Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem co Cię Smoku przerasta. Nie rozmawiamy o suficie, tylko obecnym impakcie i w porównaniu do Edwardsa, LaMelo, Mitchella, Simmonsa, Mobleya, Doncica, Ziona czy Moranta to jest przepaść. 

ja nie neguję tego, że sezon Banchero jest słaby na tle tych graczy, ale mamy w ostatnich latach sporo przykładów, że to nie musi nic oznaczać 

na dziś to wygląda jak wygląda, ale nie skreślałbym Holmgrena, Iveya, Mitchella, Sochana, J. Williamsa, Durena czy Mathurina, pewnie o kimś zapominam 

na ocenę draftu jak to zwykle bywa przyjdzie czas po trzecim sezonie przynajmniej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

mobley nie byl roy

I co to zmienia? 

Gość jakie rookie dawał impact TOP80 ligi. 

Sprawdzę w domu, kiedy ROY zanotował tak niski TS jak Banchero. Stawiam, że trzeba będzie się cofnąć do czasów MCW.

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nie neguję tego, że sezon Banchero jest słaby na tle tych graczy, ale mamy w ostatnich latach sporo przykładów, że to nie musi nic oznaczać 

na dziś to wygląda jak wygląda, ale nie skreślałbym Holmgrena, Iveya, Mitchella, Sochana, J. Williamsa, Durena czy Mathurina, pewnie o kimś zapominam 

na ocenę draftu jak to zwykle bywa przyjdzie czas po trzecim sezonie przynajmniej 

 

Tutaj zgoda. Na pewno się czają sleeperzy. 

W drafcie, gdzie Bennett poszedł z jedynką Giannis był 13, a Gobert gdzieś pod koniec pierwszej rundy. 

Są nazwiska z DUŻYM potencjałem, tego nie kwestionuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Skąd ten wniosek? 

Banchero to będzie najsłabszy ROTY od niepamiętnych czasów, a drugi w race to chyba jest Kessler, bo reszta to takie rozczarowanie. 

Słabiutki draft. Od początku się mówiło, ale takiej posuchy chyba nikt się nie spodziewał. 

Glebia.

Ja samym Banchero tez sie nie jaram, ale zanim wpadl w rookie wall byl calkiem niezly.

Murray, Ivey, Mathurin, Sochan, Jalen Williams, Duren, Mark Williams, Eason, AJ Griffin, Dyson Daniels, Kessler, Nembhard, Christie. Kazdy z nich pokazal jakis potencjal w pierwszym sezonie, wiekszosc z tych grajkow lubie.

Ale tak, zobaczymy za 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, pogodziłem się z tym ze @MarcusCamby nie lubi Banchero ale zwróciłbym uwagę na jedna rzecz 

Banchero to będzie pierwszym od czasów Simmonsa wyborem nr 1 który zdobędzie ROTY. 

Swiadczy to o dwóch rzeczach jak dla mnie - po pierwsze - draft był średni, ale głęboki w solidnych rolesow z potencjałem który nie wybił się od razu w tym sezonie. 
Dwa - Banchero potwierdza to co mówiono o nim od początku - był najbardziej NBA ready zawodnikiem tego draftu. 
Czy ma swoje słabości? Owszem 
Czy jest póki co najlepszym nr 1 draftu od paru lat? Również prawda 

Czy ma szanse zostać multi-time all star? Bardzo prawdopodobnie 

Tak naprawdę to ocenę draftu trzeba odwlec na 2-3-4 sezon - zreszta tak jak w prawie każdym drafcie. Nie ma już takich draftow jak 2003 gdzie wchodzi ci Lebron, Wade, Melo czy Bosh i robią kosmos z ligi ;) 

