Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szulim napisał:

Ja z jednej strony jestem zaskoczony, z drugiej zadowolony

Banchero w Orlando z Isaacem mogą stworzyć killer duo ofens - defens

no i mega się cieszę z TyTy w Mem - od początku po cichu liczyłem ze tam trafi bo pasuje idealnie do teamu a i Mem jako młody team dobrze zajmują się rozwojem i minutami 😎

A TyTy to przypadkiem nie poszedł do minny w dealu za LaRavie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Lidell trafil w idealne miejsce. Spadl po combinach i treningach z krzeslem. Typowe dla undersized graczy, ktorzy nie sa shooterami.

Lidell ze spot up trafial 1.158 ppp, czolowka w NCAA, to troche fluke, ale w NOP dobrze pracuje nad shooterami vide Herb, Lonzo. Najwieksza zaleta jest help D, co przy leniwym Zionie jest duza wartoscia i takich wlasnie graczy szukaja widze Pels. Help D i hustlowanie ciezko wykazac na zamknietych treningach. Do tego to dobry passer. Powinien zapracowac na kolejny kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umiarkowanie zadowolony z tego, gdzie moi gracze trafili:

Zdecydowanie najlepiej Malaki Branham do Spurs. Trochę liczyłem na to, że trafi do Cavs z #14, ale Spurs to dla niego o niebo lepsze miejsce - niech go tam spokojnie rozwijają. Nie ma presji na wynik + fajnie się będzie oglądało wchodzenie do NBA całej trójki - Sochan, Branham i Wesley. 

Brycea McGowensa wybrali Wolves z #40 co mnie nawet ucieszyło, ale chwilę później poleciał w wymianie do Charlotte i tu wygląda to niestety słabo, bo oni w poprzednim sezonie nie mieli nawet minut dla Bouknighta co nie wróży dobrze, ale McGowens i tak w najbliższym sezonie będzie grał w G League. 

Ogólnie poszedłem w upside ofensywny graczy - co z tego wyjdzie - obaczymy.

Julian Champagnie to konkretny gracz do rotacji jako 3&D - nie poszedł w drafcie, ale liczyłem się z tym. Już podpisał 2way contract z Philly 76ers i to dobre miejsce dla niego na start kariery w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Jestem umiarkowanie zadowolony z tego, gdzie moi gracze trafili:

ja podobnie, wszędzie jest małe ale.

LaRavia - fakt, że memphis po niego trejdowali w gore i to z 2 1-rundowcami wrozy bardzo dobrze. Do tego stawiają na młodych, a kreatywności w składzie troche brakuje. Niemniej konkurencja duża do grania, 

Braun - tu w teorii super, otwarta droga do grania, bo na 2-3 pusto. W praktyce jak to okreslil @Lucas Malone raczej niechetnie stawia na rookiech. Niby Hyland rok temu grał. Z pewnoscia ruch pod fit, wiec to napawa optymizmem

Liddell - tu @tangiers wyczerpal temat

inni powiedzieliby 8/10, ja powiem skromne 7.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Braun - tu w teorii super, otwarta droga do grania, bo na 2-3 pusto. W praktyce jak to okreslil @Lucas Malone raczej niechetnie stawia na rookiech. Niby Hyland rok temu grał. 

 

Przez kontuzje i to, ze byl zajebisty od Summer League, a w sumie Bones dopiero wiosna miał swoje momentum, no ale o ile Braun cos powinien pograc (przynajmjniej w 2 czesci sezonu, chyba ze od razu zaskakująco wystrzeli) tak ten Payton pewnie do G League idzie.

 

Co do pusto to jesli Barton i Monte zostana do trade deadline to nie jest tak pusto ;) 

1 minutę temu, january napisał:

Priorytety!:)

Nie dla mnie, zwlaszcza ze czekam az rada kogos do Suns znajdzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

 

Zdecydowanie najlepiej Malaki Branham do Spurs. Trochę liczyłem na to, że trafi do Cavs z #14, ale Spurs to dla niego o niebo lepsze miejsce - niech go tam spokojnie rozwijają. Nie ma presji na wynik + fajnie się będzie oglądało wchodzenie do NBA całej trójki - Sochan, Branham i Wesley. 

