Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

Poszły dwa oczywiste wybory Keegan i Ben oraz mój drugi w związku z potrzebami podkoszowego. Moim zdaniem najlepszy Center draftu choć surowy. Na Keegan się nie nastawiałem bo nie wierzyłem ze się ostanie z. 8 ale tradycyjnie jak co roku jest pewien GM który skutecznie pozbywa mnie najlepszej opcji w danym momencie draftu bezpośrednio przede mną. Dziękuje @kolader kolejny raz. 
lista graczy o których Ciebie pytam co sezon urosła o 1. Choć z perspektywy Nets wybrałbym inaczej patrząc na potrzeby i timeline

Duren to pierwszy dyskusyjny wybór na tle. 8 pewniaków ale moim zdaniem takie mam potrzeby obok ultraofensywnego Johna Collinsa. 

Gość w mockach latał 7-15 ale dla mnie fit ma znaczenie. 

Lonniego moge ci oddac 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Gdyby nie trade po Hardena to z szóstką chciałem brać Bennedicta Mathurina. Myślę że z ósmym pickiem bardzo dobra inwestycja Ignazza. 

Za to Duren to meh pick. Przy jego warunkach nawet w slabszej konferencji nie byl wybitnym obronca (przecietny poziom)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Za to Duren to meh pick. Przy jego warunkach nawet w slabszej konferencji nie byl wybitnym obronca (przecietny poziom)

Brakuje mi wysokiego a nie zdziwię się jak pójdzie #7. 

Później jeszcze dodatkowo opisze metodologie wyboru.  

2 godziny temu, tangiers napisał:

Najmłodszy gracz draftu a budowa już Howarda prime. 
daj mu czas. Patrząc na twój skład myślałem ze go weźmiesz do lobow Doncica i dlatego nie trzymałem do #14. 

18,57 lat. Znajdziesz lepszego i młodszego?

Niech mi się zgra w blokach i zbiórkach plus dobitki i loby. W tak młodym wieku nie chce więcej. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karpik napisał:

@tangiers dostał piękny prezent. 

Wiesz co, twitterowi scouci troche przesadzaja z hypem na jego temat, ale ma dobre podloge. A obrona niskich staje sie coraz istotniejsza w NBA. 
 

btw. majac przez lata Sato czy ostatnio Andersona, to byl raczej oczywisty wybor :)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tangiers napisał:

Wiesz co, twitterowi scouci troche przesadzaja z hypem na jego temat, ale ma dobre podloge. A obrona niskich staje sie coraz istotniejsza w NBA. Wysoka podloga. 
 

btw. majac przez lata Sato czy ostatnio Andersona, to byl raczej oczywisty wybor :)

Nie śledzę twitterowych scoutów :P

Daniels powinien być zajebistym glue guyem ze swoją obroną i playmakingiem. Do tego jestem spokojny o jego rzut (ma dobry floater, mechanika jest ok, FT% przyzwoite, nawet pod koniec sezonu trafiał chyba >40% za 3), więc nie widzę opcji, żeby on przepadł w lidze. W najgorszym razie będzie graczem w typie Lonzo/Caruso i powinien w miarę szybko dawać niezły impakt. Wybrać przed nim Easona czy Durena to bardzo słaby pomysł :)

AJ Griffin był tylko jeden w tym drafcie @ignazz ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co potrzebuje. Jak sie ma Doncica to z jednej strony rozumiem nie ruszanie młodych ale bardziej perspektywicznych grajków jak Duren ( najmłodszych ) ale z drugiej strony oni się dublują. Do Doncica potrzeba moim zdaniem tych graczy co operują przy linii końcowej a nie co biegają w tym samym korytarzu. Lub jak już epickiego obrońcę do maskowania wad Luki. 

Wybór bardzo dobry ale nie do Luki. 

Trzeba było brać C moim zdaniem i tu właśnie Duren do Luki to świetne parowanie. 

Miami ma otwarte spoty wiec zobaczymy co się tam urodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Zależy kto co potrzebuje. Jak sie ma Doncica to z jednej strony rozumiem nie ruszanie młodych ale bardziej perspektywicznych grajków jak Duren ( najmłodszych ) ale z drugiej strony oni się dublują. Do Doncica potrzeba moim zdaniem tych graczy co operują przy linii końcowej a nie co biegają w tym samym korytarzu. Lub jak już epickiego obrońcę do maskowania wad Luki. 

Wybór bardzo dobry ale nie do Luki. 

Trzeba było brać C moim zdaniem i tu właśnie Duren do Luki to świetne parowanie. 

Miami ma otwarte spoty wiec zobaczymy co się tam urodzi 

Ignas AJa ja wziąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.