Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ignazz napisał:

Zależy kto co potrzebuje. Jak sie ma Doncica to z jednej strony rozumiem nie ruszanie młodych ale bardziej perspektywicznych grajków jak Duren ( najmłodszych ) ale z drugiej strony oni się dublują. Do Doncica potrzeba moim zdaniem tych graczy co operują przy linii końcowej a nie co biegają w tym samym korytarzu. Lub jak już epickiego obrońcę do maskowania wad Luki. 

Wybór bardzo dobry ale nie do Luki. 

Trzeba było brać C moim zdaniem i tu właśnie Duren do Luki to świetne parowanie. 

Miami ma otwarte spoty wiec zobaczymy co się tam urodzi 

Dyson jest z tego samego rocznika co Duren, wiec nie rozumiem tezy. Wzialem goscia, ktory broni swietnie 1-3(byc moze 4 w przyszlosci) i mial pozytywny impact grajac z zawodowcami. Duren gral w Memphis, w slabej konferencji, gdzie nie dominowal, a druzyna zagrala przecietny sezon. 

I co najwazniejsze nie wybieram pod fit, zwlaszcza w plytkim drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Jeśli Ty potrzebujesz AJ Griffina, to polecam pogadać z @ozzy110

Brałem na handel absolutnie zapominając ze poszedł wcześniej. 

1 minutę temu, tangiers napisał:

Dyson jest z tego samego rocznika co Duren, wiec nie rozumiem tezy. Wzialem goscia, ktory broni swietnie 1-3(byc moze 4 w przyszlosci) i mial pozytywny impact grajac z zawodowcami. Duren gral w Memphis, w slabej konferencji, gdzie nie dominowal, a druzyna zagrala przecietny sezon. 

I co najwazniejsze nie wybieram pod fit, zwlaszcza w plytkim drafcie. 

Co do wieku to o Durenie było do Karpia. Bo to on krytykował mój wybór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

Daniels powinien być zajebistym glue guyem ze swoją obroną i playmakingiem. Do tego jestem spokojny o jego rzut (ma dobry floater, mechanika jest ok, FT% przyzwoite, nawet pod koniec sezonu trafiał chyba >40% za 3), więc nie widzę opcji, żeby on przepadł w lidze. W najgorszym razie będzie graczem w typie Lonzo/Caruso i powinien w miarę szybko dawać niezły impakt. Wybrać przed nim Easona czy Durena to bardzo słaby pomysł :)

Dlatego go wzialem, choc co do mechaniki to na oko wyglada dobrze, ale predkosc release to tez jest skladowa rzutu. Do tego pull up jumpera rowniez nie bedzie mial. Choc po przypadku Herba, przez ktorego rzuty az bolaly oczy w collegu ciezko stawiac jednoznaczne prognozy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

Ja bym kiedyś z tobą chciał zrobić jakiś mock draft i sprawdzić po sezonie kto lepiej ocenił prospekty xD 

Możemy się w Alchemii na redraft umówić za 3 lata. Po skończonym wyborze zrobimy listę i zakopiemy pod Wawelem. 

Ogólnie proponuje dla wszystkich zabawę ( nawet dwie)  w mock z terminem do rl draftu gdzie policzymy plus minus dla wyborów realnych oraz drugi mock bez tych niuansów fitu dla ekip realnej siły prospektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny po naszym drafcie niech wyślę 1-30. Policzę i najlepszy otrzyma 12 letni brązowy napój na myszach kurierem 

Teraz, Lucas napisał:

Celowalem najpierw w innego gracza, ktory nie zostal jeszcze wybrany, bo nie sadzilem, ze Davis zostanie do #15 wyboru, ale mila niespodzianka.

No on może i z 9 pójść ;)

Sochan brany szybko zrobił robotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Bardzo fajny obrońca, rzutowo mysle tez spokojnie do rozwoju, zwlaszcza ze FT nieźle wyglądają.

Rewelacyjny DeRozanowaty long 2. Ale z obrona. I to rewelacyjna. W nba jest Renesans tych zagrań choć brak 3 może martwić. Tak jak jego atletyzm. Król mid range i tyle. 

Doskonały wybór jak na 15. Został jeden świetny gracz i kończyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tangiers napisał:

Wiesz co, twitterowi scouci troche przesadzaja z hypem na jego temat, ale ma dobre podloge. A obrona niskich staje sie coraz istotniejsza w NBA. 
 

btw. majac przez lata Sato czy ostatnio Andersona, to byl raczej oczywisty wybor :)

Byłem pewien, że weźmiesz Marka Williamsa.. - choć z drugiej strony nie sądziłem, że Daniels wypadnie z top10

 

@człowiek...morza ciekawe, czy wybierzesz gracza nad którym dłuuuugo się ostanawiałem czy nie będzie pasował lepiej do moich Magic niż Malaki :P  

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.