Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

@Braveheart22

Brawo. Moi ulubieni gracze z tego draftu. Powinni miec dluga kariere, a McBride ma do tego spory upside.

Jak się trafia w gust tangiersa to raczej można być zadowolonym z wykonanej przez siebie roboty. Choć muszę przyznać, że celowałem w trade up to jednak jestem zadowolony i ostatnia godzina analizy upewniła mnie w tym, że warto było te picki jednak zachować. 

1 runda - Cade, Deuce, Earl. Otwieramy szampany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharife Cooper w koncu trafia do Pels? Jesli tak to zaden gracz z tego draftu nie wpasuje sie w legacy i filozofie CambyGoata jak Cooper. Pod wzgledem scalability do NBA pachnie bustem, ale jest ta minimalna szansa, ze kreacja nadrobi swoje wady. Troche poprawil ostatnia mechanike rzutu w offseason, ale nadal to zbyt dobrze nie wyglada. Court vision absolutnie topowe, mega first step, oddawal cos kolo 8 rzutow spod kosza na mecz, poziom Moranta, a wiecej od Trea. Albo bedzie dobrym starterem albo bustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie wiem kogo Sylwek dla siebie/ dla kogoś wybierze, ale po 29 pickach poszło... 28 graczy, których miałem w bigboard w top30 (1runda). To jest jakiś kosmos w tym roku u nas w drafcie xD

Dobrze, że nie uderzałem jak porąbany po high 2nd roundery.

Zatem kogo z tej 29 nie miałeś w top30? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Zatem kogo z tej 29 nie miałeś w top30? :)

Spróbuję strzelić, że JT Thora. Bardzo zdziwil mnie taki wysoki wybor, ale moze Principe mi znow zamknie mordę, bo i Bey rok temu mi sie nie podobal, bo wolalem tego drugiego z Beyów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak @MarcusCamby, ale mi się podoba draft w wykonaniu Pels. Moody ma dość wysoką podłogę, a sufit w okolicach borderline all-stara, Butler to fajny two-way combo, a Cooper to najlepszy playmaker tego draftu, o rzut od bycia future borderline all-star (tylko tyle i aż tyle). Oczywiście haniebne jest wystawienie na trading block Jonesa, Burksa oraz Biyombo. To są twarze tej organizacji, trochę szacunku. 

Ja ze swojej strony bardzo się cieszę, że mi się Jackson osunął, bo sam uważam go za lottery pick. Wiadomo, że to drugi najlepszy rim protector tego draftu, ale najważniejsze pytanie w jego przypadku brzmi czy będzie on kimś więcej niż rim runnerem w ataku za 3, może 4 lata. No i uważam, że jest spora szansa, że będzie. On zrobił ogromny postęp w trakcie sezonu w ataku, ma przebłyski jako decision maker na short rollu, ma zalążki floatera, potrafi trafiać trudne lay upy w tłoku i jego rzut wygląda całkiem ok. Także z late 1st pickiem jestem mega szczęśliwy, mam nadzieję, że w real trafi do OKC jako mid-first.

W ogóle po tych PO mam wrażenie, że big mani stali się niedoceniani, bo Garuba z #25 też fajnie wygląda. On jest lepszym rim protectorem niż wskazuje ilość jego bloków. W Madrycie często bronili wszystko switc***ąc i Garuba lądował często na guardach, broniąc daleko od kosza. Fajny pick, który z miejsca powinien dawać solidny kwadrans gry. Powody dla których miałem wyżej Jacksona to size i znaczenie gorsze ręce Usmana od Isaiah. Nie sądzę, żeby Usman trafiał in traffic albo wyrobił sobie dobry rzut, jest zbyt drewniany w porównaniu z Jacksonem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, karpik napisał:

Nie wiem jak @MarcusCamby, ale mi się podoba draft w wykonaniu Pels. Moody ma dość wysoką podłogę, a sufit w okolicach borderline all-stara, Butler to fajny two-way combo, a Cooper to najlepszy playmaker tego draftu, o rzut od bycia future borderline all-star (tylko tyle i aż tyle). Oczywiście haniebne jest wystawienie na trading block Jonesa, Burksa oraz Biyombo. To są twarze tej organizacji, trochę szacunku. 

