Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Szulim napisał:

każdy chyba wie o kogo chodzi ;) pewnie sporo osób podobnie boi się casusu McDermotta ;) 

Mcdermott po wielu latach w końcu się wyrobił, tzn jest okej rolesem :) 

 

ale to może być tez rownie dobrze case Duncan Robinson, a ma tez przecież lepsze warunki fizyczne od niego, żeby nauczyć się bronić. 
 

może faktycznie rozumiem bac się go zabrać z 13 ale ze spadł do trzeciej dziesiątki to trochę dziwne. Robicie prezent contenderowi jakiemuś, bo to ponoć gracz gotowy na już. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Mcdermott po wielu latach w końcu się wyrobił, tzn jest okej rolesem :) 

 

ale to może być tez rownie dobrze case Duncan Robinson, a ma tez przecież lepsze warunki fizyczne od niego, żeby nauczyć się bronić. 
 

może faktycznie rozumiem bac się go zabrać z 13 ale ze spadł do trzeciej dziesiątki to trochę dziwne. Robicie prezent contenderowi jakiemuś, bo to ponoć gracz gotowy na już. 

To raczej pokazuje, jak bardzo ludzie cenią potencjał. Na rynku jako tako zawsze się gracza takiego typu znajdzie, prędzej czy później, a No tak po 16 picku jednak już możesz zaryzykować i wziąć gościa, którego potencjał naprawdę cenisz, nawet jeśli większe szanse są na to, ze ten potencjał nigdy się nie objawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz bedzie, ze przeplacilem i rynkowo to moze faktycznie i przeplacilem, ale trochę się nad tą decyzją głowiłem i moze wczesniejszy któryś pick dałoby się nawet taniej wyrwać?

Kisperta rozwazałem jednak na równi z pewnym Hiszpanem do wyboru #10 w sytuacji, gdyby czwórka moja wytypowana (Giddey, Wagner, Sengun, Mitchell) cala dziwnym trafem poszła przed. Jednak przy Sekou czy Bolu wybrałem kogoś pewniejszego, a patrzac na umowę takiego Joe Harrisa to Kispert na rookie dealu wydaje mi się warty pobrania go, zwlaszcza gdy za rok i tak mam na pewno pick w drafcie do wyboru i licze na zdrowszy sezon niz w tym roku.

Dzięki za sprawne negocjacje @Tecu, malo wymian robie, bo potem wychodzilem na nich zwykle chyba mniej korzystnie, wiec moze tym razem się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepłaciłeś z prostego powodu. Dawałem dosyć mocna alternatywę gdzie na stole położyłem wysokie 2rd z 21&22 dokładając pomniejsze jeszcze dodatki. Teraz na spokojnie widzę ze przeszarżowałem z oferta ale @Tecu i tak wybrał twój pick. 

8 minut temu, Lucas napisał:

Pewnie zaraz bedzie, ze przeplacilem i rynkowo to moze faktycznie i przeplacilem, ale trochę się nad tą decyzją głowiłem i moze wczesniejszy któryś pick dałoby się nawet taniej wyrwać?

Kisperta rozwazałem jednak na równi z pewnym Hiszpanem do wyboru #10 w sytuacji, gdyby czwórka moja wytypowana (Giddey, Wagner, Sengun, Mitchell) cala dziwnym trafem poszła przed. Jednak przy Sekou czy Bolu wybrałem kogoś pewniejszego, a patrzac na umowę takiego Joe Harrisa to Kispert na rookie dealu wydaje mi się warty pobrania go, zwlaszcza gdy za rok i tak mam na pewno pick w drafcie do wyboru i licze na zdrowszy sezon niz w tym roku.

Dzięki za sprawne negocjacje @Tecu, malo wymian robie, bo potem wychodzilem na nich zwykle chyba mniej korzystnie, wiec moze tym razem się uda ;)

Gratuluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lucas napisał:

Przy okazji polecam bardzo (nawet jak przy grze naszej juz mniej sie przyda) Veceniego, ktory zrobil 140 stronnicowy PDF o tegorocznych prospektach w Drafcie :) 

https://theathletic.com/2718151/2021/07/21/top-100-nba-draft-prospects-for-2021-final-rankings-tiers-and-big-board/

Świetny wybór z Kispertem, to gość gotowy do walki o PO. nie sądziłem ze Mitchell zostanie, a tak to bym sam go wziął z 11. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Świetny wybór z Kispertem, to gość gotowy do walki o PO. nie sądziłem ze Mitchell zostanie, a tak to bym sam go wziął z 11. 

Przez chwilę pytałem o #20 i Garube wtedy, ale uznałem że surowych gosci mi wystarczy, a z takimi gotowymi do grania raczej dobrze trafiałem. No i Kispert może ma krótkie ręce, ale nie jest kółkiem totalnym w D, bo to niezły zespołowy obrońca + jak na białego całkiem przyzwoity atletyzm/siła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.