Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo i wtem z nieba po pół roku nieobecności zjawił się Borys ( ciekawe czy odpowie na mojego posta z Lipca ). Jeśli nie wierzysz, zrobię printscreena i tu wkleję. Pozamykał wszystkie Twoje zgłoszenia uznając je za zwykłą jakich wiele tu awantur, a ja z nim dyskutował nie będę. 

Swoją drogą Alonzo to co zgłosiłeś nadal nie nadaje się na bana. 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Borys mi pisał właśnie, że nic nie można zrobić, zatem dzięki za grę. :)

Weź się nie wygłupiaj. Ochłoń jak ja to robię, ignoruj takich ludzi jak Ronnie bo to dla nich największy policzek. Zrób sobie przerwę od beGM aż do opisów. 

Po prostu tu nie wchodź. Ze względu na nasze prywatne relacje - proszę, nie rób tego. I to jeszcze w momencie kiedy zaczęło Ci to fajnie klikać.

===========================================================================================================

OGŁOSZENIE PARAFIALNE 

===========================================================================================================

Każdy post, każda próba powrotu do Waszej dyskusji w tym temacie ( bo go po prostu zaśmiecacie, a sprzątać muszę ja ) skończy się automatycznie dwoma rzeczami:

1. POST ZOSTANIE USUNIĘTY

2. OSOBA WSTAWIAJĄCA POST DOSTANIE 3 GODZINNEGO BANA

===========================================================================================================

 

Dziękuję za uwagę,

Wujek Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj @Lucas siedzę sobie teraz i nadrabiam straty o OKC.

Powiem Ci, że będziesz miał niesamowicie dużo pociechy z tego chłopaka. Reprezentowane BBIQ i pewność siebie u rookiego jaką on reprezentuje nie zdarza się często. 

No i póki co trzyma się dzielnie w all rookie team. 

FHkqTE4XMAEb1CI?format=jpg&name=small

FHkqSklWYAAYNK2?format=jpg&name=4096x409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Oj @Lucas siedzę sobie teraz i nadrabiam straty o OKC.

Powiem Ci, że będziesz miał niesamowicie dużo pociechy z tego chłopaka. Reprezentowane BBIQ i pewność siebie u rookiego jaką on reprezentuje nie zdarza się często. 

No i póki co trzyma się dzielnie w all rookie team. 

FHkqTE4XMAEb1CI?format=jpg&name=small

FHkqSklWYAAYNK2?format=jpg&name=4096x409

Serio nagroda bez zamontowanej podstawki? Słabo NBA. Słabo.

Właśnie @Eld ostatnie 2 mecze OKC. Nie oglądałem ich jeszcze a zastanawiam się jak Wiggins (oczywiście nie licząc statów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie

 

Owszem tak. Idę w zakład, że na corocznych urodzinach jakiejś ciotki opowiadasz te same trzy kawały rok w rok bo raz, więcej nie znasz, a dwa, próbujesz być zabawny.

Wszyscy się śmieją, ale nie z kawału, a z tego aby Ci przykro nie było.

Grow up. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Owszem tak. Idę w zakład, że na corocznych urodzinach jakiejś ciotki opowiadasz te same trzy kawały rok w rok bo raz, więcej nie znasz, a dwa, próbujesz być zabawny.

Wszyscy się śmieją, ale nie z kawału, a z tego aby Ci przykro nie było.

Grow up. 

Byku, ja jedyny kawał jaki znam to:

”przychodzi baba do lekarza a baba tez lekarz”- żadnego innego nie jestem w stanie zapamiętać, tak jak Twojego ciekawego posta- z ta różnica ze pierwsze slyszalem (ale nie pamietam),drugiego nie czytałem (a chciałbym zapamiętać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

tak jak Twojego ciekawego posta- z ta różnica ze pierwsze slyszalem (ale nie pamietam),drugiego nie czytałem (a chciałbym zapamiętać) 

To może nawet lepiej dla Ciebie. Więcej pamięci zostanie Ci na inne nudne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze
10 minut temu, ignazz napisał:

Te wymiany to taki duch Qcina bo nigdy takiego handlu cwaniackiego nie było. Tam było to progowo rozbierane. To łączone rozpisanie myli trochę ten młyn. 

Zejść w dół. Brać picki aby dać pick i pójść w górę. Rollercoaster 

Ja tam od początku wiedziałem kogo chce i gdybyburi oferta eMeSa to Sochan by poszedł z #4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kuba2419 napisał:

Ja tam od początku wiedziałem kogo chce i gdybyburi oferta eMeSa to Sochan by poszedł z #4

Skryles swoje uczucia i ktoś przepłacił. 
 

B00-AC024-B759-467-F-86-C5-FF15-FA18-FB5

 

I masz gracza na niższym sałary. Będziemy odejmować Tobie w głosowaniu bo przez chciwość nasz Polak mniej zarabia. 
pamietamy 

13 VI 22 dzień hańby. 
 

za 4 lata z Tobą nie przedłuży. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.