Butlera bym na pewno nie brał.

Natomiast Sharife z 29 wygląda na bardzo fajny steal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super, jakby ktoś wrzucił swój big board skoro już właściwie jesteśmy po pierwszej rundzie. 
Kiedys tematy draftowe, to były moje ulubione wątki an forum, ale tematy ucichły. :( 
 

Dla mnie największe steale, to rozważałem ich branie z tym 17 pickiem. 

Kispert i Garuba z tymi numerami. 

Najgorzej oceniam wybor Thora imho zdecydowanie za wysoko, gdy było dostępnych tylu pewniejszych grajków. 

Bardzo lubie swój wybor, ale to dość oczywiste XD 

Stawilbym tez Barnesa nad Kuminga, bo tego drugiego wgl nie kupuje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Butlera bym na pewno nie brał.

Natomiast Sharife z 29 wygląda na bardzo fajny steal.

Tak serio, to już wracaj. Wiadomo, że i tak będziesz GMem Pelikanów, a lepiej ponosić konsekwencje swoich działan (nawet najbardziej oszczędnych) niż cudzych. Widać, że draftem się interesujesz, w simce masz już urlop, a Sumner jest jeszcze w NO, więc nie ma na co czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy ulubione picki: Franz Wagner i James Bouknight w Spurs + Chris Duarte z #18
Trzy mniej lubiane picki: JT Thor z #20, Ziaire Williams z #14, Kuminga przed Barnesem

Te dwa ostatnie trochę na siłę, bo wydaje mi sie, ze generalnie draft tu wyszedł  naprawdę dobrze, choc wszystko zweryfikuje życie, u nas to loteria jeszcze większa niz IRL, bo duzo zalezy od tego kto gdzie trafi.

No i czekam klasycznie na podsumowanie wygranych i przegranych draftu przez @Alonzo. Dla mnie na razie w czołówce na pewno @ignazz, choć wybór Manna średnio lubię w sumie, jakimś fanem nie jestem, a jego tez rozwaja wokol Denver niektore mocki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No i czekam klasycznie na podsumowanie wygranych i przegranych draftu przez @Alonzo

Kompletnie sobie odpuściłem draft w tym sezonie, dlatego baaaaaardzo mało o nim wiem :P Dlatego żadnego podsumowania w tym sezonie nie planuję. Wiem, że jest mocne top6, a @Ashigaru wyrwał tu równocześnie Greena i Suggsa - jak dla mnie to on jest wygranym. Podobają mi się jeszcze profile Duarte i Butlera (Butlera chciałem brać już rok temu, gdyby zdecydował się zostać w drafcie). O stealach nic nie wiem.. nie mam w tym sezonie żadnych odpowiedników Tillmana, czy Quickleya. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alonzo napisał:

Może @ignazz w tym roku się podejmie, bo z tego co widzę bardzo się zaangażował w draft ;) 

Na pewno zrobię. Do fulla brakło mi Garuby z #26. Poszedł z #25. 
z wyborów jestem przeszczęśliwy choć jakby Tecu sprzedał mi za 5x2rd ten 22 z którym bym podebrał Karpikowi Jacksona to byłbym bardzo zadowolony bo to byłby max z tych pickow 

Tre Mann patrząc na konkurencje jest zarówno najlepszy za 3 jak i na combo ma dobre parametry fizyczne. Tych pokurczy których jest pełno do wyboru lub bez umiejętności podstaw fizycznych podkoszowych. Ale to był wybór na sile bo w 3 kolejki poszli idealnie niestety moi kandydaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.