasz Pacers w ogóle nawet... 
 

Stosuje na Russellu w tym meczu ogólnie spory pressing i nawet jak minie Justina to wiadomo pomalowane jest zakotwiczone - niech oddaje na obwód, do House, Kuzmy, do Grahama nawet niech tez sobie oddaje, bo to nie jest żaden spot up shooter o czym powiem zresztą później..

 

Keldon/Green vs Ibaka 

Może tutaj młody, niedojrzały Johnson przegrać siłowo ale aż tak źle nie będzie bo sam jest bardzo silnym zawodnikiem a Ibaka w 20’min za dużo sam nie wykreuje sobie raczej. 


Boban/Green vs Sabonis/Hassan
 

Tu już wyżej mówiłem o Bobanie. Greenowi natomiast brakuje centymetrów, ale ze swoim doświadczeniem sobie poradzi. On cały sezon grał konsekwentnie minuty na pf/c w realu, wiec widocznie trenerzy Brooklyn nets uznali ze to najlepsze wyjście w ich sytuacji personalnej - u mnie jest podobnie. 

 

+ekstra z ławki: Campazzo vs Graham 

 

Facu broni swietnie ball handlerów a zakładam ze Graham trochę piłki też dotknie,  mam nadzieje ze trener Hornets nie jest aż takim idiotą żeby go wykorzystywać tylko jako spot up shooter i off ball player. Campazzo bedzie wywierał na nim nacisk. Tutaj też nie chcę oczywiście powoływać się na wydarzenia w realnym świecie z ostatnich dni, ale mam nadzieję że sami wiecie jak dobrze broni Campazzo. Ogólnie wszystkie minuty jakie gra Facu to tylko vs Graham. 
 

Martin jr tez bedzie krył wysokich (Sabonis, Ibaka, Whiteside) o nim później. 

I to by było na tyle, jesli chodzi o drugą stronę parkietu to fluber wam powiedział jak bedzie kryć, sami sobie oceńcie jak to wygląda... 

 

ale tak swoją drogą to jest niezłe zagranie żeby wziąć sobie jako argument statystyki DRUZYNY CP3 vs DRUZYNA HOUSE jr (która była lepsza zresztą) z zeszłego roku- gdy House jr gral Niezly sezon w „contenderze” ,a w tym sezonie i w końcówce sezonu robił te 7-8 pkt na mecz w najgorszym zespole sezonu i był po prostu beznadziejny (żeby nie było: uważam, że taki sezon tylko przez kontuzje, bo to niezły roles był rok temu) No ale mniejsza, gość jak CP3 nie boi się raczej House juniora... 

Statystyki ostatnie 10 Meczy REGULAR :
C. Paul 29,4min 18,6pts 3,3reb 10,0as 55,8%fg 1,7 trójki na 48,6% 96,2%ft


T. Hardaway jr. 29,5min 23,0pts 2,8reb 2,7as 53%fg 4,1 trójki na 46,6% 91,2% 

F. Campazzo 31,7min 10,5pts 4,3reb 6,0as 2,1stl 40%fg 1,4 trójki na 29,8% 93,9ft  

J. Holiday 28,9min 11,8pts 3,3reb 1,8as 1,3blk 48,8%fg 2,7 trójki na 47,4% 78,6%ft

K. Johnson 26,3min 12,0pts 3,5reb 2,0as 43,1%fg 0,8 trójki na 29,6% 80%ft

K. Martin jr. 35,4min 16,8pts 8,1reb 2,6as 0,8stl 0,9blk 51,2%fg 2,1 trójki na 40,4% 70,9%ft
(Pogrubiłem se wszystko, bo fluber nie wie kim on jest, xD , o czym później )

G. Niang 23,2min 11,1pts 2,3reb 1,0as 43,7%fg 2,6 trójki na 44,1% 90%ft

J. Green 26,9min 14,3pts 4,5reb 1,3as 57,6%fg 2,3 trójki na 52,1% 76,5%ft

B. Marjanovic 6,1min 4,2pts 2,6 reb 65%fg  91,7%ft (ponad 10prób)

Jak widać, moi zaliczyli również świetny okres. Rzucają się w oczy świetne trójki czterech czy pięciu zawodnikow, bardzo dobre procenty. Na papierze nie ma tutaj fajerwerków jak u flubera, to muszę z bólem serca mu przyznać. Jednak uważam wciąż że moi zrobili step-up w tym trymestrze i to, że zdobyłeś tam w głosowaniu innych 1,5 zwycięstwa więcej na przestrzeni 24 meczy i ze westbrook grał swietnie nie musi od razu oznaczać że przegram ten match-up. Na przestrzeni całego sezonu to ja miałem lepszy bilans i pamietajmy, że to ja mam w tym meczu przewagę parkietu.

Obalamy Fluberyzmy:

 

sorry, że tak bezpośrednio, ale musiałem taki podpunkt zrobić, bo jesteś po prostu niewiarygodny. Tzn, miałem na myśli: nie-godny wiary...Tak na szybko co wyłapałem, a pewnie w trakcie dalszej dyskusji coś wpadnie zaraz, bo fluber w formie:  

Fluber: „a pierwszy rzut oka widać ogromne problem ze złożeniem jakiejkolwiek sensownej rotacji. Ja nawet nie za bardzo wiem, kim jest Kenyon Martin jr, a 30 minut dla gracza z poziomu Nianga to jakieś totalne nieporozumienie”


DJ Augustin (gracz flubera) w tym roku w houston: 

20,3 min 10,8 pts 3,9 as 42%fg 38% za trzy

Danuel House ( gracz flubera) w trzecim trymestrze 6! Rozegranych spotkan 16,8 min 4,8pts 1,8as w Houston 

moj zawodnik, Kenyon Martin jr. Z Houston o którym fluber nie słyszał, w ostatnim trymestrze
27,7min 11,5pts 6,1reb 1,4as 0,8stl 0,9blk 50,2%fg 1,1trojki na 36,5% 

ostatnie 10 meczy 35,4min 16,8pts 8,1reb 2,6as 0,8stl 0,9blk 51,2%fg 2,1 trójki na 40,4% 70,9%ft

 

Wiesz fluber, albo może rzeczywiście nie znasz się na NBA, bo nie wiesz kim jest zawodnik, który wyrzuca z rotacji twojego zawodnika, albo robisz to specjalnie. Kenyon Martin jr zabiera twojemu minuty, gra lepiej ( w tym samym miejscu) niż drugi twój, a Ty udajesz, że gościa nie znasz ? Nie chce mi się w to wierzyć. Nie wstyd Ci takie rzeczy pisać ? Specjalnie dla ciebie mam mixtape: 



To jest mixtape z jednego meczu vs najlepsza obrona w lidze, ty takiej nie masz na pewno jak coś :) 

Okej przedstawiłem ci Kenyona. A Niang to rzuca w 30 min średnio 3 lub 4 trójki, wiec bronić tam Hornets !!

druga kwestia :

Fluber : „House wychodzi w s5. Wychodzi w s5, żeby kryć Chrisa Paula. Dlaczego? Dlatego, że Paul ma problemy z obrońcami większymi i silniejszymi od niego. Dlatego, że rok temu w RL NBA, kiedy Rockets grali z Thunder w 1 rundzie, to Thunder gdy House krył Paula zdobywali 94 punkty na 100 posiadań.” 

