Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #3 76ers (44-28) - #6 BUCKS (44-28) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Tecu napisał:

Po prostu nie da się tak grać jak On ma grać, bronić Embiida, rozgrywać, bronić innych, zdobywać punkty, zbierać, grać 38 minut bez foul trouble przy masowaniu się z Embiidem itd. 

To jest niemożliwe nawet dla Giannisa. Fizycznie. Dla nikogo. To musi wyjść bokiem, albo w obronie, albo w ataku, albo w minutach. 

  • bronić Embiida - check, da radę
  • rozgrywać - unikasz odniesienia do Haywarda który ściągnie 50% rozegrania z Giannisa. Pisałem o potential assists.
  • bronić innych - tu idziecie na wymianę ciosów. Typowo kondycyjna seria. Bucks chcą zdrowotnie wykończyć Embiida. Przynajmniej ja bym tak zrobił.
  • w zbieraniu pomaga mu nie tylko Hay ale w końcu z ławki Drummond czy McGee te kilka piłek wygarną.
  • Rekord Haywarda w punktach w tym sezonie to 44 punkty. Dla przykładu rekord Middeltona to 33 punkty, Naprawdę sądzisz, że Giannis przy obecności Haywarda na boisku musi walić po 50 ppg?
  • Foul trobule - daje Drummonda na 10 minut na Embiida jak się JoJo za bardzo rozgrzeje i każę nie schodzić z parkietu w inny sposób niż za 6 fauli, Wybijam Embiida z rytmu, spowalniam grę i a nuż może jakaś OREB wpadnie. Niech się włochaty klocek na coś przyda. 
13 minut temu, Tecu napisał:

 Kemba nie grał po 3cim meczu, więc nie mógł zagrać lepiej w tych meczach. W pozostałych rzucał 27% za 3 i grał bardzo słabo. 

Za to Reggie odpalił.

14 minut temu, Tecu napisał:

Hayward nie gra w play in, ale już kilka dni później gra od game 1 a u Embiida jeden dzień to jest game Changer mimo, że tego nie da się potwierdzić by nie zagrał. 

Już tłumaczyłem Miał być out 4-6 tygodni, zaczyna się 10. 

Godzinę temu, BMF napisał:

Poproszę o informację ile meczów opuszcza Embiid, bo to chyba decydujące.

Równie decydujące jest to, że Hawyard jednak gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

bronić Embiida - check, da radę

Jakieś statsy, że to robił, że mu dobrze szło masz? 

Ile minut będzie to robił i ile fauli złapie? Przypominam, że będzie miał też dużo innych obowiązków w defensywie jak rim protection i na tym też może łapać faule. 

Serio widzisz te 38 minut na Embiidzie bez problemowo, bez fauli, bez zmęczenia z wszystkimi innymi rzeczami? 

Chyba to na siłę robisz, nie wierzę, że jesteś przekonany do tego. 

Dodatkowo Embiid wyciąga go a Giannisa można odpuszczać i blokować środek. 

Ja myślę, że realne jest po 4 meczach 3-1 zwłaszcza, że tak samo jak White, nie wierzę w powrót Haywarda od razu na game 1 na pełnej a Kemba swoim poziomem gry tylko psuje ofensywę a On nie odpuści rzucania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

 

Ja myślę, że realne jest po 4 meczach 3-1 zwłaszcza, że tak samo jak White, nie wierzę w powrót Haywarda od razu na game 1 na pełnej a Kemba swoim poziomem gry tylko psuje ofensywę a On nie odpuści rzucania. 

Musiałoby być 3-0 bo wygranej w game 4 z embiidem przez 11 minut na boisku nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Jakieś statsy, że to robił, że mu dobrze szło masz? 

Ile minut będzie to robił i ile fauli złapie? Przypominam, że będzie miał też dużo innych obowiązków w defensywie jak rim protection i na tym też może łapać faule. 

Musisz wybaczyć, ale 20 minut do końca głosowania nie wystarczy mi na sprawdzenie tego szczegółowo. Na 3 faulach dać te 10 minut Drummondowi niech robi hack a Embidd. 

