Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Davion w Pacers w realu również, cieszę sie, choć pewnie z ławki pierwszy sezon ?? Jedno oczko wyżej poszedł wiec chyba niezle. 

Juhann natomiast wybrany dużo  wyżej niż ja wybrałem, ale trafił do Celtics, wiec pewnie przez dwa lata conajmniej sobie nie pogra. Szkoda, liczyłem ze jakaś Oklahoma albo inna młodzieżówka go przetestuje. 
 

Sengun mocno się obsunął, podobnie picki januaryego. Ciekawe jest to dla mnie - zobaczymy czy naprawdę się tak zna na tym, bo jesli Butler i Monk pokażą większą wartosc niż ich numery, to january może składać śmiało swoje CV na posadę scouta w jakichś Hornets czy Knicks :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem o drugą rundę.

Dziwi brak wyboru Reaves'a... a najsmutniejsze: 

 

 

Jeśli chodzi o moje picki to jestem względnie zadowolony. Green w Houston to fajna opcja, Suggs w Magic niekoniecznie - wolałbym Raptors, ale cóż. 

Grimes wybrany wyżej, Sims niżej... Ciekawi mnie Ziaire w Grizzlies, liczę że dostanie trochę minut. 

 

Przy okazji... Widząc, że Ziaire został wybrany z #10... I czytając pewien komentarz, skojarzyło mi się to: 

5i1ii4.jpg

Przepraszam, ale musiałem. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Sengun imo tez super, bo rockets dali za niego sporo i raczej z miejsca dostanie duze minute i bedzie robil mega staty

Patrząc na to jakie picki oddali... to ciężko powiedzieć, że dali sporo. Wydaje się, że jest to fair wartość. 

 

Thunders – Rockets

#16 <-> 2x1st round pick (prawdopodobnie – ’22 Pistons 1st round pick oraz ’23 Wizards 1st round pick)

Picki z protekcją:

’22 Pistons - Detroit's 1st round pick to Houston protected for selections 1-16 in 2022, 1-18 in 2023, 1-18 in 2024, 1-13 in 2025, 1-11 in 2026 and 1-9 in 2027; if Detroit has not conveyed a 1st round pick to Detroit by 2027, then Detroit will instead convey its 2027 2nd round pick to Houston

’23 Wizards - Washington's 1st round pick to Houston protected for selections 1-14 in 2023, 1-12 in 2024, 1-10 in 2025 and 1-8 in 2026; if Washington has not conveyed a 1st round pick to Houston by 2026, then Washington will instead convey its 2026 2nd round pick and 2027 2nd round pick to Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Patrząc na to jakie picki oddali... to ciężko powiedzieć, że dali sporo. Wydaje się, że jest to fair wartość

 

Ale tez typujesz mu minuty z miejsca w rockets prawda? Za to primo akurat nie pogra w ogole imo, no ale profil grajka super i jak na 2runde ciezko chciec cos lepszego. Taki Stewart tego draftu (najwiekszy steal poprzedniego).

Btw super zestawienie, ale tam przy 40 picku chyba blad, bo nie wybrany a ma +40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

Ale tez typujesz mu minuty z miejsca w rockets prawda? Za to primo akurat nie pogra w ogole imo, no ale profil grajka super i jak na 2runde ciezko chciec cos lepszego. Taki Stewart tego draftu (najwiekszy steal poprzedniego).

Btw super zestawienie, ale tam przy 40 picku chyba blad, bo nie wybrany a ma +40

Uważam, że będzie grał i dostanie swoje minuty. Rockets zależało na nim i ukręcili dobry deal. 

Jeśli chodzi o Primo, to dla mnie największy kek tego draftu, zaraz obok OKC - w ich wykonaniu ten draft to istny mem. 

True, Primo jest w tym porównaniu stealem...A ja drugi rok z rzędu z drugim "największym stealem" (według tego porównania) - '20 Payton, '21 Quentin.

Przy 40 picku błąd - poprawiłem. Po prostu w excelu formułę zaciągnąłem na to okienko. 