 

Podsumujmy ten akapit. Powoli. Rzuciłeś mi na Chrisa paula, czyli pewnie top5-7 w głosowaniu na mvp sezonu gościa, który zagrał 6 meczów w III trymestrze po 16 minut, oraz Johna Konchara ? Żeby tego mało dla pikanterii wrzuciłeś statystyki drużyny Chrisa paula vs (lepsza) drużyna House jr. rok temu? What the fuck is going on Here?  Chris Paul > Danuel House, John Konchar fluber. 

czas na kwestie doświadczenia: 
 

Doświadczenie. Tutaj mam też w moim odczuciu ogromną przewagę, choć oczywiście nie lekceważę doświadczenia 35-letniego Jeffa Greena, czy 36-letniego Chrisa Paula. Natomiast mamy tu mieszankę graczy, którzy fizycznie są już po prime z graczami, którzy nie mają absolutnie żadnego doświadczenia w grze o stawce w NBA ( Niang, Keldon Johnson, Campazzo). Pierwszą opcją w ataku (najlepszym strzelcem) tego teamu jest Tim Hardaway jr, który nie ma prawa na takim poziomie grać dobrze w takiej roli. Ja wiem, że w play-offs istotna jest także obrona ( która nie jest w Hornets gorsza, po tym jak wypadli Turner i LMA i brakuje w Pacers wysokich), ale żeby wygrywać na takim poziomie, musisz mieć gtg, musisz mieć gościa, który zdobędzie kilka punktów w serii w trudniejszym momencie. Tim Hardawy nie jest takim graczem, Chris Paul, z całym szacunkiem do jego kariery też już nie jest takim graczem.”

Z całym szacunkiem kolego, ale CP3 trafi spokojnie midrange na zwycięstwo, A Thj trójkę. Na pewno jest to równie prawdopodobne jak to, ze Westbrook rzuci takiego klocka, że nie trafi w obręcz przy rzucie naprowadzenie. Ty mi nie gadaj tu o g2g, błagam Cię... 

 

ale wróćmy do doświadczenia, gdzie fluber ma OGROMNĄ przewagę rzekomo. 

Paul 15lat  115meczy w PO (do tej pory*, do dzisiaj)

Green 12lat 74mecze w PO

THJ 7 lat 26 meczy w PO

boban 5 lat 26 meczy w PO
Holiday  9 lat 7’meczy w PO 

Niang 4 lata 17 meczy w PO
Campazzo 0lat 6 meczy w PO 

Keldon 1rok 0 meczy w PO 

Martin jr 0lat 0 meczy w PO

Łącznie 53 lata doświadczenia, 271 spotkan w Play Offs NBA. 
 

Westbrook 12 lat 111 meczy w PO
Ibaka 11 lat 145 meczy w PO 

augustin 12 lat 38 meczy w PO

Sabonis 4 lata 13 meczy w PO

Kuzma 3 lata 27 Meczy w PO ( u nas znacznie mniej bo w begm nie został mistrzem NBA)

whiteside 8 lat 20 meczy w PO

house 4 lata 16 meczy w PO ( u nas mniej)

kennard 3 lata 5 meczy w PO

konchar 1 rok 1 Mecz w PO 

łącznie 58 lat doświadczenia, 377 spotkania w play offs. 

5 lat więcej doświadczenia i 100ponad meczy.  Masz rzeczywiście większe doswiadczenie.... ale tylko przez 20min gdy na boisku jest Ibaka, niestety :) 

Ale ale, hola, hola... na dokładkę znieważyłeś troszkę doświadczenie Campazzo, który jest

3x z rzędu Mistrzem Argentyny 

2x zwycięzca FIBA Americas League 
2x zwycięzca Euroligi +1x 3. Miejsce 

3x mistrz Hiszpanii
Srebrny medalista mistrzostw Świata 2019 


mój sam Campazzo ma raczej więcej doświadczenia koszykarskiego w poważnych meczach, niż cała twoja ławka rezerwowych chłopie, schowaj się z tym swoim weteranem augustinem - 38meczy PO w 12 lat. 

 

next :

Na pewno pojawi się argument o tym, że play-off Westbrook jest kijowy. No cóż, jak dobrze, że w RL NBA Westbrook miał okazję zagrać w decydującym meczu play-in i pokazać, jak bardzo ten argument jest w tym sezonie błędny. Westbrook skończył mecz z kosmicznym +/- +30 i praktycznie w pojedynkę dojeb Pacers”

 

Serio będziemy brali próbkę jednego meczu Westbrooka w zupełnie innej druzynie, versus zupełnie inna drużyna? Stać cię szczerze na więcej niż opieranie się na tym jednym meczu. Meczu który u nas się nie wydarzył, bo tylko nazwy klubów się zgadzają (w sensie Pacers vs Westbrook :) ) 


skoro wg ciebie jeden mecz jest tak ważny to fajny był też ten mecz jak przegrywał w play offs 0:3 i w czwartym meczu rzucił 3/18 z gry :) taki lider, no cóż. Szansa ze trafi się taki dzień jak opisałeś  ? 50 / 50 . Szansa ze trafi się taki dzień jak ja opisałem ? 50 / 50.  Cudowny lider raz jeszcze, gratuluję. G2G pełną gębą. 

Czas na moje ulubione zdanie wieczoru: 

„Fluber Reszta rotacji całkiem solidnie I mam nadzieję, że niższe staty wielu moich zawodników grających w bardzo dobrych teamach w RL NBA, nie zaburzą tutaj obraz„
 

Ok sprawdźmy, czy nie opowiadasz mi tu znowu bajek. jak mam sprawdzic kto gra w bardzo dobrych zespołach? O wiem! Porównać trzeba! 

liderzy: Westbrook, Sabonis out w 1st round PO, out w play-in vs Paul awans do 2nd, Hardaway jr awans do 2nd???*
 

ale Dobra fluber mówił o rolesach przecież, sorry:

Ibaka, Kennard - out w 1st?* Kennard nie łapie się do PO rotacji

Graham - out w play in

Kuzma - out w 1st 

Konchar ledwo się łapie do rotacji teamu który out w 1st

Augustin, House szorowali dno ligi w rockets

whiteside na rybach z Kings. Out przed Play in 

Moi rolesi:

,Campazzo, Green, Niang- awansowali do 2nd 

Boban - awans? Do 2nd*
 
Keldon, Holiday- out w play in

martin szorował dno z house i augustinem :) ale miał  dwa razy lepsze statsy chociaż :) 


także nie opowiadaj już ludziom bzdur. Tyle w temacie twoich zaniżonych statow. Ty masz grupę wędkarzy a ja mam pół składu ćwierćfinalistów NBA. Takie są fakty. 
 

natomiast gdy ci to próbowałem uświadomić, napisałeś to:

„Fluber: Ja się oczywiście zgadzam, ze część z Twoich graczy ma staty słabsze niż mogliby mieć, gdyby grali w słabszych zespołach. Szczególnie widać to w play-offs, gdzie Niang robił 6ppg na 36% FG, Green na centrze 4,5ppg na 44%FG i oczywiście, że u Ciebie będą zdobywać więcej punktów”

 

 

No tak, kolejny stat z czapki! nawet nie wiesz, ze Jeff Green zagrał chyba w 2 meczacg i się połamał, grał po 19’minut w nich srednio. Zajebista okazja żeby sprzedać fakt ze robi 4,5 pkt w play offs. Sprytnie, jak zwykle ;). Mistrz. 

