Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Eld napisał:

Ujawniać nazwy klubów z preloterii? @karpik

image.png.db9150e3de51fd4b70876e9cb8ca3a7b.png

58 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ja rozumiem jak to działa, ale niekoniecznie mi się to podoba. Tyle :)

Od trzech czy czterech draftów są osoby, którym się to nie podoba, mijają kolejne drafty i nikt nie zaproponował nic lepszego ;)

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Proszę o usunięcie mojego klubu z loterii. Sam przyznałeś, że moja obecność tam nie była potrzebna.

To chyba nie jest duża kosmetyka.

Trzeba byłoby przeprowadzić nowe losowanie tylko dla @ignazz i @Lucas. Jeśli się zgodzą, to nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, karpik napisał:

image.png.db9150e3de51fd4b70876e9cb8ca3a7b.png

Od trzech czy czterech draftów są osoby, którym się to nie podoba, mijają kolejne drafty i nikt nie zaproponował nic lepszego ;)

Trzeba byłoby przeprowadzić nowe losowanie tylko dla @ignazz i @Lucas. Jeśli się zgodzą, to nie widzę problemu.

Sam pisałeś aby zmienić nazwy klubów aby losujący ( Julek ) nie był posądzony o jakąś stronniczość

7 godzin temu, karpik napisał:

 

 

image.thumb.png.cafe06921390541ef4c504979bb86f24.png

image.thumb.png.dab5adef210676b595550848e09e86d6.png

 

 

No to wymyśliłem ale teraz nadal ludzie nie wiedzą kto gekon, a kto alpak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Sam pisałeś aby zmienić nazwy klubów aby losujący ( Julek ) nie był posądzony o jakąś stronniczość

No to wymyśliłem ale teraz nadal ludzie nie wiedzą kto gekon, a kto alpak.

😂😂😂To Znowu wymyśliłeś tak, że: Teraz ktoś może ciebie posadzić o oszustwo bo jako jedyny wiesz kto Jest alpakami a kto nie. Czasem nie rozumiem twojego mieszania serio 😂😂😂😂

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale o co Ci chodzi? Bo ja kompletnie nie rozumiem co masz na myśli. Po co kodować/nie ogłaszać rozlosowanego losowania?

Eld myśli, że te nazwy zwierzątek zamiast nazw teamów to wielka tajemnica wszechświata i my po samej liczbie ticketów nie jesteśmy w stanie tego rozszyfrować.

Oj dużo Cię jeszcze czeka pracy nad twoim padawanem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

😂😂😂To Znowu wymyśliłeś tak, że: Teraz ktoś może ciebie posadzić o oszustwo bo jako jedyny wiesz kto Jest alpakami a kto nie. Czasem nie rozumiem twojego mieszania serio 😂😂😂😂

I to nie ja wymyśliłem a Karpik to raz, a dwa wyjaśnienie tamtej sytuacji jest w archiwum jak Ci chcesz jeszcze gdzie emotikonami pospamować. 

Więc wiesz, mam dziś c***owy dzień, cisną mi się pod palce niemiłe słowa więc lepiej mnie nie prowokuj, że coś mieszam.

Nad samymi jebanymi dwoma tematami player option 2021 siedziałem godzinę i zero docenienia za to mam, ale jak przychodzi choć by nawet nieuzasadniona okazja do dopi****lenia się to się kolejka ustawia "że, mieszam". 

Jestem tyci od totalnego odejścia z Rady o czym chłopaków już uprzedziłem parę dni właśnie przez takie akcje. Chcę zobaczyć wtedy jak to organizacyjnie będzie wyglądało. Niby nie ma ludzi nie zastąpionych, ale sama nauka pewnych rzeczy trochę zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Po co kodować

A jak inaczej miałem zinterpretować poniższe? 

QOCqwoH.jpg

Tym bardziej, że prosiłem Cię znajdź kogoś innego do tego bo mnie się ciężkie dni szykują: robota, organizacja kawalerskiego, naprawa bryki, samo kawalerskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo do swojej opinii czy nie ? mam teraz pisać ze jestem tyci od odejścia z begm bo nie mogę swojej opinii wypowiadać ? 😁

prosze Cie nie bierz tego do siebie ale to co zrobiłes z tymi nazwami jest niepotrzebne, śmieszne i bezsensowne  - bo  teraz prędzej ktoś ciebie jako uczestnika  posądziłby o podmienienie nazw niż ktos posądzilby julekstep o bycie nieuczciwym .... 

 

wyrazilem swoje zdanie na ten temat i tyle...nie wiem co w tym jest niestosownego, serio.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Za co chcesz mi dać downvote ?

Przeczytaj sobie poniżej swojego poprzedniego postu. 

