Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 1st Round] #3 WARRIORS (46-26) - #6 MAVERICKS (45-27) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, eMeS napisał:

@karpik @MMM2121 dyskutujcie prosze w temacie swoim, bo raczej nikt nie bedzie sie przy glosowaniu przez 'moj jest lepszy od twojego' przekopywal 

Na moje usprawiedliwienie to ja próbowałem to zrobić (patrz moja odp na post flubera) ;) Teraz lepiej lecieć tutaj na razie i czekać aż @Eld@january przeniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121 powinien przede wszystkim napisać jakiś poważny opis, bo w teorii miał być faworytem, ale na razie Trae robi 29-10 z drugą i trzecią defensywą w NBA, więc to jest ~50/50, no i @karpiktaki napisał. Dla mnie np. granie Dortem to mutual damage: niby trochę zatrzyma Younga, ale też prawdopodobnie trochę zatrzyma swoją ofensywę, ale może nie mam racji, a przede wszystkim nie wiem ile właściwie zagra minut, a ciężko żeby sam karpik np. denuncjował swoje mankamenty w D. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Idźcie do swojego tematu z tym, to jest teraz temat na highlighty cp3 :)

 

2 godziny temu, eMeS napisał:

@karpik @MMM2121 dyskutujcie prosze w temacie swoim, bo raczej nikt nie bedzie sie przy glosowaniu przez 'moj jest lepszy od twojego' przekopywal 

 

1 godzinę temu, Eld napisał:

January nie umie w przenoszenie, więc zostaje ja.

Przy okazji przeczytałem sobie całe dotychczasowe pomysły GMów i mam swój typ póki co.

Wszystkie posty dotyczące GSW-DAL zostały właśnie przeniesione do tego tematu.

Nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis krótki, ale kilka kwestii też padło wcześniej. 

 

Rotacja

S. Curry 37 Neto 6 Dort 5  
Z. LaVine 36 Dort 8 Danny Green 4  
J. Ingles 21 Dort 12 Danny Green 15  
Dray Green 36 J. Ingles 12    
Taj 28 Draymond Green 3 M. Brown 10 Kanter 7

Atak. 

Steph miał fatalny spacing w real Golden, u mnie miejsce robią mu Zach, Joe Ingles, Danny Green i Dort. To dobry zestaw strzelców, ciężko z tym dyskutować. 

Jeśli u mnie Steph byłby tak ściśle kryty, jak w real NBA skończyłoby się to masą wolnych pozycji dla zawodników wyże, co zapewne wykorzystali, by bardzo dobrze. 

W ataku jest dużo ruchu bez piłki, a do tego Steph, Zach, Joe i Green mogą dać sobie ekstra podanie tak, aby rzucali z jak najdogodniejszych pozycji. Ciężko jest zatrzymać taki zestaw graczy, to wręcz niemożliwe zapewne. 

W real nba Bucks i Pelicans, to drużyny, które najgorzej bronią trójek, a centrem i pf mojego przeciwnika, to ich filary w obronie. Nie mówiąc o tym, ze Zion, Trae czy Poole to bardzo zły zestaw obrońców, którzy nie dadzą rady ganiać za Stephanem, Zachem i Joe na zasłonach stawianych przez Taja i Draymonda. To też koszt tego, że Lopez silnie ma kryć pomalowane. 

Zresztą, jak Joe wyglądał naprzeciwko drużyny, która źle broni za 3, to macie poniżej. 

 

Joe w serii z Clipers pokazuje, ze jako 3 najważniejszy gracz Real Jazz daje radę i rzuca kilkanaście punktów na bardzo dobrej efektywności. Czy u mnie tez, by dobrze wyglądał? No jak ma go kryć Trae czy inny Poole, to spokojnie może rzucać trojaczki, czy czasami zaatakować kosz na pick and rollu. 

Poza tym na tym poziomie ciężko jest mieć, aż 3 zawodników, których trzeba chować w obronie. (Zion jest chowany w obronie, przysypia i bardzo często gubi swojego zawodnika, Poole to bardzo słaby obrońca, Trae jeden z najgorszych w lidze) 

Co będzie grało Golden w ataku to zresztą łatwo sobie wyobrazić, dużo ruchu bez piłki, Draymond, który szuka wolnych zawodników, Zach, który może ścinać i atakować kosz. Klasyczna Goldenowska koszykówka. 

