Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karpik napisał:

Pewnie, już przestanę. Trzeba było wcześniej pisać.

Herb mógłby zostać moim Keithem Askinsem :( (info dla @Qcin_69 - to taki prekursor Udonisa) 

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Rokas i tak ma 4 letni kontrakt z Barceloną, więc pewnie najszybciej zawita w NBA za rok.

Czyli idealny kandydat na stash w dobrze zorganizowanej drużynie ;) 

Właśnie po info o jego kontrakcie z Barcą nabrałem nadziei, że dotrwa do magicznego #57 picku :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Greg Brown byl fatalny w collegu. Przed sezonem byl jednak 5 gwiazdkowym rekrutem, wiec ma dobre publicity. Podpisal go znany agent Bill Duffy, wiec stawiam ze  zalatwi mu wybor jako early 2nd i jakies minuty na poczatku sezonu

Z drugiej strony to byl dziwny covidowy rok, a Texas byl bardzo mocny, wiec czasami freshmani z nizszym iq, ale duzym talentem jak Brown nie odpalaja od razu. Shaka jednak dal mu ogromny kredyt zaufania.

Ten caly scouting w NBA to dobra zabawa. Jak 2nd pick zagra 2 kontrakty w NBA to super wynik, wiec rownie dobrze moge sie mylic w sprawie Browna

Kessler za to powinien byc dobrym pickiem z dluzsza kariera w NBA. Sam sie nad nim zastanawialem. Prototyp 3&D i ulubieniec draft tt

Primo juz teraz jest swietnym pull up shooterem i ma handles. Ogromny upside. Z takim pickiem warty ryzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tangiers napisał:

Za to Greg Brown byl fatalny w collegu. Przed sezonem byl jednak 5 gwiazdkowym rekrutem, wiec ma dobre publicity. Podpisal go znany agent Bill Duffy, wiec stawiam ze  zalatwi mu wybor jako early 2nd i jakies minuty na poczatku sezonu

Z drugiej strony to byl dziwny covidowy rok, a Texas byl bardzo mocny, wiec czasami freshmani z nizszym iq, ale duzym talentem jak Brown nie odpalaja od razu. Shaka jednak dal mu ogromny kredyt zaufania.

Ten caly scouting w NBA to dobra zabawa. Jak 2nd pick zagra 2 kontrakty w NBA to super wynik, wiec rownie dobrze moge sie mylic w sprawie Browna

Kessler za to powinien byc dobrym pickiem z dluzsza kariera w NBA. Sam sie nad nim zastanawialem. Prototyp 3&D i ulubieniec draft tt

Primo juz teraz jest swietnym pull up shooterem i ma handles. Ogromny upside. Z takim pickiem warty ryzyka

Sytuacja w Texas Uni jest dla graczy trudna. Dziwne towarzystwo ten sztab trenerski i grali oni 3 wysokimi co nie pozwoliło żadnemu z nich się wybić. Dawno nie czytałem tak skrajnych opinii o graczach jak o trójce z TU. 
 

Basey miał fatalna kontuzje dwa lata temu ale wcześniej to był top 15 gracz. 
 

Pokuszę się o gwiazdki w wyborach ale komentarz będę rozwijał z czasem choc przed draftem aby potem zweryfikować po drafcie 

1. Clippers - Cade Cunningham $$$$$ doskonały ruch bez zaskoczenia 

#2. Bulls - Evan Mobley $$$$$ moim zdaniem materiał na najlepszego gracza draftu plus handel po to doskonały 

#3. Portland via Bulls - Jalen Green $$$$ mimo wszystko ryzyko istnieje sporo głosów ze te wynalazki spoza NCAA to nie jest mocny materiał do oceny i ich wartość powinna być niższa 

#4. Portland via Celtics - Jalen Suggs $$$$$ jak się wchodzi do głębokiej wody to dwoma nogami i doceniam konsekwencje 

#5. Memphis via Blazers via Jazz - Jonathan Kuminga $$$ mimo wszystko ryzyko i z wiekiem i z właściwa ocena - pierwszy bust alert

#6. Boston via Portland via Grizzlies - Scottie Barnes $$$$$ branie co zostało 

#7. Nets - Alperen Sengun $$$$ doskonale wizjonerstwo gm ale mimo wszystko rzadko tak wysoko w mackach  talent potężny ale czy będzie bronił obwód jak zagra PF? Czy to C będzie?

#8. Spurs - Franz Wagner $$$$ dobry wybór ale wysoko niż mocki plus mniejszy fit do potrzeb raczej spokojnie doskonały role player  uparłem się i tyle 

#9. Pelicans - Moses Moody $$$$$ jeden z lepszych zagadek draftu zdjęty szybko ale notowania szybują 

#10. Suns - Josh Giddey $$$$ ten gracz ma z 2 tieru jako jedyny umiejetność na epickim poziomie - playmaking - albo się sprawdzi mimo braku atletyzmu i rzutu albo nie  

#11. Indiana via Blazers via Pistons - Davion Mitchell $$$ mimo wszystko patrzę na metrykę i to jeden ze starszych graczy  warto? Chyba były lepsze opcje 