 

Wspomnę też, że zgadzam się z punktami z posta @january

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tez u naszych Celtow, pierwsze dwa picki na sporym minusie, a 3 na sporym plusie i wyzej realu niz te dwa pierwsze.

A jak widzicie jakies rodzyneczki do roto?

Ja np sadze, ze w Wiz nowy trener i mysle ze Kispert jako mega ready z miejsca moze dac +30min w s5, a on sam tez mega friendly grw do roto9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ashigaru napisał:

Zaktualizowałem o drugą rundę.

Dziwi brak wyboru Reaves'a... a najsmutniejsze: 

 

 

Jeśli chodzi o moje picki to jestem względnie zadowolony. Green w Houston to fajna opcja, Suggs w Magic niekoniecznie - wolałbym Raptors, ale cóż. 

Grimes wybrany wyżej, Sims niżej... Ciekawi mnie Ziaire w Grizzlies, liczę że dostanie trochę minut. 

 

Przy okazji... Widząc, że Ziaire został wybrany z #10... I czytając pewien komentarz, skojarzyło mi się to: 

5i1ii4.jpg

Przepraszam, ale musiałem. 

Nadal uważam za przestrzał. Tylko klub nba mocniej przestrzelił niż Ty ;) 

Super robota z podsumowaniem. Ilość Like adekwatna bo tak z rana zrobione. Szacunek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Nadal uważam za przestrzał. Tylko klub nba mocniej przestrzelił niż Ty ;) 

Super robota z podsumowaniem. Ilość Like adekwatna bo tak z rana zrobione. Szacunek. 

Masz prawo do własnej opinii. A to wstawiłem jedynie humorystycznie. No offense.

A podsumowanie robiłem w trakcie draftu i podzieliłem się swoją pracą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najważniejszych dla mnie wyborów jestem zadowolony raczej. Giddey będzie miał czas na przyzwyczajenie się do ligi w Thunder, minuty raczej też spokojnie dostanie, choć wolałbym go raczej w Warriors z #7, bo tej organizacji bardziej ufam.

Kispert pewnie też trafi do tankera, bo zakładam że po wymianie Westbrooka niedługo i Beal poleci z Wizards, więc tu minuty też pewnie się dla niego znajdą.

Bardzo podoba mi się wybór Bonesa przez Denver, bo sam mockowałem go do Nuggets, mimo ze w mockach na tankathonach był pickiem drugiej rundy. Wydaje się graczem gotowym do grania w NBA od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Z wyborami Pels śmiesznie, bo o ile jak chodzi o same numery to wygląda słabo, o tyle:

-Moody trafił świetnie do GS, mógł równie dobrze iść tam z 7, zresztą w tym roku wreszcie draft RL GS absolutnie kozacki.

-Butler do Jazz to imo największy steal draftu z takim numerem. Ofk musi się wkomponowac tam, ale doda im mocno skilla na obwodzie. Imo nie trafił najgorzej, choć przed draftem liczyłem na 22 do RL Lakers, gdzie był Perfect fitem.   

-Cooper dowcipnie, bo był typowany do 20 picku jako backup Trae w Hawks, spadł do 48 i trafił do tej Atlanty, ma się od kogo uczyć rzucać teraz...

 

No to jest skandal, wracaj @MarcusCamby ratować wielkie Pelikany!

Moje picki nawet w miarę:

Jackson do Pacers oceniam tak sobie. Z jednej strony w Indianie potrafią pracować z wysokimi i long term to może być fajne miejsce dla Jacksona, a najbardziej mi właśnie w jego przypadku zależy na long term, ale z drugiej strony to Carlisle mu za dużo pograć nie da. Nie wspominam o zbyt dużej ilości big manów w Pacers, bo zakładam, że przez lato ten problem zostanie rozwiązany

Boston do Clippers może być. Tam będą mieć sezon przejściowy, mogą mieć kłopot z wejściem do PO, więc może jakieś minuty BJowi wpadną, choć więcej go na pewno zobaczymy w G-League. Nie mam co do niego wielkich oczekiwań.