6 minut temu, Tecu napisał:

Serio widzisz te 38 minut na Embiidzie bez problemowo, bez fauli, bez zmęczenia z wszystkimi innymi rzeczami? 

Oczywiście, że nie, ale McGee to nie past past prime Hibbert.

7 minut temu, Tecu napisał:

Dodatkowo Embiid wyciąga go a Giannisa można odpuszczać i blokować środek. 

Blokujcie środek we dwóch Jojo z Simmonsem i zostawcie na obwodzie Haywarda i Setha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Na 3 faulach dać te 10 minut Drummondowi niech robi hack a Embidd. 

Super, 89% FT shooter to lubi 😀

Rozumiem, że po 3. Tylko niestety to może być po 1 kwarcie i nie wiadomo kiedy wróciłby Giannis w takiej sytuacji. 

4 minuty temu, Eld napisał:

Oczywiście, że nie, ale McGee to nie past past prime Hibbert

Wg opisu McGee nie gra w tej serii a w realu grał w co trzecim meczu ochłapy. 

Past prime Hibbert był lepszy. 

5 minut temu, Eld napisał:

Blokujcie środek we dwóch Jojo z Simmonsem i zostawcie na obwodzie Haywarda i Setha.

Jeżeli dobrze zrozumiałem to nie Simmons nie blokuje środka, raczej biega na obwodzie za najlepszym obwodowym a czasami kryje Giannisa. I przypominam - drugi w głosowaniu na obrońcę sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tecu napisał:

Ja go nie deprecjonuje, Ty przeceniasz.

Po prostu nie da się tak grać jak On ma grać, bronić Embiida, rozgrywać, bronić innych, zdobywać punkty, zbierać, grać 38 minut bez foul trouble przy masowaniu się z Embiidem itd. 

To jest niemożliwe nawet dla Giannisa. Fizycznie. Dla nikogo. To musi wyjść bokiem, albo w obronie, albo w ataku, albo w minutach. 

Mówisz, że się nie da? 🤨

ja się tu z Tobą zgadzam w 100%, ale powiedz mi Tecu - skoro się nie da, to czemu rok temu zagłosowałeś dokładnie w takiej samej sytuacji za Leonardem? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra tutaj trochę i oracie sami siebie bo jak pamietam: 

A Davis nie da rady Embiidowi rok temu 

Giannis da radę Embiidowi w pomalowanym gdzie Embiid jest jeszcze większym kotem niż rok temu 

Giannis nie kryje Duranta w serii Nets tylko rzucany jest w pierwszej kolejności Tucker a tutaj będzie on zapierdal po dwóch stronach parkietu przez 40 minut, mhm tiaaa jasne

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevcu napisał:

Giannis nie kryje Duranta w serii Nets tylko rzucany jest w pierwszej kolejności Tucker a tutaj będzie on zapierdal po dwóch stronach parkietu przez 40 minut, mhm tiaaa jasne

Przecież to już skorygowałem (chociaż cały czas mnie nurtuje dlaczego tylko Giannis się męczy a Embid nie), imo po powrocie Haywarda S5: Kemba/Seth - Bullock - Hayward - Kleber - Giannis do szykiej gry, i Drumm zamiast Klebera do męczenia pod koszem Embiida to dobry pomysł. Seria jest długa, jak widzę że Giannis nie daje rady grać tak jak pisałeś (tzn jeśli widzę że działa to w jedną stronę, tylko na Giannisa) to wprowadzam adjustments.   

13 godzin temu, Tecu napisał:

Taa. Nie możesz zjeść ciastko i mieć ciastko. 

Albo bronisz Giannisem, który pewnie ma szansę ograniczyć trochę Joela, ale bardzo ryzykuje foul trouble i traci siły, albo robisz to Drummondem, który jest beznadziejnym obrońcą i kołkiem w ataku i psuje ci spacing. 

Ładnie wygląda hasło Giannis i strzelcy, ale to tylko na papierze, bo strzelam, że 15 minut i Giannis siada z foul trouble.

