Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Rada pozwoliła na wszelkie negocjacje - dostałem dwie oferty które zostały wysłane do Rady - jedna widzieli wszyscy i nie dostała zgody

drugą nawet nie zdążyłem poczekać na odpowiedz Rady i dostałem info ze negocjacje padły i poszedł wybór 

takze proszę nie zasłaniać się Rada szanowny @fluber ;) 

Plus sugerowałem mu żeby poszukał innych ofert ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Rada pozwoliła na wszelkie negocjacje - dostałem dwie oferty które zostały wysłane do Rady - jedna widzieli wszyscy i nie dostała zgody

drugą nawet nie zdążyłem poczekać na odpowiedz Rady i dostałem info ze negocjacje padły i poszedł wybór 

takze proszę nie zasłaniać się Rada szanowny @fluber ;) 

Plus sugerowałem mu żeby poszukał innych ofert ;) 

No ale to co dostał było gorsze od tego niż to co mu zaoferowalem. 

Mogę Ci na priv wysłać to co otrzymałem jako bottom line rady w odpowiedzi na kolejne propozycje. Nie wiem czy Reikai wysyłał je do Was czy odpowiadał na podstawie tych warunków brzegowych które dostał po 1 dealu. Faktem jest że tych warunków nie spełniały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Tu tylko od razu mówię @fluber, że Bola wcześniej już w innej wymianie zrzuciłem, więc żadnego konfliktu interesów (chęci byś zachował space na gorsze umowy) nie miałem.

O to Cię nie podejrzewam, ale jak sobie przypomnę że gram w grę w której deal z capela mógł przejść a tutaj mamy veto sto razy równiejszej wymiany to nie jestem za bardzo zadowolony

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

No niestety druga wersja wymiany została przez Radę odrzucona, trzecia odrzucona, czwarta nie została przyjeta, oczywiście Reikai nie dostał żadnej oferty lepszej od mojej bo wszyscy kisza kasę na fa, dostałem info ze Rada się zgodzi na trade jak wezmę inglesa za 25 pick. 

Mam nadzieję że jak sabonis lub dort będą zmieniać klub za free to będzie dla Warriors lepiej i uczciwiej. 

Przy okazji ostatnia wersja to było: ingles plus 25 pick plus SWAP 27 top 5 protected ( if not swap 28 unprotected) za jevona Cartera. Jak to jest deal do zawetowania, gdy cały dzień reikai nie dostał nic lepszego a nie ma kasy na przedłużenia sabonisa i dorta to chyba dużo się w tej grze pozmieniało

Mi Rada nie puściła po 1T Draya do mnie, gdzie z perspektywy czasu uważam, że strasznie przepłacałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ciekawi mnie to. Opiszesz swoimi słowami wymianę zablokowana ?

Którą? 

Pierwsza wymiana to był ingles plus exum za 24, Carter i top3 protected gsw 27 przechodzący w 28.

Ostatnia moja oferta to było ingles plus 25 plus swap 27 top 5 protected przechodzący w unprotected swap 28 za Cartera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jeżeli trade jest vetowany to chyba nie powinno być problemu zaoferować coś lepszego niż kradzież która próbowałem zrealizować. 

Ależ nie. Czasem nie musi być oferty alternatywnej. Wystarczy powstrzymać się od wymiany. Ale szczerze nie rozumiem bo to piątek. Tam zgarnąłeś 2x1rd za ten ruch? Dobrze rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Jakby żeby była jasność ;) 

Rada odrzuciła tylko pierwszy deal - inne negocjacje to już kwestia Reikai 

druga ofertę podesłała do Rady nawet nie zdążyliśmy zagłosować bo napisał ze odpuszcza ;) 

także @fluber - hold your horses jeśli chodzi o te mnogość vet ;) 

No ja dostałem od Reikaia 3h temu info że wysyła Wam te 4 propozycje, a 1h temu że wam się nie podoba ale pomyślicie a że ja mu napisałem że to już moja ostatnia oferta to uznał że nie ma sensu przedłużać draftu skoro nic z tego nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ja dostałem od Reikaia 3h temu info że wysyła Wam te 4 propozycje, a 1h temu że wam się nie podoba ale pomyślicie a że ja mu napisałem że to już moja ostatnia oferta to uznał że nie ma sensu przedłużać draftu skoro nic z tego nie wyjdzie. 

To przedostatnie, ze nie dostalem zgody bylo do Januarego, nie do rady. Tak usciślam, żeby nie było że wprowadzam w błąd.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No, ale jednak znasz zasady vetowania Rady (tylko przy nowych GMach przez jakiś okres ochronny). 

I owszem - 2x1st +Ingles+Exum za Cartera to musiało być veto Rady. W Radzie nie jestem, nie wiem co i czy zostało jeszcze zablokowane.

 

Pisanie o 2x1st gdy mówimy o 25 picku mało ma wspólnego z rzeczywistością. Jakby była na 30 picku jakaś magiczna granica. Ostatecznie w ostatniej wersji to był pick 25 plus swap. Nie robiłem dymu po porannym veto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale ja Ci nie blokuje dealów jak coś, bo nie mam takiej mocy, a tylko i wyłącznie doradzam jak pytasz, pamiętaj :) Blokować deale może wyłącznie Rada (tzn od niej musisz mieć jako Nowy GM formalną zgodę przedstawionej wymiany)

Mam świadomość, ale założyłem że wiesz co mówisz i jeśli Ty kręcisz nosem, to rada też będzie. Dlatego nie zdążyłem nawet im zaproponować.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.