Jones do Pels bardzo spoko. Pels dołożyli dwóch skrzydłowych w drafcie, więc pewno odpuszczają Harta, zatem Herb powinien dostać szansę na zostanie 9-10. graczem rotacji na przestrzeni sezonu. W defensywie to będzie z marszu super uzupełnienie dla Ziona, a w ataku się zobaczy.

Jokubaitis do Knicks trudno oceniać. Rokas pewnie dopiero za rok podpisze kontrakt, a co zastanie za rok, to nie wie nikt, biorąc pod uwagę jak śmieszne decyzje podejmował wczoraj Rose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam draft pozytywnie

Trey Murphy III w Pelicans - myślę że ma szanse na minuty i to nawet spore, z racji iż nie wiadomo co z Lonzo także myślę że to może być ciekawy steal

Cam Thomas w Nets - to może być ciekawa backup opcja zwłaszcza że Shameta już nie ma, a Dinwiddle raczej też pójdzie gdzie indziej za kasą - liczę na spore minuty

Jason Preston w Clips - kolejny fajny steal, Bev każdy wie jaki jest, także combo guard jakim jest Preston może fajnie wpasować się w zespół + Leonarda nie będzie więc też trochę dodatkowych minut do rozdysponowania

Filip Petrusev w Philli - super opcja, pewnie będą walczyć z Basseyem o minuty także kto wie, choć myślę że Philla dobrze go wykorzysta

Luka Garza w Pistons - no to dopiero może być steal z minutami :D tam chyba tylko Okafor jest na C, więc tu zdecydowanie mam nadzieje na spore minuty, choć się okaże 

Nix - nie został wybrany, szkoda, może ktoś go na 2-way podpisze, ja go zestashuje pewnie i poczekam co z nim będzie dalej ;)

ogólnie, jestem zadowolony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wybory Pels to jakaś kompromitacja. 

Stawiam, że nikt nawet nie jest blisko pod względem wyborów in minus. 

Hańba @january

tak to jest jak się wierzy w piękne słowa zamiast ufać faktom :) a fakty są takie, ze January przez 3 lata zgrywania eksperta od draftu nie trafił jeszcze żadnego prospekta który zabłysnął dłużej niż 1 miesiąc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Szulim napisał:

Ja oceniam draft pozytywnie

Trey Murphy III w Pelicans - myślę że ma szanse na minuty i to nawet spore, z racji iż nie wiadomo co z Lonzo także myślę że to może być ciekawy steal

Cam Thomas w Nets - to może być ciekawa backup opcja zwłaszcza że Shameta już nie ma, a Dinwiddle raczej też pójdzie gdzie indziej za kasą - liczę na spore minuty

Jason Preston w Clips - kolejny fajny steal, Bev każdy wie jaki jest, także combo guard jakim jest Preston może fajnie wpasować się w zespół + Leonarda nie będzie więc też trochę dodatkowych minut do rozdysponowania

Filip Petrusev w Philli - super opcja, pewnie będą walczyć z Basseyem o minuty także kto wie, choć myślę że Philla dobrze go wykorzysta

Luka Garza w Pistons - no to dopiero może być steal z minutami :D tam chyba tylko Okafor jest na C, więc tu zdecydowanie mam nadzieje na spore minuty, choć się okaże 

Nix - nie został wybrany, szkoda, może ktoś go na 2-way podpisze, ja go zestashuje pewnie i poczekam co z nim będzie dalej ;)

ogólnie, jestem zadowolony :D 

Stewart bedzie starterem

 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Z wyborami Pels śmiesznie, bo o ile jak chodzi o same numery to wygląda słabo, o tyle:

-Butler do Jazz to imo największy steal draftu z takim numerem. Ofk musi się wkomponowac tam, ale doda im mocno skilla na obwodzie. Imo nie trafił najgorzej, choć przed draftem liczyłem na 22 do RL Lakers, gdzie był Perfect fitem.   

Butler w Jazz to może być super miejsce dla niego, jak ze zdrowiem wszystko będzie ok. Już w poprzednim drafcie bardzo tam na Hughesa liczyłem, ale ten pierwszy sezon miał nieudany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.