Czy Dort u mnie miałby łatwiej, rzucałby więcej punktów i byłby efektywniejszy? Moim zdaniem bez dwóch zdań. Tacy rolsi jak on, żyją na plecach takich supergwiazd jak Steph. On zdecydowanie miał za dużą rolę w real NBA. A jako strzelec też ładnie się rozwinął. 


Defensywa

Draymond skończył w top 3 w głosowaniu na defensywnego gracza roku. A w playofff wszedłby na jeszcze wyższy poziom. On z Tajem szefowali by w obronie zapewniając zbiórkę, switc***ąc umiejętnie, zapewniając bloki i steale z pomocy dla reszty zespołu. 

Jeśli zakładacie, że Zion gra, to on w końcu po złamaniu palca lewej ręki (a ta ręką mocno dominuje w jego grze) Dray mógłby oczywiście, to w umiejętny sposób wykorzystać. 

Jeśli chodzi o matchup, to Draymond zatrzymał Ziona na 10/21 FG% 47,6% i zero prób za 3. i Zion, kiedy Draymond go krył Zion zrobił więcej strat niż asyst. 

Dray, to być może najlepszy obrońca na Ziona w lidze, zatem sądzę, że gdyby wszedł na wysoki poziom intensywności, to dalby radę go zatrzymać na wybitnie niskich procentach. 


Trae jest kryty przez Dorta 

I taki występ zaliczył. 

10/24 z gry FG 41,7 4/13 za 3 3P% 30,8%

 

W playoff pokazywał, ze potrafi ograniczyć Hardena, zatem sadze, ze Trae w jakimś stopniu tez by sobie poradził zawłaszcza, ze podpowiadały mu Dray i Taj. 

Poza tym Dray może też wykorzystywać swoją niesamowitą boiskowa inteligencje, aby pomagać kolegom w odpowiednim ustawienia się na boisku. 

 

Swoją droga, jeśli chodzi o obronę Taja na wysokich. To taki Vucevic zrobił na nim 4/17 FGa Valanciunas 3/7 FG, wiec gość, dzięki swojemu doświadczeniu umie bronić wysokich, zasięg rąk tez mu pomaga. 

Przewagi mojej drużyny

  • Najlepszy gracz na boisku
  • Najlepszy defensywny gracz na boisku
  • 3 elitarnych strzelców, rzadko widuje się taki zestaw w real NBA. 
  • Atak, który może wyeksponować słabośći rywala
  • Sprawdzeni topowi obrońcy na gwiazdy rywali
  • Przewaga parkietu 
  • Liderzy z doświadczeniem (młode drużyny często mają mecze/długie fragmenty, gdzie po prostu wychodzi brak doświadczenia) 

Wynik

4-1 dla Golden. Wybierz sprawdzoną jakość 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Po kolei się odniosę do tego, co napisał GM Dubs, bo z wieloma rzeczami się nie zgadzam, a pewne kwestie @MMM2121 tak jakby chciał zamieść pod dywan ;)

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Atak. 

Steph miał fatalny spacing w real Golden, u mnie miejsce robią mu Zach, Joe Ingles, Danny Green i Dort. To dobry zestaw strzelców, ciężko z tym dyskutować. 

Nie masz takiego lineupu, gdzie Zach, Ingles, Danny Green i Dort robią Curry'emu spacing. Według tego co piszesz, to niemal cały czas grasz na dwóch graczy, którzy nie są shooterami - Draymond, Gibson, Brown lub Kanter. Pomijając na chwilę kwestię, że obecność Mosesa Browna i Kantera w tej serii to nieporozumienie, bo oni się nie nadają do gry, to mając niemal cały czas Greena z jakimś klockiem, którym nie ma sensu się przejmować, to jest to tylko niewiele lepszy spacing od tego z real Dubs, gdzie głównym lineupem był ten z Bazemore (40% za 3), Wigginsem (38% za 3), Greenem (27% za 3) i Looneyem (non-shooter). Warriors przez brak wsparcia dla Stepha mieli dopiero 20. ofensywę w lidze. Fakt, LaVine i Ingles to jest upgrade, ale NIE JEST TO SUPER SPACING, bo wciąż na parkiecie masz dwóch graczy, którzy nie są żadnym zagrożeniem za 3, tak jak w real Dubs. 

Dort też nie jest kimś, kto mnie rozstrzela w serii PO. 34% za 3 w RS, trochę się poprawił względem zeszłego roku, kiedy miał 30% w RS, ale w PO ceglił na 26%, jeśli ktoś kupuje to, że Lu Dort będzie tu poważnym zagrożeniem zza łuku, to ja nic na to nie poradzę, ale w skrócie: Dorta można, a nawet trzeba olewać.

