Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

gdzie jestescie pieniacze @january @Alonzo?

Tyle czasu minęło od ostatniego wyboru....

Double standards dla goata jak widać

 

Dziś akurat czasu nie mam żeby motywować maruderów..

8 minut temu, january napisał:

Całkiem blisko;)

Baldwin, Jovic, Tyty Washington

TyTya? Poważnie?

Myślę że około 20 picku jest dla niego w sam raz.

Jovic to niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Yup, ja mam własną ewaluację prospectów, gdzie BigBoard, a Mock Draft (przewidywanie z jakim pickiem zostaną wybrani w RL) to zupełnie 2 różne kwestie.

TyTya miałem jako nr3 z tych co się ostali do mojego #16 picku, przed nim tylko Malaki Branhama i Jalena Williamsa.

Gracze Kentucky tradycyjnie niedoceniani..

Jak im się pokończą draftowskie umowy za 4 lata możnaby redraft zrobić.

Zreeztą teraz ten Mitchella i Tatuma można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Ile mam czasu na pick?

 

5 godzin temu, january napisał:

24h od ostatniego wyboru, czyli jakoś 23h.

Reikai może i jeszcze ma z 18-19h ale pozostali GMowie wybierający w I rundzie tym sposobem w sumie będą mieli razem może 8-10h bo muszą zdążyć jutro do północy.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Reikai może i jeszcze ma z 18-19h ale pozostali GMowie wybierający w I rundzie tym sposobem w sumie będą mieli razem może 8-10h bo muszą zdążyć jutro do północy.

+1 

Jutro będzie ciężki dzień, jeśli ktoś będzie zamulał. Trzeba jutro zamknąć pierwszą rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Reikai może i jeszcze ma z 18-19h ale pozostali GMowie wybierający w I rundzie tym sposobem w sumie będą mieli razem może 8-10h bo muszą zdążyć jutro do północy.

No niestety druga wersja wymiany została przez Radę odrzucona, trzecia odrzucona, czwarta nie została przyjeta, oczywiście Reikai nie dostał żadnej oferty lepszej od mojej bo wszyscy kisza kasę na fa, dostałem info ze Rada się zgodzi na trade jak wezmę inglesa za 25 pick. 

Mam nadzieję że jak sabonis lub dort będą zmieniać klub za free to będzie dla Warriors lepiej i uczciwiej. 

Przy okazji ostatnia wersja to było: ingles plus 25 pick plus SWAP 27 top 5 protected ( if not swap 28 unprotected) za jevona Cartera. Jak to jest deal do zawetowania, gdy cały dzień reikai nie dostał nic lepszego a nie ma kasy na przedłużenia sabonisa i dorta to chyba dużo się w tej grze pozmieniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No niestety druga wersja wymiany została przez Radę odrzucona, trzecia odrzucona, czwarta nie została przyjeta, oczywiście Reikai nie dostał żadnej oferty lepszej od mojej bo wszyscy kisza kasę na fa, dostałem info ze Rada się zgodzi na trade jak wezmę inglesa za 25 pick. 

Mam nadzieję że jak sabonis lub dort będą zmieniać klub za free to będzie dla Warriors lepiej i uczciwiej. 

Przy okazji ostatnia wersja to było: ingles plus 25 pick plus SWAP 27 top 5 protected ( if not swap 28 unprotected) za jevona Cartera. Jak to jest deal do zawetowania, gdy cały dzień reikai nie dostał nic lepszego a nie ma kasy na przedłużenia sabonisa i dorta to chyba dużo się w tej grze pozmieniało

Z tym ostatnim veta oficjalnego nie bylo, ale byla odpowiedz o sredniej ofercie, a nie chcialem juz przedluzac i kombinowac. Kase z tego co licze chyba mam, o ile ktos nie rzuci jakis szalonych pieniedzy im :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Z tym ostatnim veta oficjalnego nie bylo, ale byla odpowiedz o sredniej ofercie, a nie chcialem juz przedluzac i kombinowac. Kase z tego co licze chyba mam, o ile ktos nie rzuci jakis szalonych pieniedzy im :)

Dlatego napisałem że 2 i 3 dostały veto a 4 nie została przyjęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać można, że rok temu to Warriors oskubali Hornets, bo Fluber był na musie i oddał Sabonisa niemal za darmo. Teraz sytuacja się odwróciła i mamy wyrównanie sytuacji.

Oczywiście deal był słaby, ale skoro fluber poszedł na spore ustępstwa to rada powinna pozwolić obu stronom na porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dodać można, że rok temu to Warriors oskubali Hornets, bo Fluber był na musie i oddał Sabonisa niemal za darmo. Teraz sytuacja się odwróciła i mamy wyrównanie sytuacji.

Oczywiście deal był słaby, ale skoro fluber poszedł na spore ustępstwa to rada powinna pozwolić obu stronom na porozumienie.

Moim zdaniem głównym powodem żeby się zgodzić było to że moja oferta była najlepsza. 

Sam napisałem Reikaiowi po vecie że jak znajdzie lepsza ofertę po tym vecie to niech klepie i że luz. 

A potem się okazało że nic lepszego nikt mu nie zaoferował. I dochodzi do absurdu że gracz chce kogoś wymienić żeby mieć więcej kasy na Fa, handluje otwarcie, wiadomo jaka oferta została zavetowana, każdy może ja przebić, nikt tego nie robi, ja schodze jeszcze z ceny żeby przeszło to lżej, a zgody na deal i tak nie ma. Co innego gdyby Reikai miał lepszy deal pod ręką. Ale nie mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.