Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tylko ze te numery nie maja zadnego znaczenia, wszyscy raczej chwalą Butlera i Moody’ego. 

Ronnie, goat przemówił to słuchasz i przytakujesz, a nie takie teksty poddające w wątpliwość Jego tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szulim napisał:

pewnie tak, ale on może grać na PF i z Garzą się dobrze uzupełniać ;) poza tym Detroit miało najwyższy wskaźnik minut dla rookie więc liczę że nadal będą to kontynuować :D 

Przy Grancie i Sekou pogra ale mysle ze kilkanascie min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

przyjmę i to :D jak na 2nd pick jestem zadowolony

szkoda tylko że  chodzą słuchy o Perrusevie że będzie stashem - na niego liczyłem nawet bardziej...

Ja w domu ogarnw gdzie moi trafili, poki co to widze ze Primo w Sas i Sengun w Rockets. Primo raczej nie pogra ale Sengun przy Woodzie i Greenie powinni mieć fajny core

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Standout men’s basketball big man and Shawnee State University graduate E.J. Onu has signed an Exhibit 10 contract with the NBA’s Dallas Mavericks, according to Jeremy Woo of Sports Illustrated.

Onu will first participate in the upcoming NBA Summer League with Dallas in Las Vegas, where the 6-11 (240 pounds) big will play at the Cox Pavilion and the Thomas and Mack Center on the University of Nevada-Las Vegas (UNLV) campus.

 

Onu całkiem ok trafił i będzie miał szansę podczas campu przed sezonem na załapanie się na 2way contract w Mavs, a nawet jak to nie wypali, to będzie grał w G-League. On i tak będzie potrzebował sezon czy dwa na ogranie się bo jest bardzo surowy, ale jak na stash jakiego chciałem jest ok. 

Guardów w tym drafcie w ogóle odrzucałem, gdyż mam kogo rozwijać - Quickley i Bolmaro. Celowałem w sf i centrów, najlepiej 2way. Santi Aldame miałem jako nr3 z wysokich za Onu i Syllą. Sylla w ogóle nie został wybrany, czyli z gracza loteryjnego 2 lata temu wypada poza draft - co sporo mówi o jego "postępach" w lidze belgijskiej. Obaczymy co tam wyjdzie z tym Aldamą - czy będę żałował, czy nie :P To samo z Mamukelashwili - myślałem nad nim, ale ostatecznie uznałem, że  nie pasuje mi pod fit. Z pewnością brałbym Quete, ale nie było szans, że tak długo się uchowa w drafcie.  

Ogólnie draft uważam za taki sobie - wiadomo - wysoki pick mi nie groził, a tak od połowy I rundy idą gracze, z których trudno trafić na gracza rotacyjnego, który mógłby przebić się u mnie do rotacji. Łudziłem się, że ktoś z tych kilku ciekawych sf mi się uchowa do #57 i w sumie ostał się jeden. Obaczę czy nie zaproponuję mu 2way przed sezonem - już podpisał z jednym rl teamem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mi się zrylo ze Davion trafił do Pacers. Zamiast tego Kings - najgorzej. Nie dość ze c***owa organizacja która marnuje wszystko co się da zmarnować, to jeszcze Halliburton i Fox jako konkurencja :( chociaż jesli Hield poleci do Lakere to może będą grali Fox-Hali w s5 i Mitchell spokojnie jako 6th Man wejdzie w ligę. Ale widząc ze trafił do Kings nie jestem już tak pptymistycznie nastawiony :( 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem czemu mi się zrylo ze Davion trafił do Pacers. Zamiast tego Kings - najgorzej. Nie dość ze c***owa organizacja która marnuje wszystko co się da zmarnować, to jeszcze Halliburton i Fox jako konkurencja :( 

To ten pick Kings to jakiś dramat totalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kolader napisał:

Przeciez to nie jest nietrafiona decyzja. Wlasnie bardzo dobra

Żartuje. Napisałem to w odpowiedzi na twój post o tych nieotrzymanych u Popa minutach co nie zmienia faktu ze chciałem go przez chwile brać z #35/38 które oddałem. Ogólnie miałem go na celowniku ale zabrakło mi wolnych slotów i tak przymuszony oddałem te dwa wybory gdzie i tak mam już 15 graczy w składzie. 
 

to duży potencjał który przez pare lat spokojnie się będzie rozwijał. Idealny dla mojej obecnej sytuacji. Jeżeli zaczynasz atakować wynik to zbedny. Jeżeli się jeszcze trochę czaisz to dobry wybór. Jak chcesz jeszcze raz przytankowac to idealny. 
 

po prostu posiadać gracza z rl spurs zawsze miło dlatego tak zażartowałem bo mimo wszystko docelowo chętnie bym go pozyskał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.