Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #3 76ers (44-28) - #6 BUCKS (44-28) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Akcja z klayem to jest liczenie Ci gościa który w rl NBA nigdy nie skończył rehabilitacji, nigdy nie był gotów do gry i nigdy nie byłby w stanie u Ciebie zagrać. 

No i nie grał w meczu w którym doznał kontuzji, jego zespół tankował, były informacje za ile będzie gotowy do treningów a z tego co pamiętam to u mnie wrócił miesiąc po tym terminie, na limitach minutowych i chyba nikt go nie liczył jako 100% Klay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Ja wziąłem pod uwagę terminarz z real między 3. a 6. seedem i tam było 3 dni przerwy między G5 a G6. W real było 4 dni przerwy i wyglądał w G1 z Hawks świetnie. Dlatego nie wyobrażam sobie, żeby Embiid nie grał w kluczowym G6.

Dokładnie skoro mógł zagrać w meczu g1 w którym nie musiał wychodzić, to ja nie widzę serio innej opcji żeby ktos odpuścił game6 jesli by MUSIAŁ walczyć o przetrwanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Akcja z klayem to jest liczenie Ci gościa który w rl NBA nigdy nie skończył rehabilitacji, nigdy nie był gotów do gry i nigdy nie byłby w stanie u Ciebie zagrać. 

Klay skończył rehabilitację związaną z kolanem. Kolejna kontuzja mogła wynikać z tego, że to kolano było słabsze, ale nie musiała. To jest gdybanie, ale były doniesienia, że Klay w sierpniu normalnie trenuje, co jest normą po 14 miesiącach po zerwanym ACL i my się na tym opieraliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Klay skończył rehabilitację związaną z kolanem. Kolejna kontuzja mogła wynikać z tego, że to kolano było słabsze, ale nie musiała. To jest gdybanie, ale były doniesienia, że Klay w sierpniu normalnie trenuje, co jest normą po 14 miesiącach po zerwanym ACL i my się na tym opieraliśmy. 

Ja się odnoszę do zwykłego poczucia sprawiedliwości że skoro sezon temu 76ers wygrali 2 rundy na gościu który nie był gotowy do gry i do tej pory do tej gry nie wrócił to trudno mi jest liczyć im teraz kogokolwiek kto jest kontuzjowany i nie gra jako grającego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja się odnoszę do zwykłego poczucia sprawiedliwości że skoro sezon temu 76ers wygrali 2 rundy na gościu który nie był gotowy do gry i do tej pory do tej gry nie wrócił to trudno mi jest liczyć im teraz kogokolwiek kto jest kontuzjowany i nie gra jako grającego. 

Ale skąd wiesz, że nie był gotowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja się odnoszę do zwykłego poczucia sprawiedliwości że skoro sezon temu 76ers wygrali 2 rundy na gościu który nie był gotowy do gry i do tej pory do tej gry nie wrócił to trudno mi jest liczyć im teraz kogokolwiek kto jest kontuzjowany i nie gra jako grającego. 

To Dziwne masz pojęcie sprawiedliwości skoro w całkiem innej sytuacji chcesz podejmować decyzje na podstawie może i błędnej decyzji z przeszlości, ale decyzji na temat całkiem innej sytuacji. 
 

jesli kiedys coś ukradłem i mnie za to nie skazano to nie znaczy ze Z GÓRY można mnie teraz skazać za kradzież w każdej innej sytuacji.. prawda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

To Dziwne masz pojęcie sprawiedliwości skoro w całkiem innej sytuacji chcesz podejmować decyzje na podstawie może i błędnej decyzji z przeszlości, ale decyzji na temat całkiem innej sytuacji. 
 

jesli kiedys coś ukradłem i mnie za to nie skazano to nie znaczy ze Z GÓRY można mnie teraz skazać za kradzież w każdej innej sytuacji.. prawda ? 

Nie, po prostu mam prawo liczyć gracza który nie zagrał do końca 1 rundy jako niegrajacego. 

A skłaniam się do interpretacji Jaśka że na game 7 by pewnie wrócił bo tak wynika z dat z rl NBA. 

3 minuty temu, karpik napisał:

Ale skąd wiesz, że nie był gotowy?