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Mam prawo do swojej opinii czy nie ? mam teraz pisać ze jestem tyci od odejścia z begm bo nie mogę swojej opinii wypowiadać ? 😁

prosze Cie nie bierz tego do siebie ale to co zrobiłes z tymi nazwami jest niepotrzebne, śmieszne i bezsensowne  - bo  teraz prędzej ktoś ciebie jako uczestnika  posądziłby o podmienienie nazw niż ktos posądzilby julekstep o bycie nieuczciwym .... 

 

wyrazilem swoje zdanie na ten temat i tyle...nie wiem co w tym jest niestosownego, serio.... 

A ja k**** pisałem, że nie wiem o co chodzi, prosiłem Karpika aby wziął kogoś innego i że kompletnie tego nie kumam, a Ty mi jedziesz, że daje kolejny pretekst do tego, że ktoś mnie może posądzić o oszustwo.

Karpik się uparł, że to ja mam wysłać maila do Julka nie podając nazw drużyn więc to zrobiłem, a że jeszcze dziś do siebie dochodzę po takim weekedzie i do tego wkurwiony, że w chwilę stałem się lżejszy o parę tysi przez auto to nie koniecznie muszę wyłapać coś takiego: 

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Eld myśli, że te nazwy zwierzątek zamiast nazw teamów to wielka tajemnica wszechświata i my po samej liczbie ticketów nie jesteśmy w stanie tego rozszyfrować.

Oj dużo Cię jeszcze czeka pracy nad twoim padawanem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

A jak inaczej miałem zinterpretować poniższe? 

QOCqwoH.jpg

Tym bardziej, że prosiłem Cię znajdź kogoś innego do tego bo mnie się ciężkie dni szykują: robota, organizacja kawalerskiego, naprawa bryki, samo kawalerskie.

No przecież chodziło o to, żeby julek w ciemno losował... My możemy znać wyniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

No przecież chodziło o to, żeby julek w ciemno losował... My możemy znać wyniki :)

Czyli ja nie zrozumiałem, a Wy się pośmialiście. Wszyscy zadowoleni.

---------------------------------------

Memphis – Trzewikodziób – 125 piłeczek

Bulls – Alpaki – 105 piłeczek

Pelicans – Leniwce – 60 piłeczek

Spurs – Nosacze – 45 piłeczek

Suns – Żabnice – 30 piłeczek

Pistons – Gawiale – 20 piłeczek

Wizards – Gekony – 15 piłeczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Lubię alpaki, fajnie, że wygrałem :)

Ale czy zamiast losowania nie mogliśmy uwzględnić miejsc po przecinku w bilansach?

Ale jak te nasze miejsca po przecinkach są uwzględniane w loterii w NBA? :)

 

4 minuty temu, Principe napisał:

Nic nie rozumiem xd

Niech mi ktoś mądrzejszy wyjaśni. Interesuje mnie tylko czy Celtics nadal mają szanse na przesunięcie się do góry z 7 miejsca w loterii? 

Tak, Ty masz od początku pick Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale jak te nasze miejsca po przecinkach są uwzględniane w loterii w NBA? :)

Ja po prostu myślałem sobie tak:

W realu jest kolejność przed draftem i u nas również. W realu jest losowanie w przypadku takich samych bilansow, u nas są te miejsca po przecinku.

I to, co w loterii wylosuje organizacja rozstawiona z 1, u nas analogicznie dostanie organizacja rozstawiona z 1, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pablo81 napisał:

Ja po prostu myślałem sobie tak:

W realu jest kolejność przed draftem i u nas również. W realu jest losowanie w przypadku takich samych bilansow, u nas są te miejsca po przecinku.

I to, co w loterii wylosuje organizacja rozstawiona z 1, u nas analogicznie dostanie organizacja rozstawiona z 1, itd.

Tylko, że w realu w przypadku tych samych bilansów zespoły dostają taką samą ilość kulek w losowaniu. Tak jak w przykładzie Twoim i Grizzlies - normalnie drużyna z #4 ma 125 kulek, a z #5 105, ale jako, że w real Thunder i Cavs mają taki sam bilans, to dostają kulek tyle samo - po 115. Jak słusznie zauważyłeś, u nas bierzemy pod uwagę miejsca po przecinkach i u nas Grizzlies należało się 125 kulek, a Tobie 105, tyle, że w realu nie ma drużyn z takimi ilościami kulek, ponieważ Cavs i Thunder skończyli sezon z tym samym bilansem. Zatem trzeba zrobić dodatkowe losowanie, i my je robimy.

PS Czemu ja to tłumaczę już po raz 73 tutaj i dalej mam wrażenie, że to nic nie da, bo nikt nic nie zrozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.