Dlugo zastanawialem sie nad Malakim, zamiast Dysonem. Uznalem, ze jednak ten drugi ma wiekszy potencjal. Malaki mial dobra druga czesc sezonu, gdzie rywalizacja jest wieksza niz na poczatku. Do tego ladna mechanika, dobre wymiary. Obrona nie byla koszmarna, ale guardzi z firstepem go mijali, zle sie ustawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber coś nie pykło chyba nam w drugiej rundzie :o

To, czy ktoś został wybrany w 2 rundzie, nie ma aż takiego znaczenia, zwłaszcza jak się wybiera w 5 czy 6 dziesiątce. Barlow podpisał 2waya ze Spurs, natomiast Mohammed dostał tylko Exhibit 10 od 76ers, a Montero od Knicks, więc nie ma pewności, czy wywalczą sobie te 2way umowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Dlugo zastanawialem sie nad Malakim, zamiast Dysonem. Uznalem, ze jednak ten drugi ma wiekszy potencjal. Malaki mial dobra druga czesc sezonu, gdzie rywalizacja jest wieksza niz na poczatku. Do tego ladna mechanika, dobre wymiary. Obrona nie byla koszmarna, ale guardzi z firstepem go mijali, zle sie ustawial.

Daniels świetny wybór pod fit z Luką.

ja wahałem się jeszcze w ostatnich dniach przed wyborem, czy nie iść w Jalena Wiiliamsa.

Malaki ma super rzut z mid range, trójkę też ok i powinien ją z czasem w NBA jeszcze poprawić. Spurs będą też nad jego defensywą mam nadzieję pracowali. Do tego o dziwo jako młody gracz bardzo dobrze radził sobie z rzutami pod presją. Trafił chyba najlepiej jak mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakładanej rotacji w spurs może być lepiej niż myślicie. 
 

spurs są przeładowani na G i ciency na wysokich pozycjach. Tam od 4 lat szła krytyka brania pewnego typu graczy. Branie Sochana zmieniło postrzeganie ostatnich ruchów ale wstrzymajmy się z ostateczna rotacja do lipca bo spurs maja top 4 cap space. Mogą jeszcze sprowadzić Collinsa Aytona czy Bridgesa i minuty dzielimy inaczej. 
 

1. Rośnie prawdopodobieństwo pożegnania się z Lonnie  Walkerem a i z Jonesa nie są spurs zadowoleni. To robi miejsce w rotacji młodym. Mimo Popa i jego koszarowych przywar. 
 

2. PG / pozycja nominalnego rozgrywajacego 

Bardzo kuszące było parowanie Dejounte z highflight’erem typu Davis lub Jaren ale poszło w wyrównanie proporcji- klucze do miasta ma Dejounte którego ATL sprytnie wplątała w dyskusje o wymianie Johna Collinsa aby zrobić ogólnie rumors na temat Johna i podbić jego prase sprzedażowa.  Spurs kurtuazyjnie odpowiedzieli ze do Collinsa lub innego młodszego prospekta oczekują Jrue type deal czyli dopłatę 3x1rd i 2xswap. I na tym sprawę można zakończyć. Nie zmienia to faktu ze fani się wystraszyli i publiczna deklaracje musiał wydać nawet ojciec Dejounte ze on nic nie wie o zmianie klubu. Według spurs tematu nie ma a według Hawks Collins to fajny asset bo można za niego pozyskać AS  lub prawie pozyskać  :) 

ale idzie nowe i pozycje PG za Dejounte lub obok ma przejąć młodziutki Primo który nie urósł nic dodatkowo a na co liczono bo tski 6’7/6’8 rozgrywajek to niezły freak a tyle szacowano jego przyrost. Ma ile ma i podobno zajmie się rozgrywaniem. Taki jest plan. 
 