Wiem tylko tyle że w rl NBA wrócił później niż wypada u nas game 6 i nie widzę powodu by uznać że wrocilby wcześniej niż w rl NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

 

 

Panowie, kwestie kontuzji i ewentualnie wcześniejszych powrotów po nich - w jakiej formie et cetera, są u nas zawsze polem do interpretacji. Ja przedstawiłem to jak i dlaczego tak to odbieram (bo dostałem pytanie takie od Ronniego o G6 Embiida), ktoś inny może widzieć to inaczej i nie da się tu podjąć arbitralnej decyzji przecież.

Spoko, ja tylko się zdziwiłem ze bierzesz wszystko tak zero jedynkowo dlatego przedstawiłem druga opcje myślenia. Mogles np. Wypośrodkować i  napisać ze w g6 zrobił wg ciebie 4/15 z gry czy coś :)

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie, po prostu mam prawo liczyć gracza który nie zagrał do końca 1 rundy jako niegrajacego. 

A skłaniam się do interpretacji Jaśka że na game 7 by pewnie wrócił bo tak wynika z dat z rl NBA. 

Wiem tylko tyle że w rl NBA wrócił później niż wypada u nas game 6 i nie widzę powodu by uznać że wrocilby wcześniej niż w rl NBA. 

Masz prawo myśleć co chcesz ale to nie ma nic do poczucia sprawiedliwości bo właśnie dwa posty temu sam napisałeś ze robisz tak z góry przez akcje z klayem a nie przez to co january napisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia. 

Ja nic nie ukradłem 🙂

Klay pauzował 14 miesięcy, były doniesienia, że trenuje, ja jeszcze dałem mu czas, wprowadzałem stopniowo, niektórzy brali go na 50%, chyba byli tacy co w niego nie wierzyli a robi się z tego jakieś mityczne sprawy i niektórzy chcą "wyrównywać" sprawiedliwość. 

Dla mnie EoT. Nie ma sensu dyskusja. 

Co postanowicie to będzie, choć dla mnie to będzie dosyć dziwne i na siłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 

Masz prawo myśleć co chcesz ale to nie ma nic do poczucia sprawiedliwości bo właśnie dwa posty temu sam napisałeś ze robisz tak z góry przez akcje z klayem a nie przez to co january napisał :)

No właśnie akcja z klayem powoduje że jestem niechętny przy wątpliwościach tego typu działać na korzyść Sixers. 

Analogicznie derrick white ( choć tutaj nie mam żadnych wątpliwości że by nie wrócił skoro podano info że nie wróci w tym sezonie a spurs przecież grali w play in) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Wiem tylko tyle że w rl NBA wrócił później niż wypada u nas game 6 i nie widzę powodu by uznać że wrocilby wcześniej niż w rl NBA. 

Jeśli głosujesz na Bucks w 6, to znaczy, że G6 to elimination game dla Sixers. Zatem skoro dzień później był zdrowy w G1 przeciw rywalowi, którego teoretycznie na przestrzeni serii powinni ograć i gra bez śladu kontuzji, to dla mnie nie liczenie Embiida w G6 to jest po prostu zła wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tecu napisał:

 

Jeżeli przegram tą serię to dlatego, że @evitacre jest debiutantem (bez urazy) i trzeba mu pomóc 🙂

 

Jeśli przegrasz to dlatego, że za bardzo deprecjonujesz Giannisa. Napisałeś, że Haywrd to słaby obrońca ale obaj wiemy, że to nie będzie jego główna rola. Help defense, owszem, kreacja Haywarda zawsze była na ponad przeciętnym poziomie jak na skrzydłowego, elitarny rzut. Do tego te wyliczenia @january są rzeczywiście zastanawiające, a że mam chwilę dla siebie to siedzę nad Waszą i Mavs-GSW serią i rozbieram je na części pierwsze. Ta elitarna przewaga w zbiórkach zaniknie jeśli się potwierdzi to co January pisze. Do tego powtórzę, Hayward jest jak na SF bardzo dobrym zbierającym. Kreowanie to nie jedyny sposób na akcję szczególnie kiedy ma się w składzie Giannisa który dwutakt zaczyna z połowy, a Hayward wolnym graczem też nie jest. Do tego pozytywnie Reggie zaskoczył. 

Mógł bym tak punktować każdy Twój argument bo sytuacja się mocno odwróciła jak zwróciłem uwagę na Haywarda, To nie jest case SGA, gdzie już nie ważne czy wymyślali tą kontuzję czy nie bo #4 numer draftu sam się nie zrobi, czy chce mu się jechać na IO czy nie. Seria DEN-OKC jest już rozstrzygnięta mimo, że GM znów się "stawił". 