Możesz mieć ciastko i zjeść ciastko, wystarczy kupić paczkę w której masz więcej ciastek :)

Drumm oczywiście nie powstrzyma Joel'a, ale go zmęczy, tak samo jak szybkie S5 z Kemba/Seth - Bullock - Hayward - Kleber - Giannis. Jak wchodzi Drumm to nadal mam 3 strzelców (chyba że przyjmę Twoją definicję strzelców - to wtedy mam cały czas 4 :))

Piszesz jak by moim celem było ograniczenie Joel'a do 20 pts, nie mam tego w planie. Chce Joel'a któy rzuca za 3 (weź te 46% z pierwszej rundy ... ile teraz ma 36% w całych PO, czyli w drugiej już chyba tak nie wymiatał co ? :)) i który nie rozgrywa (stąd pomoc bo oprócz Roco i Cova nie szanujemy Twoich strzelców).  

 

13 godzin temu, Tecu napisał:

Kolejne taa. Odpuszcza Embiida rzucającego 46% za 3 w pierwszej rundzie, mający piękny MID range. Embiid weźmie kryjącego go obrońcę na plecy i wjedzie tyłkiem pod kosz tak szybko, że Drummond nie zdąży się zorientować się, że to nie psi patrol 🙂

Tecu, Drum jest średnim obrońcą, Trenejro to wie :) Jak mamy do wyboru Joel'a naparzającego za 3 (0,313% w karierze, trochę bardziej miarodajne niż 1 runda imo ;) ) to wolę takiego Embid'a niż takiego który gra na 70% pod koszem. Już wyżej Ci pisałem, JE nie obronimy, dlatego utrudniamy my zadanie, zabieramy rozegranie, i niech się PHI martwi kto rzuci pozostałe punkty.

13 godzin temu, Tecu napisał:

D. White, C. Anthony, T. Maxey, R. Rondo

No i tak jak sam napisałeś, słabe contestowanie, czyli lepsze procenty.

Okej, czyli podsumowując, Twój pomysł na tą słabą fizycznie obronę to:

- gość na L4

- dwóch rookich bez doświadczenia

- Rondo, któego w PO wygryzł Reggie Jackson, czkeja gdzie on gra ? Aaa! tak! w Bucks! :)

Jak wraca Hayward to nie mamy takiego problemu. 

13 godzin temu, Tecu napisał:

D. Robinson jest najlepszym strzelcem w tej serii. Do tego RoCo 50% za 3 w PO, do tego D. White 35%, S. Brown 42% w sezonie za 3,Embiid 46% w pierwszej rundzie, Cole Anthony 35% w trzecim trymestrze, T. Maxey 40% za 3 w pierwszej serii, R. Rondo 37% w PO. 

Zasadniczo zawsze mam 4 strzelców na boisku. Może nie takich jak Duncan czy Seth, ale problem jest taki, że u Ciebie jest ich paradoksalnie mniej jeżeli grasz Drummondem a jednak będziesz musiał. 

Giannis - spokojnie do odpuszczania, Drummond nie rzuca, Walker w tych trzech meczach 27%?

Nie no, z całym szcuneczkiem dla D Roba to jedank Seth tutaj jest definicją strzelca. White jest na L4 (nie znalazłem info że byłby gotowy grać, dwa że jak wracał w sezonie po kontuzji to w pierwszych meczach wyglądał dramatycznie więc nie wiem czemu tutaj miałby wejść na pełnej K :))

Cole, Maxey, Rondo ? Więcej oddadzą niż zagrożą, masz dziurę w S5 i na ławce, każdy kto wchodzi staje się targetem w defensywie. 

 

13 godzin temu, Tecu napisał:

Uparty jesteś 🙂

MID rangę Embiida jest na poziomie Duranta 🙂

Wydaje mi się, że udowodniłem, że 38 minut Giannisa na Embiidzie jest nierealne, więc musi grać Drummond, mimo, że w opisie gra 10 minut. Jak gra to już nie ma magii Giannisa że strzelcami, bo jeszcze Kemba 27% za 3 i Giannis se przyceglę. 

