Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Shevcu dostał Davisa za Mo Bambe, także ten

Akurat Mo Bamba to miał najniższe trade value z całego tego zestawu assetów jakie dostałem, głąbie :)

6 minut temu, mac napisał:

akurat Mo Bamba i tak ma chyba większe value niż ktokolwiek obecnie w NOP.

Szybko przestałeś wierzyć w Wisemana, którego miałeś w swoim big boardzie jako jedynkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szybko przestałeś wierzyć w Wisemana, którego miałeś w swoim big boardzie jako jedynkę

Miałem jako dwójkę, bo jako jedynkę miałem na pewno Edwarda i moge pewnie znaleźć na to posty.

Ale fakt, myślałem że to pewna dwójka, ale nie mogłem patrzec na Jego grę i obecnie cenię wyżej Mo Bambę.

W obecnym redrafcie nie miałbym go chyba w top10 ( na szybko edward ball haloburton bey pwill vesel )

Zresztą, wiesz, że Bambę też ceniliśmy, bo nawet byliśmy blisko dealu z nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

No tangiers też. Ale ja nie lubię tego waszego doradzania, bo to mój klub, a nie jakaś spółdzielnia koleżków :)

ale na pewno wyżej cenię Wisemana nadal niż Bagleya, tego jestem pewny.

Dla Wisemana idealna byłaby wymiana z GSW, ale nie widzę nic sensownego w NBA dla obu klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Sprawa jest rozwojowa. Myślałem, że wczoraj będzie losowanie, ale jakoś cisza. Może @Eld wincyj powie.

Eld przez dwa dni był wyłączony z życia. Wczoraj kawalerskie miałem które sam kumplowi organizowałem, a dziś cały dzień przespałem. Od 14 impra zaczęta paintballem. Bateryjki wysiadły, a dzisiejszy dzień cały przespałem.

Jutro obiecuję nadrobić zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Eld przez dwa dni był wyłączony z życia. Wczoraj kawalerskie miałem które sam kumplowi organizowałem, a dziś cały dzień przespałem. Od 14 impra zaczęta paintballem. Bateryjki wysiadły, a dzisiejszy dzień cały przespałem.

Jutro obiecuję nadrobić zaległości.

Zmieniam zawód. Będę organizował kawalerskie. Jak po nie swoim musiałem spać 18h to chba nieźle! A nie piłem bo za kierowce Pana młodego robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni c***a nic z tego nie rozumiem. 

Ale wielkie dzięki @julekstep!

I dzięki @karpik, że to ogarniasz bo ja to gotów był bym kupić 1000 piłeczek do ping-ponga i zrobić live jak losuje.

48 minut temu, karpik napisał:

A zatem Bulls kibicują w loterii Thunder lub Cavs,

Grizzlies kibicują Thunder ORAZ Cavs (będą mieć wtedy gorszy pick z tej dwójki),

Spurs liczą na Bulls, Kings lub Pels,

Suns kibicują, żeby wygrały dwie ekipy spośród Bulls, Kings i Pels (będą mieć drugi najlepszy pick),

Pels kibicują, żeby Bulls, Kings i Pels zostali wylosowani (będą mieć najgorszy pick), 

Wizards liczą na Hornets lub Spurs,

Pistons kibicują Hornets ORAZ Spurs (będą mieć gorszy pick).

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak krowie na miedzy co w tym zestawieniu robią Thunder, Cavs, Kings i Hornets skoro gramy w playoffs? Swapy jakieś czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Ni c***a nic z tego nie rozumiem. 

Ale wielkie dzięki @julekstep!

I dzięki @karpik, że to ogarniasz bo ja to gotów był bym kupić 1000 piłeczek do ping-ponga i zrobić live jak losuje.

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak krowie na miedzy co w tym zestawieniu robią Thunder, Cavs, Kings i Hornets skoro gramy w playoffs? Swapy jakieś czy coś?

To są teamy które w rl NBA nie grają w playoffs;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.