Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Nie mam czasu dzisiaj. Zaraz wrzucę swój wybór. No i zapamiętam sobie na przyszłość to poganianie ;)

O już tam poganianie :P Po 7 godzinach to już jest zwykłe naturalne pytanie :D 

Czekam zatem na tego game changera z #55 pickiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że w II rundzie szli jeden po drugim gracze, których sam bym wybrał, ale liczyłem się z tym, że do #57 picku mało kto się ostanie - Kessler Edwards, Herb Jones, Greg Brown i Isaiah Livers pasowaliby mi idealnie - każdy z nich. Od wczorajszego wieczoru aż do dzisiejszego wyboru Liversa przez Tangiersa scoutowałem Liversa. Największe nadzieje miałem do wczoraj na wybór Rokasa Jokubaitisa, ale i on został wybrany. Jeszcze nad Begarinem się ostanawiałem, ale i on poszedł wcześniej. 

Z kilku graczy, których rozważałem zdecydowałem się na dwóch - Onu i jeszcze jeden (nadal nie wybrany) - zadecydował ofensywny upside Onu. Z jednej strony jest nieźle się zapowiadającym rim protectorem - może blokować wszystko i wszędzie, jest bardzo mobilny i może spokojnie bronić na obwodzie, a z drugiej strony w ofensywie to nie jest kołek podkoszowy, tylko przy wzroście 211cm całkiem nieźle rzuca za 3. Może nawet nie zostanie wybrany w czwartkowym drafcie, ale jak ktoś da mu szansę (nawet 2way) i będzie z nim pracował, to za sezon, czy dwa może stać się niezłym graczem rotacji - taki stretch ujący center mogący switchować i grać jako rim protector. Znakiem zapytania jest słaby kozioł i tunelowe patrzenie, ale od wysokiego nie ma co oczekiwać wszystkiego - tak więc drugiego Antka raczej z niego nie będzie :P 

Teraz trza zaczekać do rl draftu, który zweryfikuje nieco nasz scouting. 

6 minut temu, ozzy110 napisał:

Rzućcie ciekawego game changera bo nie mam pojęcia kogo wziąć z #60 xd

Amar Sylla - masz Ozzy - co Tobie będę żałował :P - idealny na stash

23 godziny temu, january napisał:

48. Lakers - Charles Bassey 

Dwa sezony temu jak napisałem, że myślałem o nim w drafcie napisałeś mi, że to kasztan :D Tak, tak.. wiem, że się rozwinął, ale nie zmienia to faktu jak go oceniłeś :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

@ozzy110 się tak wkręcił w draft, że wykupił wszystkie picki i będzie rządził czasem 😀

Wszystko dzięki twojej wiadomości. Miałem się nie interesować draftem ale spojrzałem na pozostałych zawodników i przy twojej pomocy się wkręciłem

2 minuty temu, Lucas napisał:

58, 59, 60 to pewnie ta oferta nie do odrzucenia za Kisperta, co @ozzy110? :D

Haha oczywiście. Chętny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.