 

„Fluber: Podsumowując, mam przewagę nad Pacers w prawie każdym elemencie gry, jestem zdrowszy, w lepszej formie, mam lepsze opcje w ataku, nie mam dziury na żadnej pozycji i długo by jeszcze wymieniać. 

 

Czyżby? No to przyjrzyjmy się tym elementom gry. 

Dlaczego powinienem wygrać :


*przewaga parkietu - to podstawa. Zakładam że inni userzy niż fluber jednak zakładają tu tight game do końca, wiec hca się przyda jak najbardziej. Crunchtime baby. Mam nadzieje ze glosujący będą brali coś takiego również pod uwagę.. choć to detal, to zawsze coś.


*lepszy, bardziej poukładany i pewny lider

Nie mam osobiście wątpliwości  - Chris Paul jest lepszym liderem, podejmuje lepsze decyzje, jest bardziej efektywnym scorerem, traci mniej piłek, nie podpala się. Znów jestem na plus w crunchtime, a przynajmniej jeśli ktoś uważa inaczej, niech powie to głośno to podyskutujemy. 

*lepiej rzucam trójki  

Sabonis i Westbrook to dość wątpliwy spacing z miejsca. nawet jak dasz tam Grahama i jakiegos Kuzme/House obok to taka sredniawka moim zdaniem. Moi natomiast w ostatnim trymestrze pod tym względem się rozpędzili strasznie 
Za te ostatnie 10 meczy mieli: 
2,3 x 52,1% Green
1,7 x 48,6% Paul

2,7 x 47,4% Holiday 
4,1 x 46,6% Hardaway jr

2,6 x 44,1% Niang 

2,1 x 40,4% Martin jr. 
1,4 x 29,8% Campazzo 

0,8 x 29,6% Keldon Johnson

 


*o wieele lepsze free throws

moi zawodnicy za cały tutaj mniej więcej mam:

3x bardzo pewne 90% (CP3, THJ, Facu)
2x ~ 85-90%  (Boban, Niang)

2x ~ 80% ( Keldon, Holiday)

2x 70-75% (Green, Martin jr) 

zawodnicy flubera: 

Sabonis 73% :( 
Westbrook 65% :( 
Kuzma 69% :(

house 65% :( 
Ibaka 81% 

Graham 84%
Whiteside 51% :( 

Kennard 84% 

augustin 90% 

konchar 83%

to jest kolejny gwóźdź do twojego ogródka. Masz westbrooka, Sabonisa, Kuzme, House i wszyscy grają jeszcze razem w końcówce pewnie ? Niezłe combo, muszę przyznać. Może rozważę nową taktykę - hack a Hornets ??? :) 
tutaj znowu widzę więc przewagę mojej drużyny w crunchtime Panowie głosujący. I Już 3:0 W crunch dla Ronniego.
 

A ten bardzo kiepski fit znowu też widać, czterech graczy ~65-73% z sześciu którzy są często faulowani, grają najwiecej minut. 

 

*lepsza obrona - 

jesli ten mecz sprowadzi się do ofensywnej napieprzanki uważam ze jestem w stanie w ataku odpowiadać, Paul i thj spokojnie powinni dać w tym meczu 50-60 Punktów razem. Natomiast uważam również ze to prędzej ja spowolnie Hornets niż oni mnie zestaw Westbrook-Graham-House-Kuzma/Ibaka-Sabonis uważam na takie 3-4/10 w obronie w skali ligi. Spokojnie moi będą robić punkty tutaj. 

 

*straty
mój NAJGORSZY zawodnik pod tym względem to Chris Paul i Facu gdzieś po dwie straty albo niecałe dwie na mecz. 
Pozostali średnio robią może po niecałej stracie na mecz... 

Po drugiej stronie: 
Westbrook 4,8 straty na mecz
Sabonis 3,4 

kuzma 1,7 
augustin 1,6 w 20min :)
Graham 1,5 
Ibaka 1,1 

House 1,0 

Whiteside 1,1 w 15 min :)*
Jak dla mnie tutaj osobiście znów kłania się dopasowanie do siebie tego zespołu, wszyscy lubią piłkę, wszyscy popełniają sporo strat jak na swoje pozycje na boisku,    Whiteside, Westbrook, czy nawet Sabonis znani są z mało ostrożnej gry. 
 

czyżby więc to pacers mieli tutaj więcej punktów z fast break? Z młodymi johnsonem i atletycznym freakiem Kenyonem i napędzającymi Campazzo, THJ i Paulem to jest możliwe całkiem. W dodatku Campazzo cały sezon robił ponad 2,3 przechwytu per 36’min. My gramy small ball, ale się tego small ball nie boimy wcale, bo w defensywie ten plan powinien się w miarę obronić, a w ataku będziemy szybcy po każdej wymuszonej stracie. 


*wątpliwy? fit w hornets:

No, na sam koniec podsumujmy: fluber ma Westbrooka i Sabonisa - obaj potrzebują piłki, są wtedy najlepsi, obaj nie rzucają trójek, obaj przeciętnie  rzucają na midrange, obaj lubią grać tyłem do kosza i pod koszem, obaj popełniają dużo strat, obaj nie rzucają osobistych! , obaj słabo bronią...  no i

na koniec obaj nie nadają się na lidera w poważnej druzynie, aspirującej o więcej niż sweep w PO, nie oszukujmy się. Nie dajmy się zwieść temu, że Russell jako druga opcja wygrał akurat w realu z Sabonisem w play-in... 

obok tych dwóch, umówmy się Panowie bez żartów, średnio kompatybilnych liderów mają jako support: 

- swietnego shootera Grahama. Tylko jest jedno ale... On znowuż najlepiej wygląda z piłka w rękach, a na pewno najlepiej rzuca trójki gdy sam sobie je wykreuje. Nie widzę go jako efektywnego shootera z rogu czy coś takiego. Raczej słaby obrońca. 
- za mało ball handlerów i rozgrywających? Bo jest jeszcze Augustin - rozkwitł znowuż w rockets gdy dostał piłkę w łapy a w takich bucks Jako spot-up shooter chyba się nie sprawdził... kolejny, czwarty już słaby obrońca

- House jr. Non factor w ataku, solidny obronca, srednia trójka, w tym roku masa urazów i mizerny sezon już wspominałem, 

-Kuzma - kolejny grajek który lubi sobie zagrać 1vs1, a jako statyczny shooter się nie sprawdza. Jak taki zespół z Kuzma, Sabonisem i Westbrookiem ma mieć przyzwoity spacing ? graham sam tego nie wyratuje tutaj. Solidny/przeciętny obronca.

-Kennard - jedyny true spot up shooter, ale za to tragiczna obrona , o której były pisane nawet posty na tym forum w temacie clippers w tym sezonie. Kolejny słaby obronca. W dodatku na playoffs nie łapie się do rotacji. 

-Whiteside - solidna zbiórka, grozi blokiem ale kiepski w team-D i słabe decyzje często podejmuje, overall chyba sredni obronca, prawda ?