To są playoffy gdzie Hayward ma obok siebie dobule MVP i ma zamiar gryźć parkiet. Idę też w zakład, że i Kemba by inaczej przy Hayu wyglądał, a Giannis miał więcej miejsca na transition. Simmons i Embiid w obornie mieli by naprawdę sporo roboty.

Oczywiście seria zacięta, ale Tecu - to nie 76ers sprzed roku. Ja tu czuję w powietrzu zapach zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Jeśli głosujesz na Bucks w 6, to znaczy, że G6 to elimination game dla Sixers. Zatem skoro dzień później był zdrowy w G1 przeciw rywalowi, którego teoretycznie na przestrzeni serii powinni ograć i gra bez śladu kontuzji, to dla mnie nie liczenie Embiida w G6 to jest po prostu zła wola.

Dwa dni później był gtd. Dwa dni wcześniej był niezdolny do gry. Co jest pomiędzy to jest kwestia 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dwa dni później był gtd. Dwa dni wcześniej był niezdolny do gry. Co jest pomiędzy to jest kwestia 50/50.

No ja wyżej napisałem jak to liczę. Tu jest jeden dzień różnicy. A nawet jak Ty liczysz 2 dni, to jest elimination game vs pierwszy mecz serii gdzie jego zespół jest faworytem. Kompletnie inne sytuacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, karpik napisał:

Ja wziąłem pod uwagę terminarz z real między 3. a 6. seedem i tam było 3 dni przerwy między G5 a G6. 

https://www.sportingnews.com/au/nba/news/nba-playoffs-2021-complete-first-round-schedule-eastern-western-conference/exibi3qbfij01lriu13q26ixn

W której serii były 3 dni przerwy między g5 i g6??? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Jeśli przegrasz to dlatego, że za bardzo deprecjonujesz Giannisa

Ja go nie deprecjonuje, Ty przeceniasz.

Po prostu nie da się tak grać jak On ma grać, bronić Embiida, rozgrywać, bronić innych, zdobywać punkty, zbierać, grać 38 minut bez foul trouble przy masowaniu się z Embiidem itd. 

To jest niemożliwe nawet dla Giannisa. Fizycznie. Dla nikogo. To musi wyjść bokiem, albo w obronie, albo w ataku, albo w minutach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

W której serii były 3 dni przerwy między g5 i g6??? 

Sprawdzałem to zanim zagłosowałem, więc pisałem z pamięci i mi się pomerdało. Między G4 a G5 w serii Sixers-Wizards było 2 dni przerwy, a między G4 a G5 Bucks-Heat (czyli terminarz, który brałem pod uwagę) było 3. Między G5 a G6 faktycznie 2 dni było, ale ogólnie to było tu 5 dni od momentu kontuzji, a wrócił po 6. Sama ilość dni się zgadza.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BMF napisał:

Tecu się świetnie matchupuje, Giannis w realu nie broniłby Embiida, ale tutaj broni, bo nie ma innej opcji, a alternatywą jest Drummond, który nie dość, że jest fatalnym fitem do Giannisa, to jeszcze kiepsko radził sobie z Embiidem w karierze, i to z tym dużo słabszym Embiidem niż w tym sezonie.

Poproszę o informację ile meczów opuszcza Embiid, bo to chyba decydujące.

Liczysz jak chcesz, nie ma narzucania. W G7 ewentualnym gra. W G6 gdy zagrał dwa dni później na luzie to już jak uważasz, nie da się tego udowodnić, pewnie też zależy od tego co by było po pięciu meczach. 

18 minut temu, Eld napisał:

Mógł bym tak punktować każdy Twój argument

To punktuj, bo na razie to tylko domysły jak Kemba przy Haywardzie by lepiej zagrał i założyłeś sobie niespodziankę a to pasuje. 

Kemba nie grał po 3cim meczu, więc nie mógł zagrać lepiej w tych meczach. W pozostałych rzucał 27% za 3 i grał bardzo słabo. 

Hayward nie gra w play in, ale już kilka dni później gra od game 1 a u Embiida jeden dzień to jest game Changer mimo, że tego nie da się potwierdzić by nie zagrał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.