Według Twojej rotacji masz z shooterów: Stepha, LaVine, Inglesa i Danny Greena

Takich sobie shooterów: Dort i Neto (niech będzie, że jest taki sobie - 27% za 3 w PO)

Non-shooterzy: Draymond, Gibson, Brown, Kanter.

Czyli 4 dobrych, 2 takich se i 4 fatalnych. Na 10 graczy z Twojej rotacji muszę się przejmować tylko 4 shooterami. TO NIE JEST DOBRY SPACING.

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Jeśli u mnie Steph byłby tak ściśle kryty, jak w real NBA skończyłoby się to masą wolnych pozycji dla zawodników wyże, co zapewne wykorzystali, by bardzo dobrze. 

Nie wiem dlaczego liczysz, że Steph oddający piłkę do Gibsona, Dorta czy Mosesa Browna, a nawet Draymonda sprawi, że oni zaczną trafiać. Nie zaczną. Support Stepha i LaVine praktycznie nie zdobywa punktów:

Starting five - Ingles 6 ppg w 1st round PO (spadek z 12 ppg w RS, był w shooting slump), Green 7 ppg w RS, Gibson 5 ppg w PO, z ławki Dort 14 ppg w RS na 51% TS, Danny Green 9 ppg w 28 min (ale u Ciebie gra tylko 19 mpg, więc rezygnujesz tutaj z dobrego shootera trochę), Neto 6 ppg, Brown 9 ppg w 21 minut, u Ciebie gra połowę tego czasu, Kanter 2 ppg. 

Sorry, ale u Ciebie kompletnie nie ma trzeciej opcji, Ty liczysz w tej serii, że Curry i LaVine będą rzucać po 30-40 pkt co mecz na świetnych %, co się nie wydarzy. Nawet Steph z Klayem w czasach dominacji Dubs nie mieli wspólnie takiej serii, a poza tym moja taktyka jest od początku nastawiona na to, żeby ciężar zdobywania punktów został przerzucony na graczy, którzy nie są w stanie tego robić.

Dla porównania u mnie Bojan 18 ppg na 66% TS, Lopez 16 ppg na 66% TS, Poole 12 ppg na 58% TS w RS w 19 minut, u mnie w drugiej części serii gra nawet dłużej, Mills 11 ppg na 57% TS w RS w 25 minut, u mnie gra połowę czasu, Bridges 9 ppg na 51% TS, Gasol 5 ppg na 88% TS!. Prawda jest taka, że taki Jordan Poole byłby u Ciebie trzecią najpewniejszą opcją do zdobywania punktów, u mnie jest piątą. Taka różnica.

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

W real nba Bucks i Pelicans, to drużyny, które najgorzej bronią trójek, a centrem i pf mojego przeciwnika, to ich filary w obronie. Nie mówiąc o tym, ze Zion, Trae czy Poole to bardzo zły zestaw obrońców, którzy nie dadzą rady ganiać za Stephanem, Zachem i Joe na zasłonach stawianych przez Taja i Draymonda. To też koszt tego, że Lopez silnie ma kryć pomalowane. 

To nieprawda, że Bucks i Pels najgorzej bronią trójki, nie wiem skąd Ci się to wzięło. Zion akurat dobrze contestuje i broni trójki, to nie on jest problemem Pels, tylko fatalni Adams i Bledsoe, o czym było wielokrotnie pisane. Williamson broni trójki na poziomie 33.4% (- 2.8% w stosunku do średniej rzucającego) przy BARDZO DUŻEJ ILOŚCI contestowanych rzutów - 6.3/mecz - to jest czwarty najlepszy wynik w całej lidze. https://www.nba.com/stats/players/defense-dash-3pt/?Season=2020-21&SeasonType=Regular Season&sort=FG3A&dir=1

No i tak się składa, że trójka moich podstawowych obwodowych gra w zespołach, które były TOP5 w bronieniu trójek w RS. Trae jest słabym obrońcą, bo unika fizyczności, ale trójki broni dobrze: 34.9% w RS (-2% w stosunku do średniej rzucającego), a w PO 36% (-4% w stosunku do średniej rzucającego), Bridges 35.9% w RS (-1.2% w stosunku do średniej rzucającego) i 41.7% w PO (+4.3% w stosunku do średniej rzucającego), Bojan 33.7% w RS (-2.3% w stosunku do średniej rzucającego) i 33.3% w PO (-4% w stosunku do średniej rzucającego). Nie wiem też czemu uważasz Poole za słabego obrońcę, chętnie posłucham argumentów. Eye test mówi, że jest przeciętny, dobrze ogarnia schematy, ale ma problem z większymi i bardziej fizycznymi guardami. Statystycznie też wypada dobrze. W sezonie trójki bronił na poziomie 27% (-8.7% w stosunku do średniej rzucającego), dodatkowo Dubs (5. obrona ligi) bronili lepiej z nim niż bez niego.