-Ibaka -moim zdaniem  jedyny doby obronca w składzie flubera 

 

czy to Jest naprawdę tak zajebiście lepszy support od mojego, jak uważa Fluber ? Według mnie GM Hornets zabłądził strasznie z budową swojej drużyny,  tutaj ja mu powinienem lekko wrzucić 130 punktów i tyle. To Jest mizeria w obronie. House 24 min i Ibaka 20 Min to jedyni zawodnicy o profilu defensywnym w rotacji ChArlotte. to Jest bardzo fajna rotacja na mecz regular Season, ale moim zdaniem za słaba dla takiej bitwy o Play Offs, jak ta, gdy na przeciwko masz Chrisa Paula. 


*korzystne?? match upy: 

paul vs house 

Holiday vs Westbrook 

campazzo vs graham 

Boban/Green vs Sabonis, Hassan

THJ/Niang vs Kuzma/Kennard

Keldon vs Ibaka 

No nie wiem, wg mnie całkiem na remis albo nawet z korzyścią dla Pacers , ale Wy oceńcie to sami... 

jesli weźmiemy pod uwagę jakość graczy jako 1-2 opcja itd to moim zdaniem również jest w miarę równo: 

lider : Paul > Westbrook 
2ga opcja Hardaway < Sabonis 

supporting cast : Campazzo, Holiday, Green, Niang, Johnson, Kenyon jr, Boban  vs supporting cast : Graham, Kuzma, Ibaka, Kennard, Augustin, Whiteside, Konchar - oceńcie sami forumowicze... ja nie widzę tu wielkiej przewagi po którejś ze stron. Zawodnicy 3-5 może i lepiej wypadają w Hornets, ale ja mam za to chyba lepszą dziewiątkę overall, bo Augustin, Konchar, Kennard, Whiteside to dla mnie osobiście  nonfactorzy.



*Chris Paul effect - 


to już jest udowodnione naukowo, Chris Paul effect istnieje. 
blake griffin, deandre grali u boku CP3 życiówkę  

SGA rozkwitł u boku CP3 jako zawodnik 
Schroeder zagrał sezon życia pomimo tego ze również jest rozgrywającym a musiał z nim dzielić parkiet. 
Booker gra sezon życia u boku CP3.

Clippers z CP3 zaszli w PO najdalej JAK

DO TEJ PORY w historii klubu. 
Pelicans ? Z Paulem zaszli najdalej w historii klubu.
Rockets z CP3 byli o krok od ogrania Warriors z Durantem
OKC w zeszłym sezonie skazywana na tank wchodzi do playoffs z palcem w nosie. 

Phoenix w pierwszym sezonie z CP3 wchodzi pierwszy raz do playoffs od 11 lat. Ma drugi bilans w lidze. Mało tego wyeliminowali mistrzów NBA właśnie. 
 

chris Paul effect istnieje i to jest według mnie główny powód dla którego powinienem wygrać ten mecz. Skoro tak pięknie wyglądają jego koledzy obok niego, to wystarczy sobie wyobrazić jakim mentorem byłby dla Keldona, czy Kenyona Martina jr, jakim kolegą dla Campazzo, Greena, jak karmiony byłby Niang czy THJ na obwodzie, a Boban pod koszem. I od razu masz lepsze wyniki niż ich wyniki w realnym świecie. Uważam ze ten zespol Byłby znacznie mocniejszy, niż wygląda to na papierze pod względem produkcji w real.
Mam całkiem fajnie uważam dopasowany monolit, przyprawiony młodziutkim Johnsonem i Martinem jr. Fluber ma po drugiej stronie szaleństwo Westbrooka i zapewne frustracje Sabonisa... słaby spacing i obronę, tragiczny fit.

moi zawodnicy zasłużyli na Play Offs w tym roku: 

Wszyscy zawodnicy flubera są dawno na rybach w realu. Procz kennarda który się nie załapał do rotacji w swojej druzynie i Ibaki. 
Conajmniej czterech moich, a prawdopodobnie sześciu moich zagra w ćwierćfinałach NBA 

Chris Paul w realu zdetronizował mistrzów NBA pomimo gry z kontuzją od pierwszego spotkania. Tak hipotetycznie co się stanie jeslitutaj odpadnę w play-in, a w realu Paul zdobędzie mistrzostwo  i MVP finalow ? to troszkę byłaby siara dla was panowie... a Westbrook, ani Sabonis no... mistrzostwa już nie zdobędzie :)
 

Także ... skoro Fluber ma szczęście, ze Westbrook zrobił w realu w play-in +/- 30 to może ja mam trochę szczęście że moi udowodnili chyba w realu że zasłużyli na miejsce w Play Offs. 

Biorę oczywiście pod uwagę że Westbrook robił konkretne statystyki w trzecim trymestrze, Sabonis w sumie też ale suche cyferki nie grają chyba jedynej roli w begm.  Wierzę w to mocno. Może jestem naiwny, zakochany w CP3, zobaczymy. Postarałem się przedstawić wam  w miarę wady zespołu flubera, moje zalety. Uważam ze jest ich sporo, mam nadzieję, że może przekonałem tym prze długim postem choć jedną osobę  z tych, które przed opisami stawiały na Hornets. 


Dwa słowa: 

: GO PACERS :

 

(Gospodarze wygrywają 133  do 130 po dwóch dogrywkach. Spudlowany free throw westbrooka zdecydował o drugiej dogrywce.)

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padły strzały ...

w poprzednich opisach GM Charlotte wyczytać można było pewność łatwego zwycięstwa podlane przekonaniem o cudownej grze RW oraz braku w IND strefy podkoszowej. 
z mojej perspektywy to może być bardziej wyrównany matchup niż nam się wydaje. 
ja serio nieufnie podchodzę do oddania zespołu w ręce RW który na równi może rozwalić system tzn wygrać sam mecz lub w poszukiwaniu straconego statu pogrzebać szanse zespołu   
Jestem jednym z większych fanów Sabonisa ( Przem Karnowski był z nim w campusie z czasów Gonza i coś tam opowiadał) ale nie widzę w nim dominatora mini serii. 
Dodatkowo Fluber chyba rzeczywiście trochę za mocno drprecjonowales skład Indiany gdzie moim zdaniem zespół z MNIEJSZYM POTENCJAŁEM od twojego trafił idealnie z forma:

Keldon miał świetna końcówkę sezonu

Hardaway jest jednym z najlepszych graczy tych PO i bez niego clippers już by byli w 2R 

nieznany dla Was może ślubny syn Kenyona Martina Seniora był najlepszym w drafcie atleta i tylko brak slotu na 2W sprawiło ze oddałem pick zamiast dopisać go do długiej listy prospektów. Tymczasem on ostatnie tygodnie bardzo mocno poszedł w górę. 
 

ojca sukcesu Suns czyli CP3 nie trzeba przypominać a PO to taki moment w nba gdzie serio potrzeba tego typu gracza zamiast widowiskowego RW. 
a to ze przy dłuższej nuz normalnie przerwie na odpoczynek CP Indiana ma Campazzo to tylko należy się cieszyć. 
 

na papierze klub z Charlotte wyglada mocniej ale w realiach PO ( co mi się bardzo nie podobało u GM) nie można być takim pewniakiem co do wyniku. 
 

po prostu te gorsze nazwiska maja świetna końcówkę sezonu (Indiana) a te lepsze takie so so jeżeli rozważamy tu grę o wyższe cele. Niestety podchodzę do tych lepszych nazwisk na tym etapie mocno nieufnie. 
 

zbyt dużo już widziałem szkodzącego zespołowi RW aby tak obojętnie zagłosować za lepszym papierowym zlepkiem nazwisk. Mimo ze uczciwie przyznaje CHAR ma więcej talentu. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

fluber zaczął opis swojej drużyny, od opisu drużyny Pacers. Pozwolicie, że opisze swój zespół sam najpierw...
 

