Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, bogans2 napisał:

Ale ze niby co? Mamy siegac ponzawodnikow z konca drugiej rundy? :D

Zupełnie nie o to chodzi. 

Praktycznie w każdym drafcie mamy w top10/lottery potencjalnie kilku ~bustów, mimo że w mockach są zazwyczaj przecież bardzo wysoko. 

Marcus zobaczył coś więcej w gościu medialnie niżej notowanym. Nie widzę powodów do krytyki tego wyboru na ten moment. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Zupełnie nie o to chodzi. 

Praktycznie w każdym drafcie mamy w top10/lottery potencjalnie kilku ~bustów, mimo że w mockach są zazwyczaj przecież bardzo wysoko. 

Marcus zobaczył coś więcej w gościu medialnie niżej notowanym. Nie widzę powodów do krytyki tego wyboru na ten moment. 

Ale oczywiście ze tu nie ma mądrego. Tylko z tym synem ojca to czasem różnie może być. Korekta w dół może oznaczać takie urealnienie oceny gracza po tym jak wpływ dawnej gwiazdy nba dał mu szanse zaistnieć w mediach i cześć dziennikarzy mogła trochę z sentymentu a trochę z innych może układów. U nas to nic nie znaczy ale fakt ze na ostatniej prostej akcje rosną. 
A wybór marcusa nie dziwi gdy poczyta się do kogo syn jest porównywany bo nazwiska które padają MC lubi i to bardzo. To ten profil. 

54 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Zupełnie nie o to chodzi. 

Praktycznie w każdym drafcie mamy w top10/lottery potencjalnie kilku ~bustów, mimo że w mockach są zazwyczaj przecież bardzo wysoko. 

Może być i więcej 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wysoko ale nazwisko ma świetne ;)

najlepszy strzelec poszedł. 

10 godzin temu, ignazz napisał:

Moje komentarze w skali A - F do tej pory bo lotto zrobione 

 

 

1. Hawks - Victor Wembanyama A+

2. Hornets - Scoot Henderson A+

3. Kings -> Celtics - Brandon Miller A

4. Blazers -> Wizards - Amen Thompson B+

5. Wizards -> Blazers - Jarace Walker A- 

6. Wolves - Cam Whitmore A+

7. Suns - Ausar Thompson B-

8. Knicks - Taylor Hendricks A+

9. Spurs -> Lakers - Cason Wallace A-

10. Nets - Anthony Black A+

11. Clippers - Bilal Coulibaly A ( subiektywnie bo można było ryzykować i brać później ale kosztem drugorunderow ryzyka nie chciałem )

12. Pacers - Gradey Dick B

13. Pelicans - Jett Howard C++

14. Bucks -> Spurs - Dereck Lively II A-

15. Grizzlies -> Blazers - Kobe Bufkin A+

16. Bulls -> Cavs - Jalen Hood-Schifino A- 

17. Jazz - Jordan Hawkins A 

18. Warriors - Brandin Podziemski D 

Najniższa ocena Howard bo patrząc na mocki w żadnym go obecnie tak wysoko nie widzę a są takie co mocno przesunęły go w dół i akurat tego gracza można było brać później. Ale taka uwaga tyczy się także po części Bilala tylko tu tendencja moim zdaniem jest mocno odwrotna tzn z #20-25 pozycji on u niektórych przebija się na #10-11 pozycje. 
Mocno podejrzanie patrzę na Thomsons twins bo tu zarzutem jest jakość ligi, przeciwników którzy po części byli o dwa lata młodsi i kwestionowane jest wyszkolenie obu łącznie z projekcja ze rzut jest całkowicie broken. Ale wszystko to subiektywne tak jak ocena przydatności w nba Dicka który przebił się w mock do top #10 a ja widzę przede wszystkim cel ataku przeciwnika z jego słaba obrona. Z drugiej strony to wybór #12 wiec wyższy niż potencjalnie w rl jak Orlando czy Jazz wybiorą. 

 

Najtrudniejszy do oceny Lively bo to jeden z nielicznych C który cicho wspinał się w górę i może być prawdziwym rodzynkiem w drafcie, oraz mimo wszystko Carson ( oba wybory Lakers). Czy potwierdzi ze to najlepszy obrońca draftu?

w sumie lakers dokładają do swojego ofensywnego składu dwóch mocnych obrońców wiec dawno nie widziałem aby klub mając tyle jakości dołożył jeszcze więcej. 
GM Nets ( wybór dla siebie?) dalej kontynuuje wybory mocno odpowiadające moim gustom bo z plejady PG Blacka cenie najbardziej. Bufkin z #15 to świetny ruch. 

bardzo wysoki poziom draftowania i na dzień dzisiejszy największe zaskoczenie to wczesny Bilal i Howard. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz Dosc surowa ocena Podziemskiego. CS check, ballhandling check, passing check, pokazal sie na draft combine scrimmage check, swietny floater check, nienajgorsze 59.5% at rim check, bball IQ check. A przede wszystkim, ten pierwiastek Messiego tak zwany, czyli nieszablonowosc i tzw. dar Bozy.

Ja propsuje takie picki jak @MarcusCamby i @RonnieArtestics . Kazdy glupi moze skopiowac pick z draft mocku i potem swirowac skauting, nieoczywiste ruchy zawsze na propsie. Zwlaszcza, ze sa argumenty koszykarskie.
 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja oceniam moment pobrania bo jakim będzie graczem to się zobaczy. Mimo wszystko te mocki pewne kwestie normalizują i pomagają dobór meczy do oglądania. Na filmikach fajny każdy. Na całych spotkaniach widać ciut więcej 

Mock sam w sobie nie jest niczym istotnym ale to pomocne narzędzie do weryfikacji 

Można by go brać 5-10 wyborów później a i lepsze moim zdaniem nazwiska są dalej 

Same A+ mam dawać? Już ktoś i tak nabijał się z wysokich ocen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

 

Można by go brać 5-10 wyborów później a i lepsze moim zdaniem nazwiska są dalej 

 

Moze tak, moze nie. Ktos by sie skusil za samo nazwisko.

16 minut temu, ignazz napisał:

 

Można by go brać 5-10 wyborów później a i lepsze moim zdaniem nazwiska są dalej 

 

To zupelnie jak z Coulibalim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ignazz napisał:

Ale ja oceniam moment pobrania bo jakim będzie graczem to się zobaczy.

Skoro oceniasz moment pobrania, to czemu dałeś tak niskie oceny bliźniakom, skoro oni u nas plus/minus poszli w tych samych miejscach, jak są w mockach?

Tzn ja znam odpowiedź, bo sam masz ich niżej, tak jak i Polaka-rodaka, tylko próbujesz zgrywać obiektywnego 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.