Poza tym - Banchero gra pierwsze skrzypce w Magic, nie ma tam jeszcze jakiegoś super supportu - to młody zespół i perspektywiczny, a Paolo moim zdaniem daje radę w kontekście prowadzenia teamu i bycia zalążkiem go-to-guya jakim będzie niedługo - ale to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię graczy typu Banchero ale dzisiejsza koszykówka będzie promowała taki skillset i to raczej ja powinienem zmienić podejście do ocen niż Banchero styl gry. Trzeba mu przyznać ze z marszu świetnie grał i udźwignął presję. Szkoda tej spadającej skuteczności z dychy ale tu musi być prawdziwe twierdzenie ze obrony na „nowości” potrzebują czasu aby rozpoznać i ograniczyć. Gość ma talent i w jego rękach co będzie dalej. Na dziś na tle konkurencji i tak jest dobrze. 

No i w ataku miał pare takich odegran ze hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ja nie lubię graczy typu Banchero ale dzisiejsza koszykówka będzie promowała taki skillset i to raczej ja powinienem zmienić podejście do ocen niż Banchero styl gry. Trzeba mu przyznać ze z marszu świetnie grał i udźwignął presję. Szkoda tej spadającej skuteczności z dychy ale tu musi być prawdziwe twierdzenie ze obrony na „nowości” potrzebują czasu aby rozpoznać i ograniczyć. Gość ma talent i w jego rękach co będzie dalej. Na dziś na tle konkurencji i tak jest dobrze. 

No i w ataku miał pare takich odegran ze hoho

Za malo chwalisz sie swoim Williamsem, ktory w T3 robi 19/5/5 na 66 TS%. Banchero moze pomarzyc o takiej efektywnosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january o ile zgadzam się z teza ze na dzień dzisiejszy klasa 24 wyglada na dużo słabsza to zgodzę się po części z lafem ze tak to opisałeś ze od razu pomyślałem nie o drafcie 24 tylko o tym czego Ty chcesz i co kombinujesz. Po prostu ubrałeś to w tak nienaturalne wygibasy stylistyczne ze z marszu zaśmierdziało. Jest to o tyle dziwne ze do wymian jeszcze mamy sporo czasu ale znamy się już trochę i wiemy ze skrupulatnie i w planowy sposób z wyprzedzeniem atakujesz obrane cele. Dla Ciebie zbawienna jest obecność Qcina w grze bo świetnie on odciąga uwagę od twoich poczynań. 
Dodatkowo właśnie zbierasz żniwo twoich mimo wszystko niecnych czasem występków manipulacji bo gwarantuje ze jakby o tym drafcie w podobnym tonie napisał Tecu to bym się nawet nie skrzywił najwyżej zdziwił nad stylistyka. W twoim przypadku ( mimo ze z ocena siły draftu się zgadzam po części choć daje dużo większy credit jak to mówi Gortat młodym) to zabrzmiało jak fałszywa nuta. 

A z tym pójściem wszystkich w 2023 roku to przecież nieprawda. Ktoś utalentowany na pewno zaryzykuje rok dłużej grania aby z wyższym numerem pójść rok później. Tu mogą gracze ( tak tak na dziś słabsi) kombinować. 

Stad niespodziewanie ktoś może skip do 24 zrobić. Stad klasę draftu 24 należy symulować dopiero po tym 23. Wyskoczyłaś dziwnie za szybko. Zbyt precyzyjny w cyfrach jesteś aby taki falstart nie miał ukrytego celu 

Poczekamy. Zobaczymy kto pójdzie w 23 i zrobimy otwarcie tematu 24. Co Ci tak spieszno z tym 24;)?

@Reikai dziękuje za dobre słowo. 
@człowiek...morza 

dziękuje za miłego pm z probsem rookies 

co miłe to Ousmane zaczyna dostawać minuty a on jest z tego młodego narybku moim zdaniem najcenniejszy 

 

i aby nie było o ile jesteś cwaniakiem to Tecu to już stary lis. Tylko to co Ty robisz poprzez agitację on robi milczeniem i nieangażowaniem się w spory i pyskówki. I jak da Mu to więcej szans to taktycznie może nawet opisu nie zrobić. Wytrawny niebezpieczny gracz. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.