Rotacja : 
Paul 39 Campazzo 9
THJ 35 Campazzo 13
Holiday 32 Niang 8 Kenyon Martin jr. 8
Johnson 22 Niang 14 Green 12
Boban 22 Green 16 Kenyon Martin jr. 10
 

wychodzę na ten konkretny match-up z Bobanem w s5. Wiem wiem, na pewno zaraz fluber skontruje mnie, że czwarty czy piąty co do minut w mojej rotacji to gość który złapał kilkadziesiąt DNP w tym sezonie a jego gracze robią triple-double co mecz... :) 

Fluber raczej skontruje, że wyszedłeś w ustawieniu, którym nigdy nie grałeś:) Boban nie grał przez cały sezon u Ciebie, więc prawdopodobieństwo, zę zostanie x-facterm decydującem o PO serii jest raczej nikłe. 

Potem Fluber napisze, że wychodzenie Bobanem w piątce przeciwko teamowi, który może grać w ataku 5-0 bo z czystych trójek rzuca średnio 40 kilka procent i każdy zawodnik w składzie trafia nie mniej niż 35 procent niekrytych trójek nie jest skuteczne.

Mógłbym też wspomnieć o tym, że mało prawdopodobne wydaje mi się, żeby Paul dał radę zagrać 39 minut w takim meczu, ale niech Ci już będzie.

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:


*o wieele lepsze free throws

zawodnicy flubera: 

Sabonis 73% :( 
Westbrook 65% :( 
Kuzma 69% :(

house 65% :( 
Ibaka 81% 

Graham 84%

Kennard 84% 

augustin 90% 

konchar 83%

to jest kolejny gwóźdź do twojego ogródka. Masz westbrooka, Sabonisa, Kuzme, House i wszyscy graja razem w końcówce pewnie ? Niezłe combo. Może rozważę nową taktykę - hack a Hornets ??? :) 

Mogę tylko powiedzieć, że bardzo sie cieszę, że uważasz, że będziesz tracił więcej niż 130 punktów na 100 posiadań w normalnej grze.

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

 

Serio będziemy brali próbkę jednego meczu Westbrooka w zupełnie innej druzynie, versus zupełnie inna drużyna? Stać cię szczerze na więcej niż opieranie się na tym jednym meczu. Meczu który u nas się nie wydarzył, bo tylko nazwy klubów się zgadzają (w sensie Pacers vs Westbrook :) ) 

To nie jest do końca prawda, bo:

1. Westbrook grał w końcówce 3 razy przeciwko Pacers i były to mecze bardzo istotne w walce o play-in. To nie jest próbka 1 meczu, tylko próbka 3 meczów. We wszystkich Westbrook był plusowy.

2. Wizards wygrali wszystkie 3 spotkania

3. Westbrook był w nich zdecydowanie najlepszym zawodnikiem i zrobił łącznie +55.

4. A jakie są podobieństwa między Tobą, a RL Pacers? W Pacers krył Westbrooka Justin Holiday, a pod koszem brakowało dwóch wysokich - Mylesa Turnera i Bitadze. Wizards jebali Pacers tak bardzo, bo tamtym brakowało wysokich.

A jak już jesteśmy przy Holidayu

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

f

Holiday vs Westbrook

 

fluber, Ty chyba zwariowałeś pisząc ze będę krył Russella cp3, skoro mam Justina Holidaya. Od zawsze w Pacers najlepszych obwodowych przeciwników kryje u nas Justin, ale jego może też tak jak Martina nie znasz, co? Ogólnie takimi pomysłami krycia pokazujesz jak się znasz na NBA. Troszkę przypał, że masz Sabonisa w składzie a nie oglądasz Pacers w ogóle nawet... 

No i tutaj się wkopałeś.

Tzn. nie będę wracał do tego, jak pisałeś o Campazzo i Paulu jako dobrych obrońcach na Westbrooka, bo może była to zasłona dymna, ale byłem przekonany, że piszesz tak dlatego, bo nie będziesz chciał w opisie napisać, że Holiday kryje Westbrooka. A myślałęm tak dlatego, że myślałem, że oglądałeś mecze Wizards vs Pacers w końcówce sezonu i w play-in i widziałeś, co robi Westbrook z Holidayem.

No ale patrząc na akapit wyżej, widzę, że nie widziałeś.

Kiedy Westbrooka krył w tym sezonie Holiday to:

1. Westbrook trafił wszystkie rzuty, jakie oddał ( ale to nie jest istotne, bo to mała próba, a Westbrook raczej kreuje innych niż sam zdobywa punkty)

2. Wizards zdobywali 135,5 punkta na 100 posiadań, kiedy Holiday krył Westbrooka. On sobie z nim kompletnie w tym sezonie nie radził. Tam w pewnym momencie Pacers rzucali do Westbrooka LeVerta, który też sobie nie radził, a na końcu Westbrooka bronił też Sumner.

3. I to są staty z całego sezonu, bo w tych meczach w 3T to wyglądało to jeszcze gorzej dla Holidaya. 

No i tutaj jeszcze odniosę się do kilku kwestii, które moim zdaniem są grubymi manipulacjami z Twojej strony.

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

 

*straty
mój NAJGORSZY zawodnik pod tym względem to Chris Paul i Facu gdzieś po dwie straty albo niecałe dwie na mecz. 
Pozostali średnio robią może po niecałej stracie na mecz... 

Po drugiej stronie: 
Westbrook 4,8 straty na mecz
Sabonis 3,4 

kuzma 1,7 
augustin 1,6 w 20min :)
Graham 1,5 
Ibaka 1,1 

House 1,0 

Whiteside 1,1 w 15 min :)*
Jak dla mnie tutaj osobiście znów kłania się dopasowanie do siebie tego zespołu, wszyscy lubią piłkę, wszyscy popełniają sporo strat jak na swoje pozycje na boisku

 

 

Przecież liczba strat wynika ze stylu gry i umiejętności. Twoi gracze nie notują strat, bo prawie nikt w Twoim składzie nie potrafi grać z piłką. Ja uważam, że w PO powinieneś mieć graczy, którzy potrafią grać z piłką, bo , choć to statystycznie przekłada się na więcej strat, to daje też znacznie więcej możliwości w ataku. Sabonis i Westbrook w końcówce sezonu notowali łącznie prawie 25 asyst na mecz. Za tym muszą iść straty. Ludzie, którzy umieją grać 1 na 1, czasem tę piłkę tracą, ale też więcej potrafią w tym ataku wykreować, gdy np. zostanie kilka sekund do końca akcji. Liczba strat nie powinna być tu wskaźnikiem negatywnym.

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

 

- swietnego shootera Grahama. Tylko jest jedno ale... On znowuż najlepiej wygląda z piłka w rękach, a na pewno najlepiej rzuca trójki gdy sam sobie je wykreuje. Nie widzę go jako efektywnego shootera z rogu czy coś takiego. Raczej słaby obrońca. 

