Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, ignazz napisał:

Karakan się nie liczy a dwóch pozostałych ma lepsza prase niż umiejętności. Ich to niektóre platformy ciągną za uszy. 

Poszedł i karakan i ostatni Wielki gracz z draftu który niedawno miał lepsze notowania niż Sochan. 

Gratuluje bo top został wybrany z niewielkimi korektami gdzie obiektywnie patrząc największe ryzyko jest z moim wyborem Baldwina Jr 

Czas pokaże czy gracz wróci do czasów niesamowitego hype czy słabe wyniki testów atletyzmu to nie przypadek i gościa zaraz nie będzie. 
gratuluje @Ashigaru bo pięknie zdjales wartość graczy z tak niskimi wyborami  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sylvinho. napisał:

Zobaczymy do jakiej organizacji trafi bo talent na pewno ma. Pytanie czy go wykorzysta.

Wychodzi na to ze rok celowo nie grał w poważnego kosza aby to mu nie zaszkodziło w obecnym drafcie. Na paru spotkaniach wypadł wręcz fatalnie i podobno spada w zestawieniach GM. Na ile to prawda a na ile gra na przechwyt z niższym numerkiem czas pokaże. W tym drafcie jest sporo klubów z więcej niż jednym wyborem wiec nie wykluczam rozgrywki pod niego ale ogólnie wypadł słabo. 

W naszej zabawie jakbym miał wskazać najsłabsze wybory to top 3 jest 

Sochan 

Sharpe 

i mój Baldwin Jr ale wybrałem go z pełna świadomością ryzyka 

( w znaczeniu za szybko brani )

Z drugiej strony u nas zawsze jest niekonwencjonalnie stad ciężko szacować ryzyko brania swoich typów po Trade down 

Ja już raz zrobiłem Trade down o jedna pozycje i dostałem w pupę konkretnie @karpik

Z innych plotek już po wyborach:

Dyson Daniels już w paru klubach pokazał ze nie potrafi rzucać za 3 ale czytałem raport ze sama mechanika rzutu jest ok 

Ben Mathurin wspina się w rankingach i możliwe jest nawet #5

Larry Brown jako asystent gorąco lobbuje za Jalen Duren u niektórych trenerów nba wskazując niesamowite wręcz przygotowanie atletyczne 

 

Na plus obecnie:

Terry 

Wasley 

Teri 

Caleb 

na minus:

AJ

Dieng

Agbaji

Jovic 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

Wychodzi na to ze rok celowo nie grał w poważnego kosza aby to mu nie zaszkodziło w obecnym drafcie. Na paru spotkaniach wypadł wręcz fatalnie i podobno spada w zestawieniach GM. Na ile to prawda a na ile gra na przechwyt z niższym numerkiem czas pokaże. W tym drafcie jest sporo klubów z więcej niż jednym wyborem wiec nie wykluczam rozgrywki pod niego ale ogólnie wypadł słabo. 

W naszej zabawie jakbym miał wskazać najsłabsze wybory to top 3 jest 

Sochan 

Sharpe 

i mój Baldwin Jr ale wybrałem go z pełna świadomością ryzyka 

( w znaczeniu za szybko brani )

Z drugiej strony u nas zawsze jest niekonwencjonalnie stad ciężko szacować ryzyko brania swoich typów po Trade down 

Ja już raz zrobiłem Trade down o jedna pozycje i dostałem w pupę konkretnie @karpik

Wiem, że dość lekceważąco wypowiadał się o Spurs i możesz go nie lubić niemniej jednak talent ma i to bardzo duży. Problemem jest to, że nie grał rok ale jeśli trafi do dobrej organizacji to powinni go dobrze pokierować. 

Jeszcze co do indywidualnych treningów to czytałem, że wypadł bardzo dobrze w Oklahomie i Portland także zbytnio nie wierzę w te przecieki co do jego dużego spadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Człowiek morza już ma 15 min na wybór albo autopick już bez jaj, średnio powinien pick w 4h lecieć a ten kutasiarz zmarnował w pojedynkę już jakieś 40h draftu, ja nie będę potem w czwartek po północy siedział.

naskocz mi

 

czekalamlem na odpowiedzi w sprawie transferow. w miedzy czasie analizowalem psoczegolnych grajkow,

takze za brame chamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W sumie stwierdziłem że dzięki Tobie będę wybierał z moimi lata pickami już w piątek znając wyniki RL draftu, więc już nikogo nie poganiam, wręcz przeciwnie - opozniajcie wszyscy;)

Przyznaj po prostu w koncu, ze jestes hejterem Knicks.

 

i byle pretekst daje okazje zeby sie przyjebac.

no ale rozumiem, zawsze szukales tanich, lewych sztuczek via slynna kampania w koalicji z Qcinem a propo Rubio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35. Josh Minott Sixer
36. Gabriele Procida Celtics
37. Trevor Keels Pelicans
38. Andrew Nembhard Nets 
 

te wybory są bardzo precyzyjne i świetne 

cieszy to ze nie jest to tylko branie gracza z mocku i czuć ze się oglądało trochę innych rzeczy niż nba 

gratukuje 

30 minut temu, Szulim napisał:

@człowiek...morza - możesz draftować ;) 

Teraz nie może 😇

Od 17:39 do 23:06 będzie oglądał kasety 

wybierze dziś lub jutro 

A i wysłałem ofertę wiec tradycyjnie nie dociskać bo jest oferta. A może i więcej ofert 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.