Brak kreacji strzelców, brak zbiórki bez Drummonda, Simmons i jego obrona mogącą wyłączyć kogoś kto będzie hot, mega forma Embiida, White fajnie pasujący do zespołu a i tak @Eld napisze, że Bucks to biorą,bo tak 😉

Jak pisałem wyżej, wole Joel'a ciskającego za 3 i mid range niż pod koszem, nie zatrzymam Joel'a, wiem to. Spróbuję go ograniczyć, zmuszę żeby się pocił i siadał kondycyjnie  (up tempo przy 3 guardach, imo nie tylko Giannis się męczy), postaram się zabrać rozegranie (pomoc). Drumm jak pisałem wcześniej jednak grywał by więcej, ponieważ nie czuję respektu przed Twoimi strzelcami (31% Embiida z PO). 

Wg mnie Tecu jak grasz w PO musisz wiedzieć jakie jest Twoich 7,5 najelpszego gracza (ta połówka to ten ktróy gra w zależności o matchup'u), u mnie Walker (pts, 3, ast) - Bullock (def, 3) - hayward (playmaking, pts, rebs) - kleber (def, 3) - Giannis (all around :), seth + regie, a ta połówka w tej serii to mięso które rzucam na Joel'a (bo jak gram small nball i podkręcam tempo to tylko giannis się męczy a joel już nie , więc koryguję ustawienie, na Joelu siedzi Drumm 20 minut, kleber 10, Giannis resztę).   

ps.: @Tecu, wybacz że tak trochę chaotycznie, ale takim już jestem trochę człowiekiem :) Drinki na plaży też nie pomagają ;) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, evitacre napisał:

chociaż cały czas mnie nurtuje dlaczego tylko Giannis się męczy a Embid nie

Bo Embiid nie kryje jako główny obrońca Giannisa tylko blokuje środek. 

37 minut temu, evitacre napisał:

imo po powrocie Haywarda

Kiedy wraca Hayward? Tak konkretnie i na czym to opierasz? 

 

37 minut temu, evitacre napisał:

Możesz mieć ciastko i zjeść ciastko, wystarczy kupić paczkę w której masz więcej ciastek :)

Planujesz zatrudnić drugiego Giannisa czy też masz go już w składzie? 

37 minut temu, evitacre napisał:

Drumm oczywiście nie powstrzyma Joel'a, ale go zmęczy

Tak samo jak inni cen trzy w tym sezonie. A zdecydowanie lepsi próbowali i siadali na ławce za faule. 

37 minut temu, evitacre napisał:

Chce Joel'a któy rzuca za 3 (weź te 46% z pierwszej rundy ... ile teraz ma 36% w całych PO, czyli w drugiej już chyba tak nie wymiatał co ?

Przypominam, że to jest pierwsza runda. 

W pierwszej miał 46%

37 minut temu, evitacre napisał:

oel'a naparzającego za 3 (0,313% w karierze, trochę bardziej miarodajne niż 1 runda imo

To znaczy, że Rondo też bierzesz staty z całej kariery? Czy tak tylko wybiórczo? 

W sezonie Embiid 38%. Kemba 36% a w PO 17,6%!! 

39 minut temu, evitacre napisał:

Jak wchodzi Drumm to nadal mam 3 strzelców (chyba że przyjmę Twoją definicję strzelców - to wtedy mam cały czas 4 :))

Serio porównujesz Embiida i Giannisa jako strzelców? Giannis w sezonie 30% a w PO 17% odpuszczany zupełnie. 

41 minut temu, evitacre napisał:

Rondo, któego w PO wygryzł Reggie Jackson, czkeja gdzie on gra ? Aaa! tak! w Bucks! :)

A to już nie bierzemy statsów z kariery? 😉

Rondo grał dobrą pierwszą rundę. Jest z zespołem już kilka lat, zna swoją rolę. 