Tego to już kompletnie nie rozumiem. Graham trafia catch and shoot ponad 45% za 3. Tę kwestię to już dawno temu wyjaśniał @january przy Russellu i jego procentach za 3, które wynikałyz  tego, ze dużo rzucał po koźle, a mniej catch and shoot i tu jest podobnie. Graham znacznie lepiej rzuca trójki catch and shoot niż wtedy, kiedy je sobie wykreuje. Po porstu w Charlotte, w lineupach w których gra musi grać więcej na piłce, bo nie ma kto tego robić ( dlatego też notuje 5,4 asysty na mecz, a po wypadnięciu Balla to chyba było nawet ponad 6). Ale to, że potrafi grać z piłką w rękach, to nie jest przecież wada. Zarówno Graham, jak i Kuzma mają zaniżone procenty trójek niż Niang, czy Jeff Green, bo kreują też te rzuty sami, a one przekładają się na gorszą skuteczność, ale mówienie o tym, że mam słaby spacing jest po prostu nieprawdą. Procenty mam słabsze, ale wynika to z tego, że moi gracze potrafią za łukiem zrobić coś więcej niż tylko akcje catch and shoot.

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

to może ja mam trochę szczęście że moi udowodnili chyba w realu że zasłużyli na miejsce w Play Offs. 

 

 

Poza Paulem Twoi gracze, mają po prostu szczęście, że grają z dużo lepszymi o siebei zawodnikami. Hardawy bez Doncića ma Net Rating minus 24, chwalisz się, że Jeff Green zrobił 2 rundę w Rl NBA, a Sabonis i Westbrook już wędkują. Serio?

3 godziny temu, ignazz napisał:

 

nieznany dla Was może ślubny syn Kenyona Martina Seniora był najlepszym w drafcie atleta i tylko brak slotu na 2W sprawiło ze oddałem pick zamiast dopisać go do długiej listy prospektów.

No generalnie to już w końcówce sezonu nie oglądałem Thunder, czy Rockets i statpaddowanie nieznanych mi graczy. Teraz patrzę, że Kevin Porter jr, czy Kenyon Martin jr coś tam produkowali, ale zdobywanie punktów w G-leaguowym zespole chyba jednak nie jest czymś, czego potrzebujesz w PO. Nie wiem, mogę się mylić, ale dalej wolę mieć w play-offs, Augustina, czy Housa niż Portera Jra i Martina Jra. Do Westbrooka i Sabonisa potrzebowałem rolesów. Po prostu.

Nadal uważam, że pod koszem przewaga jest miażdżąca i wyskakiwanie z Bobanem, który w ogóle nie grał poza garbage w tym sezonie miałoby tu cokolwiek zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak na szybko. 

32 minuty temu, fluber napisał:

Fluber raczej skontruje, że wyszedłeś w ustawieniu, którym nigdy nie grałeś:) Boban nie grał przez cały sezon u Ciebie, więc prawdopodobieństwo, zę zostanie x-facterm decydującem o PO serii jest raczej nikłe. 

Mam wrocic do opisów z RS? Mam zacytować swoje opisy? W każdym z trymestrów napisałem o Bobanie: gra sporadycznie w konkretnych match-upach, podobnie jak robi to w Mavs. Mozna to sprawdzić. Jestem tego pewien. Napisałem też chyba nawet  w trzecim ze przy kontuzji Mylesa to Boban gra chyba regularnie. Więc prosiłbym Cię serdecznie  abyś nie sprowadzał tego pojedynku, do swojego niskiego poziomu kłamstw i manipulacji, które stosujesz w każdym poscie, które na tyle pięknie wyeksponowalem w swoim opisie, że do zadnego z pięciu moich zarzutów nawet się nie odniosłeś, bo wiesz sam dobrze jak Cie pięknie złapałem na gorącym uczynku. Skup się może na tym jak bronić Bobana i wygrać zbiórkę którą myślałeś ze masz w kieszeni, a tu psikus. 
 

Raz jeszcze tylko przypomnę głosującym - fluber podobno nie wie, kim jest Kenyon Martin jr, który grał w tych samych warunkach dwa razy lepiej niż Augustin i House, a tego drugiego wyrzucił z rotacji.  Mysle ze fakt ze GM przeciwnika nie wie kim on jest działa tutaj więc na moją korzyść. Bo Ciężko przygotować się przeciwko zawodnikowi, którego się nie zna. 
 

Fluber podobno ma statystyki rolesów zaniżone przez to że grają w bardzo mocnych teamach. No to raz jeszcze. Ja mam łącznie  4 lub 6ciu ćwierćfinalistów NBA, niektórzy z nich zajdą jeszcze dalej pewnie. Fluber ma łącznie 0 lub 2 ćwierćfinalistów NBA a ci dwaj nie mieli prawie zadnego wpływu na ten awans (Kennard jest za słaby na jakiekolwiek minuty, Ibaka się polamal). Kolejne kłamstwo udowodnione, no ale nawet się nie odniosłeś, lepiej zmienić temat. 
 

Fluber na najlepszego, najbardziej doświadczonego zawodnika mojej drużyny rzucił Danuela House i Johna Konchara. Dlaczego to zrobił? Bo ROK TEMU znacznie lepsza w realu drużyna House’a wyglądała dobrze w obronie przeciw znacznie słabsza w realu drużyna Chrisa Paula. To Jest jego Argument. Zapomniał tylko dodać ze House jr zagrał w ostatnim trymestrze 6 meczy, 16min na mecz 4,8pts i 1,8as. Reasumując Fatalny pomysł, żeby takiego zawodnika rzucać na pożarcie CP3 i tyle, mam naprawdę nadzieje ze inni tez widzą co ty sobie sam zrobiłeś w tym momencie. 
 

Fluber ma rzekomo ogromną przewagę doświadczenia - ale jak spojrzysz dokładnie tylko Ibaka grający w tym meczu 20min daje tu przewagę doświadczenia. A jak się spojrzy dokładniej na to jak doświadczonym zawodnikiem jest Facu, to wychodzi znowu remis. 
 

Jedziemy dalej... 

32 minuty temu, fluber napisał:

Potem Fluber napisze, że wychodzenie Bobanem w piątce przeciwko teamowi, który może grać w ataku 5-0 bo z czystych trójek rzuca średnio 40 kilka procent i każdy zawodnik w składzie trafia nie mniej niż 35 procent niekrytych trójek nie jest skuteczne.

I to co fluber napisze bedzie kolejnym słabym kłamstwem?  
spojrzmy raz jeszcze na te ostatnie 10meczy RS. 
C. Paul 1,7trojki na 48,6% vs R. Westbrook 1,7 trójki na 33,3%
T. Hardaway jr 4,1 trójki na 46,6%  vs D. Graham 3,9 trójki na 37,5%

J. Holiday 2,7 trójki na 47,4% vs K.Kuzma 1,9trojki na 38,8% 

K. Johnson 0,8 trójki na 29,6% vs S. Ibaka zagrał dwa mecze w trzecim trymestrze 0,5 trójki na 14,3%. *(swoja droga dopiero teraz zauważyłem jak ładnie przedstawiłeś formę Ibaki w III trymestrze, kolejny fluberyzm wyłapany!) 

