Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs poszli w bardziej klasycznego podkoszowego który z marszu może się zająć czyszczeniem tablic czego na takim poziomie nie musi robić John Collins ani Len. 
 

zostalo jeszcze 4 ciekawych graczy - 2 przespanych przez konkurencje i 2 z potencjałem na później 

ogolnie bardzo staranny Draft z naszej strony bo brak jakiegokolwiek toksycznego wyboru. A ten jeden przedwczesny wybór spokojnie się broni bo to i tak gracz około 1rd jest 

Thor z 20 tka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich wyborów to:

Wagner mój ulubieniec 1A musiał pójść z #8 i tu w rl pójdzie ciut później ale nie dotrwa do #12 rl spurs. Alternatywa był Sengun jako 1B ( poszedł z 7) lub Moses Moody 

Bouknight szokująco ostał się aż do 16 przez co zmieniłem plany i nie brałem planowanych Kai Jones lub Jackson lub Garuba. On może pójść rl nawet z 7 wiec nie mogłem odpuścić takiego gracza. Podkoszowy? 
licząc ze nikt nie zaryzykuje z mało ofensywnym Garuba kupiłem #26. Tylko pod niego. Niestety poszedł z #25 a co gorsza nie została alternatywa Kispert ( tez szok ze z 22 dopiero) i Jackson. 
pozostal mi najlepszy z pozostałych strzelec zza łuku i dosyć atletyczny combo Tre. 
 

majac śliczny #33 wiedziałem ze pójdę w podkoszowego. Wybrałem takiego najblizej klasycznego. 
 

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak ktoś by chciał #53 to się odzywać bo nie mam pewnie pomysłu na niego. Może być future 2nd w zamian. 

Poczekaj ze sprzedażą. Jest jedna petarda która Ci się spodoba. Może zostać do brania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2021 o 00:29, january napisał:

Czuję, że po takim śledztwie to ten #57 pick przebije wybór #57 z 1999 roku, także będę obserwował, aż mam ochotę go jakoś pozyskać, bo to wygląda na przeznaczenie :D 

 

W dniu 21.06.2021 o 00:34, Eld napisał:

d81c34105739a3b6c06fc1734b36b896.jpg

 

W dniu 21.06.2021 o 12:21, Alonzo napisał:

ja chyba też będę próbował pozyskać ten pick 😏

 

W dniu 21.06.2021 o 12:30, karpik napisał:

Myślę, że masz szansę dostać za niego więcej niż za Aytona ;)

Orlando Magic z dumą informują, że udało się pozyskać legendarny w BeGM #57 pick :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Lepiej. Eubenks ma pewne minuty a taki Filip P na pewno nie

Ty potrzebujesz gracza na teraz 

Ale ja nie biorę Filipa P, już został wybrany, tylko gracza gotowego do gry. Przynajmniej z #39.

Z #40 jeszcze się zastanawiam, ale Eubanks to nie jest mega oferta 😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Alonzo  @Eld też pamiętam jak musieliście pomagać, bo ja miałem wyjazd i brak dostępu do komputera. 

Teraz wiemy jaki jest proceder i widzimy ile nieefektywności i problemów powoduje nie sprawdzanie  wprowadzonych wymian, że pewnie każdy będzie sprawdzał. Zwłaszcza w związku ze zmianami. 

@karpik

Rokas i tak ma 4 letni kontrakt z Barceloną, więc pewnie najszybciej zawita w NBA za rok.

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.