Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej (jeżeli skończą w top4 draftu):

- Bulls, Memphis z pickiem w topie mają dzięki dwóm ostatnim draftom piękne perspektywy (Suggs-Edwards-Porter-Okongwu czy LaMelo-Sexton-Cade-Allen)

- Boston, Nets w przeciągu roku-dwóch mogą zbudować ekipę na playoffy (Fox+mocny prospekt lub LeVert, Hayes, Herro, Okogie, Gafford, Hunter + mocny prospekt) 

- Clippers, Spurs, Pelicans, Blazers i Jazz mogą znaleźć ofensywnego anchora i franchise playera

Btw. jak u nas to zostanie zrobione, skoro 4-5 i 7-9 mieli tiebreakery w realu, więc mają inne oddsy w loterii niż u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january doskonałe zestawienie, osobiście całą 9 mam praktycznie identyczną z minimalną zmianą ostatnich pozycji bo mimo wszystko obawiam się wirtuoza z Australii.

W realnym drafcie myślę że także Turek będzie mimo wszystko niżej i liga kolejny raz pójdzie w atletyzm kosztem 3 ostatnich twoich propozycji.( Giddie Sengun Wagner to raczej 12-16 wybory)

zachód zacznie być przyciężkawy gdy dojdzie taka świetna klasa a loteria nie zmieni faktu że cała top #4 pójdzie w jednym kierunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Będzie preloteria. Wylosuje pan Zdzisław K. Jak zawsze.

A dlaczego nie możemy sami zrobić sobie loterii? :) Teraz wszędzie są symulatory. Pewnie jest jakiś powód, którego ja nie znam, więc pytam z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

A dlaczego nie możemy sami zrobić sobie loterii? :) Teraz wszędzie są symulatory. Pewnie jest jakiś powód, którego ja nie znam, więc pytam z ciekawości. 

Bo Zdzisław K. najlepiej wie jak wylosować 😛

A tak serio, no sami sobie wylosujemy, tak jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zestawienie choć gdzieś zapodziało się Tobie dwoje nazwisk które fantastycznie pasowałoby do naszych lakers. 
Kispert - najlepszy strzelec draftu o profilu który uwielbiasz oraz Jalen Johnson z Duke. Aaa. Chyba ze przekręcilo Ci się nazwisko. Na moje oba Johnsony pójdą dużo wyżej. 

6&8 a nie 15&17. 

W Lakers widzę Treya Murphego III. TO jest kawał grajka dla twoich gwiazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, january napisał:


16. Lakers – Cameron Thomas
Mając już na obwodzie duet defensywnych młodych graczy (PJ Dozier, Naji Marshall) Lakers tym razem idą w ofensywę Camerona Thomasa, mogąc kryć jego wady i uwypuklać arcyciekawe zalety jak chodzi o rzut i scoring.

 

Cytat z naszego pamiętnego transferu: "dla mnie nawet 1% szans na Cade jest warte tego co chcesz". A później kupiłem sobie Brogdona, Randle i Rose i zrobiła się 16#.

Co nie zmienia faktu, że nie klepię już deali po północy, a ten...no cóż. Może los czyjejś drużyny będzie zależał od tego 5,5M i wtedy odrobię itą #16, a 2nd rundery które przyszły w komplecie zawsze w cenie.

Choć przyjmuję na klatę, że zrobiłem najgorszy i najlepszy deal tego RS chyba wśród wszystkich. Najgorszy jest w/w, najlepszy to LMA za Rose i Randle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze z Cameronem to zasłona dymna Lakers i GM zbierze doskonałego zawodnika na 4 lata tanio zamiast 5mln które odrobi w sumie po dwóch latach finansowo jeżeli ten gracz będzie „trafiony”. Ten Draft będzie wariactwem gdy dojdą pomiary niektórych prospektów i gracze na prawdę mocni zejdą trochę w dół. Cash jest fajny ale....

Z 16# będzie mnóstwo świetnych opcji i nie będzie to Thomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Mock draft, część 3 :) 

19. Knicks – Chris Duarte
Tutaj ciężka sytuacja, bo jeśli Knicks odpadną w 1r PO  to ich sytuacja finansowa będzie dramatyczna i można spodziewać się większych ruchów transferowych.  Nie wiadomo, czy ten pick nie poszedłby od razu w wymianie. Niemniej zakładając jedynie oddanie Malika to desperacko potrzebować będą solidnego SG na już, a starszy Duarte jako 3D w NYK mógłby być z marszu solidnym starterem.
20. Celtics – Corey Kispert
GM Celtics już pokazał, iż nie waha się w drafcie sięgać po ciut starszych graczy (Bey, Achiuwa). Niższy sufit, ale solidna podłoga u Kisperta – najlepszy strzelec draftu z ułomnościami w defensywie po udanym sezonie w Gonzadze powinien dobrze wpasować się w ekipę Celtów.
21. Cavaliers – Trey Murphy III
Solidna modern 3D czwórka z potencjałem na coś więcej, dobrze wpasowuje się w potrzeby Cavaliers, gdzie docelowo może być nawet starterem. Dobry fit pod kilku ballhandlerów, których mają w składzie.
22. Sixers -  DayRon Sharpe
Po sprzedaniu Mitchella Robinsona Sixers mają miejsce na młodego, docelowego backupC dla Embiida. Defensywny wysoki, powinien skorzystać na treningach z Joelem.
23. Pelicans – Jaden Springer
Duże znaki zapytania dotyczące rzutu, skoczności oraz podejmowania decyzji, dzięki którym zbiera porównania do Elfrida Paytona, ale GM Pels ceni takich graczy.
24. Mavericks – Kessler Edwards
W momencie, gdy plejada utalentowanych graczy na rookie contracts zbliża się do drugich, znacznie wyższych umów w Dallas decydują się na doskonale pasującego do duetu Young-Zion role-playera, który przez kolejne 4 lata będzie pełnił rolę 3D na obwodzie za małe pieniądze. 
25. Rockets – Sharife Cooper
Najlepszy podający tego draftu. Są znaki zapytania (size, rzut), ale w Houston przy starzejącym się Dragiciu stawiają na potencjał Coopera, który docelowo może być ich starterem na PG na lata.
26. Celtics – Ziaire Williams
Przy mnogości picków w 1 rundzie tegorocznego draftu Celtów warto choć jeden wybór przeznaczyć na high-risk, high-reward. Ziaire może być kompletnym bustem, ale jak wypali to zostanie być może największym przechwytem tego draftu. 

 

jest jeden gracz ktorego mam w top10 a nie miesci sie u ciebie w top20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.