J. Green 2,3 trójki na 52,3% vs D.Sabonis 1,2 trójki na 44,4% 

G. Niang 2,6 trójki na 44% vs L.Kennard 1,6 trójki na 38,1% 

F. Campazzo 1,4 trójki na 29,8% vs D.J Augustin 2,1 trójki na 40,4%
 
i na koniec moje ulubione ze wzgledu na To ze fluber gościa nie zna xD

K. Martin jr 2,1 trójki na 40,4% vs D. House 6 meczy 0,7 trójki na 22,2% a w całym sezonie 34,6% 

 

mam prośbę. Oceńcie kto lepiej rzuca trójki, kto powinien grac 5-0, a kto nie. Oceńcie sobie czy statystyki flubera z czystej pozycji się pokrywają z ogólnymi, jakie podałem ja. Ty masz 40% za trzy? Jedyni którzy to robią w twoim zespole to Augustin i Sabonis na 2,7próby na mecz. Ty naprawdę się wkopałes w tym momencie, graj sobie 5:0. Westbrook, Sabonis, oraz zawsze prawie na boisku dwójka z  Kuzma/House/Ibaka to na pewno świetny zestaw do takiej gry, to prawda :D 

52 minuty temu, fluber napisał:

Mógłbym też wspomnieć o tym, że mało prawdopodobne wydaje mi się, żeby Paul dał radę zagrać 39 minut w takim meczu, ale niech Ci już będzie.

Mógłbym tez wspomnieć o tym ze Danuel House borykający się z kontuzjami zagral w III trymestrze 6 spotkan po 16 minut, tu gra 24. 
Że Ibaka zagrał dwa spotkania w trzecim trymestrze, plus dwa w PO i tez nie wytrzymał. Nie wiem czy on z tymi plecami dałby radę te 20min :)

54 minuty temu, fluber napisał:

To nie jest do końca prawda, bo:

1. Westbrook grał w końcówce 3 razy przeciwko Pacers i były to mecze bardzo istotne w walce o play-in. To nie jest próbka 1 meczu, tylko próbka 3 meczów. We wszystkich Westbrook był plusowy.

2. Wizards wygrali wszystkie 3 spotkania

3. Westbrook był w nich zdecydowanie najlepszym zawodnikiem i zrobił łącznie +55.

4. A jakie są podobieństwa między Tobą, a RL Pacers? W Pacers krył Westbrooka Justin Holiday, a pod koszem brakowało dwóch wysokich - Mylesa Turnera i Bitadze. Wizards jebali Pacers tak bardzo, bo tamtym brakowało wysokich.

A jak już jesteśmy przy Holidayu

To Są tak mało istotne i adekwatne do Naszego pojedynku ze nie chce Mi sie odpowiadać. inne zespoły, inna rola westbrooka, inny supportX Powiem tylko raz jeszcze. Szansa na taki mecz 35-15-15 Westbrooka jest taka sama jak Szansa na mecz 6/22 z gry, 6tov, 0-5 za trzy. 50/50. Westbrook gra jak sinusoida. I Tyle. 
 

57 minut temu, fluber napisał:

rzecież liczba strat wynika ze stylu gry i umiejętności. Twoi gracze nie notują strat, bo prawie nikt w Twoim składzie nie potrafi grać z piłką. Ja uważam, że w PO powinieneś mieć graczy, którzy potrafią grać z piłką, bo , choć to statystycznie przekłada się na więcej strat, to daje też znacznie więcej możliwości w ataku. Sabonis i Westbrook w końcówce sezonu notowali łącznie prawie 25 asyst na mecz. Za tym muszą iść straty. Ludzie, którzy umieją grać 1 na 1, czasem tę piłkę tracą, ale też więcej potrafią w tym ataku wykreować, gdy np. zostanie kilka sekund do końca akcji. Liczba strat nie powinna być tu wskaźnikiem negatywnym.

No tak zgadza się. Brawo za trafne spostrzeżenie . Rzeczywiście. Liczba strat wynika ze stylu gry zgadza się. Dlatego ja popełnię mniej strat w tym meczu, będę miał więcej okazji do fastbreak, gdzie Paul, Campazzo w połączeniu z bardzo atletycznymi

martinem, praz Johnsonem w translation będą robic Powolnemu Sabonisowi i kontuzjowanemu Ibace rzeź. Bedzie się działo. House of highlights w arenie Pacers. A ze nie mam graczy którzy umieją grac na piłce to tylko kolejny fake, Campazzo, Paul i THJ to w sam raz ballhandlerow na jeden team. 
 

Godzinę temu, fluber napisał:

się wkopałeś.

Tzn. nie będę wracał do tego, jak pisałeś o Campazzo i Paulu jako dobrych obrońcach na Westbrooka, bo może była to zasłona dymna, ale byłem przekonany, że piszesz tak dlatego, bo nie będziesz chciał w opisie napisać, że Holiday kryje Westbrooka. A myślałęm tak dlatego, że myślałem, że oglądałeś mecze Wizards vs Pacers w końcówce sezonu i w play-in i widziałeś, co robi Westbrook z Holidayem.

No ale patrząc na akapit wyżej, widzę, że nie widziałeś.

Kiedy Westbrooka krył w tym sezonie Holiday to:

1. Westbrook trafił wszystkie rzuty, jakie oddał ( ale to nie jest istotne, bo to mała próba, a Westbrook raczej kreuje innych niż sam zdobywa punkty)

2. Wizards zdobywali 135,5 punkta na 100 posiadań, kiedy Holiday krył Westbrooka. On sobie z nim kompletnie w tym sezonie nie radził. Tam w pewnym momencie Pacers rzucali do Westbrooka LeVerta, który też sobie nie radził, a na końcu Westbrooka bronił też Sumner.

3. I to są staty z całego sezonu, bo w tych meczach w 3T to wyglądało to jeszcze gorzej dla Holidaya. 

No i tutaj jeszcze odniosę się do kilku kwestii, które moim zdaniem są grubymi manipulacjami z Twojej strony.

Może tak może nie nie chce mi się sprawdzać a probka mała. Nadal twierdze twierdze jednak że Holiday  na Westrooku to wciąż o wiele Lepszy pomysł niż wiecznie kontuzjowany, slabiutki House na Paulu :) przecież to Jest po prostu zniewaga dla CP3, liczę ze się pięknie odwdzięczy za to. ale Zobaczymy jak ocenia to inni po prostu. 


nie mówiąc o tym ze w ataku House był tak fatalny, ze Paul może go spokojnie na obwodzie zostawić samopas, skupić się na help D, przygamblowac o steala i znów mamy transition. Bo chyba nie ma watpliwosci, ze Paul jest dość cwany w takiej roli. 

Godzinę temu, fluber napisał:

Mogę tylko powiedzieć, że bardzo sie cieszę, że uważasz, że będziesz tracił więcej niż 130 punktów na 100 posiadań w normalnej grze

Nie wiem jak mam to skomentować, panowie, bo to jest odpowiedz flubera na mój tekst i zarzut o rzutach osobistych flubera. Czy ktoś mi wytłumaczy ciąg logiczny tej dyskusji?? 
 