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Joe w serii z Clipers pokazuje, ze jako 3 najważniejszy gracz Real Jazz daje radę i rzuca kilkanaście punktów na bardzo dobrej efektywności. Czy u mnie tez, by dobrze wyglądał? No jak ma go kryć Trae czy inny Poole, to spokojnie może rzucać trojaczki, czy czasami zaatakować kosz na pick and rollu. 

Twoim problemem jest to, że masz Inglesa z serii z Grizzlies, gdzie po prostu nie trafiał :) No i w Jazz gra w innym, lepszym dla siebie środowisku, gdzie ma wokół siebie 3 świetnych shooterów i świetnego finishera pod koszem. U Ciebie jest 2 shooterów i 2 graczy, którzy niczym nie grożą.

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Poza tym na tym poziomie ciężko jest mieć, aż 3 zawodników, których trzeba chować w obronie. (Zion jest chowany w obronie, przysypia i bardzo często gubi swojego zawodnika, Poole to bardzo słaby obrońca, Trae jeden z najgorszych w lidze) 

I dlatego Twój starting backcourt to Steph-LaVine-Ingles? :)

Jak pisałem wyżej, Poole to nie jest słaby obrońca, nie wiem skąd to wziąłeś. Bardzo nietrafnie opisujesz też Ziona, on często jest nie tam gdzie trzeba nie dlatego, że przysypia, tylko dlatego, że próbuje załatać więcej dziur niż jest w stanie. Dodatkowo Zion na przestrzeni sezonu mocno się poprawił. W T3 Pels z nim na parkiecie mieli 104.3 Dtrg (poziom topowej defensywy), a w ogóle chyba najbardziej fun stat jaki znalazłem, to różnica w obronie ze Stevenem Adamsem i bez niego. Z Adamsem i Zionem Pels mieli w sezonie 115.7 Drtg, Z Zionem, ale bez Adamsa 106.9 Drtg. Niech każdy sam wyciągnie wnioski, gdzie jest problem https://www.nba.com/stats/vs/advanced/#!?PlayerID=1629627&VsPlayerID=203500&Season=2020-21&SeasonType=Regular Season

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Dray, to być może najlepszy obrońca na Ziona w lidze, zatem sądzę, że gdyby wszedł na wysoki poziom intensywności, to dalby radę go zatrzymać na wybitnie niskich procentach. 

To są tylko Twoje życzenia. 

Co do Draymonda na Zionie to też uważam, że to świetny obrońca na niego, ale... Zion i tak zrobi swoje :)

On przeciw Dubs miał w dwóch meczach średnio 27.5 pkt, 10 zb.i 4 as. na skuteczności 56% TS, Pels z nim na parkiecie byli +14, a bez niego -24. Także jeśli to jest to jego ograniczenie, to ja to biorę w ciemno. Wielką zaletą Ziona jest jego regularność. On tylko 2 razy w całym sezonie miał mecze z mniej niż 20 pkt. Tylko 4 razy miał TS% poniżej 50% (z czego 3 mecze to był początek sezonu, gdy Zion był w słabej formie). Nikt przez cały sezon poza pojedynczymi meczami (tak na oko może trzema?) nie zatrzymał Ziona, ale zrobi to Green. No, nie :)

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Trae jest kryty przez Dorta 

I taki występ zaliczył. 

10/24 z gry FG 41,7 4/13 za 3 3P% 30,8%

Myślę, że warto zaznaczyć, że grali też przeciw sobie drugi raz i wtedy Trae zrobił 23-6-9 na 69% TS w 25 minut (Young zszedł w 3Q i nie wrócił, bo był blowout). W OKC grali wtedy SGA i Horford, więc najmocniejszy skład. Dort był -22 w 24 minuty. 

Jednak przede wszystkim, czy czasem Dort nie wchodzi u Ciebie z ławki?