45 minut temu, evitacre napisał:

White jest na L4 (nie znalazłem info że byłby gotowy grać

A znalazłeś, że Hayward byłby gotowy i kiedy? 

48 minut temu, evitacre napisał:

Nie no, z całym szcuneczkiem dla D Roba to jedank Seth tutaj jest definicją strzelca

Pozwolę się nie zgodzić 🙂

48 minut temu, evitacre napisał:

Cole, Maxey, Rondo ? Więcej oddadzą niż zagrożą, masz dziurę w S5 i na ławce, każdy kto wchodzi staje się targetem w defensywie. 

Taa a Seth, Reggie i Kemba to mistrze obrony a grają często we 3kę na parkiecie a zawsze dwóch 😀 A u mnie jedna średnia dziura (uważam ich za średnio lepszych obrońców niż Twoi) to dramat 🙂

51 minut temu, evitacre napisał:

Walker (pts, 3, ast)

Zobacz jak grał w PO poza tym pięknie omijasz to, że wypadł po 3 grach 🙂

52 minuty temu, evitacre napisał:

Joelu siedzi Drumm 20 minut, kleber 10, Giannis resztę).   

Szybka zmiana frontu 😀

 

52 minuty temu, evitacre napisał:

ps.: @Tecu, wybacz że tak trochę chaotycznie, ale takim już jestem trochę człowiekiem :) Drinki na plaży też nie pomagają ;) 

Zazdroszczę, ja w pracy 😀

Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

Zaszliśmy za bardzo w szczegóły imo

w koszykówkę grają koszykarze, dawaj swoje 7,5 graczy na te serie:

moje up tempo / transytuon o:

Kemba/Seth - Bullock - Hayward - Kleber - Giannis, Reggie + Seth/Wright + Drumm jako ta połowka

Ponieważ jak widzę w anno domini Embiid już może grywać po 40 minut i się nie meczy, zestaw na masowanie się z bidem:

kemba/seth - bullock - Hayward - Giannis - drumm, Reggie + seth/wright + kleber jako ta połówka 

Twoj zestaw:

JE - Simmons - rc - dr - ??? 
kim są gracze 5-7? Rondo, Cole, TM, Brendan ? 
 

jesli ograniczysz ich minuty to ile grają starterzy ? Po 45 minut ? ( joel ?:)))

Nie wspominam z szacunku o lineupie gdzie nie ma Embida, tam nie ma co zbierać ( i Giannis odpoczywa!!!:))

imo brakuje Ci koszykarzy, przy wyrównanej serii joe grzywacz po 3-5 minut iliasowami tego świata. 

Godzinę temu, Tecu napisał:

Miłego dnia 🙂

Dziękuje, wzajemnie! :)

mysl o mnie na plaży z drinkiem w ręce, czas szybciej minie 😜 

Godzinę temu, Tecu napisał:

Przypominam, że to jest pierwsza runda. 

W pierwszej miał 46%

To zacytuje - skoro tak do tego podchodzimy to seth + Reggie maja po ponad 16 pts na 45% za 3 - miazga i nie ma co zbierać. Acha, i seth i Reggie robią to na ponad 6 rzutach, nie 3 ( słownie - trzech) 

 

btw wcześniej pisałeś ze to jednak nie tak bo u mnie by tyle nie wykręcili etc W Twojej drużynie Bid się nie meczy, grywa po 45 minut i trafia 46% za trzy 🙂 no nie bardzo :) 

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ja od początku gdzieś tam przy głosowaniach patrzę nie tylko na star power ale też na otoczenie zespołu

w tym przypadku mimo, że każdy mecz pewnie na styku, to jednak przyznajmy uczciwie że @evitacre ma zdecydowanie szerszą rotację niż @Tecu w philli 

ja sam osobiście jestem fanem RL Philla i głównie Simmonsa, ale no nie ma opcji żeby on z Embiidem grali po 45min (tym bardziej że na 2 meczach Joela by brakło, a jeśli by grał to prawdopodobnie na jakimś limicie) 

Hay robi lekką różnicę (bo pewnie też na limitach) natomiast nadal - Bux mają więcej zawodników którzy mogą trafić do kosza (zdrowych i z doświadczeniem w PO). Rcov i Rondo (+ ewentualnie White na limicie) to doświadczenie, ale Rondo raczej bez rzutu na serie. Reszta składu lekko podejrzana, bo prawdopodobnie by się spaliła w PO. 