#12. Kings via Sixers via Wizards - Jalen Johnson $$$ kolejna niewiadoma  wielu kusił potencjał gwiazdy  może być krucho ale z takim numerem warto zaryzykować  

#13. Celtics via Hawks - Jaden Springer $$$ poprawnie i schludnie 

#14. Portland via Pacers - Zhaire Williams $ moim zdaniem pierwszy przestrzał 

#15. Sixers via Kings - Keon Johnson $$$ doskonały z tym Numerem ruch ale patrzę nieufnie na słowo undersized

#16. Spurs via Hornets - James Bouknight $$$$$ z tym numerem brać i w nogi 

#17. Golden State via Lakers via Thunder Kai Jones $$$$ gracz chyba najbardziej rzucany w mackach  surowy jak sushi ale motoryka całkiem całkiem 

#18. Sixers via Knicks ChrisDuarte $$$$$ akcje szybują i tu gm zgarnia kogos co 3 miesiące temu był sleeperem 

#19. Knicks via Bucks *** Trey Murphy $$$ ciut szybko bo ma swoje ograniczenia ale tez miał być sleeperem 

#20. Celtics via Raptors JT Thor $ oj gracz świetny ale za szybko raczej brany  

#21. Jazz via Cavs Cameron Thomas $$$ poprawnie 

#22. Suns viaSixers Corey Kispert $$$$ dosyć długo dostępny  zysk samym miejscem wyboru 

#23. Pelicans via Magic Jared Butler $$$

#24. Mavs isaiah Jackson  $$$$ bardzo ciekawy podkoszowy przebijał się przemiennie z Kai.  

#25. Rockets Usman Garuba $$$$$ z tym numerem warto warto warto  skrajne opinie przez super D nijaka O 

#26. Spurs via Celtics via Lakers Tre Mann $$$ poprawnie 

#27. Clippers via Warriors Miles McBride $$$

#28. Clippers via Nuggets JRE $$$ choc szybko 

#29. Jazz via Blazers via Wolves Sharife Cooper $$$$ dobra inwestycja 

#30. Wizards via Heat Neemias Queta $$ dobry ale za szybko 

#31. Clippers via Blazers Isaiah Todd $$ dobry ale za szybko 

#32. Clippers Ayo Dosunmu $$$

#33. Spurs via Jazz DR Sharpe $$$$ ciut późno jak na projekcje czyli zysk gm 

#34. Jazz via Cavaliers via Grizzlies Jason Preston $$$

#35. Celts via Spurs via Bulls  Josh Christopher $$$

#36. Nets Kessler Edwards $$$

#37. Nets via Celtics Josh Primo $$$$ późno poszedł bo to może być 1rd 

#38. Jazz via Spurs Filip Perrusev $$$$ za wizjonerstwo 

#39. Sixers via Kings via Pelicans NS Hyland $$$

#40. Sixers via Suns Vrenz Bleijenberg $$$$$

#41. Mavs via Pistons Brandon Boston Jr $$$$

#42. Portland via Jazz via Wizards Quentin Grimes $$$

#43. Portland via Jazz via Hawks Jericho Sims $$$

#44. Mavs via Hornets Herb Jones $$$

#45. Kings Joel Ayayi $$$

#46. Mavs via Pacers Rokas Jokubaitis $$ 

#47. Lakers via Jazz via Thunder Joe Wieskamp $$$$

#48.Lakers. Is  Nets via Knicks Charles Bassey $$$$

#49. Nets via Bucks Greg Brown $$$$$ bardzo bardzo późno. Super zwrot może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że skończyłem wybierać, to krótkie podsumowanie moich picków:

Isaiah Jackson - już o nim pisałem, biorąc pod uwagę postęp ofensywny jaki zrobił w trakcie sezonu, to dla mnie jest to late lottery pick. W ogóle fajny, ale jednocześnie dziwny draft to jest, bo poza piekielnie mocnym czubem, jest jeszcze sporo dobrych graczy w pierwszej rundzie, a między pickami 11-25 nie ma wielkiej różnicy, dla mnie ten sam tier graczy, którzy zostaną wybrani w zależności od potrzeb i wiary w zawodnika.

BJ Boston - wybór kompletnie nie w moim stylu, ale mając 3 picki zaraz obok siebie, zdecydowałem się na wzięcie jednego z największym upside jako playmaker i shot maker, jednego dobrego defensora na skrzydło i combo guarda. Tym pierwszym miał być Vrenz, ale @Tecu mi go w bardzo niemiły sposób ukrat, więc w sumie dość niespodziewanie też dla siebie skończyłem z BJ, któremu daje z 20% szans na utrzymanie się w lidze, ale nie wykluczam też, że jednak się ogarnie i wtedy wolę go mieć niż nie mieć.

Herb Jones - ścisła topka obrońców w tym roku, taki arizowaty nieco, do tego fajny playmaker, jak mu się uda nauczyć trafiać do kosza, to będzie miał świetną karierę.

Rokas Jokubaitis - mój ulubieniec z tej trójki, ale wziąłem go na końcu, bo przeczuwałem, że się osunie. Bardzo mi Dragicia przypomina, gdyby on grał w NCAA, to byłby 1st rounderem bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.