Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #3 76ers (44-28) - #6 BUCKS (44-28) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:

Nierealne, ale powinniśmy głosować serie playoffowe po zakończeniu całych playoffów, teraz tylko pozostaje przeprosić @evitacre, że zagłosowałem na Sixers. 

Simmons, Jackson i Curry to dalej ci sami zawodnicy, a my w drugiej rundzie dostaliśmy po prostu większą dawkę tego, co potrafią w stresowych sytuacjach. Wychodzi na to, że Sixers w elimination games w tej serii zdobyliby jakieś 76 punktów, a my (tzn. osoby głosujące na Sixers) uwierzyliśmy, że w sumie siła rolesów jest na podobnym poziomie, więc to rozegra się między Embiidem, a Giannisem. Rok temu Kawhi po świetnej serii z Mavs też wszedł w tryb Super Saiyanin i wygrał u nas serię, by w realu wypuścić 3-1.

@Alonzona pewno mnie poprze, a ja jeszcze raz przepraszam Kolegę za kiepską ocenę.

Ciężki orzech do zgryzienia.. 

Tam ta seria wyglądała na taką na styk. Antek wyglądał na gracza, który może sobie w tej serii nie poradzić z Embiidem, który gdyby nie absencje związane z kontuzją z regulara zostałby pewnie MVP. Głosowałem na 76ers, gdyż uznałem, ze jednak przy wąskiej ławce z jednej strony (76ers), a przy dużych roszadach kadrowych z drugiej (Bux) + problemy Kemby, a Haywarda liczyłem że mógłby wrócić pewnie gdzieś w okolicach g4 (no sorry, ale jakby mógł grać od początku, to grałby w play in); Dla mnie te zmiany przed i podczas sezonu + kontuzje Kemby i Haya to jednak zbyt dużo.. Może gdyby nie oddanie Lopeza.. nie wiem.. 

Seria z okolic 50/50 - zadecydowało lepsze wrażenie dotyczące gry Embiida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2021 o 13:35, Tecu napisał:

Co prawda są tacy, którzy głosują, gdy tylko można, przeciwko, mam nadzieję, że to tylko przypadek a nie sprawy niezwiązane z koszykówką

Coś Tecu zamilkł po komentarzu BMFa na temat rzekomych "wyznawców" :)

No cóż, kolejny raz Sixers przepchnięci w skandalicznych dość okolicznościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.