Jakby grał Klay - wynik byłby pewnie jednoznaczny, tak, brakuje mi sparingu i rzutów za 3pt od rolsów którzy mają doświadczenie i umieją grać w PO, a to posiada Evita w Bux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałby nie grać? W raportach pojawiaj się już jako opcja na play-in (choć jako probable). Jakby Charlotte dostało się do PO to miał grać. Tak przynajmniej mówił sztab i beatwriterzy związani z CHA (przynajmniej z tego co ja dotarłem - nie wiem jak inni) ;) 

to samo tyczy się white - teoretycznie SAS mówiło że ma już out of season, ale pewnie jakby weszli do PO to by zagrał (co również przedstawia Tecu w argumentach) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzuć proszę te raporty, gdzie było pisane, że zagra w PO. Chętnie zobaczę, serio :)

Prawda jest taka, że Hornets grali o życie, czyli o awans do PO, a Hayward nie grał. On nawet nie w pełni zdrowy byłby mega pomocą dla zespołu, ale widocznie jego problem był zbyt poważny i nie sądzę, by kilka dni diametralnie to zmieniło. 

Co do White'a. Sam Pop coś wspominał, że nie spodziewa się jego powrotu, mimo że zespół walczył o PO, a on jest mega ważnym zawodnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam radę w pracy teraz znaleźć te wszystkie reporty, może w jakiejś chwili. Generalnie wydźwięk był taki że Hayward ma ewentualnie wrócić jeśli CHA by się dostało do PO. Ale że CHA nie zależało aż tak bardzo na tym, bo i tak im się połowa składu posypała to grali czym mieli, bez narażania Haya. 

Wiadomo, że nie ma pewności kto by grał czy nie - ale jakbym miał obstawiać to Hay by wrócił jeśli Cha przeszło by play-in, a White niestety nie. Mimo to liczę ich obu w tej serii, może nie na pełnych minutach, ale impakt Haya i tak byłby większy niż White'a. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Twoj zestaw:

JE - Simmons - rc - dr - ??? 
kim są gracze 5-7? Rondo, Cole, TM, Brendan ? 

Czyli nie czytałeś mojego opisu? :(

Godzinę temu, evitacre napisał:

Zaszliśmy za bardzo w szczegóły imo

To, że Walker wypada po 3 meczach to nie jest szczegół.

To, że w tych meczach grał na 17% za 3 to nie jest szczegół.

To, że odpuszczasz rzuty Embiidowi za 3 (46% w tej serii, 38% w sezonie) i jego piękny smooth midrange - to nie jest szczegół.

To, że Giannis rzuca beznadziejnie w PO za 3 a w sezonie 30% to nie jest szczegół.

To, że nie przedstawiłeś nic na poparcie tezy, że Hayward gra i kiedy wraca a sam w opisie go nie uwzględniłeś - to nie jest szczegół.

To, że w opisie Giannis kryje Embiida jako primary defender a teraz się z tego rakiem wycofujesz - to nie jest szczegół.

To, że podpierasz się procentami, które nie mogą być w próżni a masz problem z kreowaniem (bez Haywarda dramatyczny) tych strzelców, bo ktoś musi im jednak wykreować pozycję - to nie jest szczegół.

To, że Seth kręcił takie procenty w otoczeniu właśnie Embiida (podwajanego) i Simmonsa, który świetnie kreuje strzelców za 3 (top3 w tym sezonie) - to nie jest szczegół.

To nie jest gra w próżni.

Godzinę temu, Szulim napisał:

tym bardziej że na 2 meczach Joela by brakło, a jeśli by grał to prawdopodobnie na jakimś limicie

To tak konkretnie do osób, które stawiają na 4:2 dla Bucks, czyli pewnie zakładają, że w game 6 Embiid nie gra.