Jak Ty chcesz zatrzymać Younga backcourtem Curry-LaVine-Ingles? Kto ma go kryć? Young w real robi 29-10 na 59% TS przeciwko 2. i 3. obronie w lidze, a Ty go kryjesz, nie wiem, Zachiem LaVine? Nie wiem, bo nie napisałeś. Dortowi dajesz 25 minut, więc mam nadzieję, że wiesz, że Young gra znacznie dłużej i nie masz kim go zatrzymać.

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Poza tym Dray może też wykorzystywać swoją niesamowitą boiskowa inteligencje, aby pomagać kolegom w odpowiednim ustawienia się na boisku. 

Sorry, ale jak Draymond Green ma tłumaczyć Kanterowi gdzie ma biegać, to to niewiele pomoże.

17 godzin temu, MMM2121 napisał:

Wynik

4-1 dla Golden. Wybierz sprawdzoną jakość

Odbieram to jako totalne lekceważenie rywala i udawanie, że obecne playoffs nie trwają, bo jeśli mamy się w tej grze wzorować na realnych wydarzeniach to:

Mam 8 graczy, którzy grali w tym roku PO, Ty masz 5.

Mam 6 graczy, którzy przeszli w tym roku 1st round, Ty masz 2.

Mam (już) sprawdzonego lidera, mam świetną drugą opcję (tak samo niesprawdzoną jak Twoja), mam świetne opcje 3, 4 i 5. Ty nie masz takich opcji.

Nie mam dziur w składzie. Ty z kolei grasz przez 17 minut (półtorej kwarty!) Mosesem Brownem, który BYŁ UJEMNYM GRACZEM W OKLAHOMIE! Thunder z nim na parkiecie byli o 5 pkt gorsi w ofensywie (100 Ortg, poziom najgorszej ofensywy) i o 6 pkt gorsi w obronie (119 Drtg, poziom najgorszej defensywy) na 100 poss. Brown miał plus/minus na poziomie -19 w RS! A Ty chcesz go wystawiać do bronienia picków przeciwko Trae Youngowi, który potrafi skupiać całe defensywy, najlepszych obrońców jak Simmons czy Embiid, a i tak czasem to jest za mało. Enes Kanter przez 7 minut to też jest słodka sprawa. On był najgorszym graczem serii Blazers-Nuggets. Miał plus/minus na poziomie -31, Blazers bez niego byli +5 na 100 poss. Blazers z Kanterem na parkiecie mieli 149 Drtg, tak tracili 1,5 pkt na posiadanie ;)

Nie wiem jak można lekceważyć obecność w tak wyrównanej serii takich graczy. To są gorsi zawodnicy od tych, których miał Steph w real Dubs. Brown i Kanter są po prostu non stop w tej serii celami na pickach, gdzie nie będą nadążać, będą gubić rotacje, a ja będę zdobywał na nich masę punktów. W ataku to też są non-factorzy, którzy psują spacing. 

Mam nadzieję, że osoby, które się wahają @fluber, @shevcu, @Szulim oraz może te, które oddały głos @ignazz, @Eld po przeczytaniu tego zobaczą, że mam znacznie więcej armat, które akurat są w formie w TYCH PLAYOFFS, a nie kiedyś były, no i nie mam dziur w składzie pokroju Browna, Kantera czy Neto. Dubs mają tylko 7 graczy na rozsądnym poziomie, to jest po prostu za mało.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegos powodu opinia publiczna beGM nie uznaje jeszcze jeszcze Trae za superstara, choc dla mnie niewtapliwie nim juz jest. Zion to legit all star, choc defensorem jest dalej podejrzanyn(wiecej ogladalem go na poczatku sezonu, gdzie w D prezentowal sie fatalnie), on czesto po prostu stoi w zlym miejscu w obronie i jakby na lawce siedzial Larry Brown to by pewnie doszlo do rekoczynow. Posiadanie Trea i Ziona w zespole wymaga sprowadzenia wysokiego o profilu gry Mylesa Turnera, tylko ze on jest 1. Capela bylby fajny, ale ogranicza w ataku Ziona, Brook jest fajny w ataku, ale w obronie potrzebuje mobilniejszego goscia. Small ball 5 ze zdrowym Isaacem by zalatwil sprawe, ale ile mozna czekac. Mikal to oczywiscie elite roles, dal outcome na poziomie 120% tego co przewidywano przed draftem.