2. po dodaniu młodzieży w tym defensywnego Sochana przestanie bardzo bolec KJ na PF gdzie fatalnie grał out of position. Rośnie w tym przypadku dodania 3 rookies rola „weterana „Douga McDermonta który miał mega cichy ( w domyśle zły sezon ) a robił 42,3% za 3 z 5 rzutów zza łuku. 
No i tym samym KJ będzie coraz więcej grał i SF i przede wszystkim możliwe ze rezerwowego z Manu vibes. Myśle ze po dodaniu Malaki 41,4% za trzy ( top 5 strzelec zza łuku w NCAA moim zdaniem )i rozegraniu Douga na SF  minuty spadną właśnie Johnsonowi. A grając 4 defensywnymi graczami: Dejounte Vassel Sochan Poeltl więcej minut dostanie słaby w D Doug. 
Sochan docelowo dostanie S5 ( im szybciej wywala Zacha i Keldona z tej roboty tym lepiej) i tylko sprowadzenie Collinsa ( oczywiście bez oddawania Dejounte) to o minuty po aklimatyzacji się nie boje. Rola i wymagania to taki Diaw bez nadwagi. 
 

niedługo z reszta zrobię pewniej konkurs. 
 

obrazu promowania i ćwiczenia cały sezon dobrego rzutu ale i dobrej defensywy uzupełnia drugi rookie Wesley. Ten będzie miał trudno o minuty. Ale wybór z 25 numerem to prezent 

 

47 minut temu, Alonzo napisał:

Daniels świetny wybór pod fit z Luką.

ja wahałem się jeszcze w ostatnich dniach przed wyborem, czy nie iść w Jalena Wiiliamsa.

Malaki ma super rzut z mid range, trójkę też ok i powinien ją z czasem w NBA jeszcze poprawić. Spurs będą też nad jego defensywą mam nadzieję pracowali. Do tego o dziwo jako młody gracz bardzo dobrze radził sobie z rzutami pod presją. Trafił chyba najlepiej jak mógł.

Trójkę tez ok? 41,4%? Przecież to jeden z lepszych snajperów 

37 minut temu, january napisał:

A Sochan wygryzajacy Keldona;) ?

Ostatecznie można zakończyć fatalny pomysł z Keldonem na 4. 

Fani na prawdę fetują przyjście Polaka na Pf. 

35 minut temu, Pablo81 napisał:

Na pewno drugi najlepszy gracz będzie na ławie :)

Już prędzej Vassel lub Primo :)

Docelowo Dejounte / Vessel / KJ lub Doug / Sochan.  / Poeltl 

Jeżeli gdzieś spurs będą robić wymianę to przy głośnym nazwisku może Keldon poleciec. 

Spurs gotowi byli na pakiet: KJ plus #9 za #4

Dominic Barlow 2W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

 

Trójkę tez ok? 41,4%? Przecież to jeden z lepszych snajperów 

Wolę na dzień dobry podejść na chłodno bez hurraoptymizmu. Niech zacznie regularnie grać i faktycznie rzucać na tych %

Natomiast tak, brałem go właśnie z powodu jego rzutu, który zapowiada się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Wolę na dzień dobry podejść na chłodno bez hurraoptymizmu. Niech zacznie regularnie grać i faktycznie rzucać na tych %

Natomiast tak, brałem go właśnie z powodu jego rzutu, który zapowiada się świetnie.

Przecież on miał słaby start ale ostatnie tygodnie sezonu miał fantastyczne. Moim zdaniem to wartość #14 wyboru. Lekko. 

Zasięg łap tez świetny. 

Spurs wywala Lonniego i oddadzą Josha R w wymianie i się zrobi miejsce w lutym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.