Godzinę temu, fluber napisał:

Tego to już kompletnie nie rozumiem. Graham trafia catch and shoot ponad 45% za 3. Tę kwestię to już dawno temu wyjaśniał @january przy Russellu i jego procentach za 3, które wynikałyz  tego, ze dużo rzucał po koźle, a mniej catch and shoot i tu jest podobnie. Graham znacznie lepiej rzuca trójki catch and shoot niż wtedy, kiedy je sobie wykreuje. Po porstu w Charlotte, w lineupach w których gra musi grać więcej na piłce, bo nie ma kto tego robić ( dlatego też notuje 5,4 asysty na mecz, a po wypadnięciu Balla to chyba było nawet ponad 6). Ale to, że potrafi grać z piłką w rękach, to nie jest przecież wada. Zarówno Graham, jak i Kuzma mają zaniżone procenty trójek niż Niang, czy Jeff Green, bo kreują też te rzuty sami, a one przekładają się na gorszą skuteczność, ale mówienie o tym, że mam słaby spacing jest po prostu nieprawdą. Procenty mam słabsze, ale wynika to z tego, że moi gracze potrafią za łukiem zrobić coś więcej niż tylko akcje catch and shoot.

tak na spojnie. Graham to bardzo dobry shooter, nie będę z tym dyskutował wielce. Ja uważam jedynie, że lepszy po kozle i w tej roli czuje się najlepiej. Ale Ty możesz tego nie wiedzieć, bo wszyscy wiemy ze meczy nie oglądasz, a przeglądasz jedynie skróty i boxscore. Co zresztą udowadniasz na każdym kroku swoją wiedzą. Niestety graham to tez jedyny tak na prawdę reliable, robiący różnicę shooter w twoim zespole, bo ani Augustin ani Kennard nie jest zbyt zaufany w takiej stawce, a Kuzma, House, Sabonis i Ibaka to nie są reliable shooterzy, a przynajmniej ja bym im nie Podawal w czwartej kwarcie/dogrywce na trójkę. Takich shooterow jak ty Graham (znacznie powyżej średniej w lidze w próbach i skuteczności) mam conajmniej trzech (THJ, Niang, Holiday). 

 

Godzinę temu, fluber napisał:
8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

 

Poza Paulem Twoi gracze, mają po prostu szczęście, że grają z dużo lepszymi o siebei zawodnikami. Hardawy bez Doncića ma Net Rating minus 24, chwalisz się, że Jeff Green zrobił 2 rundę w Rl NBA, a Sabonis i Westbrook już wędkują. Serio?


Nie no fluber, to ty uzyles Pierwszy argumentu ze twoi maja słabsze statystyki bo graja w bardzo dobrych zespołach. Dlatego tak odpowiedziałem.  Nie bądź zły, ale sam sobie szkodzisz pisząc takie rzeczy, czy też o dobrych shooterach w twoim zespole. Nie tylko Jeff Green, ale połowa składu jest w 2 rundzie PO, a mój lider zdetronizował nawet obecnych mistrzów NBA pomimo własnych problemow zdrowotnych. Ja naprawdę uważam ze moi zawodnicy bardziej na te play-offs zasłużyli. Nie uważam natomiast  ze ten mecz jest oczywistością, ty nawet nie potrafisz przyznać ze bedzie zaciety. Za taka postawę mam nadzieje ludzie Cie rozliczą. 
 

Godzinę temu, fluber napisał:
4 godziny temu, ignazz napisał:

 

No generalnie to już w końcówce sezonu nie oglądałem Thunder, czy Rockets i statpaddowanie nieznanych mi graczy. Teraz patrzę, że Kevin Porter jr, czy Kenyon Martin jr coś tam produkowali, ale zdobywanie punktów w G-leaguowym zespole chyba jednak nie jest czymś, czego potrzebujesz w PO. Nie wiem, mogę się mylić, ale dalej wolę mieć w play-offs, Augustina, czy Housa niż Portera Jra i Martina Jra. Do Westbrooka i Sabonisa potrzebowałem rolesów. Po prostu.

Stat padderowaniem to się zajmuje Westbrook raczej. Cieszę się ze piszesz notorycznie takie głupoty :) Martin to wielki talent, wszedł z kość Nawet gobertowi, wziął paru centrów na plakat i paru zablokował swietnie w tym sezonie. No i mysle ze tak samo weźmie na plakat Sabonisa w tym meczu. Tyle na jego temat. A nawet jak nie to chociaż w stat padderowaniu jest lepszy niż Dj Augustin i House. Ten Augustin to taki wątpliwy weteran imo,  bo nigdy nic nie osiągnął. Zadna to wartosc dodatnia. Zwłaszcza przy westbrooku/grahamie. 
 

Godzinę temu, fluber napisał:

Nadal uważam, że pod koszem przewaga jest miażdżąca i wyskakiwanie z Bobanem, który w ogóle nie grał poza garbage w tym sezonie miałoby tu cokolwiek zmienić.

Ehh fluber, przecież Boban to ( w PO)s5 player legit playoff teamu, Green to s5/6th Man legit playoff teamu :) Lepsze osiągnięcia niż Domantas Sabonis, zespołowo przynajmniej :)  Nie gadajmy proszę o Bobanie garbage player, to serio nie przystoi.

 

 

podsumowujac :

 

pojedynek według mnie pczywisice prowadzi na pewno do crunchtime. Nie wierze by hornets tu odskoczyli w pierwszych trzech kwartach. 
 

skoro Mecz bedzie raczej zacięty to:

*przewaga parkietu 

* Paul g2g vs Westbrook g2g

umowmy się, każdy z 29 gmów tutaj woli dać piłkę w ręce paula w końcówce. Nie ma dyskusji, mówiłem już, kto uważa inaczej zapraszam do przekonania mnie. 

*o wiele lepsze trójki 

* fenomenalne free throws u mnie, FA-TA-LNE free throws u westbrooka

* więcej strat Hornets, więcej fast break Pacers w całym meczu 

* wątpliwy fit Hornets, słaby spacing, fatalna obrona

 

nie Wiem moze Jestem Naiwny i się nie znam, ale serio RW-graham-house/kuzma-Kuzma/Ibaka-Sabonis mi śmierdzi słabym spacingiem. W dodatku to jest combo w defensywie takie, ze aż nie wierze. Połamani Ibaka i House maja sami w ryzach utrzymać defensywę. Z ławki jeszcze takie tuzy jak Augustin i Kennard, no trzymajcie mnie panowie. 
 

lets go pacers !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytłumaczy ronniemu że hackowanie graczy z których najgorszy rzuca 65 procent z wolnych oznacza utratę minimum 130 punktów na 100 posiadan? :) bo najwyraźniej nie ogarnia:) 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przed opisami miałem zdecydowanie Hornets. Teraz zaczynam się zastanawiać. 

No bo jak zwykle mając lepszy zespół wchodzę w bezsensowna dyskusję o pierdolach:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

 

Ktoś wytłumaczy ronniemu że hackowanie graczy z których najgorszy rzuca 65 procent z wolnych oznacza utratę minimum 130 punktów na 100 posiadan? :) bo najwyraźniej nie ogarnia:) 

 

Przecież to był żarcik z tym hack a Hornets. Tylko ty jeden go nie skumałeś. 


Ktoś wytłumaczy Fluberowi ze lepiej mieć przy zaciętym meczu na boisku dwóch z trójki THJ Campazzo Paul po 90% a nawet trzech jesli przeciwnik gra nisko, niż 65% westbrooka i 73% free throws Sabonisa, czyli dwóch liderow którzy bardziej prawdopodobne ze będą sfaulowani, niż Serge Ibaka :) w dodatku Kuzma i house po 65-70% na deser, a trzech conajmniej jest na boisku w końcówce. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.