Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

jprdl ludzie.

ogladam sobie aktualnie spotkania potencjalnych graczy.

czekam rowniez na pare odpowiedzi

takze pierdlcie sie

a najlepiej idzcie zapazyc meliske.

nie ma zadnego opoznienia w drafcie.

 

W dniu 13.06.2022 o 12:37, Szulim napisał:

Zaczynamy draft od jutra!

 

Kalendarz na draft 2022:

Picki 1-6: 14 czerwca
Picki 7-12: : 15 czerwca
Picki 13-18: 16 czerwca
Picki 19-24: 17 czerwca

Właściciel 18 picku już w tym momencie ma max 12h bo musi wybrać do północy, a jak wybierzesz o 15.59 to będzie miał tylko 8h.

Ciekawi mnie jak jutro ktoś też tak będzie wstrzymywał jak Ty i ludzie nagle będą musieli przez takich sabotażystów siedzieć specjalnie do północy by zdążyć wybrać w 15min.. bo jaśnie wielmożny hrabia sobie ogląda spokojnie potencjalnych graczy i czeka również na parę odpowiedzi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Właściciel 18 picku już w tym momencie ma max 12h bo musi wybrać do północy, a jak wybierzesz o 15.59 to będzie miał tylko 8h.

Ciekawi mnie jak jutro ktoś też tak będzie wstrzymywał jak Ty i ludzie nagle będą musieli przez takich sabotażystów siedzieć specjalnie do północy by zdążyć wybrać w 15min.. bo jaśnie wielmożny hrabia sobie ogląda spokojnie potencjalnych graczy i czeka również na parę odpowiedzi.. 

to bedzie mial dokladnie tyle co ja.

nie robie tego na zlosc, takze EOT. z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dwa lata temu oceniany był jako top a rok temu dali mu 5***** rekruta ake sezon miał fatalny. Gorsze tylko wyniki w combine bo zrobił bottom 5 sprawności praktycznie z wszystkiego. Krąży plotka ze jakby nie wychodził na parkiet przez rok szedłby wyżej niż Sharpe. 

2 minuty temu, Lucas napisał:

Szczerze nie wiem co z tymi moimi wyborami, obaj spadło zaskakująco. 

Bardzo dobre wybory. Po prostu poszły bardziej ryzykowne picki na zasadzie wyżej / niżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo miałeś poza 30?

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

to jest brat baldwina jr co poszdl pare lat temu z 10?

Chyba nie. Ma ojca trenera ale poza tym ze gość jest brzydki jak noc to chyba innych ciekawych historii nie ma. Chyba ma 3 siostry o ile kojarzę. 
20-E36-F87-2-E6-C-4622-B3-CB-52-F1-D2-C4

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Baldwin zaryzykować moim zdaniem warto. 
To upadła gwiazda która rok temu miała świetne notowania ale gość poszedł do Taty grać i tam absolutnie nie obudowano go tak jak trzeba. 

Choć teraz miał fatalne combine i wizyty w klubach. Ale to może nadal po kontuzji wyłączającej go z sezonu wcześniej. On miał fatalne nawet wyniku wydolnościowe. Ale jak był zdrowy to kosz dziurawił. Jako ostatni wybór wart ryzyka moim zdaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.