Wiecej moze napisze wieczorem, ale Mavs dla mnie biora te serie. Jakby GSW mieli scorera pod koszem, to raczej bym na nich stawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Zion to legit all star, choc defensorem jest dalej podejrzanyn(wiecej ogladalem go na poczatku sezonu, gdzie w D prezentowal sie fatalnie), on czesto po prostu stoi w zlym miejscu w obronie i jakby na lawce siedzial Larry Brown to by pewnie doszlo do rekoczynow.

Początek sezonu miał fatalny, ale on nie był w dobrej formie fizycznej. Dopiero po kilkunastu meczach się na dobre rozegrał, a potem robił cały czas systematyczne postępy w ataku i bronie w trakcie sezonu. W T2 robił 29 pkt na 68% TS - historycznie dobry scoring, ale Pels fatalnie bronili i nie przekładało się to aż tak na zwycięstwa, w T3 trochę wyhamował ofensywnie - 29 pkt na 62% TS i przez plagę kontuzji całe Pels się pogorszyło w ataku, ale za to świetnie bronili - 110 Drtg, czyli poziom obrony takich Dubs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj tez mogę jeszcze swoj glos zmienić, bo gracze karpika zaszli jednak dalej w realu. Jednak traktuje tu ziona jako unproven w meczach o stawkę, a Curry, Ingles, Draymond to przezajebisty zestaw jesli chodzi o doswiadczenie + IQ na boisku. W tym głównie upatrywałem przewagi GSW. Ale może jeszcze coś zmienię, muszę po prostu wieczorem jeszcze raz wszystko przeczytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jednak traktuje tu ziona jako unproven w meczach o stawkę

Bardzo proszę w takim razie podobnie traktować LaVine ;)

Napiszę jeszcze raz w wielkim skrócie: 

Trae, Zion, Bojan, Lopez, Bridges to zajebiści gracze po mojej stronie

Steph, LaVine, Ingles i Draymond to zajebiści gracze po stronie Dubs

Największa różnica jest w końcowych graczach rotacji. Playoffs is all about matchups i jak w Dubs grają w rezerwowych unitach Moses Brown, Kanter czy Neto, to ja nie widzę opcji, żebym nie robił wtedy runów. W real Nuggets strasznie eksponowali fatalną defensywę Kantera, Moses Brown jest utalentowanym zawodnikiem, ale na razie jest strasznie słaby, on był najbardziej minusowym graczem w tym roku w OKC. Lepszym graczem jest Pokusevski, który u mnie jest Atmosfericiem, a nie zawodnikiem rotacji. Na tym poziomie nie ma miejsca dla takich graczy, a w Dubs jest ich w dodatku dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 14:13, karpik napisał:

Po kolei się odniosę do tego, co napisał GM Dubs, bo z wieloma rzeczami się nie zgadzam

Obiecałem, że przeczytam z uwagą i właśnie skończyłem lekturę.

Curry to jednak Curry. I 60 rzuci z połowy i tego nie zatrzymasz, ale nie co mecz. Do tego inaczej jednak wobec argumentów Karpika ułożył bym rotację GSW. Nie wiem czy kosztem Inglesa nie wpuszczał bym Dorta w s5.

Zmieniam głos na Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Obiecałem, że przeczytam z uwagą i właśnie skończyłem lekturę.

Curry to jednak Curry. I 60 rzuci z połowy i tego nie zatrzymasz, ale nie co mecz. Do tego inaczej jednak wobec argumentów Karpika ułożył bym rotację GSW. Nie wiem czy kosztem Inglesa nie wpuszczał bym Dorta w s5.

Zmieniam głos na Dallas.

Czyli nie warto robić opisów :) 

ja już się nie odniosę do reszty argumentów oponenta, bo już jestem za bardzo zmęczony urodziny/niesprzyjający czas w roku, aby siedzieć dużo przy kompie, jednak wszystkim wielkie dzięki za głosy na Gsw i wiarę w Stephana :) 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Czyli nie warto robić opisów :) 

Do czego pijesz?

Nie odpowiedziałeś na ostatni post Karpika. Powinna mu się za taki post należeć solidna riposta od Ciebie, a Ty cały dzień milczysz kiedy ja specjalnie ostatnią godzinę głosowania zaplanowałem sobie na upór GMów. 

Wypunktował Cię, Ty tego w rewanżu nie zrobiłeś.

A ja nie należę do ludzi co często głosy zmieniają, a nawet bardzo rzadko więc musiało być naprawdę przekonywująco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.