3.06 Phila grała game 5 - Embiid nie grał

6.06 Phila grała game 1 2 serii - Embiid grał bez żadnych limitów i trzasnął 40 pkt.

Game 6 byłby u nas 5.06, czyli dzień przed tym świetnym meczem Embiida.

 

Jeżeli obstawiacie 4:2 tzn, że game 6 to elimination game to dlaczego zakładacie, że z pewnością by nie zagrał skoro dzień później zagrał w dużo mniej znaczącym meczu dopiero rozpoczynającym serię, bez limitów i ze świetnym meczem, czyli nic go nie ograniczało? Dla mnie jest to nielogiczne.

 

Do osób, które obstawiają 4:3 dla Bucks

Game 7 grałbym u siebie

W 7mym meczu PO Embiid trzasnął 39 pkt, gra i gra świetnie.

U przeciwników nie gra Kemba

Nie wiadomo co z Haywardem, ale jeżeli gra to dlaczego nie gra White.

Giannis jest po 6 meczach gdzie musi robić wszystko - bronić Embiida, być rim protectorem, zdobywać punkty na mega obrońcach Simmons, Embiid, RoCo, rozgrywać, zbierać.

I obstawiacie, że taki mecz przegram. Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do obstawiania 4:3 (wybierz serie) to akurat domyślam się skąd to się bierze ;) kwestie finansowe beGM - czyli ktoś stawiałby 4:2 ale docenia zespół i daje mi dodatkowego wina

no cóż, @Tecu wiesz że cie lubie i szanuje, po prostu bardziej kupuję zestaw głebszej ilości rolsów jakie Bux może wystawić na mecz - dlatego daję 4:2 dla Bux z tego względu. Widziałem mecze live zarówno bucks-miami jak i philla - wizz oraz wiele innych w PO więc oceniam naocznie składy w większości matchupów w beGM, nothing personal ;) 

a jak już pisałem - biorę pod uwagę zarówno Haya jak i White w serii ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Braveheart22 napisał:

No to wrzuć proszę te raporty, gdzie było pisane, że zagra w PO. Chętnie zobaczę, serio :)

Prawda jest taka, że Hornets grali o życie, czyli o awans do PO, a Hayward nie grał. On nawet nie w pełni zdrowy byłby mega pomocą dla zespołu, ale widocznie jego problem był zbyt poważny i nie sądzę, by kilka dni diametralnie to zmieniło. 

Przy skręceniu jakie miał miało go od 4-6 tygodni nie być, a mija 10 tydzień. 

A chcesz źródło to proszę bardzo:

May 17, 2021 03:40 PM by RotoWire Staff | RotoWire

"Hayward was cleared for weight-bearing work last week, but he still has yet to resume on-court work in practice, a hint that returning to game-action is still several steps away."

Wątpisz, że mając takie info z 17 Maja gdzie dziś mamy 16 Czerwca Hayward by nie zagrał?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tecu napisał:

 

Jeżeli obstawiacie 4:2 tzn, że game 6 to elimination game to dlaczego zakładacie, że z pewnością by nie zagrał skoro dzień później zagrał w dużo mniej znaczącym meczu dopiero rozpoczynającym serię, bez limitów i ze świetnym meczem, czyli nic go nie ograniczało? Dla mnie jest to nielogiczne.

 

Do osób, które obstawiają 4:3 dla Bucks

Game 7 grałbym u siebie

W 7mym meczu PO Embiid trzasnął 39 pkt, gra i gra świetnie.

Bazujesz na mylnym przeświadczeniu że z embiidem jesteś lepszy. Sam Embiid serii nie wygra bo po drugiej stronie jest giannis robiący w 1 rundzie sweep na finalistach NBA i nawet tu nie masz przewagi. 

A im dalej tym gorzej, nie masz poza embiiddem w teamie nikogo kto by zdobywał w rl NBA chociaż 15ppg. Bez embiida atak jest martwy a on tu nie zagra nawet połowy minut dostępnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.