Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Niepotrzebnie przy losowaniu 8-9-10 uwzględniliście losowanie #9, oni mają tyle ile mieli mieć. Losowanie powinno być między #8, a #10.

Moim zdaniem jest tak jak trzeba, bo... kto jest tym #9? Kings z real, bo zajęli drugie miejsce w preloterii z real? Już były przypadki losowania z trzech zespołów u nas i losowaliśmy tak samo jak dziś. Szanse zostały zachowane takie same.

7 minut temu, ignazz napisał:

@karpik

dlaczego są 3 ekipy?

Spurs liczą na Bulls, Kings lub Pels,
 

mam pozycje Kings?

Dopóki nie ma wyników loterii z real NBA, to nie masz żadnej pozycji. Natomiast jeśli w loterii wylosowane zostaną Bulls, Kings lub Pels, to masz najwyższy pick z tej trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

A nie można bez komplikacji rozpisać któy team z rl odpowiada danemu teamowi u nas i po prostu zrobić 1:1 tego co wylosują wtedy w rl? 

Proste i przejrzyste i nikt do nikogo wtedy by nie miał pretensji. 

myślę że od nowego sezonu to jest bardzo dobra koncepcja.

prostsze w tym przypadku = lepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alonzo napisał:

A nie można bez komplikacji rozpisać któy team z rl odpowiada danemu teamowi u nas i po prostu zrobić 1:1 tego co wylosują wtedy w rl? 

Proste i przejrzyste i nikt do nikogo wtedy by nie miał pretensji. 

Kiedy można to rozpisać i teraz. Wy po prostu nie rozumiecie idei tej preloterii, ale to nie znaczy, że nie jest potrzebna. Co roku są te same narzekania osób, które nie rozumieją tego :)

Napiszę to kolejny raz. Gdyby czwarte od końca u nas Memphis dostało z automatu przydział do Thunder, to zamiast 125 kulek w loterii mieliby 115, co jest niesprawiedliwe. Piąta ekipa u nas z kolei, Bulls, gdyby ich przydzielić do piątych w rl Cavs, dostaliby 115 kulek, a powinni 105. Dostają więc ekstra 10 kulek, które należą się Grizzlies. To jest niesprawiedliwe. I po to jest ta preloteria, żeby tę niesprawiedliwość wykluczyć.

Prostsze nie zawsze znaczy lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No właśnie ciekaw jestem uzasadnienia swojej obecności w tej loterii. @karpik?

Bo wszystkie 3 zespoły z miejsc 8-10 mają po tyle samo kulek. Może nie trzeba było tam wrzucać Pels, ale wrzucenie Pels nie spowodowało, że Twoje szanse w ogólnym procesie loterii się zmieniły. Były dokładnie takie same, jakie byłyby, jakby Pels nie było w preloterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

wrzucenie Pels nie spowodowało, że Twoje szanse w ogólnym procesie loterii się zmieniły. Były dokładnie takie same, jakie byłyby, jakby Pels nie było w preloterii. 

No przecież teraz nie mam szans na 1 czy dwójkę, bo jak wygra loterie mój klub to pick trafia do Spurs.

Coś mocno nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No przecież teraz nie mam szans na 1 czy dwójkę, bo jak wygra loterie mój klub to pick trafia do Spurs.

Coś mocno nie halo.

Już to naprawdę tłumaczyłem z 10 razy i nie chce mi się kolejny raz. 

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Nasi Grizzlies też bez szans na #1, mimo gorszego bilansu niż Bulls. Dziwne... 

Bo przegrali losowanie, w którym mieli więcej szans na wygraną od Bulls. Gdyby je wygrali, to byliby w tej sytuacji, w której są obecnie Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.